Přehled přihlášek
Dubnové závody klokanů
Přihlášeno lidí: | 81 |
Počet startů: | 206 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
ALLEN Beatrice (2015) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | 00:28,66 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
2 | 11 | 25 m volný způsob | 00:31,28 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
ARBELI Nittai (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
BABICKÝ Oliver (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
BERN Oskar (2014) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:32,55 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:47,34 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:37,34 | 2. 12. 2023 | Domažlice |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:41,45 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
BROŽ Antonín (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
BUSCH Hugo (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ČIBERA Mikuláš (2017) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
FUČÍKOVÁ Julie (2016) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
GANZIUC Elisabeta (2013) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:56,13 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:09,18 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 7 | 50 m znak | 00:54,48 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 9 | 50 m motýlek | - | - | - |
HEJČ Hedvika Zora (2015) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | 00:33,67 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 11 | 25 m volný způsob | 00:31,59 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
HOBLÍK Daniel (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
HORKÁ Lucie (2016) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 01:39,43 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
HOZA Martin (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:39,26 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
HRUBÝ Alex (2014) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
HRUBÝ Petr (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:38,18 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:51,82 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
2 | 8 | 50 m znak | 00:48,22 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 01:11,00 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
HUKAL Matyáš (2014) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:45,06 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:52,86 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
2 | 8 | 50 m znak | 00:55,34 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:57,06 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:35,08 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:50,03 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 7 | 50 m znak | 00:41,51 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 9 | 50 m motýlek | 00:39,95 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
JÍLEK Śtěpán (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KABYL Šimon (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:09,64 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KALODOVÁ Kateřina (2013) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KAZILOVÁ Sára (2015) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KINCL Josef (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KORECKÁ Viktorie (2016) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KOSORÚ Darina (2012) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KOSŤ Matyáš (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KOZÁK Vojtěch (2012) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KŘÍŽOVÁ Johana (2011) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:33,06 | 23. 3. 2024 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:47,24 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 7 | 50 m znak | 00:37,75 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 9 | 50 m motýlek | 00:39,13 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
KUBEC Adam (2016) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
LANG Robert John (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
LISEJCHIKOV Elisej (2014) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:57,00 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
1 | 4 | 50 m prsa | 01:11,93 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 01:05,62 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 10 | 50 m motýlek | - | - | - |
LOCHSCHMIDT Lukáš (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
LOŸ Alexandre Christian (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:45,28 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:54,57 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:54,96 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | - | - | - |
LUCBAUER Martin (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:41,70 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:57,94 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:49,47 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:48,58 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
LUCKIJ Michail (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | 00:24,97 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 12 | 25 m volný způsob | 00:27,91 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
LUCKÝ Eliáš (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MAKAL Ondřej (2011) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:31,50 | 23. 3. 2024 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:42,11 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
2 | 8 | 50 m znak | 00:39,26 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:38,58 | 23. 3. 2024 | Praha - Radlice |
MALINOVSKÝ Benjamín (2013) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:04,98 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MALINOVSKÝ Tobiáš (2011) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:07,00 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MALÝ Richard (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MAMMADOV Murad (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MARTAN Štěpán (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:01,75 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MARTÍNEK Robert (2013) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MATĚUŠUK Gabrielle (2015) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MATĚUŠUK Matilda (2012) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
NEKLAPIL Filip (2013) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:44,56 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 01:08,66 | 21. 5. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 8 | 50 m znak | 00:51,13 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 10 | 50 m motýlek | 01:08,73 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
NĚMEC Michal (2014) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:43,30 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 01:00,60 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:49,25 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:49,40 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
NEUBERT Marina (2017) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ODVÁRKOVÁ Josefína (2013) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | 00:20,71 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
OSIPOV Fedor (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:49,53 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 01:03,01 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:56,33 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 01:13,42 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Ema (2016) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
PILÁT Adam (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
PILÁT Matyáš (2015) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
PIRK David (2014) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:42,52 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:55,85 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:52,29 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:55,77 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
PIRKOVÁ Magdaléna (2016) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | 00:27,90 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
2 | 11 | 25 m volný způsob | 00:30,10 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
PISTULKOVÁ Josefína (2012) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:34,35 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,62 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 7 | 50 m znak | 00:41,23 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 9 | 50 m motýlek | 00:41,64 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
POHL Eduard (2014) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
POKORNÁ Lucie (2014) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
POLÁČEK Karel (2017) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:32,91 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:47,08 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:39,75 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:35,79 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
RIZAYEV Ramiz (2014) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:40,23 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:55,17 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 8 | 50 m znak | 00:45,47 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:47,05 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
RUSTAMOV Artem (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
RUSTAMOV Timur (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:44,28 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m prsa | 01:00,20 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:52,27 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 10 | 50 m motýlek | 01:03,10 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
SALZMAN Filip (2016) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
SCHENK Karel (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:01,61 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠEJNOST Jáchym (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:01,24 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
SEMAN Karel (2013) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:36,62 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:51,68 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 8 | 50 m znak | 00:42,48 | 2. 2. 2024 | Praha - Radlice |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:46,71 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
SIEBERT Hugo (2014) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:41,19 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:51,02 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 8 | 50 m znak | 00:49,79 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 10 | 50 m motýlek | 00:58,67 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
SLUKA Viktor (2016) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠORMOVÁ Zoja (2014) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | 00:35,07 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
ŠŤASTNÁ Madla (2015) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠVÁBOVÁ Elen (2014) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠVARC Hugo (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
TICHÝ František (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
VLČKOVÁ Eliška (2015) | |||||
1 | 5 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
VLK Josef (2016) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
VRCHLABSKÝ Matěj (2017) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | 00:34,13 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 12 | 25 m volný způsob | 00:29,79 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
VRCHLABSKÝ Vojtěch (2015) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | 00:25,98 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 12 | 25 m volný způsob | 00:24,26 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:38,92 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:47,34 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 7 | 50 m znak | 00:44,32 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 9 | 50 m motýlek | 00:49,05 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
ZEMANOVÁ Tereza (2012) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 50 m prsa | - | - | - |
2 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
2 | 9 | 50 m motýlek | - | - | - |
ZIMA Alex (2016) | |||||
1 | 6 | 25 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |