Přehled přihlášek
Plzeňské sprinty
Přihlášeno lidí: | 19 |
Počet startů: | 91 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BAUEROVÁ Petra (1990) | |||||
1 | 12 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 20 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 26 | 200 m volný způsob | 02:18,30 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 32 | 100 m motýlek | 01:10,50 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 36 | 100 m volný způsob | 01:06,90 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
BERINGEROVÁ Kristýna (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,60 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:35,60 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,30 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 800 m volný způsob | 10:59,90 | 22. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m znak | 01:15,30 | 25. 9. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 26 | 200 m volný způsob | 02:26,80 | 22. 5. 2009 | Praha - Radlice |
BLAŽKOVÁ Kamila (1995) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,96 | 14. 2. 2009 | Litoměřice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,80 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 200 m znak | 02:44,81 | 4. 4. 2009 | Praha - Radlice |
HROMÁDKOVÁ Tereza (1990) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 20 | 100 m znak | 01:14,90 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
3 | 28 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 36 | 100 m volný způsob | 01:08,00 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
JIROUŠEK Jakub (1996) | |||||
1 | 1 | 50 m znak | 00:35,40 | 25. 9. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,80 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m znak | 01:15,10 | 25. 9. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 25 | 200 m volný způsob | 02:19,12 | 25. 4. 2009 | Praha - Podolí |
KANDUSOVÁ Jana (1994) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,20 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:34,00 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 200 m polohový závod | 02:46,97 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
2 | 20 | 100 m znak | 01:23,20 | 25. 9. 2009 | Praha - Vinohrady |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,07 | 3. 10. 2009 | Plzeň - Radbuza |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:37,75 | 17. 1. 2009 | Neratovice |
1 | 11 | 200 m znak | 02:47,80 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:48,40 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:25,36 | 3. 10. 2009 | Plzeň - Radbuza |
2 | 25 | 200 m volný způsob | 02:27,10 | 28. 3. 2009 | Louny |
LAMACZ Patrik (1996) | |||||
1 | 1 | 50 m znak | 00:37,90 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:40,50 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,10 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m znak | 01:21,77 | 3. 10. 2009 | Plzeň - Radbuza |
LEDL Michal (1991) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:24,87 | 28. 6. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 27 | 100 m polohový závod | - | - | - |
PAVELKOVÁ Klára (1990) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:30,30 | 21. 2. 2009 | České Budějovice |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:31,58 | 31. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,15 | 26. 4. 2009 | Vídeň (AUT) |
2 | 20 | 100 m znak | 01:06,16 | 22. 2. 2009 | České Budějovice |
3 | 28 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 32 | 100 m motýlek | 01:11,10 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
PAVLOV Lukas (1996) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,20 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:35,00 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,30 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:53,10 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m prsa | 01:29,40 | 3. 10. 2009 | Plzeň - Radbuza |
POŠ Lukáš (1996) | |||||
1 | 1 | 50 m znak | 00:38,20 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:33,50 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 200 m znak | 02:57,50 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:56,00 | 23. 5. 2009 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m znak | 01:20,59 | 3. 10. 2009 | Plzeň - Radbuza |
2 | 25 | 200 m volný způsob | 02:39,00 | 22. 5. 2009 | Praha - Radlice |
ŘEHOŘKOVÁ Alžběta (1992) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:30,96 | 7. 2. 2009 | Chomutov |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:28,53 | 28. 6. 2009 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,57 | 7. 5. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 200 m polohový závod | 02:26,12 | 14. 6. 2009 | Ostrava |
2 | 26 | 200 m volný způsob | 02:15,60 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 32 | 100 m motýlek | 01:04,57 | 26. 6. 2009 | Praha - Podolí |
SCHOVALOVÁ Tereza (1994) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,00 | 22. 6. 2009 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 200 m znak | 02:44,51 | 7. 5. 2009 | Praha - Podolí |
1 | 14 | 200 m prsa | 03:03,70 | 6. 3. 2009 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 800 m volný způsob | 10:58,39 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 200 m polohový závod | 02:46,97 | 7. 5. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m volný způsob | 02:31,51 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:27,89 | 9. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
2 | 19 | 100 m znak | 01:13,64 | 8. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
SRB Jan (1976) | |||||
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,01 | 5. 6. 2009 | Praha - Podolí |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:31,95 | 12. 6. 2009 | Ostrava |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:31,64 | 28. 6. 2009 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,16 | 5. 6. 2009 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 100 m znak | 01:09,70 | 18. 1. 2009 | Praha - Strahov |
2 | 26 | 200 m volný způsob | 02:21,84 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 30 | 400 m volný způsob | 04:57,00 | 11. 4. 2009 | Praha - Podolí |
3 | 36 | 100 m volný způsob | 01:04,20 | 30. 5. 2009 | Bratislava (SVK) |
TOMÁŠEK Petr (1985) | |||||
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:28,64 | 8. 5. 2009 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,90 | 28. 3. 2009 | Louny |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:32,85 | 7. 5. 2009 | Praha - Podolí |
VANĚČEK Viktor (1991) | |||||
1 | 1 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:31,87 | 27. 6. 2009 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 25 | 200 m volný způsob | 02:01,98 | 13. 6. 2009 | Ostrava |
3 | 27 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 35 | 100 m volný způsob | 00:56,60 | 12. 4. 2009 | Praha - Podolí |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
RAJTROVÁ Marie (1995) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |