Přehled přihlášek
Vánoční čtyřboj - 51. půlročník
Přihlášeno lidí: | 123 |
Počet startů: | 427 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
ALLEN Beatrice (2015) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 00:59,72 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 01:03,53 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
ARBELI Nittai (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 01:16,72 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:00,38 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
BABICKÝ Oliver (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:47,75 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:43,01 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
BERN Oskar (2014) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:53,80 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:08,77 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:49,21 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:38,09 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:39,88 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:41,44 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:32,12 | 20. 5. 2023 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:41,45 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:37,34 | 2. 12. 2023 | Domažlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:47,34 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:32,55 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,37 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:31,90 | 10. 12. 2023 | Prostějov |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:38,38 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,98 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:25,67 | 15. 10. 2022 | Wroclaw (POL) |
1 | 6 | 50 m znak | 00:25,82 | 15. 10. 2022 | Wroclaw (POL) |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:34,24 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,66 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:31,25 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:31,09 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,13 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
BROŽOVÁ Olga (1962) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:52,80 | 4. 3. 2023 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m znak | 00:51,80 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:57,68 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:46,66 | 4. 3. 2023 | Brno - Lesná |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:28,84 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:30,93 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:33,86 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 50 m znak | 00:37,85 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:42,14 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:29,75 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:26,96 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:27,83 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:33,99 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
DE GIRAUD D AGAY Gabriel (2015) | |||||
1 | 3 | 25 m libovolně | - | - | - |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:32,80 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:36,45 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:36,77 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,86 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:36,36 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:37,38 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:44,29 | 5. 9. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,91 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:39,48 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,78 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:31,39 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:32,24 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,74 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:32,83 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m znak | 00:35,04 | 12. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:52,24 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:52,74 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:52,58 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:37,76 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
FUČÍKOVÁ Julie (2016) | |||||
1 | 3 | 25 m libovolně | - | - | - |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:32,88 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m znak | 00:37,32 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:36,98 | 26. 5. 2023 | Liberec |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:29,79 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:36,40 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:39,33 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:42,15 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:31,73 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:25,51 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:26,34 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:30,55 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:24,07 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
HEJČ Hedvika Zora (2015) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:38,15 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:36,78 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:42,89 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,38 | 7. 10. 2023 | Praha - Radlice |
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HUKAL Matyáš (2014) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:59,62 | 5. 9. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:54,70 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:46,93 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
JEŘÁBEK Michal (1978) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:43,48 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:44,95 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:50,03 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:37,73 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
JÍLEK Śtěpán (2015) | |||||
1 | 3 | 25 m libovolně | - | - | - |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:35,51 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m znak | 00:37,66 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:44,54 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,52 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
KALODOVÁ Kateřina (2013) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 00:54,94 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:50,87 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
KAZILOVÁ Sára (2015) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KINCL Josef (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:01,91 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:26,78 | 21. 10. 2022 | Šamorín (SVK) |
1 | 7 | 50 m znak | 00:31,97 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:32,59 | 14. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:25,10 | 22. 10. 2022 | Šamorín (SVK) |
KOSORÚ Darina (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 50 m znak | 00:58,83 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m prsa | 01:05,69 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:50,68 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
KOZÁK Vojtěch (2012) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 01:05,92 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:13,39 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:03,29 | 21. 5. 2023 | Praha - Radlice |
KŘÍŽOVÁ Johana (2011) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:39,13 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:39,18 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:47,24 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:33,66 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
KUŠNIER Pavel (1976) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,90 | 26. 11. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:34,78 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:41,07 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,88 | 12. 11. 2023 | Česká Lípa |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,04 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:32,79 | 12. 11. 2022 | Kladno |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:34,27 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,59 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
LIPŠ Václav (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LISEJCHIKOV Elisej (2014) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 01:05,62 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:11,93 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:57,00 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
LOCHMAN Tomáš (1963) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:32,48 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:34,48 | 3. 12. 2022 | Jihlava |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:37,87 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,49 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
LOCHSCHMIDT Lukáš (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 01:09,40 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:04,50 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
LOŸ Alexandre Christian (2012) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LUCBAUER Martin (2012) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 01:03,28 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:50,17 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:57,94 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:42,09 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:38,19 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:40,53 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:46,29 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:33,05 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
LUCKIJ Michail (2015) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LUCKÝ Eliáš (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:58,97 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:55,14 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
MACH Jiří (1974) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:40,19 | 26. 11. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:34,23 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
MAKAL Ondřej (2011) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:40,06 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:43,97 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:44,89 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:32,88 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
MALÝ Richard (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:15,86 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
MAMMADOV Murad (2015) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:54,22 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:18,49 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:57,71 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
MARTÍNEK Robert (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 01:03,18 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:14,22 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
MATĚUŠUK Gabrielle (2015) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 01:03,97 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 01:00,70 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
MATĚUŠUK Matilda (2012) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 01:03,25 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 01:08,29 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 01:00,69 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
MCDONNELL Adela Christine (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:32,44 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m znak | 00:32,73 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:42,80 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,12 | 13. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
MCDONNELL Karoline Jane (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:30,67 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m znak | 00:33,45 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:37,19 | 13. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:36,95 | 30. 9. 2023 | Plzeň - Radbuza |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:36,88 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m znak | 00:39,02 | 23. 4. 2023 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:47,03 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,66 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
NEKLAPIL Filip (2013) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 01:08,73 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:51,13 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:03,23 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:44,56 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,44 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:30,20 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:36,75 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,90 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
NĚMEC Michal (2014) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:49,25 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:45,93 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:31,78 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m znak | 00:34,90 | 15. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:42,69 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:29,85 | 11. 11. 2022 | Kladno |
ODVÁRKOVÁ Josefína (2013) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 00:57,75 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:46,25 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
OSIPOV Fedor (2012) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 01:07,02 | 20. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:01,76 | 20. 11. 2022 | Praha - Radlice |
PAVLACKÁ Lenka (1994) | |||||
1 | 13 | 400 m polohový závod | - | - | - |
PERŠL Radana (1979) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:33,78 | 1. 9. 2022 | Řím (ITA) |
1 | 7 | 50 m znak | 00:39,17 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:39,53 | 6. 11. 2022 | Česká Lípa |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,06 | 3. 12. 2022 | Jihlava |
PEŠTOVÁ Ema (2016) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 01:04,54 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m prsa | 01:25,45 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:53,39 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
PIRK David (2014) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:52,55 | 22. 4. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:57,77 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:42,52 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
PIRKOVÁ Magdaléna (2016) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 01:00,27 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 01:06,87 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
PISTULKOVÁ Josefína (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:44,11 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:42,07 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:42,88 | 19. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:35,24 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
POHL Eduard (2014) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:58,87 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:01,60 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
POKORNÁ Emily (2006) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:34,88 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m znak | 00:35,25 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:41,52 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,83 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:40,47 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:40,94 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:52,54 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:33,44 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:26,81 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:29,57 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:31,84 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:26,31 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:30,69 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:23,74 | 13. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:25,65 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:26,56 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:34,82 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:24,66 | 19. 3. 2023 | Pardubice |
RIZAYEV Ramiz (2014) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:55,33 | 5. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:55,17 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:40,81 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
RUSTAMOV Artem (2015) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 01:06,97 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:16,98 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:15,71 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
SEMAN Karel (2013) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:55,96 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:44,04 | 2. 12. 2023 | Česká Lípa |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:51,68 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:37,69 | 2. 12. 2023 | Česká Lípa |
SIEBERT Hugo (2014) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:51,02 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:43,01 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
SIEBERTOVÁ Laura (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:37,13 | 7. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:29,59 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,48 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:33,88 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:40,24 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,15 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:30,32 | 15. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:31,19 | 14. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:37,58 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:26,06 | 13. 10. 2023 | Plzeň - Slovany |
ŠKOCH Jan (1978) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:38,00 | 26. 11. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,33 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:30,94 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:40,78 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:28,94 | 9. 12. 2023 | Prostějov |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:31,09 | 29. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m znak | 00:30,68 | 27. 5. 2023 | Liberec |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:39,75 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:27,96 | 10. 12. 2022 | Mladá Boleslav |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:34,37 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:37,64 | 4. 3. 2023 | Brno - Lesná |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:40,38 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,49 | 3. 12. 2022 | Jihlava |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:29,84 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:33,24 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:38,66 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,31 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
ŠORMOVÁ Zoja (2014) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 00:58,05 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m prsa | 01:10,00 | 5. 9. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:57,23 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 3 | 25 m libovolně | - | - | - |
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:36,76 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:37,80 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:43,74 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:31,04 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SRBOVÁ Radmila (1976) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠŤASTNÁ Madla (2015) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | 00:56,96 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m prsa | 01:54,03 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 01:01,78 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
ŠTĚRBA Pavel (1954) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:42,03 | 4. 3. 2023 | Brno - Lesná |
1 | 6 | 50 m znak | 00:43,51 | 5. 3. 2022 | Brno - Lesná |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:43,24 | 4. 3. 2023 | Brno - Lesná |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:35,69 | 4. 3. 2023 | Brno - Lesná |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:30,06 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m znak | 00:33,63 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:39,36 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,88 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:42,37 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:40,77 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:42,87 | 7. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:33,31 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:28,34 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:33,26 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:39,92 | 18. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠVARC Hugo (2015) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:33,32 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:34,89 | 12. 11. 2022 | Kladno |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:43,00 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,22 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:37,44 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:40,52 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:39,85 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,22 | 3. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
TICHÝ František (2015) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:53,93 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:35,95 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:49,28 | 5. 11. 2023 | Praha - Eden |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:39,52 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:40,78 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:48,50 | 5. 9. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:33,59 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:26,70 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:28,80 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:31,50 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,03 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
TYBUREC Ivo (1962) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:32,88 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:39,76 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:37,36 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:31,38 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:33,62 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:35,23 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:41,12 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,10 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
VLČKOVÁ Eliška (2015) | |||||
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | - | - | - |
VLK Josef (2016) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:34,17 | 8. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m znak | 00:38,23 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:41,81 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,91 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) | |||||
1 | 9 | 50 m prsa | 00:51,48 | 6. 11. 2022 | Česká Lípa |
VRCHLABSKÝ Matěj (2017) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:40,59 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
VRCHLABSKÝ Vojtěch (2015) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 01:25,12 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:33,90 | 25. 3. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m znak | 00:37,68 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:38,55 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:29,40 | 25. 11. 2023 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,40 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:31,53 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:37,74 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,53 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:34,83 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:34,71 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:39,13 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,66 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:31,48 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m znak | 00:34,69 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:39,55 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:29,35 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:50,41 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:44,89 | 22. 6. 2023 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:48,26 | 7. 10. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:39,55 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:36,97 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m znak | 00:35,89 | 20. 5. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:46,67 | 19. 5. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:32,13 | 17. 11. 2023 | Praha - Radlice |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m motýlek | 00:29,84 | 4. 11. 2023 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:27,38 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
ZIMA Alex (2016) | |||||
1 | 3 | 25 m libovolně | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
GANZIUC Elisabeta (2013) | |||||
HOBLÍK Daniel (2013) | |||||
HRUBÝ Alex (2014) | |||||
HRUBÝ Petr (2012) | |||||
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
NEKLAPIL Marek (2015) | |||||
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
POKORNÁ Lucie (2014) | |||||
RUSTAMOV Timur (2012) | |||||
ŠTĚRBA Vojislav (2001) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |