Přehled přihlášek
Krajské kolo MČR družstev
Přihlášeno lidí: | 37 |
Počet startů: | 132 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:30,25 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:37,56 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:00,53 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:12,73 | 8. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:27,63 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:42,05 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:52,10 | 15. 10. 2022 | Wroclaw (POL) |
1 | 8 | 100 m znak | 00:57,18 | 14. 10. 2022 | Wroclaw (POL) |
2 | 20 | 200 m znak | 02:10,68 | 3. 4. 2022 | Pardubice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:23,78 | 14. 10. 2022 | Wroclaw (POL) |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:12,63 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,47 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:11,30 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:25,17 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:35,73 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:05,15 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:23,28 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:34,69 | 20. 12. 2022 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m motýlek | - | - | - |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 06:17,29 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:57,51 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 6 | 200 m motýlek | 03:05,53 | 24. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:03,29 | 12. 11. 2022 | Kladno |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:27,01 | 11. 11. 2022 | Kladno |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:48,55 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,55 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:46,17 | 27. 11. 2021 | Zlín |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,63 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:11,64 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | 01:22,87 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:33,97 | 10. 12. 2022 | Prostějov |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:31,52 | 10. 12. 2022 | Prostějov |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 03:06,03 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:08,07 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:25,01 | 8. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:30,00 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:13,90 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:13,77 | 27. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:02,69 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:02,03 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:58,10 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m znak | 01:11,34 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:13,32 | 18. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:26,18 | 10. 12. 2022 | Mladá Boleslav |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 100 m znak | 01:09,01 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:15,51 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:22,80 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:09,46 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:22,61 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,07 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:03,45 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:32,98 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:06,70 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:57,21 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 100 m znak | 01:14,58 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:26,32 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:16,94 | 11. 11. 2022 | Kladno |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:01,18 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:09,98 | 12. 11. 2022 | Kladno |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:15,82 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:25,20 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:09,59 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:03,79 | 15. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:59,70 | 16. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:11,79 | 15. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:53,11 | 3. 9. 2020 | Olomouc |
1 | 8 | 100 m znak | 00:56,31 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:07,11 | 20. 11. 2021 | Nijmegen (NED) |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:56,03 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
RENC Matěj (2002) | |||||
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,70 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:27,10 | 14. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:24,41 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:07,76 | 16. 10. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:21,98 | 25. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:07,34 | 10. 12. 2022 | Trutnov |
2 | 19 | 200 m znak | 02:28,46 | 11. 12. 2022 | Trutnov |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:14,75 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:06,33 | 10. 12. 2022 | Mladá Boleslav |
2 | 19 | 200 m znak | 02:27,83 | 11. 12. 2022 | Mladá Boleslav |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:27,96 | 10. 12. 2022 | Mladá Boleslav |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:32,06 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:53,75 | 18. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 200 m znak | 03:17,74 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:31,53 | 27. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:57,89 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:09,30 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:04,77 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:27,49 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:38,78 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:15,99 | 27. 10. 2018 | Kladno |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:46,53 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 03:01,17 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:58,77 | 11. 11. 2022 | Kladno |
2 | 19 | 200 m znak | 02:36,85 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:15,26 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:05,12 | 12. 11. 2022 | Kladno |
2 | 19 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:34,40 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:52,25 | 18. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 03:28,79 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 06:27,92 | 5. 11. 2022 | Praha - Radlice |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:05,41 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 100 m znak | 01:20,50 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:31,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:15,65 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:57,13 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:06,42 | 11. 11. 2022 | Kladno |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:22,62 | 18. 11. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:29,73 | 19. 11. 2022 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:00,83 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:12,76 | 12. 11. 2022 | Kladno |
2 | 20 | 200 m znak | 02:24,50 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:30,04 | 11. 11. 2022 | Kladno |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:07,73 | 11. 12. 2022 | Prostějov |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 20:28,86 | 10. 12. 2022 | Prostějov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:36,19 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:31,32 | 18. 6. 2022 | Chumutov |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:26,97 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:25,65 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:37,64 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:52,43 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:34,64 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 04:57,42 | 27. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:11,93 | 26. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:21,63 | 24. 11. 2022 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
ROGOZHYNA Uliana (2008) | |||||
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |