Přehled přihlášek
Semifinále MČR družstev
Přihlášeno lidí: | 35 |
Počet startů: | 104 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:59,06 | 18. 6. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 100 m znak | 01:09,18 | 18. 6. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:27,83 | 18. 6. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:30,89 | 17. 6. 2023 | Plzeň - Slovany |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 00:59,06 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m znak | 02:10,68 | 3. 4. 2022 | Pardubice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,33 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:32,91 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:09,47 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:16,15 | 3. 4. 2022 | Pardubice |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:22,28 | 18. 7. 2021 | Bělehrad (SRB) |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:23,92 | 23. 4. 2022 | Zlín |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:17,95 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:23,25 | 1. 7. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:39,30 | 28. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:05,41 | 30. 6. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:36,67 | 3. 6. 2023 | Praha - Podolí |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | - | - | - |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:41,01 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:04,23 | 2. 7. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:05,08 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:56,25 | 5. 6. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:21,27 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
GACEK Natalie (2006) | |||||
2 | 17 | 100 m prsa | 01:20,09 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:12,05 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:37,03 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:04,88 | 24. 6. 2023 | Řím (ITA) |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:19,51 | 7. 4. 2023 | Eindhoven (NED) |
2 | 20 | 200 m znak | 02:04,47 | 1. 7. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 03:58,40 | 23. 6. 2023 | Řím (ITA) |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:05,91 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:58,37 | 28. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:22,64 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:39,89 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:55,26 | 6. 8. 2015 | Kazaň (RUS) |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:25,35 | 6. 11. 2015 | Dubai (UAE) |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:47,03 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:19,31 | 4. 6. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:28,63 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
MCDONNELL Adela Christine (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 200 m znak | - | - | - |
MCDONNELL Karoline Jane (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 19 | 200 m znak | - | - | - |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:56,22 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:49,22 | 3. 7. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:26,08 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:01,30 | 2. 7. 2022 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:05,79 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:30,50 | 2. 6. 2023 | Praha - Šutka |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:21,25 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:15,64 | 19. 3. 2023 | Pardubice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,14 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:30,12 | 19. 3. 2023 | Pardubice |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:43,16 | 24. 4. 2022 | Zlín |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:54,36 | 23. 4. 2022 | Zlín |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:04,97 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:22,52 | 26. 5. 2023 | Liberec |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:53,80 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
1 | 8 | 100 m znak | 00:59,77 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:10,83 | 19. 3. 2023 | Pardubice |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:57,03 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:54,17 | 5. 7. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,66 | 19. 3. 2023 | Pardubice |
SIEBERTOVÁ Laura (2010) | |||||
1 | 11 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 27 | 800 m volný způsob | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:30,70 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:39,89 | 23. 4. 2022 | Zlín |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:06,90 | 30. 6. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:27,36 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 03:09,22 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:07,80 | 20. 5. 2023 | Gliwice (POL) |
2 | 19 | 200 m znak | 02:28,10 | 18. 6. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:13,76 | 2. 6. 2023 | Praha - Šutka |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:28,87 | 27. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 100 m znak | 01:09,10 | 16. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:35,50 | 27. 5. 2023 | Liberec |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:11,87 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:31,20 | 13. 5. 2023 | Pardubice |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 100 m znak | 01:18,73 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:17,24 | 28. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 14:44,91 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
2 | 17 | 100 m prsa | 01:28,27 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:48,83 | 28. 4. 2023 | Praha - Podolí |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:48,11 | 28. 4. 2023 | Praha - Podolí |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:30,59 | 17. 6. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:16,46 | 28. 4. 2023 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:40,43 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 100 m znak | 01:11,80 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m znak | 02:32,42 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:09,93 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 18 | 100 m prsa | - | - | - |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:36,13 | 12. 5. 2023 | Pardubice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:00,74 | 4. 6. 2023 | Praha - Šutka |
2 | 19 | 200 m znak | 02:22,18 | 26. 5. 2023 | Liberec |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:21,17 | 2. 6. 2023 | Praha - Šutka |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |