Statistika

historické roční verze v pdf a oddílové rekordy

Kritéria online výběru
Disciplína:
Družstvo:
Výkony:
Pohlaví:
Bazén:
Rok:
Zobrazit mezičasy
Seřadit dle FINA



č.PlavecRočníkDisc.ČasFINAORMístoDatumBazén
1NOVÁK Petr199650K00:24,47 568Praha - Radlice19. 1. 201925 m
2NOVÁK Petr199650M00:24,58 760Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
3NOLL David199950K00:24,77 602Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
4NOVÁK Petr199650M00:24,83 721Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
5NOLL David199950K00:25,06 528Praha - Radlice19. 1. 201925 m
6BEJČEK Martin199850K00:25,13 576ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
7NOLL David199950K00:25,26 567Praha - Podolí17. 2. 201950 m
8RENC Jakub199950K00:25,34 562ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
9TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,39 559ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
10BEJČEK Martin199850K00:25,45 555Praha - Podolí17. 2. 201950 m
11BEJČEK Martin199850K00:25,49 502Praha - Radlice19. 1. 201925 m
12HAVRÁNEK Tomáš199450M00:25,55 662Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
13TIKOVSKÝ Daniel200150K00:25,58 546Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
14NOLL David199950M00:25,59 659OREindhoven (NED)12. 4. 201950 m
15KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,78 774Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
16RENC Matěj200250K00:25,83 531ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
17KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:25,85 767Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
18KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:26,04 751Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
19BŘEZINA Tomáš200350K00:26,27 504ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
20RENC Jakub199950M00:26,72 592ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
21BŘEZINA Tomáš200350K00:26,87 471Praha - Podolí13. 4. 201950 m
22TIKOVSKÝ Daniel200150M00:27,57 538ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
23KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,67 688Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
24KOLÁŘOVÁ Anna199750K00:27,69 625Praha - Podolí17. 2. 201950 m
25HÁJEK Michal200350K00:27,78 426ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
26KOLÁŘOVÁ Anna199750M00:27,82 677Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
27HÁJEK Michal200350K00:27,90 421ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
28HORSKÝ Kryštof200350K00:27,95 381Praha - Radlice19. 1. 201925 m
29RENC Matěj200250M00:27,96 516ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
30HORSKÝ Kryštof200350K00:28,00 416ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
31MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,19 592ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
32JUDICKIJ Michal200450K00:28,46 397ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
33MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,56 569Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
34MARTÍNKOVÁ Tereza199250K00:28,65 513Praha - Radlice19. 1. 201925 m
35LIPŠ Václav200350K00:28,72 386ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
36HORSKÁ Kristýna199750M00:28,75 614Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
37RENC Jakub199950Z00:28,84 579Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
38SMELIK Ladislav196150K00:28,91 344Vídeň (AUT)24. 3. 201925 m
39VRÁNA Miroslav200150K00:29,05 339Praha - Radlice19. 1. 201925 m
40TIKOVSKÝ Daniel200150Z00:29,17 560ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
41RENC Matěj200250Z00:29,23 556ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
42SRB Štěpán200450K00:29,60 353ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
43MAZZIA Stefano197950K00:29,62 320Vídeň (AUT)24. 3. 201925 m
44SEIDLOVÁ Veronika200550K00:29,73 505ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
45HUBIČKA Richard200350K00:29,79 346ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
46CHÁRA Jakub200650K00:29,81 345ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
47HUBIČKA Richard200350K00:29,95 340ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
48GRÉCOVÁ Tamara200150K00:30,08 443Praha - Radlice19. 1. 201925 m
49BŘEZINA Tomáš200350M00:30,08 415ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
50CHÁRA Jakub200650K00:30,12 335ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
51TIKOVSKÝ Daniel200150P00:30,14 638ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
52GRÉCOVÁ Tamara200150K00:30,31 476Praha - Podolí17. 2. 201950 m
53DRAČKA Vojtěch200350K00:30,43 324ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
54CHÁRA Jakub200650K00:30,47 323ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
55ZÁMEČNÍK Matěj200450K00:30,58 320ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
56DRAČKA Vojtěch200350K00:30,67 288Praha - Radlice19. 1. 201925 m
57LAHODA David200550M00:30,76 388České Budějovice2. 3. 201950 m
58TIKOVSKÝ Denis200550K00:30,76 314ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
59SÝKOROVÁ Tereza Anna200650K00:30,77 455ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
60NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:30,81 453ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
61JUDICKIJ Michal200450Z00:30,81 475ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
62LAHODA David200550K00:30,82 312ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
63SVOBODOVÁ Klára200550K00:30,96 406ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
64TIKOVSKÝ Daniel200150P00:31,01 618Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
65LAHODA Jakub200050P00:31,05 538ORPlzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
66SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,07 442ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
67LIVERSAGE Sophie200350K00:31,18 437Praha - Podolí13. 4. 201950 m
68SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,32 435ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
69EYBL Václav200650K00:31,33 297ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
70TIKOVSKÝ Denis200550K00:31,34 297ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
71HORSKÝ Kryštof200350Z00:31,48 445ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
72ČMEJLOVÁ Julie200650K00:31,50 424ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
73HÁJEK Michal200350P00:31,53 588ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
74JUDICKIJ Michal200450Z00:31,57 442ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
75EYBL Václav200650K00:31,59 298ORLitoměřice9. 2. 201925 m
76PEŠTOVÁ Andrea200550K00:31,60 420Praha - Podolí13. 4. 201950 m
77SVOBODOVÁ Klára200550K00:31,63 427Litoměřice9. 2. 201925 m
78NOVÁKOVÁ Soňa200550K00:31,65 380ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
79ČMEJLOVÁ Julie200650K00:31,69 417ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
80ŠIMSA Radek200650K00:32,04 278ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
81PEŠTOVÁ Andrea200550K00:32,10 404České Budějovice2. 3. 201950 m
82LAHODA Jakub200050P00:32,17 554Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
83ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla200750K00:32,18 398ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
84EYBL Václav200650K00:32,24 273ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
85KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,42 389ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
86KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:32,47 387ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
87ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,55 385ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
88ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,56 387ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
89VODIČKOVÁ Veronika200550K00:32,57 384ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
90SEDLÁČEK Max200650K00:32,65 263ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
91KREJČÍKOVÁ Mariana200650K00:32,66 384ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
92KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:32,81 341ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
93ŠKOPOVÁ Karla200850K00:32,88 339Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
94CHÁRA Jakub200650M00:32,90 317ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
95ZÁPOTOCKÁ Natálie200750K00:32,96 337ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
96BŘENDA Martin198850K00:32,99 255Praha - Podolí17. 2. 201950 m
97ŠIMSA Radek200650K00:33,11 229Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
98ŠIMSA Radek200650K00:33,12 252ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
99ŠKOPOVÁ Karla200850K00:33,15 367ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
100GACEK Natalie200650K00:33,18 363ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
101CARDA Jan200550M00:33,22 308ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
102VODIČKOVÁ Veronika200550K00:33,30 362České Budějovice2. 3. 201950 m
103KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:33,32 361ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
104MARTÍNKOVÁ Tereza199250P00:33,36 684Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
105ŠIMSA Radek200650K00:33,38 253Litoměřice9. 2. 201925 m
106BRÁNIK Juraj194650K00:33,39 223Brno - Lesná9. 3. 201925 m
107CARDA Jan200550Z00:33,43 372ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
108ŠIMSA Ondřej200650K00:33,55 242ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
109ŠIMSA Ondřej200650K00:33,59 241ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
110ŠIMSA Radek200650K00:33,65 240Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
111BŘEZINA Tomáš200350Z00:33,69 363Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
112KUDRNÁČOVÁ Eliška200750K00:33,70 315Praha - Radlice19. 1. 201925 m
113SÝKOROVÁ Tereza Anna200650K00:33,93 342České Budějovice2. 3. 201950 m
114FIŠÁRKOVÁ Marie200550K00:33,97 338ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
115HORSKÁ Kristýna199750P00:34,04 596Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
116ŠIMSA Ondřej200650K00:34,07 210Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
117CHÁRA Jakub200650Z00:34,11 350ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
118BŘEZINA Tomáš200350P00:34,27 434ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
119RENC Jakub199950P00:34,49 426ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
120ŠTĚRBA Pavel195450K00:34,50 203Brno - Lesná9. 3. 201925 m
121ŠIMSA Ondřej200650K00:34,75 224Litoměřice9. 2. 201925 m
122CHÁRA Jakub200650Z00:34,82 329Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
123JOCHMAN Radek197450K00:34,88 196ORVídeň (AUT)24. 3. 201925 m
124ŠKOPOVÁ Karla200850K00:34,95 282Praha - Radlice19. 1. 201925 m
125SVOBODOVÁ Magdaléna200550K00:35,21 304ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
126VOJTKOVÁ Adéla200750K00:35,47 297ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
127ŠTVERÁK Jakub200850K00:35,58 185Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
128ZÁMEČNÍK Matěj200450Z00:35,66 306ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
129ZÁPOTOCKÁ Natálie200750M00:35,75 365ORLitoměřice9. 2. 201925 m
130NOVÁKOVÁ Soňa200550M00:35,87 361Litoměřice9. 2. 201925 m
131ŠTVERÁK Jakub200850K00:35,90 198ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
132ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:36,00 284ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
133SRB Štěpán200450Z00:36,07 296ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
134ŠTVERÁK Jakub200850K00:36,11 194ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
135HUBIČKA Richard200350Z00:36,24 292ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
136KALIVODOVÁ Nikita200750K00:36,31 277ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
137HUBIČKA Richard200350Z00:36,39 288Praha - Podolí13. 4. 201950 m
138ŠKOPOVÁ Karla200850M00:36,45 301ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
139PEŠTOVÁ Andrea200550M00:36,61 297ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
140SEDLÁČEK Max200650M00:36,67 229ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
141SHARIFOV Eldar200850K00:36,68 185ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
142ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:36,69 271ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
143ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:36,74 400ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
144KALIVODOVÁ Nikita200750K00:36,88 250ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
145PEŠTOVÁ Andrea200550M00:36,94 331Litoměřice9. 2. 201925 m
146BOUČKOVÁ Eliška200850K00:36,97 262ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
147ZÁPOTOCKÁ Natálie200750M00:37,05 287ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
148TIKOVSKÝ Dominik200950K00:37,13 179ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
149ŠKOPOVÁ Barbora200950K00:37,19 234ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
150NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:37,22 374Litoměřice9. 2. 201925 m
151PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:37,22 374ORLitoměřice9. 2. 201925 m
152KREJČÍKOVÁ Mariana200650Z00:37,28 382ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
153TIKOVSKÝ Dominik200950K00:37,30 176Praha - Podolí13. 4. 201950 m
154FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:37,32 371Litoměřice9. 2. 201925 m
155EYBL Václav200650Z00:37,37 266ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
156KREJČÍKOVÁ Mariana200650M00:37,39 279ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
157BOUČKOVÁ Eliška200850K00:37,46 254ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
158ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,47 377ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
159ZÁPOTOCKÁ Natálie200750Z00:37,56 374ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
160NOVÁKOVÁ Soňa200550Z00:37,56 374ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
161PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:37,56 374ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
162SEDLÁČEK Max200650Z00:37,62 261ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
163KREJČÍKOVÁ Mariana200650Z00:37,63 372Praha - Podolí13. 4. 201950 m
164BRÁNIK Juraj194650Z00:37,80 203Vídeň (AUT)23. 3. 201925 m
165SVOBODOVÁ Klára200550Z00:37,81 367ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
166BRÁNIK Juraj194650M00:37,83 191Brno - Lesná9. 3. 201925 m
167ČMEJLOVÁ Julie200650M00:37,84 269ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
168PEŠTOVÁ Andrea200550Z00:38,03 360České Budějovice2. 3. 201950 m
169ČMEJLOVÁ Julie200650Z00:38,08 359ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
170DRAČKA Vojtěch200350Z00:38,08 252Praha - Podolí13. 4. 201950 m
171SVOBODOVÁ Elen200750K00:38,14 239ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
172KALIVODOVÁ Nikita200750K00:38,16 240ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
173BRÁNIK Juraj194650Z00:38,17 197Brno - Lesná9. 3. 201925 m
174EYBL Václav200650M00:38,21 212ORLitoměřice9. 2. 201925 m
175FIŠÁRKOVÁ Marie200550Z00:38,24 354Praha - Podolí13. 4. 201950 m
176BOHÁČ Patrik200950K00:38,46 161ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
177ŠKOPOVÁ Karla200850Z00:38,58 345ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
178VASILJEV Adam200750K00:38,64 158ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
179CARDA Jan200550P00:38,68 319ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
180KUDRNÁČOVÁ Eliška200750Z00:38,80 339ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
181LIVERSAGE Sophie200350Z00:38,83 338ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
182TIKOVSKÝ Dominik200950K00:39,05 140ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
183SVOBODOVÁ Klára200550Z00:39,10 323Litoměřice9. 2. 201925 m
184VODIČKOVÁ Veronika200550M00:39,11 279Litoměřice9. 2. 201925 m
185EYBL Václav200650M00:39,14 188ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
186KUDRNÁČOVÁ Eliška200750Z00:39,17 330ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
187ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla200750Z00:39,31 326ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
188FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750K00:39,33 218ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
189SVOBODOVÁ Nikol200750K00:39,38 217ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
190GACEK Natalie200650Z00:39,53 321ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
191CHÁROVÁ Lucie200950K00:39,61 213ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
192ŠIMSA Ondřej200650M00:39,67 190ORLitoměřice9. 2. 201925 m
193VODIČKOVÁ Veronika200550Z00:39,82 314ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
194SVOBODOVÁ Klára200550Z00:39,85 313České Budějovice2. 3. 201950 m
195BOHÁČ Patrik200950K00:39,90 131ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
196SVOBODOVÁ Nikol200750K00:40,00 209ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
197ŠIMSA Ondřej200650Z00:40,02 217ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
198ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650K00:40,05 188Brno - Lesná9. 3. 201925 m
199ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,06 399ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
200MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:40,08 206ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
201ŠIMSA Radek200650Z00:40,12 215ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
202KOČÍKOVÁ Karolína200850K00:40,18 204ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
203ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:40,20 419ORLitoměřice9. 2. 201925 m
204SVOBODOVÁ Elen200750K00:40,24 205České Budějovice2. 3. 201950 m
205ŠIMSA Radek200650Z00:40,28 213ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
206ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:40,34 302ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
207CHÁROVÁ Lucie200950K00:40,36 183ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
208SVOBODOVÁ Klára200550M00:40,39 221České Budějovice2. 3. 201950 m
209HUBIČKA Richard200350P00:40,41 265ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
210DUBA Kauana Slavka200950K00:40,44 201ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
211ŠIMSA Ondřej200650Z00:40,67 192Litoměřice9. 2. 201925 m
212BERANOVÁ Anna200650K00:40,81 195ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
213ŠIMSA Radek200650Z00:40,97 202ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
214VOJTKOVÁ Adéla200750Z00:40,97 288ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
215ŠTĚRBA Pavel195450M00:41,00 150Brno - Lesná9. 3. 201925 m
216ŠIMSA Ondřej200650Z00:41,08 200ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
217ŠIMSA Ondřej200650Z00:41,15 199Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
218ZÁPOTOCKÁ Natálie200750P00:41,19 364Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
219ŠIMSA Radek200650Z00:41,21 184Litoměřice9. 2. 201925 m
220PEŠTOVÁ Andrea200550P00:41,35 385ORLitoměřice9. 2. 201925 m
221HEJNÝ Jan200650K00:41,37 129ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
222ČMEJLOVÁ Julie200650P00:41,61 353ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
223JURČÁKOVÁ Hana200850K00:41,67 183ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
224DUBA Aracy Mahulena200950K00:41,70 183ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
225ŠKOPOVÁ Barbora200950Z00:41,73 273ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
226KOČÍKOVÁ Karolína200850K00:41,81 183ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
227ŠIMSA Ondřej200650M00:41,86 154ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
228ŠTĚRBA Pavel195450Z00:41,92 149Brno - Lesná9. 3. 201925 m
229SRBOVÁ Helena200750K00:42,22 176ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
230ŠTĚRBA Pavel195450P00:42,35 212Brno - Lesná9. 3. 201925 m
231DUBA Aracy Mahulena200950K00:42,36 176ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
232MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:42,40 174ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
233ŠKOPOVÁ Barbora200950M00:42,46 189Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
234ŠTVERÁK Jakub200850Z00:42,69 179ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
235VODIČKOVÁ Kateřina200950K00:42,71 170ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
236SVOBODOVÁ Anežka200750K00:42,80 169ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
237VODIČKOVÁ Veronika200550P00:42,82 346Litoměřice9. 2. 201925 m
238ŠIMSA Ondřej200650M00:42,87 143ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
239SVOBODOVÁ Elen200750Z00:42,90 251ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
240DUBA Kauana Slavka200950K00:43,39 164ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
241VODIČKOVÁ Kateřina200950K00:43,53 162ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
242MIŠÁKOVÁ Nina200850K00:43,57 162ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
243ŠTVERÁK Jakub200850Z00:43,65 167ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
244TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:43,92 164ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
245VODIČKOVÁ Veronika200550P00:43,93 302České Budějovice3. 3. 201950 m
246SVOBODOVÁ Magdaléna200550Z00:44,01 232ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
247ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650Z00:44,19 196Brno - Lesná9. 3. 201925 m
248SVOBODOVÁ Elen200750M00:44,28 168ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
249TIKOVSKÝ Dominik200950Z00:44,30 160ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
250ZÁMEČNÍK Ondřej201050K00:44,30 105ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
251BOHÁČ Patrik200950Z00:44,48 158ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
252SVOBODOVÁ Elen200750Z00:44,66 222České Budějovice2. 3. 201950 m
253KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:44,77 189ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
254SVOBODOVÁ Klára200550P00:45,07 280České Budějovice3. 3. 201950 m
255KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:45,16 215Praha - Podolí13. 4. 201950 m
256ZAŇKOVÁ Jolana200950K00:45,27 130ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
257ŠIMSA Radek200650M00:45,34 121Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
258BOHÁČ Patrik200950Z00:45,36 149ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
259BOUČKOVÁ Eliška200850Z00:45,37 212Praha - Podolí13. 4. 201950 m
260ŠIMSA Radek200650M00:45,43 126Litoměřice9. 2. 201925 m
261HOLEČKOVÁ Barbora200850K00:45,48 141ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
262SVOBODOVÁ Nikol200750Z00:45,52 210ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
263KALIVODOVÁ Nikita200750Z00:45,62 209ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
264DUBA Kauana Slavka200950Z00:45,74 207ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
265BOUČKOVÁ Eliška200850Z00:45,98 204ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
266DUBA Aracy Mahulena200950K00:46,24 122Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
267SRBOVÁ Mia201050K00:46,40 133ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
268ŠIMSA Radek200650M00:46,67 111České Budějovice2. 3. 201950 m
269HEJNÁ Julie201050K00:47,02 128ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
270DUBA Kauana Slavka200950Z00:47,03 190ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
271MERHOUT Marek200750K00:47,54 85ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
272BIELECKÁ Tereza200950K00:47,58 123ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
273MICHU Sofia Michaela200950K00:47,64 123ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
274CHÁROVÁ Lucie200950Z00:47,68 183ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
275SVOBODOVÁ Nikol200750Z00:47,83 181ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
276JURČÁKOVÁ Hana200850Z00:48,08 178ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
277DUBA Aracy Mahulena200950Z00:48,10 178ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
278KALIVODOVÁ Nikita200750P00:48,10 211ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
279VASILJEV Adam200750Z00:48,10 125ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
280KUDRNÁČ Adam201050K00:48,27 74ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
281BERANOVÁ Kateřina200950K00:48,48 116ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
282HEJNÝ Jan200650Z00:48,57 121ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
283HÁJEK Richard200950K00:48,60 80ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
284FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750Z00:48,64 172ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
285KUDRNÁČOVÁ Eliška200750P00:48,65 223ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
286FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750Z00:48,73 171ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
287KALIVODOVÁ Nikita200750P00:48,81 220ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
288KUDRNÁČ Adam201050K00:48,84 78Praha - Podolí13. 4. 201950 m
289KUDRNÁČ Adam201050Z00:48,99 93ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
290SVOBODOVÁ Nikol200750P00:49,34 213ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
291SRBOVÁ Helena200750Z00:49,37 165Praha - Podolí13. 4. 201950 m
292ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650M00:49,39 120Brno - Lesná9. 3. 201925 m
293MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:49,43 164ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
294DUBA Aracy Mahulena200950Z00:49,46 164Praha - Podolí13. 4. 201950 m
295BOUČKOVÁ Eliška200850P00:49,50 211ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
296ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie194650P00:49,73 191Brno - Lesná9. 3. 201925 m
297ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750K00:49,81 98Brno - Lesná9. 3. 201925 m
298HRADIL Matěj200950K00:49,89 74ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
299MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:49,95 159ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
300HEJNÁ Julie201050Z00:50,01 158ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
301KUDRNÁČ Adam201050Z00:50,09 111ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
302FUČEKOVÁ Karolína Eugénia200750M00:50,42 114ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
303ŠKOPOVÁ Barbora200950P00:50,99 193ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
304CHÁROVÁ Lucie200950P00:51,03 193ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
305VODIČKOVÁ Kateřina200950Z00:51,22 147ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
306VOŽENÍLEK Daniel200950K00:51,39 67ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
307KOČÍKOVÁ Karolína200850Z00:51,68 144ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
308VRÁTNÝ Vladimír200850K00:51,82 66ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
309NOVÁK Petr1996100K00:51,98 735Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
310KHOMKO Zlata200950K00:52,04 95ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
311NOLL David1999100K00:52,38 710Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
312SPUSTA Simon201050K00:52,58 63ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
313NOLL David1999100K00:52,67 706Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
314SVOBODOVÁ Elen200750P00:52,68 175ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
315KOČÍKOVÁ Karolína200850Z00:52,70 135ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
316TIKOVSKÝ Dominik200950P00:52,70 110ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
317TIKOVSKÝ Dominik200950P00:52,73 119ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
318NOLL David1999100K00:52,76 618Praha - Radlice19. 1. 201925 m
319NOLL David1999100K00:52,94 696Praha - Podolí16. 2. 201950 m
320KUDRNÁČ Adam201050K00:53,03 61ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
321KHOMKO Zlata200950K00:53,09 84ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
322BIELECKÁ Tereza200950K00:53,20 89ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
323ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750Z00:53,34 111Brno - Lesná9. 3. 201925 m
324MIŠÁKOVÁ Nina200850Z00:53,37 130Plzeň - Slovany8. 3. 201950 m
325BERANOVÁ Kateřina200950Z00:53,49 129ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
326MERHOUT Marek200750Z00:53,53 91ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
327SRBOVÁ Mia201050Z00:53,60 129ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
328BERANOVÁ Anna200650Z00:53,67 128ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
329FIŠÁREK Vojtěch200950K00:53,76 59ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
330BRÁNIK Juraj194650P00:53,84 103Brno - Lesná9. 3. 201925 m
331KOČÍKOVÁ Karolína200850P00:54,09 162ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
332RENC Jakub1999100K00:54,27 568ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
333KUDRNÁČ Adam201050Z00:54,33 87ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
334SVOBODOVÁ Anežka200750Z00:54,38 123ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
335MIŠÁKOVÁ Nina200850P00:54,49 157ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
336SPUSTA Simon201050Z00:54,59 85ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
337ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750M00:54,62 89Brno - Lesná9. 3. 201925 m
338MICHU Sofia Michaela200950Z00:54,82 120ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
339DUBA Kauana Slavka200950M00:54,85 88ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
340RENC Jakub1999100K00:55,08 618ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
341NOVÁK Petr1996100M00:55,12 738Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
342RENC Matěj2002100K00:55,23 539ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
343TIKOVSKÝ Daniel2001100K00:55,24 612ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
344VRÁTNÝ Vladimír200850Z00:55,24 82ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
345NOVÁK Petr1996100M00:55,25 733Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
346CHÁROVÁ Lucie200950M00:55,48 85Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
347RENC Jakub1999100K00:55,77 595Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
348VODIČKOVÁ Kateřina200950P00:55,86 147ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
349DUBA Aracy Mahulena200950M00:56,05 83ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
350NOVÁK Petr1996100M00:56,23 696Praha - Podolí17. 2. 201950 m
351NOLL David1999100M00:56,27 694Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
352RENC Matěj2002100K00:56,37 576ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
353KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,43 769Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
354CHÁROVÁ Lucie200950M00:56,52 81ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
355KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,58 763Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
356BEJČEK Martin1998100K00:56,61 500Praha - Radlice19. 1. 201925 m
357NOVÁK Petr1996100M00:56,62 612Praha - Radlice19. 1. 201925 m
358ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela193750P00:56,80 128Brno - Lesná9. 3. 201925 m
359KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:56,88 751Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
360TICHÝ Václav201050Z00:56,88 75ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
361RENC Matěj2002100K00:56,99 558ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
362VOŽENÍLEK Daniel200950Z00:57,26 74ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
363RENC Jakub1999100M00:57,40 654ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
364BIELECKÁ Tereza200950Z00:57,50 104ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
365BIELECKÁ Tereza200950Z00:57,52 104ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
366BŘEZINA Tomáš2003100K00:57,76 536ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
367NOLL David1999100M00:57,80 640Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
368NOLL David1999100M00:58,02 569Praha - Radlice19. 1. 201925 m
369NOLL David1999100M00:58,15 629Praha - Podolí17. 2. 201950 m
370BŘEZINA Tomáš2003100K00:58,16 525ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
371RENC Jakub1999100Z00:58,51 584Praha - Radlice19. 1. 201925 m
372HOLEČKOVÁ Tereza201150Z00:58,82 97ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
373KOLÁŘOVÁ Anna1997100K00:58,87 678Praha - Podolí16. 2. 201950 m
374TICHÝ Václav201050K00:58,91 45ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
375DUBA Kauana Slavka200950P00:58,96 125ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
376HRADIL Matěj200950Z00:59,28 67ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
377PRZECZEK Jakub Karel201050Z00:59,32 67ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
378RENC Jakub1999100Z00:59,82 651ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
379KHOMKO Zlata200950P01:00,01 109ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
380RENC Jakub1999100Z01:00,53 629ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
381PLESKOTOVÁ Julie2002100K01:00,77 565Praha - Radlice19. 1. 201925 m
382HÁJEK Richard200950Z01:00,95 61ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
383PLESKOTOVÁ Julie2002100K01:01,00 609Bratislava (SVK)1. 3. 201950 m
384SPUSTA Simon201050K01:01,01 37Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
385HORSKÝ Kryštof2003100K01:01,07 453Praha - Podolí13. 4. 201950 m
386PRZECZEK Jakub Karel201050K01:01,26 40ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
387HÁJEK Michal2003100K01:01,41 446ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
388RENC Matěj2002100Z01:01,45 504Praha - Radlice19. 1. 201925 m
389RENC Jakub1999100Z01:01,66 595Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
390CARDA Jan2005100K01:01,92 435ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
391CARDA Jan2005100K01:01,96 434Praha - Podolí13. 4. 201950 m
392BOUČEK Jan201050K01:02,06 38ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
393HOLEČKOVÁ Barbora200850Z01:02,43 81ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
394TIKOVSKÝ Daniel2001100Z01:02,53 478Praha - Radlice19. 1. 201925 m
395LIPŠ Václav2003100K01:02,80 417ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
396HORSKÝ Kryštof2003100M01:02,87 498ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
397RENC Matěj2002100Z01:03,04 556ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
398GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,10 550Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
399BŘEZINA Tomáš2003100M01:03,25 489ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
400GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:03,29 500Praha - Radlice19. 1. 201925 m
401ŠTĚRBA Vojislav2001100Z01:03,39 459Praha - Radlice19. 1. 201925 m
402TIKOVSKÝ Daniel2001100Z01:03,68 540ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
403KOTT Šimon201050Z01:03,70 54ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
404SPUSTA Simon201050Z01:03,80 42Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
405SRB Štěpán2004100K01:03,89 348ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
406HORSKÝ Kryštof2003100M01:03,90 474Praha - Podolí13. 4. 201950 m
407JUDICKIJ Michal2004100Z01:04,00 532ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
408RENC Matěj2002100Z01:04,10 529Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
409HUBIČKA Richard2003100K01:04,13 391ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
410GRÉCOVÁ Tamara2001100K01:04,34 519Praha - Podolí16. 2. 201950 m
411CHÁRA Jakub2006100K01:04,54 384ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
412ŠTĚRBA Vojislav2001100Z01:04,62 517ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
413SRB Štěpán2004100K01:04,65 382ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
414CHÁRA Jakub2006100K01:04,67 382ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
415CHÁRA Jakub2006100K01:04,85 333Praha - Radlice31. 3. 201925 m
416SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:04,86 507ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
417HUBIČKA Richard2003100K01:04,89 332Praha - Radlice19. 1. 201925 m
418CHÁRA Jakub2006100K01:05,18 373ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
419LIVERSAGE Sophie2003100K01:05,31 496Praha - Podolí13. 4. 201950 m
420KOČÍKOVÁ Josefína201050K01:05,38 48ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
421DRAČKA Vojtěch2003100K01:05,44 324Praha - Radlice19. 1. 201925 m
422SMELIK Ladislav1961100K01:05,48 323Vídeň (AUT)23. 3. 201925 m
423HORSKÝ Kryštof2003100M01:05,52 395Praha - Radlice19. 1. 201925 m
424DUBA Aracy Mahulena200950P01:05,52 91ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
425SRB Štěpán2004100K01:05,82 362Praha - Podolí13. 4. 201950 m
426JUDICKIJ Michal2004100Z01:06,10 483Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
427ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:06,32 585ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
428SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100K01:06,34 435Praha - Radlice31. 3. 201925 m
429MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:06,40 583Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
430ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100K01:06,49 470Praha - Podolí13. 4. 201950 m
431BOUČEK Jan201050Z01:06,50 47ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
432LAHODA Jakub2000100P01:06,52 584Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
433LAHODA David2005100M01:06,59 419ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
434BŘEZINA Tomáš2003100M01:06,62 418ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
435TIKOVSKÝ Denis2005100K01:06,69 306Praha - Radlice31. 3. 201925 m
436SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,81 483ORLitoměřice9. 2. 201925 m
437SVOBODOVÁ Klára2005100K01:06,89 424Praha - Radlice31. 3. 201925 m
438BŘEZINA Tomáš2003100M01:07,14 367Praha - Radlice19. 1. 201925 m
439HOLEČKOVÁ Tereza201150K01:07,14 44ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
440ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:07,25 535Praha - Radlice19. 1. 201925 m
441EYBL Václav2006100K01:07,29 298ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
442SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,33 453ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
443BEJČEK Martin1998100P01:07,49 559Praha - Radlice19. 1. 201925 m
444TIKOVSKÝ Denis2005100K01:07,49 336Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
445TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,56 605ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
446SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,58 411Praha - Radlice19. 1. 201925 m
447TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:07,61 556Praha - Radlice19. 1. 201925 m
448ZÁMEČNÍK Matěj2004100K01:07,63 334ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
449MARTÍNKOVÁ Tereza1992100M01:07,75 524Praha - Radlice19. 1. 201925 m
450ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100M01:07,82 547ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
451SVOBODOVÁ Klára2005100K01:07,93 450ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
452EYBL Václav2006100K01:08,04 328ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
453MIKUŠOVÁ Carmen1998100M01:08,12 540Praha - Podolí17. 2. 201950 m
454LAJČUK Leonard2000100M01:08,22 389ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
455NOVÁKOVÁ Soňa2005100K01:08,29 434ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
456TIKOVSKÝ Daniel2001100P01:08,46 581ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
457HORSKÝ Kryštof2003100Z01:08,62 362Praha - Radlice19. 1. 201925 m
458LAHODA David2005100M01:08,67 343Praha - Radlice19. 1. 201925 m
459SEDLÁČEK Max2006100K01:08,75 279ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
460DRAČKA Vojtěch2003100K01:08,75 318ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
461BEJČEK Martin1998100P01:08,92 570Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
462PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:09,10 385ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
463ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:09,10 594ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
464EYBL Václav2006100K01:09,29 301Litoměřice9. 2. 201925 m
465ŠTĚRBOVÁ Michaela1999100Z01:09,57 582ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
466BEJČEK Martin1998100P01:09,57 554Praha - Podolí17. 2. 201950 m
467HORSKÝ Kryštof2003100Z01:09,68 412ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
468ŠIMSA Radek2006100K01:09,75 267ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
469CARDA Jan2005100M01:09,79 364ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
470KOČÍKOVÁ Josefína201050Z01:09,99 58ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
471CARDA Jan2005100M01:10,09 323Praha - Radlice19. 1. 201925 m
472ŠIMSA Radek2006100K01:10,09 300ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
473ŠIMSA Radek2006100K01:10,21 298Praha - Podolí13. 4. 201950 m
474ČMEJLOVÁ Julie2006100K01:10,37 397ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
475PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:10,48 395ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
476HÁJEK Michal2003100P01:10,59 489Praha - Radlice19. 1. 201925 m
477ŠIMSA Radek2006100K01:10,61 293Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
478VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:10,72 391ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
479MARTÍNKOVÁ Tereza1992100Z01:10,85 469Praha - Radlice19. 1. 201925 m
480HÁJEK Michal2003100P01:10,87 524ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
481HÁJEK Michal2003100P01:10,95 522ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
482PEŠTOVÁ Andrea2005100K01:11,10 393ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
483HOLUBOVÁ Kateřina1998100Z01:11,14 545ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
484ŠIMSA Radek2006100K01:11,18 252Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
485SEDLÁČEK Max2006100K01:11,24 286ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
486CARDA Jan2005100M01:11,42 339ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
487HOLUBOVÁ Kateřina1998100Z01:11,70 532ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
488LIPŠ Václav2003100M01:11,83 334ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
489VODIČKOVÁ Veronika2005100K01:11,98 378ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
490HUBIČKA Richard2003100M01:12,10 330ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
491HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,17 645Praha - Radlice19. 1. 201925 m
492ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100M01:12,31 452ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
493CARDA Jan2005100Z01:12,49 366ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
494HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,52 692Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
495ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100K01:12,60 361ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
496HORSKÁ Kristýna1997100P01:12,65 632Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
497SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100O01:12,69 470ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
498JUDICKIJ Michal2004100P01:12,71 447Praha - Radlice19. 1. 201925 m
499GACEK Natalie2006100K01:12,83 358ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
500ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100K01:12,84 358ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
501KOTT Šimon201050K01:12,89 24ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
502CHÁRA Jakub2006100Z01:12,95 359ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
503LAHODA David2005100Z01:13,12 357ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
504LIVERSAGE Sophie2003100M01:13,28 434Praha - Podolí13. 4. 201950 m
505ŠIMSA Radek2006100K01:13,95 248Litoměřice9. 2. 201925 m
506ŠIMSA Ondřej2006100K01:14,02 255ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
507ŠIMSA Ondřej2006100K01:14,04 224ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
508CHÁRA Jakub2006100Z01:14,10 343ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
509KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,18 346ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
510SRB Štěpán2004100Z01:14,36 284ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
511GRÉCOVÁ Tamara2001100Z01:14,51 403ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
512KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:14,65 305ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
513CHÁRA Jakub2006100O01:14,65 306ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
514CHÁRA Jakub2006100Z01:14,76 334Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
515MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:14,98 626Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
516MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:15,41 565Praha - Radlice19. 1. 201925 m
517CARDA Jan2005100Z01:15,73 321ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
518ŠIMSA Ondřej2006100K01:16,08 234ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
519KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:16,11 288Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
520KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100K01:16,20 313Praha - Podolí13. 4. 201950 m
521MARTÍNKOVÁ Tereza1992100P01:16,44 591Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
522DRAČKA Vojtěch2003100Z01:16,46 262Praha - Radlice19. 1. 201925 m
523CHÁRA Jakub2006100M01:16,92 244ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
524SRB Štěpán2004100Z01:17,12 304ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
525CHÁRA Jakub2006100M01:17,13 269ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
526MAZZIA Stefano1979100O01:17,23 276ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
527ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:17,24 275ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
528ZÁMEČNÍK Matěj2004100Z01:17,47 300ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
529SEDLÁČEK Max2006100Z01:17,62 250ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
530TIKOVSKÝ Denis2005100O01:17,84 270Praha - Radlice31. 3. 201925 m
531NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:17,96 401ORLitoměřice9. 2. 201925 m
532ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:18,47 292ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
533NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:18,49 345ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
534BŘEZINA Tomáš2003100P01:18,59 384ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
535CHÁRA Jakub2006100M01:18,60 255ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
536KREJČÍKOVÁ Mariana2006100O01:19,06 365Praha - Radlice31. 3. 201925 m
537ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:19,19 395ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
538ŠTVERÁK Jakub2008100K01:19,23 208ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
539TIKOVSKÝ Denis2005100Z01:19,44 278Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
540CHÁRA Jakub2006100M01:19,46 246Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
541VOJTKOVÁ Adéla2007100K01:19,59 274ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
542FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:19,75 329Praha - Radlice19. 1. 201925 m
543ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100O01:19,77 356ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
544SRB Štěpán2004100Z01:19,84 274ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
545NOVÁKOVÁ Soňa2005100Z01:19,84 385ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
546ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,22 323ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
547SEDLÁČEK Max2006100Z01:20,28 226Praha - Radlice31. 3. 201925 m
548ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,39 366ORLitoměřice9. 2. 201925 m
549FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:20,42 366Litoměřice9. 2. 201925 m
550ŠTVERÁK Jakub2008100K01:20,94 171Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
551KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:20,97 249ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
552ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:20,98 370ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
553FIŠÁRKOVÁ Marie2005100Z01:21,06 368Praha - Podolí13. 4. 201950 m
554LAHODA David2005100P01:21,28 347ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
555ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:21,49 308Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
556VRÁNA Miroslav2001100P01:21,51 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
557ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100Z01:21,74 305Praha - Radlice19. 1. 201925 m
558KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:22,01 356ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
559EYBL Václav2006100O01:22,07 230ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
560SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:22,10 354ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
561SEDLÁČEK Max2006100Z01:22,13 252ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
562SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:22,23 300Praha - Radlice31. 3. 201925 m
563SÝKOROVÁ Tereza Anna2006100P01:22,39 472ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
564KREJČÍKOVÁ Mariana2006100Z01:22,53 349ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
565SVOBODOVÁ Klára2005100O01:22,65 320ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
566ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100Z01:22,65 347ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
567SVOBODOVÁ Elen2007100K01:22,75 224ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
568PEŠTOVÁ Andrea2005100M01:22,75 301ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
569ŠIMSA Ondřej2006100Z01:22,91 205ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
570ŠKOPOVÁ Barbora2009100K01:22,92 223ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
571PEŠTOVÁ Andrea2005100M01:23,44 294Praha - Podolí13. 4. 201950 m
572VODIČKOVÁ Veronika2005100M01:23,96 275ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
573PEŠTOVÁ Andrea2005100Z01:24,11 330ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
574ŠKOPOVÁ Karla2008100O01:24,24 302ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
575KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:24,29 231ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
576ŠIMSA Radek2006100Z01:24,35 214ORLitoměřice9. 2. 201925 m
577ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:24,47 270ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
578KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:24,53 325ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
579SVOBODOVÁ Elen2007100K01:24,54 234ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
580HOLUBOVÁ Kateřina1998100P01:24,62 435ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
581ŠIMSA Radek2006100Z01:24,76 229ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
582BOUČKOVÁ Eliška2008100K01:24,90 231ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
583BRÁNIK Juraj1946100Z01:24,92 191Vídeň (AUT)24. 3. 201925 m
584GACEK Natalie2006100P01:24,98 430ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
585SVOBODOVÁ Elen2007100K01:25,10 224Praha - Podolí13. 4. 201950 m
586KREJČÍKOVÁ Mariana2006100M01:25,13 264ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
587ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:25,26 276ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
588ŠIMSA Radek2006100Z01:25,27 189Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
589ČMEJLOVÁ Julie2006100M01:25,29 275ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
590SVOBODOVÁ Klára2005100Z01:25,60 313ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
591KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:25,78 264Praha - Radlice19. 1. 201925 m
592ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:25,79 284ORLitoměřice9. 2. 201925 m
593KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100Z01:25,83 264Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
594BOUČKOVÁ Eliška2008100K01:25,88 218Praha - Podolí13. 4. 201950 m
595SEDLÁČEK Max2006100M01:25,89 195ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
596ŠIMSA Radek2006100Z01:25,91 220ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
597ŠIMSA Ondřej2006100Z01:25,92 203Litoměřice9. 2. 201925 m
598SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:26,01 217ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
599ČMEJLOVÁ Julie2006100M01:26,19 267ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
600KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100O01:26,41 280ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
601ŠIMSA Ondřej2006100Z01:26,52 181Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
602ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:26,55 257ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
603ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:26,62 251Praha - Radlice31. 3. 201925 m
604ŠTĚRBA Pavel1954100O01:26,85 194Brno - Lesná9. 3. 201925 m
605KREJČÍKOVÁ Mariana2006100M01:26,86 261ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
606CARDA Jan2005100P01:26,94 284ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
607ŠIMSA Ondřej2006100Z01:27,06 211ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
608ŠKOPOVÁ Barbora2009100Z01:27,19 296ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
609DRAČKA Vojtěch2003100P01:27,22 259Praha - Radlice19. 1. 201925 m
610KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:27,35 364Praha - Radlice31. 3. 201925 m
611ŠVEHLOVÁ Kateřina2003100P01:27,42 395ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
612KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:27,57 393ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
613ŠKOPOVÁ Karla2008100Z01:27,75 247Praha - Radlice19. 1. 201925 m
614ŠKOPOVÁ Karla2008100Z01:28,03 244Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
615EYBL Václav2006100M01:28,05 181ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
616ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,12 354ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
617KREJČÍKOVÁ Mariana2006100P01:28,20 388České Budějovice2. 3. 201950 m
618ŠKOPOVÁ Karla2008100K01:28,30 184Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
619ŠIMSA Ondřej2006100Z01:28,30 202Praha - Podolí13. 4. 201950 m
620ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:28,51 235ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
621ŠIMSA Ondřej2006100Z01:28,51 201Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
622GACEK Natalie2006100P01:28,55 349Praha - Radlice19. 1. 201925 m
623SVOBODOVÁ Nikol2007100K01:28,70 202ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
624ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,83 391ORLitoměřice9. 2. 201925 m
625ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:28,87 243ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
626ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:28,88 376ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
627ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100M01:29,10 241ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
628ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:29,42 369ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
629EYBL Václav2006100M01:29,71 175ORLitoměřice9. 2. 201925 m
630ŠKOPOVÁ Barbora2009100O01:30,00 248ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
631ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007100M01:30,11 223ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
632PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:30,17 360ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
633PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:30,21 373ORLitoměřice9. 2. 201925 m
634ČMEJLOVÁ Julie2006100P01:30,41 357ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
635ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:30,48 327Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
636SVOBODOVÁ Elen2007100Z01:30,53 264ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
637TIKOVSKÝ Denis2005100P01:30,71 230Praha - Radlice31. 3. 201925 m
638KALIVODOVÁ Nikita2007100K01:30,76 189ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
639TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:31,11 120Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
640BŘENDA Martin1988100P01:31,19 246Praha - Podolí17. 2. 201950 m
641VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:31,40 345ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
642KALIVODOVÁ Nikita2007100Z01:31,97 252ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
643VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:32,01 311Praha - Radlice19. 1. 201925 m
644ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:32,07 311Praha - Radlice19. 1. 201925 m
645PEŠTOVÁ Andrea2005100P01:32,22 340ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
646SVOBODOVÁ Elen2007100Z01:32,25 250ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
647FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007100K01:32,47 178ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
648VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:32,53 346Litoměřice9. 2. 201925 m
649ŠKOPOVÁ Karla2008100M01:32,55 205Praha - Radlice19. 1. 201925 m
650TIKOVSKÝ Dominik2009100K01:32,63 114Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
651BOHÁČ Patrik2009100K01:32,82 113ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
652VOJTKOVÁ Adéla2007100P01:33,10 327ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
653ŠIMSA Ondřej2006100M01:33,23 153ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
654BRÁNIK Juraj1946100O01:33,44 156Brno - Lesná9. 3. 201925 m
655ČMEJLOVÁ Julie2006100P01:33,87 319Praha - Podolí13. 4. 201950 m
656ŠTVERÁK Jakub2008100O01:34,04 153Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
657ZÁPOTOCKÁ Natálie2007100P01:34,37 317České Budějovice2. 3. 201950 m
658ŠIMSA Ondřej2006100M01:35,24 146ORLitoměřice9. 2. 201925 m
659KALIVODOVÁ Nikita2007100Z01:35,51 191ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
660ŠIMSA Radek2006100M01:35,58 127Praha - Radlice19. 1. 201925 m
661BOUČKOVÁ Eliška2008100Z01:35,59 225ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
662ŠIMSA Radek2006100M01:35,76 127Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
663CHÁROVÁ Lucie2009100K01:36,03 159ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
664ŠIMSA Radek2006100M01:36,26 142Litoměřice9. 2. 201925 m
665SVOBODOVÁ Klára2005100P01:37,54 295Litoměřice9. 2. 201925 m
666VODIČKOVÁ Veronika2005100P01:37,74 285České Budějovice2. 3. 201950 m
667VOJTKOVÁ Adéla2007100P01:37,77 259ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
668ŠIMSA Ondřej2006100M01:38,05 118Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
669DUBA Aracy Mahulena2009100K01:38,14 149ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
670ŠIMSA Radek2006100M01:38,45 130ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
671TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:38,55 146ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
672ŠIMSA Ondřej2006100M01:39,00 127ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
673SVOBODOVÁ Klára2005100P01:39,42 271ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
674BOUČKOVÁ Eliška2008100Z01:39,49 199ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
675DUBA Kauana Slavka2009100K01:39,57 143ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
676TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:40,38 116Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
677DUBA Aracy Mahulena2009100K01:40,53 125ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
678ŠIMSA Radek2006100M01:40,69 121ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
679ŠTVERÁKOVÁ (KULHÁNKOVÁ) Marie1946100O01:40,70 177Brno - Lesná9. 3. 201925 m
680TIKOVSKÝ Dominik2009100Z01:40,72 115Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
681BOHÁČ Patrik2009100Z01:40,77 136ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
682DUBA Kauana Slavka2009100K01:40,81 124Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
683DUBA Kauana Slavka2009100Z01:42,11 184ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
684SVOBODOVÁ Magdaléna2005100P01:42,29 246ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
685ŠKOPOVÁ Karla2008100P01:42,44 226ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
686SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,48 245ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
687SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,61 224ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
688KALIVODOVÁ Nikita2007100P01:42,61 244ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
689KUDRNÁČOVÁ Eliška2007100P01:42,83 223ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
690SVOBODOVÁ Nikol2007100P01:42,87 245České Budějovice2. 3. 201950 m
691KOČÍKOVÁ Karolína2008100K01:43,14 129ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
692SVOBODOVÁ Anežka2007100P01:44,48 231ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
693CHÁROVÁ Lucie2009100O01:44,88 156ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
694ŠKOPOVÁ Barbora2009100P01:45,65 206ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
695BOHÁČ Patrik2009100O01:46,54 105ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
696DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:46,54 138ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
697ŠIMSA Ondřej2006100P01:46,62 142ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
698ZAŇKOVÁ Jolana2009100K01:47,17 103ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
699ŠIMSA Radek2006100P01:47,47 139ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
700ŠTVERÁK Jakub2008100M01:47,93 98ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
701ŠTVERÁK Jakub2008100M01:48,37 87Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
702DUBA Aracy Mahulena2009100Z01:48,50 154ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
703KALIVODOVÁ Nikita2007100P01:49,02 206ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
704CHÁROVÁ Lucie2009100Z01:50,12 147ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
705NOVÁK Petr1996200K01:51,50 765Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
706KUDRNÁČ Adam2010100K01:52,33 64ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
707DUBA Kauana Slavka2009100Z01:52,66 117Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
708NOVÁK Petr1996200K01:53,16 732Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
709DUBA Kauana Slavka2009100O01:53,39 124ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
710NOVÁK Petr1996200K01:53,57 724Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
711KUDRNÁČ Adam2010100K01:53,63 70ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
712TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:53,82 117ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
713NOLL David1999200K01:53,85 719Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
714NOLL David1999200K01:53,85 719Eindhoven (NED)12. 4. 201950 m
715NOLL David1999200K01:53,86 719Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
716TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:53,93 126ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
717CHÁROVÁ Lucie2009100P01:53,99 180ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
718CHÁROVÁ Lucie2009100Z01:54,41 111ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
719KHOMKO Zlata2009100K01:54,42 88ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
720NOVÁK Petr1996200K01:54,51 707Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
721HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:54,51 707Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
722DUBA Aracy Mahulena2009100O01:54,65 120ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
723TIKOVSKÝ Dominik2009100P01:54,68 114Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
724NOLL David1999200K01:55,11 696Praha - Podolí17. 2. 201950 m
725KUDRNÁČ Adam2010100Z01:55,79 75ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
726HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,01 680Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
727NOVÁK Petr1996200K01:56,20 625Praha - Radlice19. 1. 201925 m
728NOLL David1999200K01:56,22 625Praha - Radlice19. 1. 201925 m
729LAHODA Jakub2000200K01:56,59 670Praha - Podolí17. 2. 201950 m
730HAVRÁNEK Tomáš1994200K01:56,81 666Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
731ŠŤASTNÁ (MAKARIUSOVÁ) Marcela1937100O01:57,49 111Brno - Lesná9. 3. 201925 m
732CHÁROVÁ Lucie2009100P01:57,70 149Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
733LAHODA Jakub2000200K01:58,38 640Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
734LAHODA Jakub2000200K01:59,13 628Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
735KUDRNÁČ Adam2010100Z01:59,30 82ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
736RENC Matěj2002200K02:01,09 598ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
737ZAŇKOVÁ Jolana2009100Z02:01,31 93Mladá Boleslav12. 1. 201925 m
738KHOMKO Zlata2009100Z02:01,47 110ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
739RENC Matěj2002200K02:02,92 528Praha - Radlice19. 1. 201925 m
740ZAŇKOVÁ Jolana2009100O02:02,96 97ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
741HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:02,98 745Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
742HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:03,16 742Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
743VODIČKOVÁ Kateřina2009100P02:03,42 142ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
744RENC Matěj2002200K02:03,55 563Praha - Podolí17. 2. 201950 m
745KHOMKO Zlata2009100Z02:04,08 87ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
746TIKOVSKÝ Daniel2001200K02:04,35 552Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
747RENC Jakub1999200K02:04,46 550Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
748NOVÁK Petr1996200M02:04,84 658Praha - Radlice19. 1. 201925 m
749LAHODA Jakub2000200M02:05,08 654Praha - Radlice19. 1. 201925 m
750BŘEZINA Tomáš2003200K02:05,45 497ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
751LAHODA Jakub2000200O02:05,49 750Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
752HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:06,19 656Praha - Radlice19. 1. 201925 m
753HAVRÁNEK Tomáš1994200M02:06,28 689Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
754LAHODA Jakub2000200Z02:06,33 585Praha - Radlice19. 1. 201925 m
755KHOMKO Zlata2009100P02:06,66 131ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
756LAHODA Jakub2000200O02:06,95 644Praha - Radlice19. 1. 201925 m
757LAHODA Jakub2000200M02:07,03 676ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
758BŘEZINA Tomáš2003200K02:07,28 515ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
759HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:07,89 708Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
760NOVÁK Petr1996200M02:08,24 657Praha - Podolí16. 2. 201950 m
761KOLÁŘOVÁ Anna1997200K02:08,47 680Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
762BŘEZINA Tomáš2003200K02:09,17 492ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
763LAHODA Jakub2000200Z02:09,25 649Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
764RENC Jakub1999200Z02:09,42 544Praha - Radlice19. 1. 201925 m
765HAVRÁNEK Tomáš1994200O02:09,49 682Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
766LAHODA Jakub2000200O02:09,61 680Praha - Podolí17. 2. 201950 m
767HORSKÁ Kristýna1997200K02:09,74 660Praha - Podolí17. 2. 201950 m
768PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:09,96 657Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
769LAHODA Jakub2000200Z02:10,16 636Praha - Podolí17. 2. 201950 m
770PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:11,10 640Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
771RENC Jakub1999200Z02:11,24 620ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
772BIELECKÁ Tereza2009100Z02:12,25 85ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
773RENC Matěj2002200Z02:12,68 505Praha - Radlice19. 1. 201925 m
774PLESKOTOVÁ Julie2002200K02:12,91 574Praha - Radlice19. 1. 201925 m
775ŠTĚRBA Vojislav2001200Z02:12,93 502Praha - Radlice19. 1. 201925 m
776RENC Jakub1999200O02:12,96 561Praha - Radlice19. 1. 201925 m
777DUBA Kauana Slavka2009100P02:14,24 100ORMladá Boleslav12. 1. 201925 m
778RENC Jakub1999200Z02:14,67 574Praha - Podolí17. 2. 201950 m
779HÁJEK Michal2003200K02:14,82 433ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
780JUDICKIJ Michal2004200Z02:15,02 570ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
781JUDICKIJ Michal2004200Z02:15,04 569ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
782RENC Jakub1999200O02:15,09 601Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
783HORSKÁ Kristýna1997200O02:15,48 806Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
784MAZZIA Stefano1979200K02:15,58 394ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
785JUDICKIJ Michal2004200M02:15,59 556ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
786SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:15,59 579ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
787MIKUŠOVÁ Carmen1998200K02:15,82 576Praha - Podolí17. 2. 201950 m
788GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:15,95 574Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
789RENC Jakub1999200O02:16,21 586Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
790SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,21 533Praha - Radlice31. 3. 201925 m
791GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:16,41 531Praha - Radlice19. 1. 201925 m
792SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,42 568ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
793HUBIČKA Richard2003200K02:16,54 385ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
794SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:16,86 563Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
795HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,23 776Eindhoven (NED)14. 4. 201950 m
796GRÉCOVÁ Tamara2001200K02:17,25 558Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
797HORSKÁ Kristýna1997200O02:17,53 771Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
798ŠTĚRBA Vojislav2001200M02:17,78 530ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
799JUDICKIJ Michal2004200Z02:18,00 448Praha - Radlice19. 1. 201925 m
800TIKOVSKÝ Denis2005200K02:18,35 401Praha - Podolí13. 4. 201950 m
801CARDA Jan2005200K02:18,41 400ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
802CARDA Jan2005200K02:19,08 365Kladno23. 2. 201925 m
803JUDICKIJ Michal2004200O02:19,16 550ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
804SEIDLOVÁ Veronika2005200K02:19,38 533ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
805TIKOVSKÝ Denis2005200K02:19,73 360Praha - Radlice31. 3. 201925 m
806SRB Štěpán2004200K02:20,18 356Praha - Radlice19. 1. 201925 m
807CHÁRA Jakub2006200K02:20,51 383ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
808HORSKÁ Kristýna1997200O02:20,73 720Praha - Podolí17. 2. 201950 m
809TIKOVSKÝ Denis2005200K02:20,78 352Kladno23. 2. 201925 m
810TIKOVSKÝ Denis2005200K02:21,37 376Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
811HORSKÁ Kristýna1997200O02:21,46 639Praha - Radlice19. 1. 201925 m
812SRB Štěpán2004200K02:21,58 374ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
813CHÁRA Jakub2006200K02:21,80 344ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
814PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:22,25 628ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
815TIKOVSKÝ Denis2005200K02:22,47 339Praha - Radlice19. 1. 201925 m
816CHÁRA Jakub2006200K02:22,49 367Praha - Podolí13. 4. 201950 m
817BŘEZINA Tomáš2003200M02:22,53 442ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
818SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:22,66 464Kladno23. 2. 201925 m
819CHÁRA Jakub2006200K02:22,85 337Praha - Radlice19. 1. 201925 m
820HORSKÁ Kristýna1997200M02:22,99 618Praha - Podolí16. 2. 201950 m
821JUDICKIJ Michal2004200O02:23,01 507Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
822LIVERSAGE Sophie2003200K02:23,31 490Praha - Podolí13. 4. 201950 m
823MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:23,35 614Praha - Podolí16. 2. 201950 m
824MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:23,51 579Praha - Radlice19. 1. 201925 m
825CHÁRA Jakub2006200K02:23,54 332Kladno23. 2. 201925 m
826BŘEZINA Tomáš2003200M02:23,97 465ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
827SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200K02:24,54 478Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
828MIKUŠOVÁ Carmen1998200M02:24,82 595Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
829KOČÍKOVÁ Josefína2010100K02:24,99 46ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
830SVOBODOVÁ Klára2005200K02:25,22 440ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
831HORSKÝ Kryštof2003200M02:25,29 417Praha - Radlice19. 1. 201925 m
832LAHODA David2005200K02:25,31 346ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
833ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200K02:25,45 438Praha - Radlice19. 1. 201925 m
834CHÁRA Jakub2006200K02:25,78 343ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
835LAHODA Jakub2000200P02:26,06 561Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
836ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:26,15 543ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
837PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:26,25 577ORBratislava (SVK)2. 3. 201950 m
838HORSKÝ Kryštof2003200M02:26,43 442ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
839PLESKOTOVÁ Julie2002200M02:26,58 573ORBratislava (SVK)2. 3. 201950 m
840SVOBODOVÁ Klára2005200K02:26,73 457ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
841HORSKÝ Kryštof2003200M02:26,86 438Praha - Podolí13. 4. 201950 m
842BŘEZINA Tomáš2003200O02:26,89 416Praha - Radlice19. 1. 201925 m
843LAJČUK Leonard2000200O02:26,91 416Praha - Radlice19. 1. 201925 m
844ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200M02:27,49 533ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
845PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:27,65 623ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
846HÁJEK Michal2003200O02:27,77 459ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
847LAHODA Jakub2000200P02:28,37 627Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
848LAHODA David2005200M02:28,56 390Praha - Radlice19. 1. 201925 m
849LAHODA David2005200O02:28,60 452ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
850LAHODA David2005200O02:29,57 443ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
851ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200O02:29,74 539ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
852ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:30,00 566ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
853LAHODA David2005200M02:30,10 410ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
854EYBL Václav2006200K02:30,17 290Praha - Radlice31. 3. 201925 m
855HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:30,65 558ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
856LAHODA Jakub2000200P02:30,72 598Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
857SVOBODOVÁ Klára2005200K02:30,84 393Kladno23. 2. 201925 m
858CARDA Jan2005200O02:31,00 430ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
859ŠTĚRBOVÁ Michaela1999200Z02:31,11 553ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
860SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:31,21 523ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
861TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:31,27 505Praha - Radlice19. 1. 201925 m
862PEŠTOVÁ Andrea2005200K02:31,35 388ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
863PLESKOTOVÁ Julie2002200O02:31,53 577Praha - Podolí17. 2. 201950 m
864SVOBODOVÁ Klára2005200K02:31,78 412ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
865HORSKÝ Kryštof2003200Z02:31,90 400ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
866ŠIMSA Radek2006200K02:32,35 278ORKladno23. 2. 201925 m
867JUDICKIJ Michal2004200P02:32,77 570ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
868JUDICKIJ Michal2004200P02:32,87 489Praha - Radlice19. 1. 201925 m
869HORSKÁ Kristýna1997200P02:32,96 681Praha - Radlice19. 1. 201925 m
870SEDLÁČEK Max2006200K02:33,52 271ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
871SEDLÁČEK Max2006200K02:33,73 270ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
872BEJČEK Martin1998200P02:34,00 478Praha - Radlice19. 1. 201925 m
873HÁJEK Michal2003200P02:34,19 477Praha - Radlice19. 1. 201925 m
874SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:34,24 547ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
875HORSKÁ Kristýna1997200P02:34,31 733ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
876EYBL Václav2006200K02:34,38 288ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
877TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:34,43 552Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
878HORSKÁ Kristýna1997200P02:34,45 661Plzeň - Radbuza2. 2. 201925 m
879ŠIMSA Radek2006200K02:34,51 266Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
880SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:34,81 488Kladno23. 2. 201925 m
881ŠIMSA Ondřej2006200K02:35,50 261ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
882HORSKÁ Kristýna1997200P02:35,59 715ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
883SEDLÁČEK Max2006200K02:35,61 282ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
884CHÁRA Jakub2006200Z02:35,71 312ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
885CARDA Jan2005200O02:35,78 392ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
886CARDA Jan2005200M02:35,97 337Praha - Radlice19. 1. 201925 m
887ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200K02:36,44 377ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
888HÁJEK Michal2003200P02:36,68 533ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
889TIKOVSKÝ Daniel2001200P02:36,77 528Praha - Podolí16. 2. 201950 m
890HORSKÁ Kristýna1997200P02:37,33 691ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
891ČMEJLOVÁ Julie2006200K02:37,49 369ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
892TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:37,62 358ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
893CARDA Jan2005200Z02:37,75 300Praha - Radlice19. 1. 201925 m
894CARDA Jan2005200O02:37,92 335Kladno23. 2. 201925 m
895SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:37,92 509ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
896LAHODA David2005200O02:38,00 334Praha - Radlice19. 1. 201925 m
897TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:38,02 299Praha - Radlice31. 3. 201925 m
898BEJČEK Martin1998200P02:38,19 513Praha - Podolí16. 2. 201950 m
899JUDICKIJ Michal2004200P02:38,35 512ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
900ŠIMSA Ondřej2006200K02:38,65 246ORKladno23. 2. 201925 m
901LIVERSAGE Sophie2003200M02:38,90 427Praha - Radlice19. 1. 201925 m
902JUDICKIJ Michal2004200P02:38,91 506Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
903HORSKÁ Kristýna1997200P02:39,15 668Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
904CARDA Jan2005200M02:39,28 343ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
905CHÁRA Jakub2006200Z02:39,43 346ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
906ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:39,45 291Praha - Radlice19. 1. 201925 m
907HÁJEK Michal2003200P02:39,55 500ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
908SEIDLOVÁ Veronika2005200O02:39,71 492ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
909LIPŠ Václav2003200O02:39,73 364ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
910HOLUBOVÁ Kateřina1998200Z02:39,78 468ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
911CHÁRA Jakub2006200Z02:39,83 289ORKladno23. 2. 201925 m
912CARDA Jan2005200Z02:40,55 285Kladno23. 2. 201925 m
913DRAČKA Vojtěch2003200O02:41,09 354ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
914SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:41,31 478Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
915LIPŠ Václav2003200M02:41,37 330ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
916CHÁRA Jakub2006200O02:41,55 313ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
917TIKOVSKÝ Denis2005200Z02:41,73 279Kladno23. 2. 201925 m
918CHÁRA Jakub2006200Z02:41,83 331Praha - Podolí13. 4. 201950 m
919KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200K02:42,25 338ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
920CHÁRA Jakub2006200Z02:42,42 327ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
921TIKOVSKÝ Denis2005200O02:42,48 345ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
922SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200O02:43,20 462České Budějovice2. 3. 201950 m
923SRB Štěpán2004200Z02:43,22 271Praha - Radlice19. 1. 201925 m
924ŠTĚRBA Vojislav2001200P02:43,35 466Praha - Podolí16. 2. 201950 m
925HÁJEK Michal2003200P02:43,47 465Praha - Podolí13. 4. 201950 m
926CHÁRA Jakub2006200O02:43,72 338ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
927SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200Z02:44,00 384Praha - Radlice19. 1. 201925 m
928SVOBODOVÁ Magdaléna2005200K02:44,05 305ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
929LIPŠ Václav2003200M02:44,26 313ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
930SRB Štěpán2004200O02:44,66 332ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
931ŠVEHLOVÁ Kateřina2003200M02:44,93 403ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
932CARDA Jan2005200M02:45,35 281Kladno23. 2. 201925 m
933SRB Štěpán2004200Z02:45,35 310ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
934TIKOVSKÝ Denis2005200O02:46,24 287Praha - Radlice31. 3. 201925 m
935LIVERSAGE Sophie2003200O02:47,24 387Praha - Radlice19. 1. 201925 m
936TIKOVSKÝ Denis2005200O02:47,36 316ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
937ZÁMEČNÍK Matěj2004200Z02:47,59 298ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
938ZÁMEČNÍK Matěj2004200O02:48,41 276Praha - Radlice19. 1. 201925 m
939LIVERSAGE Sophie2003200M02:48,52 378Praha - Podolí13. 4. 201950 m
940SEDLÁČEK Max2006200Z02:48,61 246ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
941ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:48,61 378ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
942CHÁRA Jakub2006200O02:48,63 275Kladno23. 2. 201925 m
943MARTÍNKOVÁ Tereza1992200P02:49,12 557Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
944HUBIČKA Richard2003200M02:49,48 285ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
945NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:49,80 346ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
946PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:49,82 370ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
947BŘEZINA Tomáš2003200P02:50,32 411ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
948KREJČÍKOVÁ Mariana2006200O02:50,47 365ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
949ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:50,76 403ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
950SEDLÁČEK Max2006200Z02:50,85 236Praha - Radlice31. 3. 201925 m
951NOVÁKOVÁ Soňa2005200Z02:50,99 382ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
952ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:52,26 332ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
953SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:52,35 526ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
954ŠTVERÁK Jakub2008200K02:52,59 206ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
955VODIČKOVÁ Veronika2005200O02:52,82 351ORKladno23. 2. 201925 m
956SEDLÁČEK Max2006200O02:53,00 254ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
957SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:53,08 519ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
958SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:53,14 470ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
959KREJČÍKOVÁ Mariana2006200O02:53,52 384ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
960ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:53,65 324ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
961ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:53,72 364ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
962CARDA Jan2005200M02:53,76 264České Budějovice2. 3. 201950 m
963FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:54,39 360ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
964ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:54,54 377ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
965FIŠÁRKOVÁ Marie2005200Z02:54,68 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
966SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:54,98 455Praha - Radlice19. 1. 201925 m
967PEŠTOVÁ Andrea2005200O02:55,15 373ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
968SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:56,34 491ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
969EYBL Václav2006200O02:56,49 240ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
970VRÁNA Miroslav2001200P02:56,50 318Praha - Radlice19. 1. 201925 m
971ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007200Z02:56,59 347ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
972ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200Z02:57,50 341ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
973KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z02:57,53 341ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
974SEDLÁČEK Max2006200Z02:57,55 250ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
975SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P02:57,64 480České Budějovice2. 3. 201950 m
976SVOBODOVÁ Klára2005200Z02:57,74 302ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
977ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200O02:57,89 356ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
978HUBIČKA Richard2003200P02:59,55 302Praha - Radlice19. 1. 201925 m
979ŠIMSA Radek2006200Z02:59,74 203ORKladno23. 2. 201925 m
980EYBL Václav2006200O02:59,96 254ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
981KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z03:00,04 290Praha - Radlice19. 1. 201925 m
982JOCHMAN Radek1974200K03:00,09 168ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
983SVOBODOVÁ Klára2005200O03:00,41 309Kladno23. 2. 201925 m
984LAHODA David2005200P03:00,61 345ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
985ŠIMSA Radek2006200Z03:00,63 238ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
986SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P03:00,69 456Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
987CHÁRA Jakub2006200M03:00,78 215ORKladno23. 2. 201925 m
988CARDA Jan2005200P03:00,90 294ORKladno23. 2. 201925 m
989GACEK Natalie2006200P03:01,10 453ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
990ŠIMSA Ondřej2006200Z03:01,66 197ORKladno23. 2. 201925 m
991KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200Z03:02,47 314ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
992ŠKOPOVÁ Barbora2009200K03:02,87 236ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
993GACEK Natalie2006200P03:02,98 398Praha - Radlice19. 1. 201925 m
994SÝKOROVÁ Tereza Anna2006200P03:03,41 395Kladno23. 2. 201925 m
995KALIVODOVÁ Nikita2007200K03:04,15 218ORJablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
996VODIČKOVÁ Veronika2005200O03:04,39 320ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
997HUBIČKA Richard2003200P03:04,82 322Praha - Podolí13. 4. 201950 m
998KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:05,50 382Praha - Radlice31. 3. 201925 m
999ŠIMSA Ondřej2006200Z03:06,02 218ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1000SVOBODOVÁ Elen2007200K03:06,08 209ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1001ŠIMSA Ondřej2006200O03:06,80 202ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1002ŠIMSA Ondřej2006200O03:06,94 227ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1003ŠKOPOVÁ Karla2008200O03:07,21 306ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1004KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:07,83 406ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1005KREJČÍKOVÁ Mariana2006200P03:08,61 401ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1006KUDRNÁČOVÁ Eliška2007200O03:09,22 296ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1007ŠIMSA Radek2006200O03:09,22 219ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1008TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:09,44 145ORKladno23. 2. 201925 m
1009SVOBODOVÁ Elen2007200K03:09,52 212ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1010ŠKOPOVÁ Barbora2009200Z03:10,04 278ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1011TIKOVSKÝ Dominik2009200K03:10,06 143Jablonec nad Nisou30. 3. 201925 m
1012ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:10,39 353ORPraha - Radlice31. 3. 201925 m
1013ČMEJLOVÁ Julie2006200M03:10,42 262ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1014VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:10,67 352ORKladno23. 2. 201925 m
1015VODIČKOVÁ Veronika2005200M03:10,85 246ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1016SVOBODOVÁ Elen2007200Z03:11,45 272ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1017VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:12,56 341ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1018SVOBODOVÁ Elen2007200Z03:13,35 264ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1019VODIČKOVÁ Veronika2005200P03:13,73 370ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1020VOJTKOVÁ Adéla2007200O03:14,33 247ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1021ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:14,59 365ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1022ČMEJLOVÁ Julie2006200M03:16,00 240ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1023ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:16,43 322Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1024BŘENDA Martin1988200O03:16,61 195Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1025BOHÁČ Patrik2009200K03:16,62 140ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1026ZÁPOTOCKÁ Natálie2007200P03:17,42 350ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1027ŠIMSA Radek2006200M03:22,10 168ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1028SVOBODOVÁ Magdaléna2005200M03:22,30 207ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1029KALIVODOVÁ Nikita2007200Z03:22,39 230ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1030ČMEJLOVÁ Julie2006200P03:22,81 323ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1031SVOBODOVÁ Klára2005200P03:23,99 287Praha - Radlice31. 3. 201925 m
1032SVOBODOVÁ Nikol2007200O03:24,03 213ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1033VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:24,77 314ORPraha - Podolí13. 4. 201950 m
1034VOJTKOVÁ Adéla2007200P03:25,60 280Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1035SVOBODOVÁ Nikol2007200O03:26,47 228ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1036ŠIMSA Ondřej2006200M03:30,67 136ORKladno23. 2. 201925 m
1037TIKOVSKÝ Dominik2009200Z03:31,38 125ORKladno23. 2. 201925 m
1038SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:31,82 256ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1039SVOBODOVÁ Nikol2007200P03:32,47 281ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1040ŠIMSA Ondřej2006200M03:39,70 131ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1041CHÁROVÁ Lucie2009200K03:40,02 127ORKladno23. 2. 201925 m
1042FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007200Z03:44,57 169ORČeské Budějovice3. 3. 201950 m
1043HAVRÁNEK Tomáš1994400K04:02,82 668Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1044CHÁROVÁ Lucie2009200P04:04,02 168ORKladno23. 2. 201925 m
1045NOLL David1999400K04:04,48 729OREindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1046NOVÁK Petr1996400K04:05,28 722Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1047NOLL David1999400K04:07,18 705Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1048ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:12,99 591Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1049ŠTĚRBA Vojislav2001400K04:15,45 639ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1050KOZUBEK Matěj1996400K04:16,10 635Brno - Lužánky17. 3. 201950 m
1051HAVRÁNEK Tomáš1994400O04:26,39 691Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1052HORSKÁ Kristýna1997400K04:27,89 688ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1053PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:27,92 687ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
1054LAHODA Jakub2000400O04:28,59 674Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1055LAHODA Jakub2000400O04:31,14 727Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1056PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:31,27 662Bratislava (SVK)2. 3. 201950 m
1057PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:33,99 627Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1058TIKOVSKÝ Daniel2001400K04:34,96 513ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1059TIKOVSKÝ Denis2005400K04:35,69 457ORKladno23. 2. 201925 m
1060PLESKOTOVÁ Julie2002400K04:36,18 628Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1061LAHODA Jakub2000400O04:36,99 682Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1062MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:37,85 616Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1063MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:37,95 616Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1064TIKOVSKÝ Denis2005400K04:42,22 425Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1065TIKOVSKÝ Denis2005400K04:43,14 470ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1066MIKUŠOVÁ Carmen1998400K04:43,18 568Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1067SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:43,41 581ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1068LAJČUK Leonard2000400K04:45,40 411Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1069TIKOVSKÝ Denis2005400K04:45,94 456Ústí nad Labem6. 4. 201950 m
1070LAJČUK Leonard2000400K04:46,36 454Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1071GRÉCOVÁ Tamara2001400K04:48,39 551ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1072SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:48,43 551ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1073SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:48,91 535Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1074HORSKÁ Kristýna1997400O04:48,98 783Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1075BŘEZINA Tomáš2003400K04:50,43 435ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1076TIKOVSKÝ Denis2005400K04:51,45 431Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1077LAHODA David2005400K04:54,82 416ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1078HORSKÁ Kristýna1997400O04:55,17 735Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1079SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K04:55,29 498Kladno23. 2. 201925 m
1080HORSKÁ Kristýna1997400O04:56,43 725Eindhoven (NED)13. 4. 201950 m
1081JUDICKIJ Michal2004400O04:56,97 499Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1082SRB Štěpán2004400K04:57,50 363ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1083JUDICKIJ Michal2004400O04:58,68 544Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1084HORSKÁ Kristýna1997400O04:58,81 651Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1085RENC Jakub1999400O04:58,89 543Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1086SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400K05:03,84 471Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1087CHÁRA Jakub2006400K05:04,32 378ORÚstí nad Labem6. 4. 201950 m
1088CHÁRA Jakub2006400K05:04,70 338ORKladno23. 2. 201925 m
1089SRB Štěpán2004400K05:06,41 370ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1090CHÁRA Jakub2006400K05:07,37 329Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1091CHÁRA Jakub2006400K05:07,67 366ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1092ZÁMEČNÍK Matěj2004400K05:07,91 328Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1093LAJČUK Leonard2000400O05:10,08 438Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1094ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400K05:10,69 430Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1095MIKUŠOVÁ Carmen1998400O05:14,68 557Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1096PLESKOTOVÁ Julie2002400O05:14,78 606ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1097LAJČUK Leonard2000400O05:16,13 459ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1098SVOBODOVÁ Klára2005400K05:19,31 394ORKladno23. 2. 201925 m
1099SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:20,31 529ORKladno23. 2. 201925 m
1100SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:21,53 569ORÚstí nad Labem5. 4. 201950 m
1101ŠTĚRBOVÁ Michaela1999400O05:21,94 566ORBrno - Lužánky16. 3. 201950 m
1102EYBL Václav2006400K05:23,34 315ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1103CARDA Jan2005400O05:23,84 385Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1104CARDA Jan2005400O05:24,82 382Kladno23. 2. 201925 m
1105LAHODA David2005400O05:26,78 374Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1106GACEK Natalie2006400K05:27,40 368ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1107SÝKOROVÁ Tereza Anna2006400O05:27,55 538ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1108SEDLÁČEK Max2006400K05:27,57 272ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1109LAHODA David2005400O05:30,09 403ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1110ŠIMSA Ondřej2006400K05:30,19 266ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1111ŠIMSA Ondřej2006400K05:31,51 263Kladno23. 2. 201925 m
1112ŠIMSA Radek2006400K05:34,52 256Kladno23. 2. 201925 m
1113ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:39,44 444Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1114ŠVEHLOVÁ Kateřina2003400O05:47,50 450ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1115TIKOVSKÝ Denis2005400O05:49,96 338Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1116LIVERSAGE Sophie2003400O05:51,21 401ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1117KUDRNÁČOVÁ Eliška2007400K05:52,42 302ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1118CHÁRA Jakub2006400O05:55,85 290ORKladno23. 2. 201925 m
1119MAZZIA Stefano1979400O05:59,07 282ORVídeň (AUT)23. 3. 201925 m
1120ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007400O06:13,90 332ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1121VOJTKOVÁ Adéla2007400K06:21,52 232ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1122SVOBODOVÁ Nikol2007400K06:30,63 216ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1123JOCHMAN Radek1974400K06:32,37 158ORVídeň (AUT)24. 3. 201925 m
1124SVOBODOVÁ Elen2007400K06:33,11 218ORČeské Budějovice2. 3. 201950 m
1125TIKOVSKÝ Dominik2009400K06:53,51 136ORKladno23. 2. 201925 m
1126SVOBODOVÁ Elen2007400O07:12,70 214ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1127BOHÁČ Patrik2009400K07:13,60 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
1128DUBA Aracy Mahulena2009400K07:41,00 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
1129DUBA Kauana Slavka2009400K07:41,00 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
1130CHÁROVÁ Lucie2009400K08:14,10 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
1131MIŠÁKOVÁ Nina2008400K08:31,60 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
1132RENC Matěj2002800K08:55,67 601ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1133PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:11,82 678ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1134PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:12,54 675ORBratislava (SVK)1. 3. 201950 m
1135PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:16,19 640Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1136BERANOVÁ Kateřina2009400K09:24,80 0ORPraha - Vinohrady28. 2. 201925 m
1137PLESKOTOVÁ Julie2002800K09:26,36 627Praha - Podolí17. 2. 201950 m
1138MIKUŠOVÁ Carmen1998800K09:40,04 584ORBrno - Lužánky17. 3. 201950 m
1139TIKOVSKÝ Denis2005800K09:40,69 446Kladno23. 2. 201925 m
1140TIKOVSKÝ Denis2005800K09:44,55 463ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1141TIKOVSKÝ Denis2005800K09:49,15 452Ústí nad Labem5. 4. 201950 m
1142SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:53,89 526Kladno23. 2. 201925 m
1143SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K09:54,40 543ORPraha - Podolí17. 2. 201950 m
1144SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:00,99 525Plzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1145SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:10,57 484Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1146CHÁRA Jakub2006800K10:25,18 378ORPlzeň - Slovany9. 3. 201950 m
1147SÝKOROVÁ Tereza Anna2006800K10:25,50 466Ústí nad Labem5. 4. 201950 m
1148ŠVEHLOVÁ Kateřina2003800K10:41,72 417Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1149ŠIMSA Radek2006800K11:04,30 298ORKladno23. 2. 201925 m
1150GACEK Natalie2006800K11:04,73 375ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1151ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K11:37,77 324Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1152ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla2007800K12:13,37 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1153KUDRNÁČOVÁ Eliška2007800K12:22,38 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1154ŠKOPOVÁ Karla2008800K12:29,89 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1155ZÁPOTOCKÁ Natálie2007800K12:44,64 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1156SVOBODOVÁ Elen2007800K13:14,19 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1157SVOBODOVÁ Elen2007800K13:23,35 212ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1158SVOBODOVÁ Nikol2007800K13:30,96 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1159KALIVODOVÁ Nikita2007800K13:37,50 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1160VOJTKOVÁ Adéla2007800K13:42,41 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1161ŠTVERÁK Jakub2008800K13:54,46 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1162ŠKOPOVÁ Barbora2009800K14:20,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1163SRBOVÁ Helena2007800K15:32,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1164BERANOVÁ Julie2007800K15:33,30 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1165FUČEKOVÁ Karolína Eugénia2007800K15:38,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1166BOUČKOVÁ Eliška2008800K15:45,60 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1167HAVRÁNEK Tomáš19941500K16:07,50 673ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1168ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:34,92 619Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1169NOVÁK Petr19961500K16:35,10 671Praha - Podolí16. 2. 201950 m
1170ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:37,07 667ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1171ŠTĚRBA Vojislav20011500K16:43,74 653Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1172JUDICKIJ Michal20041500K17:23,77 581ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
1173KOZUBEK Matěj19961500K17:25,38 578Brno - Lužánky16. 3. 201950 m
1174PLESKOTOVÁ Julie20021500K17:35,65 673Bratislava (SVK)3. 3. 201950 m
1175ŠTĚRBOVÁ Lenka19941500K17:43,20 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1176VASILJEV Adam2007800K17:44,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1177RENC Matěj20021500K17:45,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1178RENC Jakub19991500K17:50,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1179JUDICKIJ Michal20041500K17:57,10 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1180LAJČUK Leonard20001500K17:58,90 486Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1181TIKOVSKÝ Denis20051500K17:59,78 484ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1182PLESKOTOVÁ Julie20021500K18:02,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1183LAJČUK Leonard20001500K18:02,60 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1184TIKOVSKÝ Daniel20011500K18:05,10 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1185TIKOVSKÝ Denis20051500K18:26,59 488ORPlzeň - Slovany8. 3. 201950 m
1186TIKOVSKÝ Denis20051500K18:31,52 481ORPraha - Podolí16. 2. 201950 m
1187TIKOVSKÝ Denis20051500K18:32,39 480Ústí nad Labem5. 4. 201950 m
1188TIKOVSKÝ Denis20051500K18:41,40 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1189MIKUŠOVÁ Carmen19981500K18:47,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1190MERHOUT Marek2007800K18:55,40 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1191HORSKÝ Kryštof20031500K19:12,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1192ŠTĚRBOVÁ Michaela19991500K19:12,20 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1193BŘEZINA Tomáš20031500K19:13,70 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1194LAHODA David20051500K19:27,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1195SEIDLOVÁ Veronika20051500K19:29,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1196SHARIFOV Eldar2008800K19:51,90 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1197CHÁRA Jakub20061500K19:53,23 359ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1198ZÁMEČNÍK Matěj20041500K19:59,36 354ORPraha - Radlice19. 1. 201925 m
1199DRAČKA Vojtěch20031500K20:00,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1200LIPŠ Václav20031500K20:03,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1201CHÁRA Jakub20061500K20:07,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1202SRB Štěpán20041500K20:26,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1203ZÁMEČNÍK Matěj20041500K20:34,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1204HUBIČKA Richard20031500K20:38,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1205CARDA Jan20051500K20:45,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1206VRÁNA Miroslav20011500K20:53,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1207SVOBODOVÁ Klára20051500K21:31,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1208PEŠTOVÁ Andrea20051500K21:33,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1209ŠVEHLOVÁ Kateřina20031500K21:33,90 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1210RATAJSKÁ Beáta2007800K21:51,30 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1211LIVERSAGE Sophie20031500K22:00,20 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1212EYBL Václav20061500K22:03,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1213ŠIMSA Ondřej20061500K22:13,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1214KREJČÍKOVÁ Mariana20061500K22:17,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1215ŠIMSA Radek20061500K22:21,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1216ŠIMSA Radek20061500K22:25,91 250Praha - Radlice19. 1. 201925 m
1217ČMEJLOVÁ Julie20061500K22:44,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1218VODIČKOVÁ Veronika20051500K23:08,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1219NOVÁKOVÁ Soňa20051500K23:52,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1220SVOBODOVÁ Magdaléna20051500K24:29,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1221KREJČÍŘOVÁ Eva19791500K25:22,40 0ORVysoké Mýto24. 2. 201925 m
1222AUGUSTOVÁ Kateřina19711500K25:22,40 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
1223ŠRÁMEK Antonín20061500K25:44,00 0Praha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1224POSPÍŠILOVÁ (KALVASOVÁ) Alena19541500K27:03,10 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
1225ŠTĚRBA Pavel19541500K27:22,80 0ORVysoké Mýto24. 2. 201925 m
1226ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta20061500K32:01,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1227BERANOVÁ Anna20061500K32:03,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1228HEJNÝ Jan20061500K32:06,00 0ORPraha - Vinohrady26. 2. 201925 m
1229FELGROVÁ Ivana19421500K33:42,40 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
1230VOTRUBOVÁ Jaroslava19461500K33:43,70 0Vysoké Mýto24. 2. 201925 m
1231KOZUBEK Matěj19965000K55:29,10 0Praha - Podolí14. 4. 201950 m
1232ŠTĚRBA Vojislav20015000K58:03,80 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1233ŠTĚRBOVÁ Lenka19945000K59:44,50 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1234PLESKOTOVÁ Julie20025000K1:00:06,80 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1235LAJČUK Leonard20005000K1:03:51,80 0Praha - Podolí14. 4. 201950 m
1236SÝKOROVÁ Tereza Anna20065000K1:05:08,00 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1237TIKOVSKÝ Denis20055000K1:05:44,60 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1238ULIPOVÁ Michaela19975000K1:07:33,90 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1239SEIDLOVÁ Veronika20055000K1:09:04,40 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1240CHÁRA Jakub20065000K1:09:20,40 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1241EYBL Václav20065000K1:15:17,40 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1242ŠIMSA Radek20065000K1:17:55,60 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
1243ŠIMSA Ondřej20065000K1:20:48,70 0ORPraha - Podolí14. 4. 201950 m
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí

13.4. VOLNO - závody JCP
20.4. VOLNO - Velikonoce

Tréninky Velikonoce

Do čtvrtka všechny normálně podle rozvrhu.
Pátek jen odpoledne v Podolí - vede trenér Břenda.
Pondělí jen Podolí - vede trenér Srb.

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů