Statistika

historické roční verze v pdf a oddílové rekordy

Kritéria online výběru
Disciplína:
Družstvo:
Výkony:
Pohlaví:
Bazén:
Rok:
Zobrazit mezičasy
Seřadit dle FINA



č.PlavecRočníkDisc.ČasFINAORMístoDatumBazén
1NOVÁK Petr199650K00:24,47 568Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2NOVÁK Petr199650M00:24,58 760Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
3NOLL David199950K00:24,77 602Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
4NOVÁK Petr199650M00:24,83 721Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
5NOVÁK Petr199650M00:24,86 734Pardubice17. 5. 201950 m
6NOVÁK Petr199650M00:24,94 727Ostrava4. 5. 201950 m
7NOLL David199950K00:25,06 528Praha - Radlice19. 1. 201925 m
8BEJČEK Martin199850K00:25,13 576ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
9NOVÁK Petr199650M00:25,21 704Ostrava4. 5. 201950 m
10NOVÁK Petr199650M00:25,22 703Pardubice17. 5. 201950 m
11NOLL David199950K00:25,26 567Praha - Podolí17. 2. 201950 m
12TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,28 565ORPardubice17. 5. 201950 m
13RENC Jakub199950K00:25,34 562ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
14TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,39 559ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
15RENC Jakub199950K00:25,42 557Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
16BEJČEK Martin199850K00:25,45 555Praha - Podolí17. 2. 201950 m
17TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,48 553Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
18BEJČEK Martin199850K00:25,49 502Praha - Radlice19. 1. 201925 m
19HAVRÁNEK Tomáš199450M00:25,55 662Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
20TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,58 546Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
21NOLL David199950M00:25,59 659OREindhoven (NED)12. 4. 201950 m
22NOLL David199950M00:25,72 663Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
23HAVRÁNEK Tomáš199450M00:25,72 663Ostrava4. 5. 201950 m
24KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,78 774Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
25RENC Matěj200250K00:25,83 531ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
26KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,85 767Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
27HAVRÁNEK Tomáš199450M00:25,88 651Ostrava4. 5. 201950 m
28BEJČEK Martin199850K00:25,89 526Praha - Podolí2. 6. 201950 m
29KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,90 763Pardubice17. 5. 201950 m
30KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,02 752Pardubice17. 5. 201950 m
31KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,04 751Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
32RENC Matěj200250K00:26,10 514Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
33RENC Matěj200250K00:26,11 513Pardubice17. 5. 201950 m
34BŘEZINA Tomáš200350K00:26,27 504ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
35RENC Jakub199950M00:26,36 616ORPardubice17. 5. 201950 m
36NOLL David199950M00:26,46 609Pardubice17. 5. 201950 m
37KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,49 713Ostrava3. 5. 201950 m
38RENC Jakub199950M00:26,72 592ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
39KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,74 693Ostrava3. 5. 201950 m
40BŘEZINA Tomáš200350K00:26,87 471Praha - Podolí13. 4. 201950 m
41RENC Jakub199950M00:27,15 564Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
42BŘEZINA Tomáš200350K00:27,16 456Pardubice17. 5. 201950 m
43BŘEZINA Tomáš200350K00:27,20 454Praha - Podolí26. 4. 201950 m
44RENC Matěj200250M00:27,23 558ORPardubice17. 5. 201950 m
45PÍPLA Vojtěch Otto201025K00:27,35 0ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
46NOVÁK Petr199650Z00:27,37 677Ostrava5. 5. 201950 m
47RENC Matěj200250M00:27,39 549ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
48ZENÁHLÍK Aleš197950K00:27,40 402Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
49BEJČEK Martin199850M00:27,43 546Praha - Podolí2. 6. 201950 m
50HÁJEK Michal200350K00:27,52 438ORPardubice17. 5. 201950 m
51NOVÁK Petr199650Z00:27,56 663Ostrava5. 5. 201950 m
52TIKOVSKÝ Daniel200150M00:27,57 538ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
53HORSKÝ Kryštof200350K00:27,63 433ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
54KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,67 688Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
55KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:27,69 625Praha - Podolí17. 2. 201950 m
56HÁJEK Michal200350K00:27,78 426ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
57LAHODA Jakub200050Z00:27,79 647ORPardubice17. 5. 201950 m
58KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,82 677Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
59HÁJEK Michal200350K00:27,90 421ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
60HORSKÝ Kryštof200350K00:27,95 381Praha - Radlice19. 1. 201925 m
61RENC Matěj200250M00:27,96 516ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
62HORSKÝ Kryštof200350K00:28,00 416ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
63LAHODA Jakub200050Z00:28,15 622Pardubice17. 5. 201950 m
64MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,19 592ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
65CARDA Jan200550K00:28,24 369ORChomutov27. 4. 201925 m
66RENC Jakub199950Z00:28,44 603Pardubice17. 5. 201950 m
67JUDICKIJ Michal200450K00:28,46 397ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
68TIKOVSKÝ Daniel200150Z00:28,46 602ORPardubice17. 5. 201950 m
69MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,56 569Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
70RENC Matěj200250Z00:28,58 595ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
71RENC Jakub199950Z00:28,61 593Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
72MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,65 513Praha - Radlice19. 1. 201925 m
73LAHODA David200550K00:28,71 386ORPardubice17. 5. 201950 m
74LIPŠ Václav200350K00:28,72 386ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
75HORSKÁ Kristýna199750M00:28,75 614Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
76TIKOVSKÝ Daniel200150Z00:28,78 583ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
77RENC Jakub199950Z00:28,80 581Praha - Podolí1. 6. 201950 m
78RENC Jakub199950Z00:28,84 579Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
79VRÁNA Miroslav200150K00:28,84 381ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
80RENC Matěj200250Z00:28,86 577Praha - Podolí1. 6. 201950 m
81SMELIK Ladislav196150K00:28,91 344Vídeň (AUT)24. 3. 201925 m
82LIPŠ Václav200350K00:28,95 377Praha - Podolí26. 4. 201950 m
83HORSKÁ Kristýna199750M00:28,95 600Pardubice17. 5. 201950 m
84VRÁNA Miroslav200150K00:29,05 339Praha - Radlice19. 1. 201925 m
85RENC Matěj200250Z00:29,05 566Pardubice17. 5. 201950 m
86LAHODA David200550M00:29,11 457ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
87TIKOVSKÝ Daniel200150Z00:29,17 560ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
88RENC Matěj200250Z00:29,23 556ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
89HUBIČKA Richard200350K00:29,36 361ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
90GRÉCOVÁ Tamara200150K00:29,39 522Ostrava3. 5. 201950 m
91HORSKÝ Kryštof200350M00:29,46 441ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
92GRÉCOVÁ Tamara200150K00:29,47 518Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
93LAHODA David200550K00:29,48 357ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
94SEIDLOVÁ Veronika200550K00:29,48 471ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
95CHÁRA Jakub200650K00:29,48 356ORPlzeň - Slovany15. 6. 201950 m
96HOLUBOVÁ Kateřina199850K00:29,55 514ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
97SRB Štěpán200450K00:29,60 353ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
98HORSKÁ Kristýna199750M00:29,61 561Pardubice17. 5. 201950 m
99MAZZIA Stefano197950K00:29,62 320Vídeň (AUT)24. 3. 201925 m
100MIKUŠOVÁ Carmen199850M00:29,62 561ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
101LAHODA David200550M00:29,69 431ORPardubice17. 5. 201950 m
102CHÁRA Jakub200650K00:29,71 348ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
103SEIDLOVÁ Veronika200550K00:29,73 505ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
104HUBIČKA Richard200350K00:29,79 346ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
105CHÁRA Jakub200650K00:29,81 345ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
106BŘEZINA Tomáš200350M00:29,84 425Praha - Podolí27. 4. 201950 m
107MARTÍNKOVÁ Tereza199250M00:29,87 547Praha - Podolí2. 6. 201950 m
108HUBIČKA Richard200350K00:29,95 340ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
109LAHODA David200550M00:30,04 416ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
110TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,07 643ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
111GRÉCOVÁ Tamara200150K00:30,08 443Praha - Radlice19. 1. 201925 m
112BŘEZINA Tomáš200350M00:30,08 415ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
113CHÁRA Jakub200650K00:30,12 335ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
114TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,14 638ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
115SRB Štěpán200450K00:30,21 332Praha - Podolí26. 4. 201950 m
116PÍPLA Vojtěch Otto201025Z00:30,26 0ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
117TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,27 630Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
118JUDICKIJ Michal200450Z00:30,27 500ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
119SEIDLOVÁ Veronika200550K00:30,28 477Praha - Podolí2. 6. 201950 m
120GRÉCOVÁ Tamara200150K00:30,31 476Praha - Podolí17. 2. 201950 m
121DRAČKA Vojtěch200350K00:30,43 324ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
122CHÁRA Jakub200650K00:30,47 323ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
123CARDA Jan200550M00:30,50 365ORChomutov27. 4. 201925 m
124SVOBODOVÁ Klára200550K00:30,55 423ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
125ZÁMEČNÍK Matěj200450K00:30,58 320ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
126ŠTĚRBOVÁ Michaela199950M00:30,60 509ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
127TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,61 609Pardubice17. 5. 201950 m
128TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,62 608Pardubice17. 5. 201950 m
129SVOBODOVÁ Klára200550K00:30,63 419ORChomutov27. 4. 201925 m
130BŘEZINA Tomáš200350M00:30,64 392Pardubice17. 5. 201950 m
131NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:30,66 418ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
132DRAČKA Vojtěch200350K00:30,67 288Praha - Radlice19. 1. 201925 m
133LAHODA David200550M00:30,76 388České Budějovice2. 3. 201950 m
134TIKOVSKÝ Denis200550K00:30,76 314ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
135SÝKOROVÁ Tereza Anna200650K00:30,77 455ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
136CARDA Jan200550M00:30,80 354ORChomutov27. 4. 201925 m
137NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:30,81 453ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
138JUDICKIJ Michal200450Z00:30,81 475ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
139LAHODA David200550K00:30,82 312ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
140SVOBODOVÁ Klára200550K00:30,96 406ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
141ZENÁHLÍK Aleš197950M00:31,00 347Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
142TIKOVSKÝ Daniel200150P00:31,01 618Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
143EYBL Václav200650K00:31,03 278ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
144LAHODA Jakub200050P00:31,05 538ORPlzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
145DRAČKA Vojtěch200350K00:31,06 305Praha - Podolí26. 4. 201950 m
146SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,07 442ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
147NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:31,10 441Praha - Podolí26. 4. 201950 m
148LIVERSAGE Sophie200350K00:31,18 437Praha - Podolí13. 4. 201950 m
149NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:31,20 436Praha - Podolí2. 6. 201950 m
150BEJČEK Martin199850P00:31,22 574Praha - Podolí2. 6. 201950 m
151SEDLÁČEK Max200650K00:31,25 273ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
152LIVERSAGE Sophie200350K00:31,30 432Praha - Podolí26. 4. 201950 m
153SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,31 432Praha - Podolí2. 6. 201950 m
154SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,32 435ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
155SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,32 432Praha - Podolí26. 4. 201950 m
156EYBL Václav200650K00:31,33 297ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
157TIKOVSKÝ Denis200550K00:31,34 297ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
158VRÁNA Miroslav200150M00:31,37 366Praha - Podolí27. 4. 201950 m
159ZÁMEČNÍK Matěj200450K00:31,40 295Praha - Podolí26. 4. 201950 m
160GRÉCOVÁ Tamara200150M00:31,47 467Ostrava4. 5. 201950 m
161HORSKÝ Kryštof200350Z00:31,48 445ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
162ČMEJLOVÁ Julie200650K00:31,50 424ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
163HORSKÝ Kryštof200350Z00:31,50 444Praha - Podolí27. 4. 201950 m
164HÁJEK Michal200350P00:31,53 588ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
165PEŠTOVÁ Andrea200550K00:31,54 384ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
166JUDICKIJ Michal200450Z00:31,57 442ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
167EYBL Václav200650K00:31,59 298ORLitoměřice9. 2. 201925 m
168PEŠTOVÁ Andrea200550K00:31,59 382ORChomutov27. 4. 201925 m
169PEŠTOVÁ Andrea200550K00:31,60 420Praha - Podolí13. 4. 201950 m
170HÁJEK Michal200350P00:31,60 553Praha - Podolí2. 6. 201950 m
171SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,63 427Litoměřice9. 2. 201925 m
172NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:31,65 380ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
173ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:31,67 379ORChomutov27. 4. 201925 m
174SÝKOROVÁ Tereza Anna200650K00:31,67 417Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
175ČMEJLOVÁ Julie200650K00:31,69 417ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
176BŘEZINA Tomáš200350Z00:31,69 436ORPardubice17. 5. 201950 m
177HÁJEK Michal200350P00:31,75 545Pardubice17. 5. 201950 m
178CHÁRA Jakub200650M00:31,75 352ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
179ŠVEHLOVÁ Kateřina200350K00:31,79 413Praha - Podolí26. 4. 201950 m
180PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana197950K00:32,00 368Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
181ŠIMSA Radek200650K00:32,04 278ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
182VODIČKOVÁ Veronika200550K00:32,04 366Chomutov27. 4. 201925 m
183PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana197950K00:32,09 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
184PEŠTOVÁ Andrea200550K00:32,10 404České Budějovice2. 3. 201950 m
185LAHODA Jakub200050P00:32,17 554Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
186ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla200750K00:32,18 398ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
187KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,18 362ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
188ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,19 361Praha - Radlice25. 5. 201925 m
189EYBL Václav200650K00:32,24 273ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
190GRÉCOVÁ Tamara200150M00:32,26 434Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
191ŠIMSA Radek200650K00:32,26 248ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
192KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,42 389ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
193KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:32,47 387ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
194KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:32,52 351ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
195VODIČKOVÁ Veronika200550K00:32,53 350Praha - Radlice25. 5. 201925 m
196ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,55 385ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
197ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,56 387ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
198VODIČKOVÁ Veronika200550K00:32,57 384ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
199VODIČKOVÁ Veronika200550K00:32,58 383Praha - Podolí2. 6. 201950 m
200SEDLÁČEK Max200650K00:32,65 263ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
201KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,65 381Praha - Podolí2. 6. 201950 m
202KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,66 384ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
203KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:32,81 341ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
204ŠKOPOVÁ Karla200850K00:32,88 339Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
205CHÁRA Jakub200650M00:32,90 317ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
206ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,96 337ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
207BŘENDA Martin198850K00:32,99 255Praha - Podolí17. 2. 201950 m
208LIVERSAGE Sophie200350M00:32,99 406Praha - Podolí27. 4. 201950 m
209ŠTĚRBOVÁ Michaela199950Z00:33,04 549ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
210ŠVEHLOVÁ Kateřina200350M00:33,08 402ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
211ŠIMSA Radek200650K00:33,11 229Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
212ŠIMSA Radek200650K00:33,12 252ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
213ŠKOPOVÁ Karla200850K00:33,15 367ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
214GACEK Natalie200650K00:33,18 363ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
215CARDA Jan200550M00:33,22 308ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
216VODIČKOVÁ Veronika200550K00:33,30 362České Budějovice2. 3. 201950 m
217KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:33,32 361ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
218ŠIMSA Ondřej200650K00:33,35 224ORChomutov27. 4. 201925 m
219MARTÍNKOVÁ Tereza199250P00:33,36 684Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
220ŠIMSA Radek200650K00:33,38 253Litoměřice9. 2. 201925 m
221BRÁNIK Juraj194650K00:33,39 223Brno - Lesná9. 3. 201925 m
222CARDA Jan200550Z00:33,43 372ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
223ŠIMSA Ondřej200650K00:33,55 242ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
224ŠIMSA Ondřej200650K00:33,59 241ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
225ŠIMSA Radek200650K00:33,65 240Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
226BŘEZINA Tomáš200350Z00:33,69 363Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
227KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:33,70 315Praha - Radlice19. 1. 201925 m
228FIŠÁRKOVÁ Marie200550K00:33,71 346ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
229SÝKOROVÁ Tereza Anna200650K00:33,93 342České Budějovice2. 3. 201950 m
230FIŠÁRKOVÁ Marie200550K00:33,97 338ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
231TYBUREC Ivo196250M00:34,00 262Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
232ULIPOVÁ Michaela199750Z00:34,03 503ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
233HORSKÁ Kristýna199750P00:34,04 596Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
234ŠIMSA Ondřej200650K00:34,07 210Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
235CHÁRA Jakub200650Z00:34,11 350ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
236MARTÍNKOVÁ Tereza199250P00:34,24 633Praha - Podolí2. 6. 201950 m
237JUDICKIJ Michal200450P00:34,26 434Praha - Podolí2. 6. 201950 m
238BŘEZINA Tomáš200350P00:34,27 434ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
239STRÁNÍK Daniel201125K00:34,31 0ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
240BŘEZINA Tomáš200350P00:34,40 429Praha - Podolí26. 4. 201950 m
241RENC Jakub199950P00:34,49 426ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
242ŠTĚRBA Pavel195450K00:34,50 203Brno - Lesná9. 3. 201925 m
243ULIPOVÁ Michaela199750Z00:34,58 479Pardubice17. 5. 201950 m
244ŠIMSA Ondřej200650K00:34,69 199Praha - Radlice25. 5. 201925 m
245ŠIMSA Ondřej200650K00:34,75 224Litoměřice9. 2. 201925 m
246CHÁRA Jakub200650Z00:34,82 329Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
247JOCHMAN Radek197450K00:34,88 196ORVídeň (AUT)24. 3. 201925 m
248BŘEZINA Tomáš200350P00:34,88 411Pardubice17. 5. 201950 m
249ŠTVERÁK Jakub200850K00:34,91 195ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
250ŠKOPOVÁ Karla200850K00:34,95 282Praha - Radlice19. 1. 201925 m
251ŠTVERÁK Jakub200850K00:35,00 193Chomutov8. 6. 201925 m
252PEŠTOVÁ Andrea200550M00:35,10 335ORChomutov27. 4. 201925 m
253PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana197950M00:35,12 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
254JOCHMAN Radek197450K00:35,20 191Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
255SVOBODOVÁ Magdaléna200550K00:35,21 304ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
256SEIDLOVÁ Veronika200550M00:35,24 333Praha - Podolí2. 6. 201950 m
257JOCHMAN Radek197450K00:35,28 208ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
258SVOBODOVÁ Magdaléna200550K00:35,30 274Praha - Radlice25. 5. 201925 m
259SRB Štěpán200450Z00:35,33 315ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
260VOJTKOVÁ Adéla200750K00:35,45 271ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
261VOJTKOVÁ Adéla200750K00:35,47 297ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
262ŠTVERÁK Jakub200850K00:35,58 185Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
263VRÁNA Miroslav200150Z00:35,59 308Praha - Podolí27. 4. 201950 m
264ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta200650K00:35,61 267ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
265ZÁMEČNÍK Matěj200450Z00:35,66 306ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
266ZÁPOTOCKÁ Natálie200750M00:35,75 365ORLitoměřice9. 2. 201925 m
267NOVÁKOVÁ Soňa200550M00:35,83 316ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
268NOVÁKOVÁ Soňa200550M00:35,87 361Litoměřice9. 2. 201925 m
269HUBIČKA Richard200350Z00:35,87 301ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
270ŠTVERÁK Jakub200850K00:35,90 198ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
271SVOBODOVÁ Magdaléna200550K00:35,90 287Praha - Podolí26. 4. 201950 m
272ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:36,00 284ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
273SRB Štěpán200450Z00:36,07 296ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
274ŠTVERÁK Jakub200850K00:36,11 194ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
275ŠRÁMEK Antonín200650K00:36,15 176Praha - Radlice25. 5. 201925 m
276HUBIČKA Richard200350Z00:36,24 292ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
277ŠTVERÁK Jakub200850K00:36,25 174Chomutov27. 4. 201925 m
278KALIVODOVÁ Nikita200750K00:36,31 277ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
279HUBIČKA Richard200350Z00:36,39 288Praha - Podolí13. 4. 201950 m
280SEIDLOVÁ Veronika200550Z00:36,42 410ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
281ŠKOPOVÁ Karla200850M00:36,45 301ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
282NOVÁKOVÁ Soňa200550M00:36,49 300ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
283PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana197950M00:36,60 296Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
284PEŠTOVÁ Andrea200550M00:36,61 297ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
285ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:36,61 344ORChomutov27. 4. 201925 m
286SEDLÁČEK Max200650M00:36,67 229ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
287SHARIFOV Eldar200850K00:36,68 185ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
288ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:36,69 271ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
289NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:36,70 400ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
290ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:36,74 400ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
291ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:36,77 242ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
292POSPÍŠILOVÁ (KALVASOVÁ) Alena195450K00:36,80 241Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
293KALIVODOVÁ Nikita200750K00:36,88 250ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
294PEŠTOVÁ Andrea200550M00:36,94 331Litoměřice9. 2. 201925 m
295KREJČÍKOVÁ Mariana200650M00:36,95 289ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
296BOUČKOVÁ Eliška200850K00:36,97 262ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
297ZÁPOTOCKÁ Natálie200750M00:37,05 287ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
298TIKOVSKÝ Dominik200950K00:37,13 179ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
299ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:37,19 234ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
300NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:37,22 374Litoměřice9. 2. 201925 m
301PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:37,22 374ORLitoměřice9. 2. 201925 m
302KREJČÍKOVÁ Mariana200650Z00:37,28 382ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
303TIKOVSKÝ Dominik200950K00:37,30 176Praha - Podolí13. 4. 201950 m
304FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:37,32 371Litoměřice9. 2. 201925 m
305VODIČKOVÁ Veronika200550M00:37,34 278ORChomutov27. 4. 201925 m
306EYBL Václav200650Z00:37,37 266ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
307KREJČÍKOVÁ Mariana200650M00:37,39 279ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
308PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:37,45 322Chomutov27. 4. 201925 m
309BOUČKOVÁ Eliška200850K00:37,46 254ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
310ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,47 377ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
311FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:37,48 376Praha - Podolí27. 4. 201950 m
312NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:37,51 375ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
313SVOBODOVÁ Elen200750K00:37,55 228ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
314ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,56 374ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
315NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:37,56 374ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
316PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:37,56 374ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
317VRÁNA Miroslav200150P00:37,56 330Praha - Podolí26. 4. 201950 m
318BRÁNIK Juraj194650M00:37,60 195Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
319SEDLÁČEK Max200650Z00:37,62 261ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
320TYBUREC Ivo196250P00:37,62 302Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
321KREJČÍKOVÁ Mariana200650Z00:37,63 372Praha - Podolí13. 4. 201950 m
322ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:37,66 226Praha - Radlice26. 5. 201925 m
323BERANOVÁ Julie200750K00:37,68 225ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
324SVOBODOVÁ Nikol200750K00:37,72 224ORChomutov27. 4. 201925 m
325FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:37,79 367Praha - Podolí1. 6. 201950 m
326BRÁNIK Juraj194650Z00:37,80 203Vídeň (AUT)23. 3. 201925 m
327SVOBODOVÁ Klára200550Z00:37,81 367ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
328BRÁNIK Juraj194650M00:37,83 191Brno - Lesná9. 3. 201925 m
329ČMEJLOVÁ Julie200650M00:37,84 269ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
330CHÁROVÁ Lucie200950K00:37,93 220ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
331ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,94 362Praha - Podolí1. 6. 201950 m
332SVOBODOVÁ Elen200750K00:37,96 220ORChomutov27. 4. 201925 m
333ŠIMSA Radek200650Z00:37,98 200ORChomutov27. 4. 201925 m
334PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:38,03 360České Budějovice2. 3. 201950 m
335ČMEJLOVÁ Julie200650Z00:38,08 359ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
336DRAČKA Vojtěch200350Z00:38,08 252Praha - Podolí13. 4. 201950 m
337SVOBODOVÁ Nikol200750K00:38,13 217Praha - Radlice25. 5. 201925 m
338SVOBODOVÁ Elen200750K00:38,14 239ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
339LAHODA David200550P00:38,15 315ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
340KALIVODOVÁ Nikita200750K00:38,16 240ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
341BRÁNIK Juraj194650Z00:38,17 197Brno - Lesná9. 3. 201925 m
342EYBL Václav200650M00:38,21 212ORLitoměřice9. 2. 201925 m
343FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:38,24 354Praha - Podolí13. 4. 201950 m
344TIKOVSKÝ Dominik200950K00:38,29 148ORChomutov27. 4. 201925 m
345CHÁROVÁ Lucie200950K00:38,35 214ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
346GACEK Natalie200650P00:38,37 415ORChomutov27. 4. 201925 m
347ŠKOPOVÁ Karla200850K00:38,41 213Praha - Radlice26. 5. 201925 m
348BOHÁČ Patrik200950K00:38,46 161ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
349SVOBODOVÁ Klára200550Z00:38,48 347Praha - Podolí1. 6. 201950 m
350ŠKOPOVÁ Karla200850Z00:38,58 345ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
351BRÁNIK Juraj194650Z00:38,60 190Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
352SVOBODOVÁ Magdaléna200550M00:38,63 252ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
353VASILJEV Adam200750K00:38,64 158ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
354CARDA Jan200550P00:38,68 319ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
355KUDRNÁČOVÁ Eliška200750Z00:38,80 339ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
356LIVERSAGE Sophie200350Z00:38,83 338ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
357SVOBODOVÁ Klára200550M00:38,83 249ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
358ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:39,00 285ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
359BOHÁČ Patrik200950K00:39,02 139ORChomutov27. 4. 201925 m
360TIKOVSKÝ Dominik200950K00:39,05 140ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
361SVOBODOVÁ Klára200550Z00:39,10 323Litoměřice9. 2. 201925 m
362VODIČKOVÁ Veronika200550M00:39,11 279Litoměřice9. 2. 201925 m
363EYBL Václav200650M00:39,14 188ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
364KUDRNÁČOVÁ Eliška200750Z00:39,17 330ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
365BOUČKOVÁ Eliška200850K00:39,17 201ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
366ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla200750Z00:39,31 326ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
367FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750K00:39,33 218ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
368SVOBODOVÁ Nikol200750K00:39,38 217ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
369GACEK Natalie200650Z00:39,53 321ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
370GACEK Natalie200650M00:39,53 234Chomutov27. 4. 201925 m
371STEHLÍKOVÁ Sofie200750K00:39,59 194ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
372SHARIFOV Eldar200850K00:39,59 134ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
373CHÁROVÁ Lucie200950K00:39,61 213ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
374ŠIMSA Ondřej200650M00:39,67 190ORLitoměřice9. 2. 201925 m
375VODIČKOVÁ Veronika200550Z00:39,82 314ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
376SVOBODOVÁ Klára200550M00:39,82 229Chomutov27. 4. 201925 m
377SVOBODOVÁ Klára200550Z00:39,85 313České Budějovice2. 3. 201950 m
378BOHÁČ Patrik200950K00:39,90 131ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
379SVOBODOVÁ Nikol200750K00:40,00 209ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
380ŠIMSA Ondřej200650Z00:40,02 217ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
381ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650K00:40,05 188Brno - Lesná9. 3. 201925 m
382ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,06 399ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
383MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:40,08 206ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
384BOHÁČ Patrik200950K00:40,09 129Praha - Radlice26. 5. 201925 m
385ŠIMSA Radek200650Z00:40,12 215ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
386ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,14 363ORChomutov27. 4. 201925 m
387KOČÍKOVÁ Karolína200850K00:40,18 204ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
388ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,20 419ORLitoměřice9. 2. 201925 m
389JURČÁKOVÁ Hana200850K00:40,22 185ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
390SVOBODOVÁ Elen200750K00:40,24 205České Budějovice2. 3. 201950 m
391ŠIMSA Radek200650Z00:40,28 213ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
392FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750K00:40,28 184ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
393ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:40,29 259ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
394ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:40,34 302ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
395CHÁROVÁ Lucie200950K00:40,36 183ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
396SVOBODOVÁ Klára200550M00:40,39 221České Budějovice2. 3. 201950 m
397HUBIČKA Richard200350P00:40,41 265ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
398DUBA Kauana Slavka200950K00:40,44 201ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
399BERANOVÁ Anna200650K00:40,49 182ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
400ŠIMSA Ondřej200650Z00:40,67 192Litoměřice9. 2. 201925 m
401ŠIMSA Ondřej200650M00:40,69 153Chomutov27. 4. 201925 m
402VOJTKOVÁ Adéla200750Z00:40,70 293ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
403SVOBODOVÁ Magdaléna200550M00:40,75 215ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
404BERANOVÁ Anna200650K00:40,81 195ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
405ŠTVERÁK Jakub200850M00:40,94 151ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
406ŠIMSA Radek200650Z00:40,97 202ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
407VOJTKOVÁ Adéla200750Z00:40,97 288ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
408ŠKOPOVÁ Barbora200950M00:40,97 210ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
409KREJČÍKOVÁ Mariana200650P00:40,98 369Praha - Podolí2. 6. 201950 m
410ŠTĚRBA Pavel195450M00:41,00 150Brno - Lesná9. 3. 201925 m
411ŠIMSA Ondřej200650Z00:41,08 200ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
412TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:41,08 158ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
413ŠIMSA Ondřej200650Z00:41,15 199Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
414ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:41,19 364Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
415ŠIMSA Radek200650Z00:41,21 184Litoměřice9. 2. 201925 m
416HEJNÝ Jan200650K00:41,23 119ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
417RATAJSKÁ Beáta200750K00:41,33 171ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
418PEŠTOVÁ Andrea200550P00:41,35 385ORLitoměřice9. 2. 201925 m
419HEJNÝ Jan200650K00:41,37 129ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
420TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:41,53 153Praha - Radlice8. 6. 201925 m
421KOČÍKOVÁ Karolína200850K00:41,54 168ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
422ČMEJLOVÁ Julie200650P00:41,61 353ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
423ŠKOPOVÁ Barbora200950M00:41,64 201Praha - Radlice26. 5. 201925 m
424JURČÁKOVÁ Hana200850K00:41,67 183ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
425DUBA Aracy Mahulena200950K00:41,70 183ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
426POSPÍŠILOVÁ (KALVASOVÁ) Alena195450M00:41,70 199Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
427ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:41,73 273ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
428KOČÍKOVÁ Karolína200850K00:41,81 183ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
429ŠIMSA Ondřej200650M00:41,86 154ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
430ŠTĚRBA Pavel195450Z00:41,92 149Brno - Lesná9. 3. 201925 m
431FIŠÁRKOVÁ Marie200550M00:42,07 196ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
432SVOBODOVÁ Elen200750M00:42,15 193ORChomutov27. 4. 201925 m
433SRBOVÁ Helena200750K00:42,22 176ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
434ŠTĚRBA Pavel195450P00:42,35 212Brno - Lesná9. 3. 201925 m
435DUBA Aracy Mahulena200950K00:42,36 176ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
436MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:42,40 174ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
437MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:42,40 158ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
438ŠKOPOVÁ Barbora200950M00:42,46 189Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
439SRBOVÁ Helena200750K00:42,58 156ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
440ŠTVERÁK Jakub200850Z00:42,69 179ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
441VODIČKOVÁ Kateřina200950K00:42,71 170ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
442ŠIMSA Radek200650M00:42,79 132Chomutov27. 4. 201925 m
443SVOBODOVÁ Anežka200750K00:42,80 169ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
444VODIČKOVÁ Veronika200550P00:42,82 346Litoměřice9. 2. 201925 m
445ŠIMSA Ondřej200650M00:42,87 143ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
446SVOBODOVÁ Elen200750Z00:42,90 251ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
447ZAŇKOVÁ Jolana200950K00:42,96 152ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
448DUBA Kauana Slavka200950K00:43,39 164ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
449VODIČKOVÁ Kateřina200950K00:43,53 162ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
450MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:43,57 162ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
451ŠTVERÁK Jakub200850Z00:43,65 167ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
452VODIČKOVÁ Kateřina200950K00:43,75 144Praha - Radlice26. 5. 201925 m
453ZÁMEČNÍK Ondřej201050K00:43,87 98ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
454VODIČKOVÁ Veronika200550P00:43,91 300Praha - Podolí2. 6. 201950 m
455TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:43,92 164ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
456VODIČKOVÁ Veronika200550P00:43,93 302České Budějovice3. 3. 201950 m
457SVOBODOVÁ Magdaléna200550Z00:44,01 232ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
458PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana197950P00:44,17 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
459ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650Z00:44,19 196Brno - Lesná9. 3. 201925 m
460SVOBODOVÁ Elen200750M00:44,28 168ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
461TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:44,30 160ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
462ZÁMEČNÍK Ondřej201050K00:44,30 105ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
463BOHÁČ Patrik200950Z00:44,38 126ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
464BOHÁČ Patrik200950Z00:44,48 158ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
465SVOBODOVÁ Elen200750Z00:44,66 222České Budějovice2. 3. 201950 m
466ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650Z00:44,73 189Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
467KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:44,77 189ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
468CHÁROVÁ Lucie200950P00:44,88 260ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
469SVOBODOVÁ Klára200550P00:45,07 280České Budějovice3. 3. 201950 m
470BOHÁČ Patrik200950Z00:45,12 119ORChomutov27. 4. 201925 m
471KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:45,16 215Praha - Podolí13. 4. 201950 m
472NOVÁKOVÁ Soňa200550P00:45,18 275ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
473ZAŇKOVÁ Jolana200950K00:45,27 130ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
474ŠIMSA Radek200650M00:45,34 121Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
475BOHÁČ Patrik200950Z00:45,36 149ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
476BOUČKOVÁ Eliška200850Z00:45,37 212Praha - Podolí13. 4. 201950 m
477ŠIMSA Radek200650M00:45,43 126Litoměřice9. 2. 201925 m
478HOLEČKOVÁ Barbora200850K00:45,48 141ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
479SVOBODOVÁ Nikol200750Z00:45,52 210ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
480KREJČÍ Petr200950K00:45,61 88ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
481KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:45,62 209ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
482DUBA Kauana Slavka200950Z00:45,74 207ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
483SVOBODOVÁ Nikol200750Z00:45,76 176ORChomutov27. 4. 201925 m
484SVOBODOVÁ Klára200550P00:45,76 265Praha - Podolí2. 6. 201950 m
485BOUČKOVÁ Eliška200850Z00:45,98 204ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
486HEJNÁ Julie201050K00:45,99 124ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
487BIELECKÁ Tereza200950K00:46,13 123ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
488ŠIMSA Ondřej200650P00:46,22 163ORChomutov27. 4. 201925 m
489DUBA Kauana Slavka200950Z00:46,22 171ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
490TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:46,23 111Chomutov27. 4. 201925 m
491DUBA Aracy Mahulena200950K00:46,24 122Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
492ŠIMSA Radek200650P00:46,30 162ORChomutov27. 4. 201925 m
493DUBA Kauana Slavka200950Z00:46,30 170ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
494SRBOVÁ Mia201050K00:46,40 133ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
495SRBOVÁ Mia201050K00:46,40 121ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
496ŠTVERÁK Jakub200850M00:46,55 102Chomutov27. 4. 201925 m
497ŠIMSA Radek200650M00:46,67 111České Budějovice2. 3. 201950 m
498HEJNÁ Julie201050K00:47,02 128ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
499DUBA Kauana Slavka200950Z00:47,03 190ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
500NIKOLAEVA ZONN Anastasia200850K00:47,13 115ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
501MERHOUT Marek200750K00:47,54 85ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
502BIELECKÁ Tereza200950K00:47,58 123ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
503MICHU Sofia Michaela200950K00:47,64 123ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
504CHÁROVÁ Lucie200950Z00:47,68 183ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
505SVOBODOVÁ Nikol200750Z00:47,83 181ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
506CHÁROVÁ Lucie200950P00:47,86 214Praha - Radlice8. 6. 201925 m
507FIŠÁRKOVÁ Marie200550P00:47,92 230ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
508SVOBODOVÁ Nikol200750P00:47,99 212ORChomutov27. 4. 201925 m
509JURČÁKOVÁ Hana200850Z00:48,08 178ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
510DUBA Aracy Mahulena200950Z00:48,10 178ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
511KALIVODOVÁ Nikita200750P00:48,10 211ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
512VASILJEV Adam200750Z00:48,10 125ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
513CHÁROVÁ Lucie200950Z00:48,13 152ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
514VESELÝ Jiří194650K00:48,20 74ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
515KUDRNÁČ Adam201050Z00:48,25 98ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
516KUDRNÁČ Adam201050K00:48,27 74ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
517BERANOVÁ Kateřina200950K00:48,48 116ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
518HEJNÝ Jan200650Z00:48,57 121ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
519HÁJEK Richard200950K00:48,60 80ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
520FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750Z00:48,64 172ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
521KUDRNÁČOVÁ Eliška200750P00:48,65 223ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
522HEJNÁ Julie201050Z00:48,66 147ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
523MICHU Sofia Michaela200950K00:48,70 104ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
524FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750Z00:48,73 171ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
525KALIVODOVÁ Nikita200750P00:48,81 220ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
526KUDRNÁČ Adam201050K00:48,84 78Praha - Podolí13. 4. 201950 m
527KUDRNÁČ Adam201050Z00:48,99 93ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
528SVOBODOVÁ Nikol200750P00:49,34 213ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
529TIKOVSKÝ Dominik200950P00:49,36 134ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
530SRBOVÁ Helena200750Z00:49,37 165Praha - Podolí13. 4. 201950 m
531KUDRNÁČ Adam201050K00:49,38 69Praha - Eden11. 5. 201925 m
532ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650M00:49,39 120Brno - Lesná9. 3. 201925 m
533TIKOVSKÝ Dominik200950P00:49,39 133ORChomutov27. 4. 201925 m
534MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:49,43 164ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
535DUBA Aracy Mahulena200950Z00:49,46 164Praha - Podolí13. 4. 201950 m
536BOUČKOVÁ Eliška200850P00:49,50 211ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
537SRBOVÁ Mia201050Z00:49,61 139ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
538ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650P00:49,73 191Brno - Lesná9. 3. 201925 m
539ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750K00:49,81 98Brno - Lesná9. 3. 201925 m
540HRADIL Matěj200950K00:49,89 74ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
541MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:49,95 159ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
542HEJNÁ Julie201050Z00:50,01 158ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
543KUDRNÁČ Adam201050Z00:50,09 111ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
544HAVLÍN Vincent200850K00:50,12 66ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
545FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750M00:50,42 114ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
546BOUČKOVÁ Eliška200850M00:50,50 113Praha - Radlice26. 5. 201925 m
547BERANOVÁ Kateřina200950K00:50,59 93ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
548CHÁROVÁ Lucie200950M00:50,74 111ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
549DUBA Aracy Mahulena200950Z00:50,89 128Praha - Radlice26. 5. 201925 m
550ŠKOPOVÁ Barbora200950P00:50,99 193ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
551CHÁROVÁ Lucie200950P00:51,03 193ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
552VODIČKOVÁ Kateřina200950Z00:51,22 147ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
553VOŽENÍLEK Daniel200950K00:51,39 67ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
554KOČÍKOVÁ Karolína200850Z00:51,68 144ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
555VOTRUBOVÁ Jaroslava194650P00:51,69 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
556VRÁTNÝ Vladimír200850K00:51,82 66ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
557NOVÁK Petr1996100K00:51,98 735Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
558TIKOVSKÝ Dominik200950P00:51,98 114Praha - Radlice8. 6. 201925 m
559KHOMKO Zlata200950K00:52,04 95ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
560NOLL David1999100K00:52,29 722Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
561NOLL David1999100K00:52,38 710Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
562KHOMKO Zlata200950K00:52,47 83ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
563ZAŇKOVÁ Jolana200950Z00:52,53 117Praha - Radlice26. 5. 201925 m
564SPUSTA Simon201050K00:52,58 63ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
565NOLL David1999100K00:52,67 706Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
566SVOBODOVÁ Elen200750P00:52,68 175ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
567KOČÍKOVÁ Karolína200850Z00:52,70 135ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
568TIKOVSKÝ Dominik200950P00:52,70 110ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
569TIKOVSKÝ Dominik200950P00:52,73 119ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
570NOLL David1999100K00:52,76 618Praha - Radlice19. 1. 201925 m
571NOLL David1999100K00:52,86 699Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
572NOLL David1999100K00:52,94 696Praha - Podolí16. 2. 201950 m
573KUDRNÁČ Adam201050K00:53,03 61ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
574KHOMKO Zlata200950K00:53,09 84ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
575BIELECKÁ Tereza200950K00:53,20 89ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
576VOŽENÍLEK Daniel200950K00:53,32 55ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
577ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750Z00:53,34 111Brno - Lesná9. 3. 201925 m
578HRADIL Matěj200950K00:53,34 55Praha - Radlice26. 5. 201925 m
579MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:53,37 130Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
580BERANOVÁ Kateřina200950Z00:53,49 129ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
581MERHOUT Marek200750Z00:53,53 91ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
582MICHU Sofia Michaela200950Z00:53,54 110Praha - Radlice26. 5. 201925 m
583SRBOVÁ Mia201050Z00:53,60 129ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
584VOTRUBOVÁ Jaroslava194650M00:53,63 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
585BERANOVÁ Anna200650Z00:53,67 128ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
586BERANOVÁ Kateřina200950Z00:53,68 109ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
587FIŠÁREK Vojtěch200950K00:53,76 59ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
588BRÁNIK Juraj194650P00:53,84 103Brno - Lesná9. 3. 201925 m
589KOČÍKOVÁ Karolína200850P00:54,09 162ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
590TIKOVSKÝ Daniel2001100K00:54,10 651ORPardubice19. 5. 201950 m
591ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750M00:54,20 91Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
592RENC Jakub1999100K00:54,27 568ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
593KUDRNÁČ Adam201050Z00:54,33 87ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
594SVOBODOVÁ Anežka200750Z00:54,38 123ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
595TIKOVSKÝ Daniel2001100K00:54,42 641ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
596MIŠÁKOVÁ Nina200850P00:54,49 157ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
597TIKOVSKÝ Daniel2001100K00:54,51 637Pardubice19. 5. 201950 m
598SPUSTA Simon201050Z00:54,59 85ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
599ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750M00:54,62 89Brno - Lesná9. 3. 201925 m
600TICHÝ Václav201050K00:54,68 51ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
601NOLL David1999100K00:54,74 629Pardubice19. 5. 201950 m
602SPUSTA Simon201050K00:54,77 51ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
603MICHU Sofia Michaela200950Z00:54,82 120ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
604DUBA Kauana Slavka200950M00:54,85 88ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
605NOVÁK Petr1996100M00:54,94 745Pardubice19. 5. 201950 m
606ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750Z00:55,00 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
607RENC Jakub1999100K00:55,08 618ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
608NOVÁK Petr1996100M00:55,12 738Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
609RENC Matěj2002100K00:55,23 539ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
610TIKOVSKÝ Daniel2001100K00:55,24 612ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
611VRÁTNÝ Vladimír200850Z00:55,24 82ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
612NOVÁK Petr1996100M00:55,25 733Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
613NOVÁK Petr1996100M00:55,33 730Pardubice19. 5. 201950 m
614CHÁROVÁ Lucie200950M00:55,48 85Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
615RENC Matěj2002100K00:55,59 600ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
616NOLL David1999100M00:55,64 717Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
617FIŠÁREK Vojtěch200950K00:55,65 48ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
618RENC Jakub1999100K00:55,77 595Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
619HOLEČKOVÁ Tereza201150Z00:55,80 97ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
620VODIČKOVÁ Kateřina200950P00:55,86 147ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
621DUBA Aracy Mahulena200950M00:56,05 83ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
622NOLL David1999100M00:56,13 699Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
623NOVÁK Petr1996100M00:56,23 696Praha - Podolí17. 2. 201950 m
624NOLL David1999100M00:56,27 694Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
625RENC Matěj2002100K00:56,37 576ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
626KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,43 769Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
627KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,47 767Pardubice19. 5. 201950 m
628CHÁROVÁ Lucie200950M00:56,52 81ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
629KREJČÍ Petr200950Z00:56,56 61Praha - Radlice26. 5. 201925 m
630KHOMKO Zlata200950Z00:56,56 93ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
631KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,58 763Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
632BEJČEK Martin1998100K00:56,61 500Praha - Radlice19. 1. 201925 m
633NOVÁK Petr1996100M00:56,62 612Praha - Radlice19. 1. 201925 m
634FELGROVÁ Ivana194250P00:56,64 129Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
635ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750P00:56,80 128Brno - Lesná9. 3. 201925 m
636STEHLÍK Jan200950K00:56,85 45ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
637KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,88 751Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
638TICHÝ Václav201050Z00:56,88 75ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
639RENC Matěj2002100K00:56,99 558ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
640RENC Jakub1999100M00:57,03 666ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
641ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750M00:57,03 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
642KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:57,08 743Pardubice19. 5. 201950 m
643RENC Jakub1999100M00:57,13 663ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
644VOŽENÍLEK Daniel200950Z00:57,26 74ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
645DUBA Kauana Slavka200950M00:57,28 77Praha - Radlice26. 5. 201925 m
646RENC Jakub1999100M00:57,40 654ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
647TICHÝ Václav201050Z00:57,43 57ORChomutov27. 4. 201925 m
648BIELECKÁ Tereza200950Z00:57,50 104ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
649BIELECKÁ Tereza200950Z00:57,52 104ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
650ZAŇKOVÁ Jolana200950P00:57,55 123ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
651BIELECKÁ Tereza200950Z00:57,58 89Praha - Radlice26. 5. 201925 m
652BŘEZINA Tomáš2003100K00:57,76 536ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
653NOLL David1999100M00:57,80 640Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
654FELGROVÁ Ivana194250M00:57,90 74Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
655NOLL David1999100M00:58,02 569Praha - Radlice19. 1. 201925 m
656NOLL David1999100M00:58,15 629Praha - Podolí17. 2. 201950 m
657BŘEZINA Tomáš2003100K00:58,16 525ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
658BŘEZINA Tomáš2003100K00:58,25 522Pardubice19. 5. 201950 m
659RENC Jakub1999100Z00:58,51 584Praha - Radlice19. 1. 201925 m
660DUBA Kauana Slavka200950P00:58,53 117ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
661TICHÝ Václav201050K00:58,62 41ORChomutov27. 4. 201925 m
662HOLEČKOVÁ Tereza201150Z00:58,82 97ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
663KHOMKO Zlata200950P00:58,83 115ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
664KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:58,87 678Praha - Podolí16. 2. 201950 m
665STEHLÍK Jan200950Z00:58,88 54ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
666TICHÝ Václav201050K00:58,91 45ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
667DUBA Kauana Slavka200950P00:58,96 125ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
668HEJNÁ Julie201050P00:59,02 114ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
669BŘEZINA Tomáš2003100K00:59,03 502Praha - Podolí27. 4. 201950 m
670HRADIL Matěj200950Z00:59,28 67ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
671PRZECZEK Jakub Karel201050Z00:59,32 67ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
672LAHODA Jakub2000100Z00:59,38 665ORPardubice19. 5. 201950 m
673VOŽENÍLEK Daniel200950Z00:59,58 52Praha - Radlice26. 5. 201925 m
674ZENÁHLÍK Aleš1979100K00:59,79 424Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
675RENC Jakub1999100Z00:59,82 651ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
676BŘEZINA Tomáš2003100K00:59,82 482Praha - Podolí1. 6. 201950 m
677RENC Jakub1999100Z00:59,87 650Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
678LAHODA Jakub2000100Z00:59,90 648ORPardubice19. 5. 201950 m
679RENC Jakub1999100Z00:59,91 648Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
680KHOMKO Zlata200950P01:00,01 109ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
681HORSKÝ Kryštof2003100K01:00,04 477Praha - Podolí27. 4. 201950 m
682ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750P01:00,07 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
683RENC Jakub1999100Z01:00,53 629ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
684HANZAL Jan1998100Z01:00,62 625Praha - Podolí2. 6. 201950 m
685PLESKOTOVÁ Julie2002100K01:00,77 565Praha - Radlice19. 1. 201925 m
686FIŠÁREK Vojtěch200950Z01:00,78 49ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
687HÁJEK Richard200950Z01:00,95 61ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
688PLESKOTOVÁ Julie2002100K01:01,00 609Bratislava (SVK)1. 3. 201950 m
689SPUSTA Simon201050K01:01,01 37Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
690HORSKÝ Kryštof2003100K01:01,07 453Praha - Podolí13. 4. 201950 m
691RENC Matěj2002100M01:01,09 542ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
692DUBA Aracy Mahulena200950P01:01,12 103ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
693CARDA Jan2005100K01:01,15 396ORChomutov27. 4. 201925 m
694PRZECZEK Jakub Karel201050K01:01,26 40ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
695DUBA Aracy Mahulena200950M01:01,39 63Praha - Radlice26. 5. 201925 m
696HÁJEK Michal2003100K01:01,41 446ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
697RENC Matěj2002100Z01:01,45 504Praha - Radlice19. 1. 201925 m
698RENC Matěj2002100Z01:01,65 595ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
699RENC Jakub1999100Z01:01,66 595Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
700HUBIČKA Richard2003100K01:01,75 438ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
701CARDA Jan2005100K01:01,92 435ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
702CARDA Jan2005100K01:01,96 434Praha - Podolí13. 4. 201950 m
703CARDA Jan2005100K01:02,01 432Praha - Podolí1. 6. 201950 m
704BOUČEK Jan201050K01:02,06 38ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
705RENC Matěj2002100Z01:02,30 576Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
706CARDA Jan2005100K01:02,40 374Praha - Radlice25. 5. 201925 m
707HOLEČKOVÁ Barbora200850Z01:02,43 81ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
708SEIDLOVÁ Veronika2005100K01:02,50 520Praha - Radlice25. 5. 201925 m
709TIKOVSKÝ Daniel2001100Z01:02,53 478Praha - Radlice19. 1. 201925 m
710LIPŠ Václav2003100K01:02,80 417ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
711HORSKÝ Kryštof2003100M01:02,87 498ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
712SEIDLOVÁ Veronika2005100K01:02,93 554ORZlín16. 6. 201950 m
713ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100K01:02,96 554ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
714RENC Matěj2002100Z01:03,04 556ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
715GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,10 550Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
716VRÁNA Miroslav2001100K01:03,15 410ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
717JUDICKIJ Michal2004100Z01:03,17 553ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
718CHÁRA Jakub2006100K01:03,21 408ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
719BŘEZINA Tomáš2003100M01:03,25 489ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
720GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,29 500Praha - Radlice19. 1. 201925 m
721GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,29 545Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
722SEIDLOVÁ Veronika2005100K01:03,33 544ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
723ŠTĚRBA Vojislav2001100Z01:03,39 459Praha - Radlice19. 1. 201925 m
724RENC Matěj2002100Z01:03,47 545Pardubice19. 5. 201950 m
725MICHU Sofia Michaela200950P01:03,63 91ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
726CHÁRA Jakub2006100K01:03,63 400Plzeň - Slovany16. 6. 201950 m
727HOLEČKOVÁ Tereza201150K01:03,67 47ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
728TIKOVSKÝ Daniel2001100Z01:03,68 540ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
729KOTT Šimon201050Z01:03,70 54ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
730SPUSTA Simon201050Z01:03,80 42Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
731SRB Štěpán2004100K01:03,89 348ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
732HORSKÝ Kryštof2003100M01:03,90 474Praha - Podolí13. 4. 201950 m
733MAZZIA Stefano1979100K01:03,93 395ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
734JUDICKIJ Michal2004100Z01:04,00 532ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
735RENC Matěj2002100Z01:04,10 529Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
736HUBIČKA Richard2003100K01:04,13 391ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
737MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:04,19 645ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
738LAHODA David2005100M01:04,29 465ORZlín16. 6. 201950 m
739GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:04,34 519Praha - Podolí16. 2. 201950 m
740SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:04,43 516ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
741CHÁRA Jakub2006100K01:04,54 384ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
742ŠTĚRBA Vojislav2001100Z01:04,62 517ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
743SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:04,62 512ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
744SRB Štěpán2004100K01:04,65 382ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
745CHÁRA Jakub2006100K01:04,67 382ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
746KOČÍKOVÁ Josefína201050K01:04,72 44ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
747BŘEZINA Tomáš2003100M01:04,75 455Praha - Podolí1. 6. 201950 m
748CHÁRA Jakub2006100K01:04,85 333Praha - Radlice31. 3. 201925 m
749SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:04,86 507ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
750HUBIČKA Richard2003100K01:04,89 332Praha - Radlice19. 1. 201925 m
751BŘEZINA Tomáš2003100M01:04,99 450Pardubice19. 5. 201950 m
752BŘEZINA Tomáš2003100M01:05,12 448Praha - Podolí26. 4. 201950 m
753CHÁRA Jakub2006100K01:05,18 373ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
754LAHODA David2005100K01:05,22 372ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
755MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:05,22 615Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
756SEIDLOVÁ Veronika2005100K01:05,24 497Praha - Podolí1. 6. 201950 m
757LIVERSAGE Sophie2003100K01:05,31 496Praha - Podolí13. 4. 201950 m
758KOČÍKOVÁ Josefína201050K01:05,38 48ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
759SVOBODOVÁ Klára2005100K01:05,38 454Praha - Radlice25. 5. 201925 m
760SRB Štěpán2004100K01:05,42 368Praha - Podolí1. 6. 201950 m
761DRAČKA Vojtěch2003100K01:05,44 324Praha - Radlice19. 1. 201925 m
762SMELIK Ladislav1961100K01:05,48 323Vídeň (AUT)23. 3. 201925 m
763HORSKÝ Kryštof2003100M01:05,52 395Praha - Radlice19. 1. 201925 m
764DUBA Aracy Mahulena200950P01:05,52 91ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
765LAHODA David2005100M01:05,63 437ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
766JUDICKIJ Michal2004100Z01:05,68 491Praha - Podolí2. 6. 201950 m
767SRB Štěpán2004100K01:05,82 362Praha - Podolí13. 4. 201950 m
768NOVÁKOVÁ Soňa2005100K01:05,82 445Praha - Radlice25. 5. 201925 m
769LIVERSAGE Sophie2003100K01:05,86 484Praha - Podolí27. 4. 201950 m
770SRB Štěpán2004100K01:05,99 359Praha - Podolí27. 4. 201950 m
771HORSKÝ Kryštof2003100M01:06,03 430Praha - Podolí26. 4. 201950 m
772DRAČKA Vojtěch2003100K01:06,08 357ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
773JUDICKIJ Michal2004100Z01:06,10 483Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
774LAHODA David2005100M01:06,12 384ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
775KOČÍKOVÁ Josefína201050Z01:06,17 58ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
776SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,18 437ORChomutov27. 4. 201925 m
777ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:06,32 585ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
778ZÁMEČNÍK Matěj2004100K01:06,32 353ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
779SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:06,34 435Praha - Radlice31. 3. 201925 m
780MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:06,40 583Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
781ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100K01:06,49 470Praha - Podolí13. 4. 201950 m
782BOUČEK Jan201050Z01:06,50 47ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
783BEJČEK Martin1998100Z01:06,50 474ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
784LAHODA Jakub2000100P01:06,52 584Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
785SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,57 468ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
786TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:06,58 631ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
787LAHODA David2005100M01:06,59 419ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
788PLESKOTOVÁ Julie2002100M01:06,60 578ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
789BŘEZINA Tomáš2003100M01:06,62 418ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
790TIKOVSKÝ Denis2005100K01:06,69 306Praha - Radlice31. 3. 201925 m
791SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,81 483ORLitoměřice9. 2. 201925 m
792SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,89 424Praha - Radlice31. 3. 201925 m
793SEDLÁČEK Max2006100K01:06,92 303Praha - Radlice25. 5. 201925 m
794BŘEZINA Tomáš2003100M01:07,14 367Praha - Radlice19. 1. 201925 m
795HOLEČKOVÁ Tereza201150K01:07,14 44ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
796ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:07,25 535Praha - Radlice19. 1. 201925 m
797EYBL Václav2006100K01:07,26 298Praha - Radlice25. 5. 201925 m
798EYBL Václav2006100K01:07,29 298ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
799SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,33 453ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
800ZÁMEČNÍK Matěj2004100K01:07,35 338ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
801PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:07,39 415Praha - Radlice25. 5. 201925 m
802TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,47 607Pardubice19. 5. 201950 m
803BEJČEK Martin1998100P01:07,49 559Praha - Radlice19. 1. 201925 m
804TIKOVSKÝ Denis2005100K01:07,49 336Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
805TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,56 605ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
806SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,58 411Praha - Radlice19. 1. 201925 m
807TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,61 556Praha - Radlice19. 1. 201925 m
808ZÁMEČNÍK Matěj2004100K01:07,63 334ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
809MARTÍNKOVÁ Tereza1992100M01:07,75 524Praha - Radlice19. 1. 201925 m
810ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:07,82 547ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
811ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100K01:07,92 441Praha - Podolí1. 6. 201950 m
812SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,93 450ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
813TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,93 594Pardubice19. 5. 201950 m
814EYBL Václav2006100K01:08,04 328ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
815ŠIMSA Radek2006100K01:08,07 287ORChomutov27. 4. 201925 m
816MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:08,12 540Praha - Podolí17. 2. 201950 m
817LAHODA David2005100M01:08,12 391Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
818ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100K01:08,19 436Pardubice19. 5. 201950 m
819LAJČUK Leonard2000100M01:08,22 389ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
820NOVÁKOVÁ Soňa2005100K01:08,29 434ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
821TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:08,46 581ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
822TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:08,48 581Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
823HORSKÝ Kryštof2003100Z01:08,62 362Praha - Radlice19. 1. 201925 m
824LAHODA David2005100M01:08,67 343Praha - Radlice19. 1. 201925 m
825CARDA Jan2005100Z01:08,68 361ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
826CARDA Jan2005100M01:08,71 381ORZlín16. 6. 201950 m
827SEDLÁČEK Max2006100K01:08,75 279ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
828DRAČKA Vojtěch2003100K01:08,75 318ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
829PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:08,80 389ORChomutov27. 4. 201925 m
830ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100K01:08,82 424Praha - Podolí27. 4. 201950 m
831BEJČEK Martin1998100P01:08,92 570Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
832HÁJEK Michal2003100P01:08,97 568ORPardubice19. 5. 201950 m
833NOVÁKOVÁ Soňa2005100K01:09,04 420Praha - Podolí27. 4. 201950 m
834PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:09,10 385ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
835ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:09,10 594ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
836VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:09,19 383Praha - Radlice25. 5. 201925 m
837EYBL Václav2006100K01:09,29 301Litoměřice9. 2. 201925 m
838HÁJEK Michal2003100P01:09,40 557Praha - Podolí2. 6. 201950 m
839ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:09,57 582ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
840BEJČEK Martin1998100P01:09,57 554Praha - Podolí17. 2. 201950 m
841HORSKÝ Kryštof2003100Z01:09,68 412ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
842HÁJEK Michal2003100Z01:09,70 411ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
843ŠIMSA Radek2006100K01:09,75 267ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
844CARDA Jan2005100M01:09,79 364ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
845NOVÁKOVÁ Soňa2005100K01:09,85 405Praha - Podolí1. 6. 201950 m
846KREJČÍKOVÁ Mariana2006100K01:09,91 371ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
847KOČÍKOVÁ Josefína201050Z01:09,99 58ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
848ŠIMSA Radek2006100K01:10,04 264Praha - Radlice25. 5. 201925 m
849CARDA Jan2005100M01:10,09 323Praha - Radlice19. 1. 201925 m
850ŠIMSA Radek2006100K01:10,09 300ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
851CARDA Jan2005100M01:10,16 322Praha - Radlice25. 5. 201925 m
852ŠIMSA Radek2006100K01:10,21 298Praha - Podolí13. 4. 201950 m
853CARDA Jan2005100Z01:10,36 400ORZlín15. 6. 201950 m
854ČMEJLOVÁ Julie2006100K01:10,37 397ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
855ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:10,43 561Praha - Podolí27. 4. 201950 m
856PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:10,48 395ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
857HÁJEK Michal2003100P01:10,59 489Praha - Radlice19. 1. 201925 m
858ŠIMSA Radek2006100K01:10,61 293Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
859DRAČKA Vojtěch2003100K01:10,64 293Praha - Podolí27. 4. 201950 m
860BEJČEK Martin1998100P01:10,64 528Praha - Podolí2. 6. 201950 m
861VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:10,72 391ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
862GRÉCOVÁ Tamara2001100M01:10,73 483Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
863HUBIČKA Richard2003100M01:10,75 349ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
864MARTÍNKOVÁ Tereza1992100Z01:10,85 469Praha - Radlice19. 1. 201925 m
865HÁJEK Michal2003100P01:10,87 524ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
866ŠIMSA Radek2006100K01:10,94 289Praha - Podolí1. 6. 201950 m
867HÁJEK Michal2003100P01:10,95 522ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
868PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:11,10 393ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
869HOLUBOVÁ Kateřina1998100Z01:11,14 545ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
870ŠIMSA Radek2006100K01:11,18 252Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
871SEDLÁČEK Max2006100K01:11,24 286ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
872ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100K01:11,30 350Praha - Radlice25. 5. 201925 m
873CARDA Jan2005100M01:11,42 339ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
874HOLUBOVÁ Kateřina1998100Z01:11,70 532ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
875ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100K01:11,75 374ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
876LIPŠ Václav2003100M01:11,83 334ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
877CHÁRA Jakub2006100Z01:11,88 375ORPlzeň - Slovany15. 6. 201950 m
878VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:11,98 378ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
879CARDA Jan2005100O01:12,00 340Chomutov27. 4. 201925 m
880HUBIČKA Richard2003100M01:12,10 330ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
881HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,17 645Praha - Radlice19. 1. 201925 m
882ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100M01:12,31 452ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
883ŠIMSA Ondřej2006100K01:12,32 239ORChomutov27. 4. 201925 m
884DRAČKA Vojtěch2003100M01:12,40 325Praha - Podolí1. 6. 201950 m
885ULIPOVÁ Michaela1997100Z01:12,46 515ORPardubice19. 5. 201950 m
886CARDA Jan2005100Z01:12,49 366ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
887HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,52 692Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
888VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:12,54 332Chomutov27. 4. 201925 m
889ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100K01:12,60 361ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
890HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,65 632Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
891SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100O01:12,69 470ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
892LIVERSAGE Sophie2003100M01:12,70 444Praha - Podolí26. 4. 201950 m
893JUDICKIJ Michal2004100P01:12,71 447Praha - Radlice19. 1. 201925 m
894CHÁRA Jakub2006100Z01:12,76 361ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
895GACEK Natalie2006100K01:12,83 358ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
896ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100K01:12,84 358ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
897KOTT Šimon201050K01:12,89 24ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
898CHÁRA Jakub2006100Z01:12,95 359ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
899ULIPOVÁ Michaela1997100Z01:12,95 505ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
900VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:12,95 356Praha - Podolí1. 6. 201950 m
901ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100K01:13,05 354Praha - Podolí1. 6. 201950 m
902LAHODA David2005100Z01:13,12 357ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
903LIVERSAGE Sophie2003100M01:13,28 434Praha - Podolí13. 4. 201950 m
904GACEK Natalie2006100K01:13,30 322Chomutov27. 4. 201925 m
905PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana1979100K01:13,33 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
906ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100M01:13,59 429Praha - Podolí26. 4. 201950 m
907ŠIMSA Radek2006100K01:13,95 248Litoměřice9. 2. 201925 m
908SEIDLOVÁ Veronika2005100M01:13,97 402ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
909ZENÁHLÍK Aleš1979100Z01:14,00 288ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
910ŠIMSA Ondřej2006100K01:14,02 255ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
911ŠIMSA Ondřej2006100K01:14,04 224ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
912CHÁRA Jakub2006100Z01:14,10 343ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
913KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,18 346ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
914LIPŠ Václav2003100M01:14,27 302Praha - Podolí26. 4. 201950 m
915ŠIMSA Ondřej2006100K01:14,30 221Praha - Radlice25. 5. 201925 m
916ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100M01:14,32 415Praha - Podolí1. 6. 201950 m
917SRB Štěpán2004100Z01:14,36 284ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
918GRÉCOVÁ Tamara2001100Z01:14,51 403ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
919KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,65 305ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
920CHÁRA Jakub2006100O01:14,65 306ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
921CHÁRA Jakub2006100Z01:14,76 334Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
922CARDA Jan2005100Z01:14,79 333Praha - Podolí2. 6. 201950 m
923KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,81 303Praha - Radlice25. 5. 201925 m
924CHÁRA Jakub2006100M01:14,85 294ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
925ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100M01:14,97 405Pardubice19. 5. 201950 m
926MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:14,98 626Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
927SEIDLOVÁ Veronika2005100Z01:15,19 461ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
928NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:15,32 390ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
929ŠTVERÁK Jakub2008100K01:15,37 212ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
930MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:15,41 565Praha - Radlice19. 1. 201925 m
931CARDA Jan2005100Z01:15,73 321ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
932HUBIČKA Richard2003100Z01:15,73 321ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
933ŠIMSA Ondřej2006100K01:16,08 234ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
934KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:16,11 288Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
935KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:16,20 313Praha - Podolí13. 4. 201950 m
936SVOBODOVÁ Magdaléna2005100K01:16,42 284Praha - Radlice25. 5. 201925 m
937MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:16,44 591Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
938DRAČKA Vojtěch2003100Z01:16,46 262Praha - Radlice19. 1. 201925 m
939SVOBODOVÁ Magdaléna2005100K01:16,85 304ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
940CHÁRA Jakub2006100M01:16,92 244ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
941SRB Štěpán2004100Z01:17,12 304ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
942CHÁRA Jakub2006100M01:17,13 269ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
943MAZZIA Stefano1979100O01:17,23 276ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
944ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:17,24 275ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
945SEIDLOVÁ Veronika2005100M01:17,29 370ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
946ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100O01:17,30 391ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
947ZÁMEČNÍK Matěj2004100Z01:17,47 300ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
948EYBL Václav2006100Z01:17,48 251ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
949SEDLÁČEK Max2006100Z01:17,62 250ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
950SEDLÁČEK Max2006100Z01:17,62 250Praha - Radlice25. 5. 201925 m
951ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100O01:17,66 385Nový Jičín15. 6. 201925 m
952SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:17,78 354ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
953TIKOVSKÝ Denis2005100O01:17,84 270Praha - Radlice31. 3. 201925 m
954NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:17,96 401ORLitoměřice9. 2. 201925 m
955ZÁMEČNÍK Matěj2004100Z01:18,09 293Praha - Podolí27. 4. 201950 m
956SVOBODOVÁ Magdaléna2005100K01:18,10 290ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
957SRB Štěpán2004100Z01:18,30 290Praha - Podolí27. 4. 201950 m
958FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:18,38 346ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
959ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:18,39 346ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
960ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:18,47 292ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
961NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:18,49 345ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
962BŘEZINA Tomáš2003100P01:18,59 384ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
963CHÁRA Jakub2006100M01:18,60 255ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
964VOJTKOVÁ Adéla2007100K01:18,61 284ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
965KREJČÍKOVÁ Mariana2006100O01:19,06 365Praha - Radlice31. 3. 201925 m
966ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:19,19 395ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
967ŠTVERÁK Jakub2008100K01:19,23 208ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
968ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:19,24 334Nový Jičín15. 6. 201925 m
969NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:19,31 393ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
970VOJTKOVÁ Adéla2007100K01:19,33 254Praha - Radlice25. 5. 201925 m
971TIKOVSKÝ Denis2005100Z01:19,44 278Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
972CHÁRA Jakub2006100M01:19,46 246Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
973VOJTKOVÁ Adéla2007100K01:19,59 274ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
974FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:19,75 329Praha - Radlice19. 1. 201925 m
975ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100O01:19,77 356ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
976PEŠTOVÁ Andrea2005100O01:19,82 354ORChomutov27. 4. 201925 m
977SRB Štěpán2004100Z01:19,84 274ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
978NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:19,84 385ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
979ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,22 323ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
980SEDLÁČEK Max2006100Z01:20,28 226Praha - Radlice31. 3. 201925 m
981ŠTVERÁK Jakub2008100K01:20,34 175Chomutov27. 4. 201925 m
982ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,39 366ORLitoměřice9. 2. 201925 m
983FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:20,42 366Litoměřice9. 2. 201925 m
984KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:20,59 318ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
985ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100O01:20,67 344ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
986VODIČKOVÁ Veronika2005100M01:20,77 309ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
987ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100O01:20,85 341Chomutov27. 4. 201925 m
988ŠTVERÁK Jakub2008100K01:20,94 171Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
989KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:20,97 249ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
990ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,98 370ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
991FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:21,06 368Praha - Podolí13. 4. 201950 m
992PEŠTOVÁ Andrea2005100Z01:21,11 312ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
993NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:21,20 366Praha - Podolí27. 4. 201950 m
994LAHODA David2005100P01:21,28 347ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
995ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:21,49 308Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
996VRÁNA Miroslav2001100P01:21,51 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
997ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:21,58 306ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
998VRÁNA Miroslav2001100P01:21,65 343Praha - Podolí27. 4. 201950 m
999ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100Z01:21,73 305ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1000ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:21,74 305Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1001FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:21,92 356Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1002SVOBODOVÁ Klára2005100O01:21,95 327ORChomutov27. 4. 201925 m
1003KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:22,01 356ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1004ŠIMSA Radek2006100Z01:22,03 212ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1005EYBL Václav2006100O01:22,07 230ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1006SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:22,10 354ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1007SEDLÁČEK Max2006100Z01:22,13 252ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1008SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:22,23 300Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1009ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100P01:22,37 472ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1010SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100P01:22,39 472ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1011KREJČÍKOVÁ Mariana2006100Z01:22,53 349ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1012SVOBODOVÁ Elen2007100K01:22,61 225ORChomutov27. 4. 201925 m
1013SVOBODOVÁ Klára2005100O01:22,65 320ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1014ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100Z01:22,65 347ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1015FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:22,66 347Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1016SVOBODOVÁ Elen2007100K01:22,75 224ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1017PEŠTOVÁ Andrea2005100M01:22,75 301ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1018KREJČÍKOVÁ Mariana2006100M01:22,75 287ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1019ŠIMSA Ondřej2006100Z01:22,91 205ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1020ŠKOPOVÁ Barbora2009100K01:22,92 223ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1021KREJČÍKOVÁ Mariana2006100Z01:22,96 343Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1022SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:23,13 221Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1023PEŠTOVÁ Andrea2005100M01:23,44 294Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1024VODIČKOVÁ Veronika2005100O01:23,62 308Chomutov27. 4. 201925 m
1025ŠIMSA Ondřej2006100Z01:23,65 200Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1026LIVERSAGE Sophie2003100Z01:23,76 334ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1027VODIČKOVÁ Veronika2005100M01:23,96 275ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1028PEŠTOVÁ Andrea2005100Z01:24,11 330ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1029TIKOVSKÝ Denis2005100P01:24,11 289Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1030ŠKOPOVÁ Karla2008100O01:24,24 302ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1031ŠRÁMEK Antonín2006100K01:24,25 152Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1032ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:24,28 278ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1033KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:24,29 231ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1034SEIDLOVÁ Veronika2005100P01:24,29 405ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1035ŠIMSA Radek2006100Z01:24,35 214ORLitoměřice9. 2. 201925 m
1036ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:24,47 270ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1037KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:24,53 325ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1038SVOBODOVÁ Elen2007100K01:24,54 234ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1039HOLUBOVÁ Kateřina1998100P01:24,62 435ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1040ŠIMSA Radek2006100Z01:24,76 229ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1041GACEK Natalie2006100P01:24,83 432ORPlzeň - Slovany15. 6. 201950 m
1042BOUČKOVÁ Eliška2008100K01:24,90 231ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1043SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:24,91 207ORChomutov27. 4. 201925 m
1044BRÁNIK Juraj1946100Z01:24,92 191Vídeň (AUT)24. 3. 201925 m
1045GACEK Natalie2006100P01:24,98 430ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1046KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:25,09 394Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1047SVOBODOVÁ Elen2007100K01:25,10 224Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1048KREJČÍKOVÁ Mariana2006100M01:25,13 264ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1049ŠTĚRBA Pavel1954100K01:25,13 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
1050VODIČKOVÁ Veronika2005100M01:25,14 276ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1051TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:25,25 146ORChomutov27. 4. 201925 m
1052ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:25,26 276ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1053ŠIMSA Radek2006100Z01:25,27 189Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1054ČMEJLOVÁ Julie2006100M01:25,29 275ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1055ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:25,50 387ORNový Jičín15. 6. 201925 m
1056SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:25,60 313ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1057BRÁNIK Juraj1946100Z01:25,60 186Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1058ZÁMEČNÍK Matěj2004100M01:25,68 197ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1059KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:25,78 264Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1060ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:25,79 284ORLitoměřice9. 2. 201925 m
1061KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:25,83 264Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1062BOUČKOVÁ Eliška2008100K01:25,88 218Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1063SEDLÁČEK Max2006100M01:25,89 195ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1064ŠIMSA Radek2006100Z01:25,91 220ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1065ŠIMSA Ondřej2006100Z01:25,92 203Litoměřice9. 2. 201925 m
1066SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:26,01 217ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1067ŠIMSA Radek2006100Z01:26,04 218Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1068ŠIMSA Ondřej2006100O01:26,10 199ORChomutov27. 4. 201925 m
1069ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta2006100K01:26,16 198Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1070ČMEJLOVÁ Julie2006100M01:26,19 267ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1071KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100O01:26,35 280ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1072FIŠÁRKOVÁ Marie2005100M01:26,36 253ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1073TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:26,40 140Praha - Radlice8. 6. 201925 m
1074KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100O01:26,41 280ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1075ŠIMSA Ondřej2006100Z01:26,52 181Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1076ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:26,55 257ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1077ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:26,62 251Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1078BOHÁČ Patrik2009100K01:26,74 139ORChomutov27. 4. 201925 m
1079ŠTĚRBA Pavel1954100O01:26,85 194Brno - Lesná9. 3. 201925 m
1080KREJČÍKOVÁ Mariana2006100M01:26,86 261ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1081CARDA Jan2005100P01:26,94 284ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1082ŠKOPOVÁ Barbora2009100O01:26,95 274ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
1083ŠIMSA Radek2006100O01:27,01 193ORChomutov27. 4. 201925 m
1084ŠIMSA Ondřej2006100Z01:27,06 211ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1085ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:27,19 296ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1086DRAČKA Vojtěch2003100P01:27,22 259Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1087KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:27,35 364Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1088VOJTKOVÁ Adéla2007100O01:27,38 270ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1089ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100P01:27,42 395ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1090MAZZIA Stefano1979100P01:27,50 257ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
1091KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:27,57 393ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1092TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:27,63 135Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1093ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:27,73 359ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1094KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:27,73 390Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1095HEJNÝ Jan2006100K01:27,74 134ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1096ŠKOPOVÁ Karla2008100Z01:27,75 247Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1097ŠIMSA Ondřej2006100Z01:27,84 205Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1098BOHÁČ Patrik2009100K01:27,89 134Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1099ŠKOPOVÁ Karla2008100Z01:28,03 244Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1100EYBL Václav2006100M01:28,05 181ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1101ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,12 354ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1102EYBL Václav2006100M01:28,13 162ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1103VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:28,19 354ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1104KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:28,20 388České Budějovice2. 3. 201950 m
1105BOUČKOVÁ Eliška2008100K01:28,28 184ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1106ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:28,30 184Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1107ŠIMSA Ondřej2006100Z01:28,30 202Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1108NOVÁKOVÁ Soňa2005100M01:28,39 247ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1109ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:28,51 235ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1110ŠIMSA Ondřej2006100Z01:28,51 201Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1111GACEK Natalie2006100P01:28,55 349Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1112BERANOVÁ Julie2007100K01:28,66 182Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1113SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:28,70 202ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1114ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,83 391ORLitoměřice9. 2. 201925 m
1115ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:28,87 243ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1116ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,88 376ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1117ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:29,10 241ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1118SVOBODOVÁ Elen2007100Z01:29,17 235ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1119TIKOVSKÝ Denis2005100P01:29,29 262ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1120ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:29,42 369ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1121ŠKOPOVÁ Barbora2009100O01:29,44 252ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1122EYBL Václav2006100M01:29,71 175ORLitoměřice9. 2. 201925 m
1123FIŠÁRKOVÁ Marie2005100M01:29,75 236ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1124NOVÁKOVÁ Soňa2005100M01:29,89 235ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1125SEIDLOVÁ Veronika2005100P01:29,89 363ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1126ŠKOPOVÁ Barbora2009100O01:30,00 248ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1127ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100M01:30,00 234ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1128ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100M01:30,11 223ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1129PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:30,17 360ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1130PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:30,21 373ORLitoměřice9. 2. 201925 m
1131SVOBODOVÁ Magdaléna2005100M01:30,36 221ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1132ČMEJLOVÁ Julie2006100P01:30,41 357ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1133ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:30,48 327Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1134SVOBODOVÁ Elen2007100Z01:30,53 264ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1135TIKOVSKÝ Denis2005100P01:30,71 230Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1136KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:30,76 189ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1137ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:30,81 228Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1138SVOBODOVÁ Magdaléna2005100M01:30,88 227ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1139TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:31,11 120Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1140BŘENDA Martin1988100P01:31,19 246Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1141TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:31,29 153ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
1142VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:31,40 345ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1143STEHLÍKOVÁ Sofie2007100K01:31,41 166Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1144FIŠÁRKOVÁ Marie2005100M01:31,42 224ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1145SVOBODOVÁ Elen2007100O01:31,43 236ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1146TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:31,44 153ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1147ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100M01:31,49 213Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1148SVOBODOVÁ Nikol2007100O01:31,87 233ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1149KALIVODOVÁ Nikita2007100Z01:31,97 252ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1150VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:32,01 311Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1151ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:32,07 311Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1152FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100K01:32,11 162Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1153PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:32,22 340ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1154SVOBODOVÁ Elen2007100Z01:32,25 250ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1155FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100K01:32,47 178ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1156BERANOVÁ Anna2006100K01:32,49 160Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1157VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:32,53 346Litoměřice9. 2. 201925 m
1158ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:32,55 205Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1159TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:32,63 114Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1160BOHÁČ Patrik2009100K01:32,82 113ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1161SEDLÁČEK Max2006100M01:32,84 139ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1162VOJTKOVÁ Adéla2007100P01:33,10 327ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1163ŠTĚRBA Pavel1954100P01:33,10 213Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1164ŠIMSA Ondřej2006100M01:33,23 153ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1165SVOBODOVÁ Elen2007100O01:33,43 221ORChomutov27. 4. 201925 m
1166BRÁNIK Juraj1946100O01:33,44 156Brno - Lesná9. 3. 201925 m
1167SVOBODOVÁ Elen2007100M01:33,69 198ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1168ČMEJLOVÁ Julie2006100P01:33,87 319Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1169SVOBODOVÁ Nikol2007100O01:33,97 217ORChomutov27. 4. 201925 m
1170SVOBODOVÁ Klára2005100P01:34,03 292Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1171ŠTVERÁK Jakub2008100O01:34,04 153Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1172ŠTVERÁK Jakub2008100O01:34,32 151Chomutov27. 4. 201925 m
1173ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:34,37 317České Budějovice2. 3. 201950 m
1174SHARIFOV Eldar2008100K01:34,72 107ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1175SVOBODOVÁ Nikol2007100Z01:34,89 195ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1176VOJTKOVÁ Adéla2007100P01:35,12 282ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1177ŠIMSA Ondřej2006100M01:35,24 146ORLitoměřice9. 2. 201925 m
1178VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:35,33 304Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1179MIŠÁKOVÁ Nina2008100K01:35,42 146ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1180BOHÁČ Patrik2009100Z01:35,46 134ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1181KALIVODOVÁ Nikita2007100Z01:35,51 191ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1182ŠIMSA Radek2006100M01:35,58 127Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1183BOUČKOVÁ Eliška2008100Z01:35,59 225ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1184ŠIMSA Radek2006100M01:35,76 127Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1185CHÁROVÁ Lucie2009100K01:36,03 159ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1186ŠIMSA Radek2006100M01:36,26 142Litoměřice9. 2. 201925 m
1187KOČÍKOVÁ Karolína2008100K01:36,84 140ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1188ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie1946100Z01:36,90 183Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1189BOUČKOVÁ Eliška2008100Z01:37,08 182ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1190RATAJSKÁ Beáta2007100K01:37,42 137ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1191SVOBODOVÁ Klára2005100P01:37,54 295Litoměřice9. 2. 201925 m
1192DUBA Kauana Slavka2009100K01:37,64 136ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1193VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:37,74 285České Budějovice2. 3. 201950 m
1194VOJTKOVÁ Adéla2007100P01:37,77 259ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1195KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100P01:37,83 259ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1196PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana1979100P01:38,00 257ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
1197ŠIMSA Ondřej2006100M01:38,05 118Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1198DUBA Aracy Mahulena2009100K01:38,14 149ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1199FIŠÁRKOVÁ Marie2005100P01:38,16 256ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1200ŠIMSA Radek2006100M01:38,45 130ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1201TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:38,55 146ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1202SRBOVÁ Helena2007100K01:38,79 132Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1203ŠIMSA Ondřej2006100M01:39,00 127ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1204SVOBODOVÁ Klára2005100P01:39,42 271ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1205BOUČKOVÁ Eliška2008100Z01:39,49 199ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1206BERANOVÁ Julie2007100O01:39,49 183ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1207DUBA Kauana Slavka2009100K01:39,57 143ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1208DUBA Aracy Mahulena2009100K01:39,57 129ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1209CHÁROVÁ Lucie2009100O01:40,28 179ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1210SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:40,29 240ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1211TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:40,38 116Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1212ZAŇKOVÁ Jolana2009100K01:40,48 125ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1213DUBA Aracy Mahulena2009100K01:40,53 125ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1214SVOBODOVÁ Magdaléna2005100P01:40,63 238ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1215ŠIMSA Radek2006100M01:40,69 121ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1216ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie1946100O01:40,70 177Brno - Lesná9. 3. 201925 m
1217TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:40,72 115Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1218BOHÁČ Patrik2009100Z01:40,77 136ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1219DUBA Kauana Slavka2009100K01:40,81 124Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1220FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100O01:41,52 172ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1221BOHÁČ Patrik2009100O01:41,89 120ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1222ŠRÁMEK Antonín2006100P01:41,97 162ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1223DUBA Kauana Slavka2009100Z01:42,11 184ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1224SVOBODOVÁ Magdaléna2005100P01:42,29 246ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1225ŠKOPOVÁ Karla2008100P01:42,44 226ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1226SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,48 245ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1227BOHÁČ Patrik2009100O01:42,52 118ORChomutov27. 4. 201925 m
1228SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,61 224ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1229KALIVODOVÁ Nikita2007100P01:42,61 244ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1230KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100P01:42,83 223ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1231SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,87 245České Budějovice2. 3. 201950 m
1232FIŠÁRKOVÁ Marie2005100P01:43,09 241ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1233ZÁMEČNÍK Ondřej2010100K01:43,13 83ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1234KOČÍKOVÁ Karolína2008100K01:43,14 129ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1235FIŠÁRKOVÁ Marie2005100P01:43,32 239Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1236SVOBODOVÁ Magdaléna2005100P01:43,37 238Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1237SHARIFOV Eldar2008100Z01:43,82 104ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1238SVOBODOVÁ Magdaléna2005100P01:43,92 235Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1239SRBOVÁ Helena2007100O01:43,93 161Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1240SVOBODOVÁ Anežka2007100P01:44,48 231ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1241CHÁROVÁ Lucie2009100O01:44,88 156ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1242RATAJSKÁ Beáta2007100O01:45,08 156ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1243BROŽOVÁ Olga1962100Z01:45,20 143Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1244DUBA Kauana Slavka2009100Z01:45,28 143ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1245HEJNÝ Jan2006100Z01:45,35 100ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1246ŠKOPOVÁ Barbora2009100P01:45,65 206ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1247MIŠÁKOVÁ Nina2008100O01:45,76 153ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1248BERANOVÁ Julie2007100P01:46,00 204ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1249CHÁROVÁ Lucie2009100P01:46,33 202ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1250BOHÁČ Patrik2009100O01:46,54 105ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1251DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:46,54 138ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1252FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100Z01:46,54 138ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1253ŠIMSA Ondřej2006100P01:46,62 142ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1254DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:46,92 136Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1255BERANOVÁ Anna2006100Z01:47,07 136ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1256ZAŇKOVÁ Jolana2009100K01:47,17 103ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1257DUBA Kauana Slavka2009100O01:47,46 145ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1258ŠIMSA Radek2006100P01:47,47 139ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1259BROŽOVÁ Olga1962100O01:47,60 144Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1260ŠTVERÁK Jakub2008100M01:47,93 98ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1261ŠTVERÁK Jakub2008100M01:48,37 87Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1262DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:48,50 154ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1263SRBOVÁ Helena2007100P01:48,89 188ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1264KREJČÍ Petr2009100K01:48,99 70ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1265KALIVODOVÁ Nikita2007100P01:49,02 206ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1266KUDRNÁČ Adam2010100Z01:49,20 90ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1267RATAJSKÁ Beáta2007100P01:49,48 185ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1268CHÁROVÁ Lucie2009100Z01:50,12 147ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1269HEJNÝ Jan2006100P01:50,64 127ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1270FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100M01:50,65 120ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1271BERANOVÁ Kateřina2009100K01:50,97 93ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1272HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:51,46 766Pardubice18. 5. 201950 m
1273NOVÁK Petr1996200K01:51,50 765Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
1274NIKOLAEVA ZONN Anastasia2008100Z01:51,52 120ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1275KUDRNÁČ Adam2010100K01:51,80 65ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1276RATAJSKÁ Beáta2007100Z01:51,92 119ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1277HEJNÁ Julie2010100Z01:52,01 119ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1278JOCHMAN Radek1974100O01:52,10 90ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
1279KUDRNÁČ Adam2010100K01:52,33 64ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1280DUBA Kauana Slavka2009100Z01:52,66 117Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1281NOVÁK Petr1996200K01:53,16 732Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
1282DUBA Kauana Slavka2009100O01:53,39 124ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1283VODIČKOVÁ Kateřina2009100O01:53,48 123ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1284NOVÁK Petr1996200K01:53,57 724Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1285KUDRNÁČ Adam2010100K01:53,63 70ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1286SRBOVÁ Mia2010100K01:53,72 86ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1287ZAŇKOVÁ Jolana2009100Z01:53,76 113ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1288HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:53,81 719Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1289TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:53,82 117ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1290NOLL David1999200K01:53,85 719Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
1291NOLL David1999200K01:53,85 719Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
1292NOLL David1999200K01:53,86 719Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1293NOLL David1999200K01:53,89 718Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1294TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:53,93 126ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1295CHÁROVÁ Lucie2009100P01:53,99 180ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1296ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:54,09 110Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1297HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:54,22 712Pardubice18. 5. 201950 m
1298CHÁROVÁ Lucie2009100Z01:54,41 111ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1299KHOMKO Zlata2009100K01:54,42 88ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1300NOVÁK Petr1996200K01:54,51 707Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1301HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:54,51 707Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1302HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:54,54 706Ostrava4. 5. 201950 m
1303STEHLÍKOVÁ Sofie2007100P01:54,55 161ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1304BIELECKÁ Tereza2009100K01:54,63 84ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1305DUBA Aracy Mahulena2009100O01:54,65 120ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1306HRADIL Matěj2009100K01:54,67 60ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1307TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:54,68 114Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1308ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100O01:54,90 118Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1309SRBOVÁ Mia2010100Z01:54,91 110ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1310KHOMKO Zlata2009100K01:55,08 83Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1311NOLL David1999200K01:55,11 696Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1312NOVÁK Petr1996200K01:55,15 695Pardubice18. 5. 201950 m
1313KUDRNÁČ Adam2010100Z01:55,79 75ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1314BERANOVÁ Anna2006100P01:55,85 156ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1315HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,01 680Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1316NOLL David1999200K01:56,01 680Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1317SRBOVÁ Helena2007100M01:56,02 104ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1318NOVÁK Petr1996200K01:56,20 625Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1319NOLL David1999200K01:56,22 625Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1320NIKOLAEVA ZONN Anastasia2008100K01:56,43 80ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1321HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,51 670Ostrava4. 5. 201950 m
1322LAHODA Jakub2000200K01:56,59 670Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1323MIŠÁKOVÁ Nina2008100P01:56,61 153ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1324ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta2006100M01:56,63 103ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1325NOLL David1999200K01:56,65 668Pardubice18. 5. 201950 m
1326HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,81 666Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1327HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,92 664Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1328NOVÁK Petr1996200K01:56,94 663Pardubice18. 5. 201950 m
1329ZÁMEČNÍK Ondřej2010100Z01:57,18 73ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1330DUBA Aracy Mahulena2009100O01:57,42 111Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1331ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100O01:57,49 111Brno - Lesná9. 3. 201925 m
1332CHÁROVÁ Lucie2009100P01:57,70 149Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1333RENC Matěj2002200K01:58,24 642ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1334LAHODA Jakub2000200K01:58,38 640Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1335HANZAL Jan1998200K01:58,49 637Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1336LAHODA Jakub2000200K01:59,13 628Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1337HAVLÍN Vincent2008100K01:59,26 54ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1338KUDRNÁČ Adam2010100Z01:59,30 82ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1339NOLL David1999200K01:59,31 624Pardubice18. 5. 201950 m
1340SPUSTA Simon2010100K02:00,26 52ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1341RENC Matěj2002200K02:00,84 601Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1342VODIČKOVÁ Kateřina2009100P02:01,00 137ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1343RENC Matěj2002200K02:01,09 598ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1344ZAŇKOVÁ Jolana2009100Z02:01,31 93Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
1345KOZUBEK Matěj1996200K02:01,35 594Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1346KHOMKO Zlata2009100Z02:01,47 110ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1347KOČÍKOVÁ Karolína2008100Z02:01,58 93ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1348ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100P02:02,20 132Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1349ŠTĚRBA Vojislav2001200K02:02,33 580Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1350RENC Jakub1999200K02:02,84 572ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1351RENC Matěj2002200K02:02,92 528Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1352ZAŇKOVÁ Jolana2009100O02:02,96 97ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1353HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:02,98 745Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1354HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:03,16 742Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1355SPUSTA Simon2010100Z02:03,27 62ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1356VODIČKOVÁ Kateřina2009100P02:03,42 142ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1357RENC Matěj2002200K02:03,55 563Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1358KHOMKO Zlata2009100Z02:04,08 87ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1359HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:04,08 725Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1360HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:04,17 724Ostrava4. 5. 201950 m
1361NOVÁK Petr1996200M02:04,21 723Ostrava4. 5. 201950 m
1362TIKOVSKÝ Daniel2001200K02:04,35 552Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1363KHOMKO Zlata2009100Z02:04,43 87Praha - Radlice26. 5. 201925 m
1364RENC Jakub1999200K02:04,46 550Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1365VOTRUBOVÁ Jaroslava1946100M02:04,55 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
1366KOČÍKOVÁ Karolína2008100P02:04,56 125ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1367NOVÁK Petr1996200M02:04,84 658Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1368LAHODA Jakub2000200M02:05,08 654Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1369BŘEZINA Tomáš2003200K02:05,45 497ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1370LAHODA Jakub2000200O02:05,47 750Pardubice18. 5. 201950 m
1371LAHODA Jakub2000200O02:05,49 750Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1372HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:05,55 700Ostrava4. 5. 201950 m
1373KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:05,64 727Ostrava4. 5. 201950 m
1374ZAŇKOVÁ Jolana2009100P02:05,64 122ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1375ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100M02:05,74 81Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
1376KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:05,81 724Pardubice18. 5. 201950 m
1377TICHÝ Václav2010100K02:05,84 46ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1378LAHODA Jakub2000200O02:05,96 741Pardubice18. 5. 201950 m
1379TICHÝ Václav2010100K02:06,04 45ORChomutov27. 4. 201925 m
1380HAVLÍN Vincent2008100Z02:06,07 58ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1381HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:06,19 656Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1382HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:06,28 689Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1383LAHODA Jakub2000200Z02:06,33 585Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1384KHOMKO Zlata2009100P02:06,66 131ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1385HOLEČKOVÁ Tereza2011100Z02:06,71 82ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1386NOVÁK Petr1996200M02:06,83 679Ostrava4. 5. 201950 m
1387LAHODA Jakub2000200O02:06,95 644Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1388LAHODA Jakub2000200M02:07,03 676ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
1389KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:07,15 701Pardubice18. 5. 201950 m
1390BŘEZINA Tomáš2003200K02:07,28 515ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1391HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:07,39 671Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1392BŘEZINA Tomáš2003200K02:07,45 512Pardubice18. 5. 201950 m
1393HRADIL Matěj2009100Z02:07,54 56ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1394BIELECKÁ Tereza2009100Z02:07,79 80ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1395HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:07,89 708Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
1396KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:07,98 687Ostrava4. 5. 201950 m
1397NOVÁK Petr1996200M02:08,24 657Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1398NOLL David1999200M02:08,27 657ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1399KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:08,47 680Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1400LAHODA Jakub2000200O02:08,60 696Ostrava5. 5. 201950 m
1401HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:08,81 693Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1402BŘEZINA Tomáš2003200K02:09,17 492ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1403LAHODA Jakub2000200Z02:09,25 649Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1404RENC Jakub1999200Z02:09,42 544Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1405HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:09,49 682Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1406BŘEZINA Tomáš2003200K02:09,50 489Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1407LAHODA Jakub2000200O02:09,61 680Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1408NIKOLAEVA ZONN Anastasia2008100P02:09,71 111ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1409HORSKÁ Kristýna1997200K02:09,74 660Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1410HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:09,83 677Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1411HANZAL Jan1998200Z02:09,84 640Pardubice18. 5. 201950 m
1412HANZAL Jan1998200M02:09,94 631Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1413PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:09,96 657Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
1414PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:09,97 657Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1415LAHODA Jakub2000200Z02:10,16 636Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1416HANZAL Jan1998200O02:10,46 667Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1417PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:10,54 648Pardubice18. 5. 201950 m
1418VOŽENÍLEK Daniel2009100Z02:10,66 52ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1419VOŽENÍLEK Daniel2009100K02:10,77 41ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1420CARDA Jan2005200K02:10,78 439ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1421PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:10,80 644Pardubice18. 5. 201950 m
1422BŘEZINA Tomáš2003200K02:11,01 471Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1423PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:11,10 640Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
1424RENC Jakub1999200Z02:11,17 621ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1425RENC Jakub1999200Z02:11,24 620ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1426MIKUŠOVÁ Carmen1998200K02:11,35 636ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1427LAHODA Jakub2000200M02:11,52 609Ostrava4. 5. 201950 m
1428FIŠÁREK Vojtěch2009100K02:11,59 40ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1429SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:12,00 586ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1430NOLL David1999200M02:12,04 602Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1431RENC Jakub1999200Z02:12,10 608Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1432TIKOVSKÝ Daniel2001200O02:12,23 640ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1433BIELECKÁ Tereza2009100Z02:12,25 85ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1434RENC Jakub1999200M02:12,32 598ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1435LAHODA David2005200K02:12,33 423ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1436TIKOVSKÝ Daniel2001200O02:12,34 639Pardubice18. 5. 201950 m
1437JUDICKIJ Michal2004200Z02:12,47 603ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1438RENC Matěj2002200Z02:12,68 505Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1439HORSKÝ Kryštof2003200K02:12,82 453ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1440PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:12,91 574Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1441ŠTĚRBA Vojislav2001200Z02:12,93 502Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1442RENC Jakub1999200O02:12,96 561Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1443LAHODA David2005200K02:13,04 450ORZlín15. 6. 201950 m
1444TIKOVSKÝ Denis2005200K02:13,12 416ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1445LAHODA Jakub2000200M02:13,18 586Ostrava4. 5. 201950 m
1446RENC Jakub1999200Z02:13,27 592Pardubice18. 5. 201950 m
1447HANZAL Jan1998200Z02:13,45 589Pardubice18. 5. 201950 m
1448RENC Jakub1999200Z02:13,53 588Pardubice18. 5. 201950 m
1449ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100P02:13,61 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
1450RENC Jakub1999200O02:13,61 621ORPardubice18. 5. 201950 m
1451TIKOVSKÝ Daniel2001200O02:13,76 619Pardubice18. 5. 201950 m
1452TIKOVSKÝ Daniel2001200O02:13,77 619ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1453JUDICKIJ Michal2004200Z02:14,05 582ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1454DUBA Kauana Slavka2009100P02:14,24 100ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
1455KREJČÍ Petr2009100P02:14,45 71ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1456TICHÝ Václav2010100Z02:14,49 48ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1457RENC Jakub1999200Z02:14,56 575Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1458RENC Jakub1999200Z02:14,67 574Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1459SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:14,71 589ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1460GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:14,77 589Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1461HÁJEK Michal2003200K02:14,82 433ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1462RENC Matěj2002200Z02:14,88 571ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1463HOLUBOVÁ Kateřina1998200K02:14,91 587ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1464RENC Matěj2002200Z02:14,93 570Pardubice18. 5. 201950 m
1465RENC Matěj2002200Z02:14,94 570Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1466CARDA Jan2005200K02:15,00 398Chomutov27. 4. 201925 m
1467JUDICKIJ Michal2004200Z02:15,02 570ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1468JUDICKIJ Michal2004200Z02:15,04 569ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1469RENC Jakub1999200O02:15,09 601Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1470RENC Jakub1999200O02:15,09 600Pardubice18. 5. 201950 m
1471RENC Matěj2002200Z02:15,23 566Pardubice18. 5. 201950 m
1472HORSKÁ Kristýna1997200O02:15,48 806Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
1473JUDICKIJ Michal2004200M02:15,48 557ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1474LAHODA Jakub2000200O02:15,51 595Ostrava5. 5. 201950 m
1475MAZZIA Stefano1979200K02:15,58 394ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
1476JUDICKIJ Michal2004200M02:15,59 556ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1477SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:15,59 579ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1478ŠTĚRBA Vojislav2001200Z02:15,65 562ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1479JUDICKIJ Michal2004200Z02:15,70 561Pardubice18. 5. 201950 m
1480JUDICKIJ Michal2004200O02:15,78 591ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1481MIKUŠOVÁ Carmen1998200K02:15,82 576Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1482GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:15,95 574Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1483SEIDLOVÁ Veronika2005200K02:16,01 535ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1484JUDICKIJ Michal2004200M02:16,05 550Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1485LIPŠ Václav2003200K02:16,19 420ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1486RENC Jakub1999200O02:16,21 586Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1487SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,21 533Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1488HORSKÁ Kristýna1997200O02:16,27 792Pardubice18. 5. 201950 m
1489GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:16,41 531Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1490SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,42 568ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1491GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:16,52 566Ostrava4. 5. 201950 m
1492HUBIČKA Richard2003200K02:16,54 385ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1493TIKOVSKÝ Denis2005200K02:16,62 416ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1494SEIDLOVÁ Veronika2005200K02:16,84 562ORZlín15. 6. 201950 m
1495SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,86 563Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1496ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200K02:16,91 562ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1497JUDICKIJ Michal2004200O02:16,98 576Pardubice18. 5. 201950 m
1498FELGROVÁ Ivana1942100M02:17,01 63Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
1499ŠTĚRBA Vojislav2001200O02:17,07 575Praha - Podolí26. 4. 201950 m
1500JUDICKIJ Michal2004200M02:17,13 538Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1501SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:17,18 558Plzeň - Slovany15. 6. 201950 m
1502HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,23 776Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
1503GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:17,25 558Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1504JUDICKIJ Michal2004200O02:17,50 569Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1505HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,53 771Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1506TIKOVSKÝ Denis2005200K02:17,59 407Zlín15. 6. 201950 m
1507ŠTĚRBA Vojislav2001200M02:17,78 530ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1508SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:17,82 551Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1509HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,88 765Pardubice18. 5. 201950 m
1510HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,98 763Ostrava5. 5. 201950 m
1511JUDICKIJ Michal2004200Z02:18,00 448Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1512HRADIL Matěj2009100P02:18,29 65ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1513TIKOVSKÝ Denis2005200K02:18,35 401Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1514SEIDLOVÁ Veronika2005200K02:18,36 544ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1515CARDA Jan2005200K02:18,41 400ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1516ŠTĚRBA Vojislav2001200Z02:18,43 528Pardubice18. 5. 201950 m
1517ŠTĚRBA Vojislav2001200O02:18,64 555Pardubice18. 5. 201950 m
1518ULIPOVÁ Michaela1997200K02:18,83 538ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1519SEIDLOVÁ Veronika2005200K02:18,87 538ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1520CARDA Jan2005200K02:19,08 365Kladno23. 2. 201925 m
1521JUDICKIJ Michal2004200O02:19,16 550ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1522ZENÁHLÍK Aleš1979200K02:19,30 362ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
1523SEIDLOVÁ Veronika2005200K02:19,38 533ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1524RENC Matěj2002200O02:19,50 545ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1525TIKOVSKÝ Denis2005200K02:19,73 360Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1526LAHODA Jakub2000200Z02:19,74 513Ostrava5. 5. 201950 m
1527HORSKÁ Kristýna1997200M02:19,84 660OROstrava4. 5. 201950 m
1528RENC Matěj2002200O02:20,10 538ORPardubice18. 5. 201950 m
1529SRB Štěpán2004200K02:20,18 356Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1530JUDICKIJ Michal2004200O02:20,50 534Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1531CHÁRA Jakub2006200K02:20,51 383ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1532HORSKÁ Kristýna1997200O02:20,73 720Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1533TIKOVSKÝ Denis2005200K02:20,78 352Kladno23. 2. 201925 m
1534SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:21,13 513Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1535TIKOVSKÝ Denis2005200K02:21,37 376Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1536HORSKÁ Kristýna1997200O02:21,46 639Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1537SRB Štěpán2004200K02:21,58 374ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1538CHÁRA Jakub2006200K02:21,80 344ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1539SRB Štěpán2004200K02:21,90 371Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1540MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:22,05 630Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1541LIVERSAGE Sophie2003200K02:22,18 502Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1542PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:22,25 628ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
1543LAHODA David2005200M02:22,30 481ORZlín15. 6. 201950 m
1544TIKOVSKÝ Denis2005200K02:22,47 339Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1545CHÁRA Jakub2006200K02:22,49 367Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1546BŘEZINA Tomáš2003200M02:22,53 442ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1547BŘEZINA Tomáš2003200O02:22,58 511ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1548SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:22,66 464Kladno23. 2. 201925 m
1549CHÁRA Jakub2006200K02:22,85 337Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1550SVOBODOVÁ Klára2005200K02:22,89 461ORChomutov27. 4. 201925 m
1551SVOBODOVÁ Klára2005200K02:22,96 461Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1552HORSKÁ Kristýna1997200M02:22,99 618Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1553JUDICKIJ Michal2004200O02:23,01 507Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1554BŘEZINA Tomáš2003200M02:23,30 471ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1555LIVERSAGE Sophie2003200K02:23,31 490Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1556MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:23,35 614Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1557MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:23,51 579Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1558CHÁRA Jakub2006200K02:23,54 332Kladno23. 2. 201925 m
1559SRB Štěpán2004200K02:23,58 358Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1560BŘEZINA Tomáš2003200M02:23,97 465ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1561DRAČKA Vojtěch2003200K02:24,05 355ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1562LAHODA David2005200M02:24,29 426ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1563KOČÍKOVÁ Josefína2010100Z02:24,36 55ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1564SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:24,54 478Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1565BŘEZINA Tomáš2003200M02:24,74 457Pardubice18. 5. 201950 m
1566MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:24,82 595Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1567MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:24,85 594Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1568KOČÍKOVÁ Josefína2010100K02:24,99 46ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1569LAHODA David2005200O02:24,99 432ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1570SVOBODOVÁ Klára2005200K02:25,22 440ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1571HORSKÁ Kristýna1997200M02:25,22 590Ostrava4. 5. 201950 m
1572HORSKÝ Kryštof2003200M02:25,29 417Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1573LAHODA David2005200K02:25,31 346ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1574ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200K02:25,45 438Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1575LAHODA David2005200O02:25,46 481ORZlín15. 6. 201950 m
1576PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:25,55 586Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1577BŘEZINA Tomáš2003200M02:25,66 449Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1578LAHODA David2005200M02:25,67 448ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1579CHÁRA Jakub2006200K02:25,78 343ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1580BŘEZINA Tomáš2003200O02:25,86 477ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1581ZÁMEČNÍK Matěj2004200K02:26,02 340ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1582LAHODA Jakub2000200P02:26,06 561Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
1583ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:26,15 543ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1584EYBL Václav2006200K02:26,15 314ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1585ZÁMEČNÍK Matěj2004200K02:26,23 339ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1586PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:26,25 577ORBratislava (SVK)2. 3. 201950 m
1587NOVÁKOVÁ Soňa2005200K02:26,34 430ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1588HORSKÝ Kryštof2003200M02:26,43 442ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1589HORSKÁ Kristýna1997200O02:26,55 637Ostrava5. 5. 201950 m
1590PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:26,58 573ORBratislava (SVK)2. 3. 201950 m
1591SVOBODOVÁ Klára2005200K02:26,73 457ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1592SEDLÁČEK Max2006200K02:26,78 310ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1593HORSKÝ Kryštof2003200M02:26,86 438Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1594BŘEZINA Tomáš2003200O02:26,89 416Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1595LAJČUK Leonard2000200O02:26,91 416Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1596SVOBODOVÁ Klára2005200K02:26,96 454Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1597VODIČKOVÁ Veronika2005200K02:27,13 423ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1598PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:27,25 628ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1599ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200M02:27,49 533ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1600CARDA Jan2005200O02:27,62 410ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1601PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:27,65 623ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1602HÁJEK Michal2003200O02:27,77 459ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1603ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200K02:27,88 445Pardubice18. 5. 201950 m
1604HORSKÁ Kristýna1997200Z02:27,98 589Ostrava5. 5. 201950 m
1605LAHODA David2005200O02:28,25 454ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1606PEŠTOVÁ Andrea2005200K02:28,28 413ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1607LAHODA Jakub2000200P02:28,37 627Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1608GACEK Natalie2006200K02:28,44 411ORChomutov27. 4. 201925 m
1609LAHODA David2005200M02:28,56 390Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1610LAHODA David2005200O02:28,60 452ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1611LAHODA David2005200M02:28,71 421ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1612ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200M02:28,87 548ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1613HORSKÁ Kristýna1997200Z02:29,07 576Praha - Podolí26. 4. 201950 m
1614LAHODA David2005200O02:29,44 443Pardubice18. 5. 201950 m
1615CARDA Jan2005200O02:29,56 442ORZlín15. 6. 201950 m
1616LAHODA David2005200O02:29,57 443ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1617ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200O02:29,74 539ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1618SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:29,95 537ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1619ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:30,00 566ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1620LAHODA David2005200M02:30,10 410ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1621EYBL Václav2006200K02:30,17 290Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1622ŠIMSA Radek2006200K02:30,26 289ORChomutov27. 4. 201925 m
1623SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:30,32 590ORPlzeň - Slovany15. 6. 201950 m
1624KOČÍKOVÁ Josefína2010100K02:30,43 37ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
1625HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:30,65 558ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1626LAHODA David2005200M02:30,71 405Pardubice18. 5. 201950 m
1627LAHODA Jakub2000200P02:30,72 598Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1628SVOBODOVÁ Klára2005200K02:30,84 393Kladno23. 2. 201925 m
1629CARDA Jan2005200O02:31,00 430ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1630ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:31,11 553ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1631SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:31,21 523ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1632SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:31,21 580ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1633TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:31,27 505Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1634PEŠTOVÁ Andrea2005200K02:31,35 388ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1635ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200K02:31,38 388ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1636CARDA Jan2005200O02:31,46 426Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1637PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:31,53 577Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1638SVOBODOVÁ Klára2005200K02:31,78 412ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1639ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200K02:31,88 384ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1640HORSKÝ Kryštof2003200Z02:31,90 400ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1641HORSKÝ Kryštof2003200Z02:31,98 399Praha - Podolí26. 4. 201950 m
1642ŠIMSA Radek2006200K02:32,35 278ORKladno23. 2. 201925 m
1643VODIČKOVÁ Veronika2005200K02:32,62 378ORChomutov27. 4. 201925 m
1644JUDICKIJ Michal2004200P02:32,77 570ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1645LAHODA David2005200M02:32,80 389Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
1646HORSKÁ Kristýna1997200P02:32,86 753OROstrava4. 5. 201950 m
1647JUDICKIJ Michal2004200P02:32,87 489Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1648HORSKÁ Kristýna1997200Z02:32,94 533Ostrava5. 5. 201950 m
1649HORSKÁ Kristýna1997200P02:32,96 681Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1650JUDICKIJ Michal2004200P02:33,16 565Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1651SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:33,33 556ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1652SEDLÁČEK Max2006200K02:33,52 271ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1653MORAVČÍKOVÁ Martina1988200K02:33,68 397Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1654TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:33,71 325Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1655SEDLÁČEK Max2006200K02:33,73 270ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1656ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200K02:33,90 369Nový Jičín15. 6. 201925 m
1657BEJČEK Martin1998200P02:34,00 478Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1658ŠIMSA Ondřej2006200K02:34,03 268ORChomutov27. 4. 201925 m
1659HÁJEK Michal2003200P02:34,19 477Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1660ULIPOVÁ Michaela1997200Z02:34,22 520Pardubice18. 5. 201950 m
1661HÁJEK Michal2003200P02:34,22 554ORPardubice18. 5. 201950 m
1662SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:34,24 547ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1663HORSKÁ Kristýna1997200P02:34,31 733ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1664EYBL Václav2006200K02:34,38 288ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1665TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:34,43 552Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1666HORSKÁ Kristýna1997200P02:34,45 661Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
1667ŠIMSA Radek2006200K02:34,51 266Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1668CARDA Jan2005200M02:34,75 345ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1669SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:34,81 488Kladno23. 2. 201925 m
1670LAHODA David2005200O02:35,10 397Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1671TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:35,24 543Pardubice18. 5. 201950 m
1672TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:35,38 374ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1673ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200K02:35,49 358ORChomutov27. 4. 201925 m
1674ŠIMSA Ondřej2006200K02:35,50 261ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1675ŠIMSA Radek2006200K02:35,50 282ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1676ULIPOVÁ Michaela1997200Z02:35,52 507Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1677HORSKÁ Kristýna1997200P02:35,59 715ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
1678SEDLÁČEK Max2006200K02:35,61 282ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1679ULIPOVÁ Michaela1997200Z02:35,66 506Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1680HOLUBOVÁ Kateřina1998200O02:35,68 532ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1681CHÁRA Jakub2006200Z02:35,71 312ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1682CARDA Jan2005200O02:35,78 392ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1683CARDA Jan2005200M02:35,84 366ORZlín15. 6. 201950 m
1684ULIPOVÁ Michaela1997200O02:35,92 529ORPardubice18. 5. 201950 m
1685CARDA Jan2005200M02:35,97 337Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1686CARDA Jan2005200M02:36,07 364ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1687NOVÁKOVÁ Soňa2005200K02:36,16 378ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1688HÁJEK Michal2003200P02:36,34 531Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1689TIKOVSKÝ Denis2005200O02:36,35 345ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1690ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200K02:36,44 377ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1691HÁJEK Michal2003200P02:36,68 533ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1692TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:36,77 528Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1693SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:36,93 519Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1694SEIDLOVÁ Veronika2005200O02:37,19 466ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1695SEIDLOVÁ Veronika2005200O02:37,27 515ORZlín15. 6. 201950 m
1696HORSKÁ Kristýna1997200P02:37,33 691ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1697ČMEJLOVÁ Julie2006200K02:37,49 369ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1698TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:37,62 358ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1699CARDA Jan2005200Z02:37,75 300Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1700CARDA Jan2005200O02:37,92 335Kladno23. 2. 201925 m
1701SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:37,92 509ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1702LAHODA David2005200O02:38,00 334Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1703TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:38,02 299Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1704HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:38,14 483Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
1705BEJČEK Martin1998200P02:38,19 513Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1706SEIDLOVÁ Veronika2005200O02:38,31 505ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1707JUDICKIJ Michal2004200P02:38,35 512ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1708ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200K02:38,35 363Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1709CARDA Jan2005200O02:38,40 331Chomutov27. 4. 201925 m
1710ULIPOVÁ Michaela1997200M02:38,46 454ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1711ŠIMSA Ondřej2006200K02:38,65 246ORKladno23. 2. 201925 m
1712ULIPOVÁ Michaela1997200O02:38,66 502ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1713VRÁNA Miroslav2001200O02:38,77 370ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1714LIVERSAGE Sophie2003200M02:38,90 427Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1715JUDICKIJ Michal2004200P02:38,91 506Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1716NOVÁKOVÁ Soňa2005200K02:38,92 359ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1717HORSKÁ Kristýna1997200P02:39,15 668Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1718CARDA Jan2005200M02:39,28 343ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1719CHÁRA Jakub2006200Z02:39,40 346ORPlzeň - Slovany16. 6. 201950 m
1720CHÁRA Jakub2006200Z02:39,43 346ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1721ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:39,45 291Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1722HÁJEK Michal2003200P02:39,55 500ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1723SEIDLOVÁ Veronika2005200O02:39,60 493ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
1724SEIDLOVÁ Veronika2005200O02:39,71 492ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1725LIPŠ Václav2003200O02:39,73 364ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1726HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:39,78 468ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1727CHÁRA Jakub2006200Z02:39,83 289ORKladno23. 2. 201925 m
1728TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:39,86 343Zlín16. 6. 201950 m
1729CHÁRA Jakub2006200Z02:39,95 342Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1730KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200K02:40,39 326ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1731DRAČKA Vojtěch2003200O02:40,44 359ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1732CARDA Jan2005200Z02:40,55 285Kladno23. 2. 201925 m
1733DRAČKA Vojtěch2003200O02:41,09 354ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1734DRAČKA Vojtěch2003200M02:41,11 331Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1735NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:41,12 405ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1736DRAČKA Vojtěch2003200O02:41,23 353Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1737SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:41,31 478Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1738LIPŠ Václav2003200M02:41,37 330ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1739DRAČKA Vojtěch2003200M02:41,47 329Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1740CHÁRA Jakub2006200O02:41,55 313ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1741TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:41,73 279Kladno23. 2. 201925 m
1742CHÁRA Jakub2006200Z02:41,83 331Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1743KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200K02:42,25 338ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1744CHÁRA Jakub2006200Z02:42,42 327ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1745TIKOVSKÝ Denis2005200O02:42,48 345ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1746HORSKÁ Kristýna1997200P02:42,91 622Ostrava4. 5. 201950 m
1747SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:43,20 462České Budějovice2. 3. 201950 m
1748SRB Štěpán2004200Z02:43,22 271Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1749ŠTĚRBA Vojislav2001200P02:43,35 466Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1750HÁJEK Michal2003200P02:43,47 465Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1751CHÁRA Jakub2006200O02:43,72 338ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1752PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana1979200K02:43,94 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
1753SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200Z02:44,00 384Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1754SVOBODOVÁ Magdaléna2005200K02:44,05 305ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1755CHÁRA Jakub2006200O02:44,16 334Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1756SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:44,25 550ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1757LIPŠ Václav2003200M02:44,26 313ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1758MAZZIA Stefano1979200O02:44,30 296ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
1759SRB Štěpán2004200Z02:44,63 314ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1760SRB Štěpán2004200O02:44,66 332ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1761SVOBODOVÁ Magdaléna2005200K02:44,85 301Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1762ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200M02:44,93 403ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1763ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:45,25 375ORNový Jičín16. 6. 201925 m
1764CARDA Jan2005200M02:45,35 281Kladno23. 2. 201925 m
1765SRB Štěpán2004200Z02:45,35 310ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1766SEDLÁČEK Max2006200Z02:45,38 261ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1767SVOBODOVÁ Klára2005200Z02:45,65 373ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1768LIVERSAGE Sophie2003200M02:46,02 395Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1769TIKOVSKÝ Denis2005200O02:46,24 287Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1770ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:46,43 304ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1771ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:46,56 391ORNový Jičín15. 6. 201925 m
1772SRB Štěpán2004200Z02:46,59 303Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1773ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:46,69 302Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1774VODIČKOVÁ Veronika2005200O02:46,78 390ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1775ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200M02:46,90 389Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1776GACEK Natalie2006200O02:47,21 387ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1777LIVERSAGE Sophie2003200O02:47,24 387Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1778SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:47,25 575ORPlzeň - Slovany16. 6. 201950 m
1779TIKOVSKÝ Denis2005200O02:47,36 316ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1780SVOBODOVÁ Magdaléna2005200K02:47,36 308ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1781ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:47,59 298ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1782MORAVČÍKOVÁ Martina1988200P02:47,86 569Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1783KREJČÍKOVÁ Mariana2006200O02:47,91 382ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1784SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:47,96 568ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1785ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:48,11 381ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1786ZÁMEČNÍK Matěj2004200O02:48,41 276Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1787LIVERSAGE Sophie2003200M02:48,52 378Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1788ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:48,55 354ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1789SEDLÁČEK Max2006200Z02:48,61 246ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1790ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:48,61 378ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1791CHÁRA Jakub2006200O02:48,63 275Kladno23. 2. 201925 m
1792MARTÍNKOVÁ Tereza1992200P02:49,12 557Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1793ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200O02:49,34 413ORPardubice18. 5. 201950 m
1794HUBIČKA Richard2003200M02:49,48 285ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1795FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:49,57 348ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1796NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:49,80 346ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1797ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200O02:49,81 410ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1798PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:49,82 370ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1799VODIČKOVÁ Veronika2005200O02:50,14 367ORChomutov27. 4. 201925 m
1800BŘEZINA Tomáš2003200P02:50,32 411ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1801KREJČÍKOVÁ Mariana2006200O02:50,47 365ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1802ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:50,55 364Chomutov27. 4. 201925 m
1803ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:50,76 403ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1804SEDLÁČEK Max2006200Z02:50,85 236Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1805LIVERSAGE Sophie2003200O02:50,98 401Praha - Podolí26. 4. 201950 m
1806NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:50,99 382ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1807NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:51,05 381Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1808ŠRÁMEK Antonín2006200K02:51,06 196ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1809ŠTVERÁK Jakub2008200K02:51,15 195ORChomutov27. 4. 201925 m
1810SEDLÁČEK Max2006200Z02:51,39 278ORPlzeň - Slovany16. 6. 201950 m
1811ZÁMEČNÍK Matěj2004200O02:51,77 292ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1812ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:52,26 332ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1813SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:52,35 526ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1814ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200M02:52,54 351Praha - Podolí2. 6. 201950 m
1815ŠTVERÁK Jakub2008200K02:52,59 206ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1816KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z02:52,66 329ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1817VODIČKOVÁ Veronika2005200O02:52,82 351ORKladno23. 2. 201925 m
1818SEDLÁČEK Max2006200O02:53,00 254ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1819SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:53,08 519ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1820SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:53,14 470ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1821VODIČKOVÁ Veronika2005200O02:53,21 386ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1822ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:53,31 385Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1823KREJČÍKOVÁ Mariana2006200O02:53,52 384ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1824ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:53,65 324ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1825ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:53,72 364ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1826CARDA Jan2005200M02:53,76 264České Budějovice2. 3. 201950 m
1827NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:53,85 363Praha - Podolí26. 4. 201950 m
1828SVOBODOVÁ Elen2007200K02:54,26 254ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1829FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:54,39 360ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1830ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:54,54 377ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1831FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:54,64 358Praha - Podolí26. 4. 201950 m
1832FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:54,68 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1833MAZZIA Stefano1979200O02:54,75 277Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1834VOJTKOVÁ Adéla2007200K02:54,82 252ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1835ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200M02:54,90 337Pardubice18. 5. 201950 m
1836SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:54,98 455Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1837ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200O02:55,14 337ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1838FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:55,14 355Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1839PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:55,15 373ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1840GACEK Natalie2006200O02:55,17 336ORChomutov27. 4. 201925 m
1841ŠIMSA Radek2006200Z02:55,25 219ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1842ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200P02:55,34 499ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1843ŠIMSA Ondřej2006200Z02:56,08 216ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1844CHÁRA Jakub2006200M02:56,16 253ORPlzeň - Slovany15. 6. 201950 m
1845SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:56,34 491ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1846EYBL Václav2006200O02:56,49 240ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1847VRÁNA Miroslav2001200P02:56,50 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1848ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200Z02:56,59 347ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1849ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:56,80 345Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1850SVOBODOVÁ Elen2007200K02:56,83 243ORChomutov27. 4. 201925 m
1851SVOBODOVÁ Nikol2007200K02:56,91 243ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1852NOVÁKOVÁ Soňa2005200O02:57,21 360ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1853GACEK Natalie2006200P02:57,27 437ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1854ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:57,50 341ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1855KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z02:57,53 341ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1856SEDLÁČEK Max2006200Z02:57,55 250ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1857SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:57,64 480České Budějovice2. 3. 201950 m
1858SVOBODOVÁ Klára2005200Z02:57,74 302ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1859ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:57,89 356ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1860ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200O02:58,22 354ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1861SVOBODOVÁ Klára2005200O02:58,25 319ORChomutov27. 4. 201925 m
1862GACEK Natalie2006200P02:59,04 469ORPlzeň - Slovany16. 6. 201950 m
1863HUBIČKA Richard2003200P02:59,55 302Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1864ŠIMSA Radek2006200Z02:59,74 203ORKladno23. 2. 201925 m
1865EYBL Václav2006200O02:59,96 254ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1866KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z03:00,04 290Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1867JOCHMAN Radek1974200K03:00,09 168ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
1868VODIČKOVÁ Veronika2005200M03:00,39 292ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1869SVOBODOVÁ Klára2005200O03:00,41 309Kladno23. 2. 201925 m
1870LAHODA David2005200P03:00,61 345ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1871ŠIMSA Radek2006200Z03:00,63 238ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1872SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P03:00,69 456Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1873CHÁRA Jakub2006200M03:00,78 215ORKladno23. 2. 201925 m
1874SVOBODOVÁ Nikol2007200K03:00,83 227ORChomutov27. 4. 201925 m
1875CARDA Jan2005200P03:00,90 294ORKladno23. 2. 201925 m
1876GACEK Natalie2006200P03:01,10 453ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1877ŠIMSA Ondřej2006200Z03:01,66 197ORKladno23. 2. 201925 m
1878KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200O03:02,13 300ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1879KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z03:02,47 314ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1880SVOBODOVÁ Elen2007200Z03:02,77 278ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1881TIKOVSKÝ Denis2005200P03:02,77 286Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1882ŠKOPOVÁ Barbora2009200K03:02,87 236ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1883GACEK Natalie2006200P03:02,98 398Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1884KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:03,06 397Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1885SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P03:03,41 395Kladno23. 2. 201925 m
1886ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:03,51 394ORNový Jičín16. 6. 201925 m
1887KALIVODOVÁ Nikita2007200K03:04,15 218ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1888ŠIMSA Radek2006200Z03:04,35 223Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1889VODIČKOVÁ Veronika2005200O03:04,39 320ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1890BERANOVÁ Julie2007200K03:04,42 215ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1891HUBIČKA Richard2003200P03:04,82 322Praha - Podolí13. 4. 201950 m
1892TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:05,27 154ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1893KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:05,50 382Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1894VRÁNA Miroslav2001200P03:05,60 318Praha - Podolí27. 4. 201950 m
1895ŠIMSA Ondřej2006200Z03:06,02 218ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1896SVOBODOVÁ Elen2007200K03:06,08 209ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1897ŠIMSA Ondřej2006200O03:06,80 202ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1898ŠRÁMEK Antonín2006200O03:06,89 202ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1899ŠIMSA Ondřej2006200O03:06,94 227ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1900VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:07,05 372ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1901ŠKOPOVÁ Karla2008200O03:07,21 306ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1902KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:07,83 406ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1903TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:08,01 147ORChomutov27. 4. 201925 m
1904KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:08,61 401ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1905KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200O03:09,22 296ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1906ŠIMSA Radek2006200O03:09,22 219ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1907TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:09,44 145ORKladno23. 2. 201925 m
1908SVOBODOVÁ Elen2007200K03:09,52 212ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1909FIŠÁRKOVÁ Marie2005200O03:09,67 294ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1910ŠKOPOVÁ Barbora2009200O03:09,96 263ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
1911ŠKOPOVÁ Barbora2009200Z03:10,04 278ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1912TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:10,06 143Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1913ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:10,39 353ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1914ČMEJLOVÁ Julie2006200M03:10,42 262ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1915ŠIMSA Radek2006200M03:10,44 185ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1916BOUČKOVÁ Eliška2008200K03:10,60 194ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1917VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:10,67 352ORKladno23. 2. 201925 m
1918ŠRÁMEK Antonín2006200Z03:10,70 170ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1919ŠKOPOVÁ Barbora2009200O03:10,83 260ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1920VODIČKOVÁ Veronika2005200M03:10,85 246ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1921SVOBODOVÁ Magdaléna2005200O03:10,98 260ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1922ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:11,33 348Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1923SVOBODOVÁ Elen2007200Z03:11,45 272ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1924VOJTKOVÁ Adéla2007200O03:11,50 258ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1925TIKOVSKÝ Denis2005200P03:11,66 288ORZlín16. 6. 201950 m
1926PEŠTOVÁ Andrea2005200M03:11,93 242ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1927SVOBODOVÁ Elen2007200O03:12,21 255ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1928VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:12,56 341ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1929SVOBODOVÁ Magdaléna2005200O03:12,83 280ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
1930ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:13,19 373ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1931SVOBODOVÁ Elen2007200Z03:13,35 264ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1932VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:13,73 370ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1933BOHÁČ Patrik2009200K03:13,74 135ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1934FIŠÁRKOVÁ Marie2005200M03:13,91 235ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1935VODIČKOVÁ Veronika2005200M03:14,32 246ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
1936VOJTKOVÁ Adéla2007200O03:14,33 247ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1937TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:14,35 133Praha - Radlice8. 6. 201925 m
1938ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:14,59 365ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1939SVOBODOVÁ Elen2007200O03:14,94 244ORChomutov27. 4. 201925 m
1940ČMEJLOVÁ Julie2006200M03:16,00 240ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1941BRÁNIK Juraj1946200Z03:16,36 155Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
1942ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:16,43 322Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1943BŘENDA Martin1988200O03:16,61 195Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1944BOHÁČ Patrik2009200K03:16,62 140ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1945ŠTĚRBA Pavel1954200K03:17,16 0ORPraha - Šutka4. 5. 201950 m
1946NOVÁKOVÁ Soňa2005200M03:17,41 222ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1947ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:17,42 350ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1948FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007200K03:17,60 175ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1949ŠIMSA Ondřej2006200M03:18,29 164ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1950ŠTĚRBA Pavel1954200Z03:18,29 151ORMladá Boleslav9. 6. 201925 m
1951ZÁMEČNÍK Matěj2004200M03:18,74 177ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
1952ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta2006200K03:20,21 168ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1953ŠIMSA Radek2006200M03:20,30 172ORPlzeň - Slovany15. 6. 201950 m
1954SVOBODOVÁ Klára2005200P03:20,45 303Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1955VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:21,61 328Praha - Podolí1. 6. 201950 m
1956ŠIMSA Radek2006200M03:22,10 168ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1957SVOBODOVÁ Magdaléna2005200M03:22,30 207ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1958KALIVODOVÁ Nikita2007200Z03:22,39 230ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1959ČMEJLOVÁ Julie2006200P03:22,81 323ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1960SVOBODOVÁ Klára2005200P03:23,99 287Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1961SVOBODOVÁ Nikol2007200O03:24,03 213ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1962VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:24,52 314ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
1963VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:24,77 314ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1964VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:25,60 280Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1965SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:25,61 280ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1966VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:26,03 279Praha - Radlice25. 5. 201925 m
1967SVOBODOVÁ Nikol2007200O03:26,47 228ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1968SRBOVÁ Helena2007200K03:26,98 152Praha - Radlice24. 5. 201925 m
1969BERANOVÁ Anna2006200K03:27,05 152ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1970POSPÍŠILOVÁ (KALVASOVÁ) Alena1954200O03:27,70 201Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1971BROŽOVÁ Olga1962200K03:27,70 150Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1972STEHLÍKOVÁ Sofie2007200K03:28,74 148ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
1973ŠIMSA Ondřej2006200M03:30,67 136ORKladno23. 2. 201925 m
1974TIKOVSKÝ Dominik2009200Z03:31,38 125ORKladno23. 2. 201925 m
1975SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:31,82 256ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1976SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:32,47 281ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1977ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie1946200Z03:32,65 176Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
1978ŠTĚRBA Pavel1954200O03:33,42 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
1979ŠTĚRBA Pavel1954200P03:34,40 177Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1980BROŽOVÁ Olga1962200Z03:36,68 166Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
1981ŠRÁMEK Antonín2006200P03:38,34 168ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1982ŠIMSA Ondřej2006200M03:39,70 131ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1983CHÁROVÁ Lucie2009200K03:40,02 127ORKladno23. 2. 201925 m
1984BERANOVÁ Julie2007200O03:40,47 169ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1985FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007200Z03:40,87 157ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1986SHARIFOV Eldar2008200K03:40,95 91ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
1987FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007200O03:41,04 168ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1988ŠTĚRBA Pavel1954200P03:42,55 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
1989FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007200Z03:44,57 169ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1990ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta2006200O03:46,57 156ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1991BERANOVÁ Anna2006200Z03:49,56 140ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1992BROŽOVÁ Olga1962200O03:51,90 145Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
1993HAVRÁNEK Tomáš1994400K04:01,08 760ORPardubice19. 5. 201950 m
1994STEHLÍKOVÁ Sofie2007200P04:01,93 172ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
1995HAVRÁNEK Tomáš1994400K04:02,82 668Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1996CHÁROVÁ Lucie2009200P04:04,02 168ORKladno23. 2. 201925 m
1997NOLL David1999400K04:04,48 729OREindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1998NOVÁK Petr1996400K04:05,28 722Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1999HAVRÁNEK Tomáš1994400K04:07,03 707Pardubice19. 5. 201950 m
2000NOLL David1999400K04:07,18 705Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
2001NOVÁK Petr1996400K04:07,88 699Ostrava5. 5. 201950 m
2002HANZAL Jan1998400K04:09,30 687Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2003ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:12,99 591Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2004ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:13,34 655ORPraha - Podolí26. 4. 201950 m
2005ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:13,44 654Pardubice19. 5. 201950 m
2006KOZUBEK Matěj1996400K04:13,58 654Praha - Podolí26. 4. 201950 m
2007RENC Matěj2002400K04:13,96 651ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2008LAHODA Jakub2000400K04:14,58 645Ostrava5. 5. 201950 m
2009ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:14,67 645Pardubice19. 5. 201950 m
2010ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:15,45 639ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
2011KOZUBEK Matěj1996400K04:16,10 635Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
2012RENC Matěj2002400K04:17,93 621Pardubice19. 5. 201950 m
2013HAVLÍN Vincent2008200K04:18,50 57ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
2014JUDICKIJ Michal2004400K04:19,38 610ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2015HAVRÁNEK Tomáš1994400O04:26,39 691Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2016HORSKÁ Kristýna1997400K04:27,29 692OROstrava5. 5. 201950 m
2017PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:27,70 689ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2018HORSKÁ Kristýna1997400K04:27,89 688ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
2019PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:27,92 687ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
2020LAHODA Jakub2000400O04:28,59 674Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2021FELGROVÁ Ivana1942200O04:29,50 92Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
2022BŘEZINA Tomáš2003400K04:29,57 544ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2023PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:30,23 669Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2024PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:30,58 667Pardubice19. 5. 201950 m
2025LAHODA Jakub2000400O04:31,14 727Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
2026PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:31,20 662Pardubice19. 5. 201950 m
2027LAHODA Jakub2000400O04:31,26 726Pardubice19. 5. 201950 m
2028PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:31,27 662Bratislava (SVK)2. 3. 201950 m
2029VOTRUBOVÁ Jaroslava1946200P04:32,80 0Praha - Šutka4. 5. 201950 m
2030TIKOVSKÝ Denis2005400K04:33,28 469ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2031CARDA Jan2005400K04:33,35 468ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2032PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:33,99 627Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2033MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:34,34 640Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2034TIKOVSKÝ Daniel2001400K04:34,96 513ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
2035TIKOVSKÝ Denis2005400K04:35,69 457ORKladno23. 2. 201925 m
2036PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:36,18 628Praha - Podolí16. 2. 201950 m
2037LAHODA Jakub2000400O04:36,99 682Praha - Podolí16. 2. 201950 m
2038LAHODA Jakub2000400O04:37,14 681Pardubice19. 5. 201950 m
2039SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:37,81 602ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2040MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:37,85 616Praha - Podolí16. 2. 201950 m
2041MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:37,95 616Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
2042HANZAL Jan1998400O04:38,89 668Praha - Podolí31. 5. 201950 m
2043CARDA Jan2005400K04:39,87 486ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2044HANZAL Jan1998400O04:40,52 656Pardubice19. 5. 201950 m
2045HOLUBOVÁ Kateřina1998400K04:40,86 597ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2046LAHODA Jakub2000400O04:41,12 652Ostrava3. 5. 201950 m
2047TIKOVSKÝ Denis2005400K04:41,21 479ORZlín15. 6. 201950 m
2048GRÉCOVÁ Tamara2001400K04:41,46 593ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2049SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:41,93 589Plzeň - Slovany15. 6. 201950 m
2050TIKOVSKÝ Denis2005400K04:42,22 425Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2051SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:42,23 588ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2052ŠTĚRBA Vojislav2001400O04:42,27 645ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2053HANZAL Jan1998400O04:42,63 642Pardubice19. 5. 201950 m
2054SEIDLOVÁ Veronika2005400K04:42,83 570ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2055TIKOVSKÝ Denis2005400K04:43,14 470ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
2056MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:43,18 568Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2057SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:43,41 581ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
2058TIKOVSKÝ Denis2005400K04:43,76 466Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2059JUDICKIJ Michal2004400O04:44,20 631ORPardubice19. 5. 201950 m
2060SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:44,74 572Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2061LAJČUK Leonard2000400K04:45,40 411Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2062TIKOVSKÝ Denis2005400K04:45,94 456Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
2063LAJČUK Leonard2000400K04:46,36 454Praha - Podolí17. 2. 201950 m
2064ŠTĚRBA Vojislav2001400O04:46,58 615Pardubice19. 5. 201950 m
2065ŠTĚRBA Vojislav2001400O04:46,69 615Pardubice19. 5. 201950 m
2066SEIDLOVÁ Veronika2005400K04:48,19 552ORZlín15. 6. 201950 m
2067GRÉCOVÁ Tamara2001400K04:48,39 551ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
2068SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:48,43 551ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
2069SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:48,91 535Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2070HORSKÁ Kristýna1997400O04:48,98 783Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
2071RENC Jakub1999400O04:50,06 594ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2072JUDICKIJ Michal2004400O04:50,36 592ORPardubice19. 5. 201950 m
2073BŘEZINA Tomáš2003400K04:50,43 435ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2074ULIPOVÁ Michaela1997400K04:50,95 536Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2075JUDICKIJ Michal2004400O04:51,40 586ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2076TIKOVSKÝ Denis2005400K04:51,45 431Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2077ULIPOVÁ Michaela1997400K04:52,42 528Pardubice19. 5. 201950 m
2078LIPŠ Václav2003400K04:53,04 424Praha - Podolí26. 4. 201950 m
2079ULIPOVÁ Michaela1997400K04:54,09 520Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2080SEIDLOVÁ Veronika2005400K04:54,33 519ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2081LAHODA David2005400K04:54,82 416ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2082HORSKÁ Kristýna1997400O04:55,17 735Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
2083SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:55,29 498Kladno23. 2. 201925 m
2084SEIDLOVÁ Veronika2005400K04:55,86 510Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2085HORSKÁ Kristýna1997400O04:56,43 725Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
2086JUDICKIJ Michal2004400O04:56,97 499Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2087HORSKÁ Kristýna1997400O04:57,05 720Pardubice19. 5. 201950 m
2088SRB Štěpán2004400K04:57,50 363ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2089JUDICKIJ Michal2004400O04:58,68 544Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2090MAZZIA Stefano1979400K04:58,80 358Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
2091HORSKÁ Kristýna1997400O04:58,81 651Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2092RENC Jakub1999400O04:58,89 543Praha - Podolí16. 2. 201950 m
2093MAZZIA Stefano1979400K05:03,12 382Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2094BŘEZINA Tomáš2003400O05:03,32 519ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2095DRAČKA Vojtěch2003400K05:03,71 380Praha - Podolí26. 4. 201950 m
2096SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K05:03,84 471Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2097CHÁRA Jakub2006400K05:04,32 378ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
2098HORSKÁ Kristýna1997400O05:04,33 670Pardubice19. 5. 201950 m
2099SVOBODOVÁ Klára2005400K05:04,47 457ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2100CHÁRA Jakub2006400K05:04,70 338ORKladno23. 2. 201925 m
2101SRB Štěpán2004400K05:06,41 370ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2102SRB Štěpán2004400K05:07,10 368Praha - Podolí26. 4. 201950 m
2103CHÁRA Jakub2006400K05:07,37 329Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2104CHÁRA Jakub2006400K05:07,67 366ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
2105ZÁMEČNÍK Matěj2004400K05:07,91 328Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2106LAHODA David2005400O05:08,94 443ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2107SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:09,76 584ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2108LAJČUK Leonard2000400O05:10,08 438Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2109ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400K05:10,69 430Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2110PEŠTOVÁ Andrea2005400K05:13,12 420ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2111SEDLÁČEK Max2006400K05:13,96 309ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2112MIKUŠOVÁ Carmen1998400O05:14,68 557Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2113PLESKOTOVÁ Julie2002400O05:14,78 606ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
2114PLESKOTOVÁ Julie2002400O05:15,80 600Pardubice19. 5. 201950 m
2115LAJČUK Leonard2000400O05:16,13 459ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
2116FELGROVÁ Ivana1942200M05:16,60 53Mladá Boleslav8. 6. 201925 m
2117PLESKOTOVÁ Julie2002400O05:16,61 595Pardubice19. 5. 201950 m
2118ZENÁHLÍK Aleš1979400K05:16,64 301ORMladá Boleslav9. 6. 201925 m
2119EYBL Václav2006400K05:17,37 299ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2120ŠTĚRBOVÁ Michaela1999400O05:18,44 585ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2121LAHODA David2005400O05:18,49 448ORZlín16. 6. 201950 m
2122SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:18,94 582ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2123SVOBODOVÁ Klára2005400K05:19,31 394ORKladno23. 2. 201925 m
2124SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:19,77 577Praha - Podolí31. 5. 201950 m
2125SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:20,31 529ORKladno23. 2. 201925 m
2126CARDA Jan2005400O05:21,23 394ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2127SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:21,39 569Plzeň - Slovany16. 6. 201950 m
2128NOVÁKOVÁ Soňa2005400K05:21,49 388ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2129SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:21,53 569ORÚstí nad Labem5. 4. 201950 m
2130LAHODA David2005400O05:21,57 436ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2131CARDA Jan2005400O05:21,77 435ORZlín16. 6. 201950 m
2132ŠTĚRBOVÁ Michaela1999400O05:21,94 566ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
2133EYBL Václav2006400K05:23,34 315ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
2134ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400K05:23,44 381ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2135ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400K05:23,74 380Nový Jičín15. 6. 201925 m
2136CARDA Jan2005400O05:23,84 385Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2137GACEK Natalie2006400K05:24,00 379Praha - Radlice25. 5. 201925 m
2138CARDA Jan2005400O05:24,82 382Kladno23. 2. 201925 m
2139LAHODA David2005400O05:26,44 417ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2140LAHODA David2005400O05:26,78 374Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2141GACEK Natalie2006400K05:27,40 368ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2142SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:27,55 538ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2143SEDLÁČEK Max2006400K05:27,57 272ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2144HOLUBOVÁ Kateřina1998400O05:28,24 534ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2145SEIDLOVÁ Veronika2005400O05:28,61 489ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2146ULIPOVÁ Michaela1997400O05:29,60 527Praha - Podolí31. 5. 201950 m
2147ULIPOVÁ Michaela1997400O05:29,92 526Pardubice19. 5. 201950 m
2148LAHODA David2005400O05:30,09 403ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2149ŠIMSA Ondřej2006400K05:30,19 266ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2150ULIPOVÁ Michaela1997400O05:30,98 521Bratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2151SEIDLOVÁ Veronika2005400O05:31,11 520ORZlín16. 6. 201950 m
2152SEIDLOVÁ Veronika2005400O05:31,18 520ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2153ŠIMSA Ondřej2006400K05:31,51 263Kladno23. 2. 201925 m
2154TIKOVSKÝ Denis2005400O05:31,59 358ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2155TIKOVSKÝ Denis2005400O05:33,02 392ORZlín16. 6. 201950 m
2156ŠIMSA Radek2006400K05:34,52 256Kladno23. 2. 201925 m
2157DRAČKA Vojtěch2003400O05:37,03 378ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2158ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:39,44 444Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2159SEIDLOVÁ Veronika2005400O05:40,52 479ORBratislava (SVK)27. 4. 201950 m
2160DRAČKA Vojtěch2003400O05:41,32 365Praha - Podolí27. 4. 201950 m
2161FIŠÁRKOVÁ Marie2005400K05:43,48 318ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2162CHÁRA Jakub2006400O05:46,76 347ORPlzeň - Slovany16. 6. 201950 m
2163ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:47,50 450ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
2164ŠTVERÁK Jakub2008400K05:47,65 227ORChomutov8. 6. 201925 m
2165ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:48,04 448Praha - Podolí31. 5. 201950 m
2166TIKOVSKÝ Denis2005400O05:49,96 338Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2167SVOBODOVÁ Magdaléna2005400K05:51,16 305ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2168LIVERSAGE Sophie2003400O05:51,21 401ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2169KUDRNÁČOVÁ Eliška2007400K05:52,42 302ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
2170GACEK Natalie2006400O05:53,72 392ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2171ŠTVERÁK Jakub2008400K05:53,89 216ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
2172PEŠTOVÁ Andrea2005400O05:55,59 386ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2173CHÁRA Jakub2006400O05:55,85 290ORKladno23. 2. 201925 m
2174SRB Štěpán2004400O05:56,00 321ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2175ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:56,28 418Praha - Podolí27. 4. 201950 m
2176MAZZIA Stefano1979400O05:58,60 283ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
2177ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:58,68 409Pardubice19. 5. 201950 m
2178MAZZIA Stefano1979400O05:59,07 282ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
2179ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400O05:59,88 372ORNový Jičín16. 6. 201925 m
2180NOVÁKOVÁ Soňa2005400O06:02,21 365ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2181ZÁMEČNÍK Matěj2004400O06:02,56 304ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2182GACEK Natalie2006400O06:04,90 388ORPlzeň - Slovany16. 6. 201950 m
2183ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400O06:13,90 332ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2184SVOBODOVÁ Nikol2007400K06:14,21 246ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2185ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400O06:14,69 330Praha - Radlice25. 5. 201925 m
2186VOJTKOVÁ Adéla2007400K06:19,34 236ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2187VOJTKOVÁ Adéla2007400K06:21,52 232ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2188KUDRNÁČOVÁ Eliška2007400O06:27,22 299ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2189SVOBODOVÁ Nikol2007400K06:30,63 216ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2190JOCHMAN Radek1974400K06:32,37 158ORVídeň (AUT)24. 3. 201925 m
2191SVOBODOVÁ Elen2007400K06:33,11 218ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
2192FIŠÁRKOVÁ Marie2005400O06:33,50 285ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2193SVOBODOVÁ Elen2007400O06:43,20 265ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2194TIKOVSKÝ Dominik2009400K06:45,08 143ORPraha - Radlice8. 6. 201925 m
2195TIKOVSKÝ Dominik2009400K06:46,23 143ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
2196BOUČKOVÁ Eliška2008400K06:51,54 185ORPraha - Radlice26. 5. 201925 m
2197TIKOVSKÝ Dominik2009400K06:53,51 136ORKladno23. 2. 201925 m
2198JOCHMAN Radek1974400K07:02,61 141Praha - Podolí2. 6. 201950 m
2199BROŽOVÁ Olga1962400K07:09,21 163Mladá Boleslav9. 6. 201925 m
2200SVOBODOVÁ Elen2007400O07:12,70 214ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2201BOHÁČ Patrik2009400K07:13,60 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
2202SRBOVÁ Helena2007400K07:21,21 150Praha - Radlice25. 5. 201925 m
2203DUBA Aracy Mahulena2009400K07:41,00 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
2204DUBA Kauana Slavka2009400K07:41,00 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
2205CHÁROVÁ Lucie2009400K08:14,10 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
2206MIŠÁKOVÁ Nina2008400K08:31,60 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
2207RENC Matěj2002800K08:50,89 617ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2208HANZAL Jan1998800K08:52,61 611Pardubice18. 5. 201950 m
2209ŠTĚRBA Vojislav2001800K08:53,62 608Pardubice18. 5. 201950 m
2210RENC Matěj2002800K08:55,67 601ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2211PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:06,19 699ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
2212PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:11,82 678ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
2213PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:11,88 677Pardubice18. 5. 201950 m
2214PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:12,54 675ORBratislava (SVK)1. 3. 201950 m
2215PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:16,19 640Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2216BERANOVÁ Kateřina2009400K09:24,80 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
2217PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:26,36 627Praha - Podolí17. 2. 201950 m
2218SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:28,82 598ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2219BŘEZINA Tomáš2003800K09:28,88 502ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2220SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:29,06 598ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2221SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:29,64 616ORPraha - Podolí1. 6. 201950 m
2222HORSKÁ Kristýna1997800K09:31,68 610ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2223MIKUŠOVÁ Carmen1998800K09:33,27 604ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
2224MIKUŠOVÁ Carmen1998800K09:40,04 584ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
2225TIKOVSKÝ Denis2005800K09:40,13 473ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
2226TIKOVSKÝ Denis2005800K09:40,69 446Kladno23. 2. 201925 m
2227HOLUBOVÁ Kateřina1998800K09:40,81 582ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
2228SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:42,24 577ORBratislava (SVK)28. 4. 201950 m
2229TIKOVSKÝ Denis2005800K09:44,55 463ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2230SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:46,41 565Plzeň - Slovany15. 6. 201950 m
2231TIKOVSKÝ Denis2005800K09:49,15 452Ústí nad Labem5. 4. 201950 m
2232SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:53,89 526Kladno23. 2. 201925 m
2233SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:54,40 543ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
2234SEIDLOVÁ Veronika2005800K09:57,46 534ORZlín15. 6. 201950 m
2235ULIPOVÁ Michaela1997800K09:59,50 528Praha - Podolí1. 6. 201950 m
2236SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:00,99 525Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2237SEIDLOVÁ Veronika2005800K10:06,82 510Bratislava (SVK)28. 4. 201950 m
2238SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:10,57 484Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2239MAZZIA Stefano1979800K10:13,00 378ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
2240SEIDLOVÁ Veronika2005800K10:15,62 472Praha - Eden11. 5. 201925 m
2241CHÁRA Jakub2006800K10:25,18 378ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
2242SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:25,50 466Ústí nad Labem5. 4. 201950 m
2243SRB Štěpán2004800K10:40,87 351ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2244ŠVEHLOVÁ Kateřina2003800K10:41,72 417Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2245PEŠTOVÁ Andrea2005800K10:49,28 402ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2246GACEK Natalie2006800K10:50,97 399ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2247PEŠTOVÁ Andrea2005800K10:51,19 399Praha - Radlice24. 5. 201925 m
2248VODIČKOVÁ Veronika2005800K10:55,70 391ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2249ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K10:57,04 388ORNový Jičín15. 6. 201925 m
2250ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K10:58,98 385ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2251ŠIMSA Radek2006800K11:04,30 298ORKladno23. 2. 201925 m
2252KREJČÍKOVÁ Mariana2006800K11:04,66 375ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2253GACEK Natalie2006800K11:04,73 375ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2254NOVÁKOVÁ Soňa2005800K11:11,38 364ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2255SVOBODOVÁ Klára2005800K11:12,03 363ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2256ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K11:12,78 362ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2257ŠIMSA Radek2006800K11:29,03 282ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2258ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K11:37,77 324Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2259KUDRNÁČOVÁ Eliška2007800K11:44,24 315ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2260ŠIMSA Ondřej2006800K11:44,64 264ORPraha - Podolí2. 6. 201950 m
2261PERŠL RUNŠTUKOVÁ Radana1979800K11:52,00 305ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
2262ŠTVERÁK Jakub2008800K11:56,91 237ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2263ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K12:13,37 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2264ŠTVERÁK Jakub2008800K12:14,56 220Praha - Radlice26. 5. 201925 m
2265FIŠÁRKOVÁ Marie2005800K12:18,38 274ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2266KUDRNÁČOVÁ Eliška2007800K12:22,38 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2267ŠKOPOVÁ Karla2008800K12:29,89 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2268KALIVODOVÁ Nikita2007800K12:33,29 258ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2269SVOBODOVÁ Magdaléna2005800K12:36,85 254ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2270SVOBODOVÁ Elen2007800K12:44,54 246ORPraha - Radlice24. 5. 201925 m
2271ZÁPOTOCKÁ Natálie2007800K12:44,64 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2272SVOBODOVÁ Elen2007800K13:14,19 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2273SVOBODOVÁ Elen2007800K13:23,35 212ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2274SVOBODOVÁ Nikol2007800K13:30,96 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2275KALIVODOVÁ Nikita2007800K13:37,50 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2276VOJTKOVÁ Adéla2007800K13:42,41 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2277ŠTVERÁK Jakub2008800K13:54,46 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2278JOCHMAN Radek1974800K13:59,20 147ORMladá Boleslav8. 6. 201925 m
2279TIKOVSKÝ Dominik2009800K14:00,63 147ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2280ŠKOPOVÁ Barbora2009800K14:20,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2281CHÁROVÁ Lucie2009800K14:44,21 159ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2282SRBOVÁ Helena2007800K15:05,23 148ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2283SRBOVÁ Helena2007800K15:32,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2284BERANOVÁ Julie2007800K15:33,30 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2285FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007800K15:38,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2286BOUČKOVÁ Eliška2008800K15:45,60 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2287KOZUBEK Matěj19961500K15:54,52 759ORPardubice17. 5. 201950 m
2288HAVRÁNEK Tomáš19941500K16:07,50 673ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2289KOZUBEK Matěj19961500K16:18,20 706Praha - Podolí27. 4. 201950 m
2290ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:34,92 619Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2291NOVÁK Petr19961500K16:35,10 671Praha - Podolí16. 2. 201950 m
2292ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:37,07 667ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
2293ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:43,74 653Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
2294ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:48,39 644Praha - Podolí27. 4. 201950 m
2295ŠTĚRBA Vojislav20011500K17:01,24 620Pardubice17. 5. 201950 m
2296HANZAL Jan19981500K17:05,80 612Pardubice17. 5. 201950 m
2297JUDICKIJ Michal20041500K17:08,88 606ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2298JUDICKIJ Michal20041500K17:16,89 593ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2299PLESKOTOVÁ Julie20021500K17:21,25 702ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2300JUDICKIJ Michal20041500K17:23,77 581ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
2301KOZUBEK Matěj19961500K17:25,38 578Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
2302PLESKOTOVÁ Julie20021500K17:35,65 673Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
2303PLESKOTOVÁ Julie20021500K17:35,74 673Pardubice17. 5. 201950 m
2304ŠTĚRBOVÁ Lenka19941500K17:43,20 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2305VASILJEV Adam2007800K17:44,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2306RENC Matěj20021500K17:45,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2307LAHODA David20051500K17:46,43 503ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2308RENC Jakub19991500K17:50,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2309CARDA Jan20051500K17:50,91 497ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2310TIKOVSKÝ Denis20051500K17:55,15 491ORPraha - Radlice25. 5. 201925 m
2311JUDICKIJ Michal20041500K17:57,10 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2312LAHODA David20051500K17:57,60 487Praha - Radlice25. 5. 201925 m
2313LAJČUK Leonard20001500K17:58,90 486Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2314TIKOVSKÝ Denis20051500K17:59,78 484ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2315TIKOVSKÝ Denis20051500K18:00,38 484Praha - Eden11. 5. 201925 m
2316PLESKOTOVÁ Julie20021500K18:02,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2317LAJČUK Leonard20001500K18:02,60 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2318TIKOVSKÝ Daniel20011500K18:05,10 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2319TIKOVSKÝ Denis20051500K18:11,52 508ORZlín15. 6. 201950 m
2320CARDA Jan20051500K18:16,94 500ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2321LAHODA David20051500K18:17,60 499ORZlín15. 6. 201950 m
2322TIKOVSKÝ Denis20051500K18:26,59 488ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
2323CARDA Jan20051500K18:28,87 447Praha - Radlice25. 5. 201925 m
2324SÝKOROVÁ Tereza Anna20061500K18:30,34 579ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2325TIKOVSKÝ Denis20051500K18:31,52 481ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
2326TIKOVSKÝ Denis20051500K18:32,39 480Ústí nad Labem5. 4. 201950 m
2327TIKOVSKÝ Denis20051500K18:32,52 480Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2328TIKOVSKÝ Denis20051500K18:41,40 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2329CARDA Jan20051500K18:42,07 467Zlín15. 6. 201950 m
2330MIKUŠOVÁ Carmen19981500K18:47,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2331MERHOUT Marek2007800K18:55,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2332SÝKOROVÁ Tereza Anna20061500K18:58,36 537ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2333ULIPOVÁ Michaela19971500K19:06,52 525Pardubice17. 5. 201950 m
2334ULIPOVÁ Michaela19971500K19:08,01 524Bratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2335SEIDLOVÁ Veronika20051500K19:09,49 522ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2336HORSKÝ Kryštof20031500K19:12,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2337ŠTĚRBOVÁ Michaela19991500K19:12,20 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2338BŘEZINA Tomáš20031500K19:13,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2339LAHODA David20051500K19:27,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2340SEIDLOVÁ Veronika20051500K19:29,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2341ZÁMEČNÍK Matěj20041500K19:29,32 381ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2342SHARIFOV Eldar2008800K19:51,90 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2343CHÁRA Jakub20061500K19:53,23 359ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2344ZÁMEČNÍK Matěj20041500K19:59,36 354ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
2345DRAČKA Vojtěch20031500K20:00,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2346LIPŠ Václav20031500K20:03,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2347CHÁRA Jakub20061500K20:07,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2348SRB Štěpán20041500K20:13,62 370ORPraha - Podolí27. 4. 201950 m
2349SRB Štěpán20041500K20:26,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2350LAHODA David20051500K20:29,26 356ORBratislava (SVK)26. 4. 201950 m
2351ZÁMEČNÍK Matěj20041500K20:34,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2352MAZZIA Stefano19791500K20:37,91 348ORPraha - Podolí31. 5. 201950 m
2353HUBIČKA Richard20031500K20:38,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2354EYBL Václav20061500K20:43,06 318ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2355CARDA Jan20051500K20:45,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2356VRÁNA Miroslav20011500K20:53,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2357SEDLÁČEK Max20061500K21:07,29 300ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2358SVOBODOVÁ Klára20051500K21:31,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2359PEŠTOVÁ Andrea20051500K21:33,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2360ŠVEHLOVÁ Kateřina20031500K21:33,90 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2361ŠIMSA Ondřej20061500K21:44,87 275ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2362ŠIMSA Radek20061500K21:50,44 271ORPraha - Eden11. 5. 201925 m
2363RATAJSKÁ Beáta2007800K21:51,30 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2364LIVERSAGE Sophie20031500K22:00,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2365EYBL Václav20061500K22:03,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2366ŠIMSA Ondřej20061500K22:13,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2367KREJČÍKOVÁ Mariana20061500K22:17,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2368ŠIMSA Radek20061500K22:21,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2369ŠIMSA Radek20061500K22:25,91 250Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2370ČMEJLOVÁ Julie20061500K22:44,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2371VODIČKOVÁ Veronika20051500K23:08,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2372NOVÁKOVÁ Soňa20051500K23:52,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2373SVOBODOVÁ Magdaléna20051500K24:29,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2374KREJČÍŘOVÁ Eva19791500K25:22,40 0ORVysoké Mýto24. 2. 201925 m
2375AUGUSTOVÁ Kateřina19711500K25:22,40 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
2376ŠRÁMEK Antonín20061500K25:44,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2377POSPÍŠILOVÁ (KALVASOVÁ) Alena19541500K27:03,10 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
2378ŠTĚRBA Pavel19541500K27:22,80 0ORVysoké Mýto24. 2. 201925 m
2379ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta20061500K32:01,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2380BERANOVÁ Anna20061500K32:03,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2381HEJNÝ Jan20061500K32:06,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
2382FELGROVÁ Ivana19421500K33:42,40 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
2383VOTRUBOVÁ Jaroslava19461500K33:43,70 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
2384KOZUBEK Matěj19965000K55:29,10 0Praha - Podolí14. 4. 201950 m
2385ŠTĚRBA Vojislav20015000K58:03,80 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2386ŠTĚRBOVÁ Lenka19945000K59:44,50 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2387PLESKOTOVÁ Julie20025000K1:00:06,80 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2388LAJČUK Leonard20005000K1:03:51,80 0Praha - Podolí14. 4. 201950 m
2389SÝKOROVÁ Tereza Anna20065000K1:05:08,00 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2390TIKOVSKÝ Denis20055000K1:05:44,60 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2391ULIPOVÁ Michaela19975000K1:07:33,90 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2392SEIDLOVÁ Veronika20055000K1:09:04,40 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2393CHÁRA Jakub20065000K1:09:20,40 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2394EYBL Václav20065000K1:15:17,40 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2395ŠIMSA Radek20065000K1:17:55,60 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
2396ŠIMSA Ondřej20065000K1:20:48,70 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

proběhne první zářijový týden.
Brzy více podrobností.

Přihlášky na dálkoplavecké závody

byly otevřeny přihlášky na letošní závody ČP v dálkovém plavání. Neváhejte se hlásit. Obhájíme pohár?

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů