Přehled přihlášek
Jarní Krajský přebor dorostu a dospělých
Přihlášeno lidí: | 31 |
Počet startů: | 166 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:29,20 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:46,13 | 30. 6. 2022 | Olomouc |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:17,93 | 28. 6. 2022 | Olomouc |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 01:04,71 | 29. 6. 2022 | Olomouc |
3 | 32 | 100 m znak | 01:19,80 | 18. 6. 2022 | České Budějovice |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:24,33 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 200 m znak | 02:10,68 | 3. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 8 | 400 m volný způsob | - | - | - |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:19,40 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 50 m znak | 00:27,04 | 3. 7. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m motýlek | - | - | - |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,87 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:41,43 | 25. 2. 2023 | Ústí nad Labem |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:06,11 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:12,98 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:26,21 | 25. 2. 2023 | Ústí nad Labem |
3 | 23 | 50 m motýlek | 00:31,24 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:01,71 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,91 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 200 m znak | 02:13,13 | 22. 4. 2022 | Zlín |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:02,01 | 22. 4. 2022 | Zlín |
2 | 14 | 50 m znak | 00:29,13 | 23. 4. 2022 | Zlín |
3 | 24 | 50 m motýlek | 00:27,17 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 00:55,78 | 5. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:01,82 | 24. 4. 2022 | Zlín |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,63 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:59,96 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:04,34 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:53,32 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 50 m motýlek | 00:29,73 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 00:58,11 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,28 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,47 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 100 m motýlek | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:33,00 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:21,27 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 23 | 50 m motýlek | 00:33,92 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:04,70 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 29 | 200 m prsa | 02:56,25 | 5. 6. 2022 | Praha - Podolí |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,37 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:40,27 | 5. 6. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 200 m motýlek | - | - | - |
3 | 29 | 200 m prsa | 02:50,82 | 25. 2. 2023 | Ústí nad Labem |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,89 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:56,61 | 19. 2. 2023 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:46,44 | 19. 2. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:24,35 | 19. 2. 2023 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 1500 m volný způsob | 22:52,55 | 20. 10. 2022 | Praha - Vinohrady |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:34,42 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 05:32,95 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 03:08,84 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:36,40 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:25,35 | 6. 11. 2015 | Dubai (UAE) |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:33,84 | 29. 5. 2015 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:00,90 | 9. 4. 2021 | Stockholm (SWE) |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,05 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:11,61 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:23,22 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 01:00,73 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:14,32 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,58 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:36,85 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 200 m znak | 02:33,32 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 14 | 50 m znak | 00:34,14 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:27,92 | 5. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 24 | 50 m motýlek | 00:31,37 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 01:03,55 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:26,08 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:10,27 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:19,12 | 30. 6. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 14 | 50 m znak | 00:30,20 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 16:50,74 | 2. 7. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 00:56,30 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:04,09 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,68 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:31,22 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,63 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 200 m znak | 02:46,91 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 13 | 50 m znak | 00:35,29 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 19 | 200 m motýlek | 03:16,56 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:05,79 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:09,12 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:33,97 | 18. 3. 2023 | Pardubice |
3 | 25 | 400 m polohový závod | 05:21,25 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:22,16 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:01,07 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:18,53 | 30. 6. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:04,97 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:15,17 | 2. 7. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 24 | 50 m motýlek | 00:27,11 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 400 m polohový závod | 04:50,74 | 3. 7. 2022 | Praha - Podolí |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 10 | 100 m motýlek | 00:57,03 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
2 | 14 | 50 m znak | 00:27,98 | 14. 7. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 24 | 50 m motýlek | 00:26,36 | 17. 5. 2019 | Pardubice |
RENC Matěj (2002) | |||||
2 | 14 | 50 m znak | 00:27,68 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:57,70 | 22. 6. 2019 | České Budějovice |
3 | 24 | 50 m motýlek | 00:26,47 | 5. 7. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:00,81 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:31,10 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 17:39,89 | 23. 4. 2022 | Zlín |
3 | 34 | 800 m volný způsob | 09:13,78 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:24,09 | 1. 7. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:07,28 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 17:12,52 | 2. 7. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 34 | 800 m volný způsob | 09:02,68 | 30. 6. 2022 | Praha - Podolí |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,64 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 200 m znak | 02:31,85 | 26. 2. 2023 | Ústí nad Labem |
2 | 13 | 50 m znak | 00:32,85 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:07,39 | 29. 6. 2022 | Olomouc |
3 | 31 | 100 m znak | 01:09,11 | 18. 3. 2023 | Pardubice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:28,10 | 19. 3. 2023 | Pardubice |
1 | 5 | 200 m znak | 02:37,56 | 26. 2. 2023 | Ústí nad Labem |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:09,97 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 50 m znak | 00:31,32 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 23 | 50 m motýlek | 00:32,14 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:02,64 | 18. 3. 2023 | Pardubice |
3 | 31 | 100 m znak | 01:07,89 | 18. 3. 2023 | Pardubice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:31,80 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:11,87 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 18:13,80 | 19. 6. 2022 | České Budějovice |
3 | 34 | 800 m volný způsob | 09:31,23 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 7 | 400 m volný způsob | 06:33,11 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:17,86 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 50 m znak | 00:36,96 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 21 | 1500 m volný způsob | 21:12,50 | 2. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 23 | 50 m motýlek | 00:34,36 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 31 | 100 m znak | 01:19,29 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,16 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 07:37,44 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 03:26,47 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:28,82 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:31,32 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:09,12 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 33 | 800 m volný způsob | 15:09,40 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:18,90 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:49,15 | 22. 4. 2023 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:53,01 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
3 | 25 | 400 m polohový závod | 05:51,10 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,67 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,27 | 18. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:21,38 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:07,27 | 1. 4. 2023 | Praha - Podolí |
3 | 31 | 100 m znak | 01:22,85 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:32,42 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:09,93 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:35,13 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:15,79 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:30,47 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:44,63 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 400 m polohový závod | 05:30,66 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 100 m volný způsob | 01:02,90 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:12,65 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,35 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:48,15 | 22. 4. 2022 | Zlín |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:13,38 | 22. 4. 2022 | Zlín |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:18,24 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 25 | 400 m polohový závod | 05:36,19 | 24. 4. 2022 | Zlín |
3 | 27 | 100 m volný způsob | 01:03,15 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:27,55 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 200 m znak | 02:27,69 | 2. 7. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:23,15 | 2. 4. 2023 | Limasol (CYP) |
2 | 13 | 50 m znak | 00:31,94 | 23. 4. 2022 | Zlín |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:14,55 | 28. 7. 2022 | Bánská Bystrica (SVK) |
3 | 29 | 200 m prsa | 02:36,73 | 25. 2. 2023 | Ústí nad Labem |
3 | 31 | 100 m znak | 01:09,51 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |