Přehled přihlášek
Krajské kolo MČR družstev
Přihlášeno lidí: | 42 |
Počet startů: | 153 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:12,27 | 20. 5. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:30,35 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:01,04 | 20. 5. 2023 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:55,82 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m znak | 01:05,53 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:15,22 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:17,29 | 9. 12. 2023 | Prostějov |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:51,28 | 21. 1. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m znak | 00:56,85 | 21. 1. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:05,62 | 21. 1. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:23,59 | 15. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:25,07 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:42,74 | 16. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:05,76 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:12,12 | 15. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:12,63 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,47 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:12,19 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:10,34 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:22,00 | 16. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:27,12 | 15. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:05,15 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:21,26 | 16. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:04,80 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 19:53,55 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:21,73 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 05:19,22 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:46,62 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:21,21 | 30. 9. 2023 | Plzeň - Radbuza |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:58,26 | 17. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:12,53 | 14. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:48,55 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:30,99 | 30. 9. 2023 | Plzeň - Radbuza |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,55 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,23 | 15. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
GACEK Natalie (2006) | |||||
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,63 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:05,44 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | 01:16,73 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:43,24 | 10. 12. 2023 | Jihlava |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:30,38 | 7. 10. 2023 | Praha - Radlice |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:05,32 | 25. 11. 2023 | Zlín |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:13,77 | 27. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 01:59,46 | 16. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 03:56,32 | 14. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:07,77 | 19. 2. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:50,50 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:22,72 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:08,34 | 30. 9. 2023 | Plzeň - Radbuza |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
KŘÍŽOVÁ Johana (2011) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:23,23 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 03:03,36 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:44,67 | 19. 2. 2023 | Praha - Radlice |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 100 m znak | 01:09,01 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:13,29 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:22,52 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010) | |||||
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:41,44 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:33,83 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:58,84 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
MCDONNELL Adela Christine (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:37,91 | 25. 11. 2023 | Zlín |
1 | 7 | 100 m znak | 01:10,51 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:31,23 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
MCDONNELL Karoline Jane (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:51,01 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:28,26 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:22,05 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:37,08 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:05,62 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:21,57 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:30,81 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:55,66 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:41,02 | 27. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,76 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:59,04 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,85 | 11. 11. 2022 | Kladno |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:14,00 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:09,98 | 12. 11. 2022 | Kladno |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:13,53 | 21. 1. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:25,20 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:29,40 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
PISTULKOVÁ Josefína (2012) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:22,78 | 2. 12. 2023 | Domažlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:32,31 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:24,95 | 21. 5. 2023 | Praha - Radlice |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:09,59 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:03,79 | 15. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,13 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:07,73 | 15. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 00:55,81 | 14. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:06,49 | 21. 1. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:23,74 | 13. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:56,03 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:52,74 | 21. 1. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:58,13 | 2. 11. 2019 | Jihlava |
SIEBERTOVÁ Laura (2010) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:04,66 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:21,58 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,59 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:25,18 | 25. 11. 2023 | Zlín |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:42,42 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:03,73 | 12. 11. 2022 | Kladno |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:26,06 | 13. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:22,42 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:04,30 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | 01:05,32 | 9. 12. 2023 | Prostějov |
2 | 19 | 200 m znak | 02:23,62 | 15. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:10,28 | 10. 12. 2023 | Prostějov |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:22,52 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:39,16 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 200 m znak | 03:00,61 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:35,16 | 6. 10. 2018 | Litoměřice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:12,36 | 6. 11. 2022 | Jihlava |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:31,53 | 27. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:00,64 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:27,49 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | 01:09,43 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:38,78 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:24,10 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:54,68 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:41,61 | 23. 4. 2023 | Praha - Zelený pruh |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 12:00,73 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:38,07 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 100 m znak | 01:14,41 | 19. 2. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:36,85 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:16,00 | 12. 11. 2022 | Kladno |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:00,66 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:02,19 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:25,81 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 21:46,53 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:37,06 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:33,15 | 21. 12. 2023 | Praha - Vinohrady |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:57,84 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:38,17 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:13,55 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:39,70 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:03,60 | 25. 3. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:21,24 | 19. 5. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,40 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:30,91 | 12. 11. 2022 | Kladno |
1 | 8 | 100 m znak | 01:06,65 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 200 m znak | 02:24,50 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:08,29 | 11. 11. 2022 | Kladno |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 03:02,29 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m znak | 01:15,97 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:24,16 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:41,72 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:29,07 | 14. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 04:49,54 | 17. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:17,48 | 15. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:16,69 | 14. 12. 2023 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |