Přehled přihlášek
Plzeňské sprinty ČP
Přihlášeno lidí: | 21 |
Počet startů: | 118 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:55,27 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:13,32 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:05,76 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:12,25 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:01,80 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:43,02 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:05,46 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 800 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | 200 m motýlek | 02:25,17 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:31,30 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 200 m volný způsob | 02:17,07 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:06,62 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 36 | 400 m volný způsob | 04:43,93 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:11,93 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:02,95 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 17 | 50 m znak | 00:27,83 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:01,41 | 27. 11. 2021 | Zlín |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:25,17 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 39 | 100 m znak | 01:00,60 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:37,12 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:14,47 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:19,43 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:29,80 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:49,15 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:37,61 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:15,22 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:19,94 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:39,73 | 27. 11. 2021 | Zlín |
3 | 26 | 200 m volný způsob | 02:25,32 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:34,98 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:46,17 | 27. 11. 2021 | Zlín |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:00,83 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 17 | 50 m znak | 00:27,17 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:02,03 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:19,87 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:32,72 | 11. 12. 2015 | Plzeň - Slovany |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:26,74 | 17. 10. 2020 | Skopje (MKD) |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 7 | 800 m volný způsob | 09:00,52 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:26,58 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:05,13 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:59,58 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:34,10 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:07,87 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:29,17 | 28. 11. 2021 | Zlín |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:31,83 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:07,27 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:40,47 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 200 m znak | 02:41,12 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:33,95 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
3 | 26 | 200 m volný způsob | 02:26,32 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:29,99 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 40 | 100 m znak | 01:14,58 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:01,99 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 200 m motýlek | 02:31,67 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:18,45 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:30,11 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:10,66 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:09,25 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 8 | 800 m volný způsob | 08:49,80 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 200 m motýlek | 02:17,29 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 22 | 1500 m volný způsob | 16:49,09 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:21,16 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 36 | 400 m volný způsob | 04:17,93 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:09,59 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 16:07,99 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:14,29 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:38,87 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:59,80 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:07,93 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 11 | 100 m polohový závod | 00:57,06 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:25,62 | 30. 10. 2021 | Veenendaal (NED) |
3 | 17 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:56,10 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 39 | 100 m znak | 00:56,69 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:30,66 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:32,10 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 17:24,41 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:09,29 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:58,22 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:31,13 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 16:58,24 | 30. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:05,15 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:27,21 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:19,52 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 7 | 800 m volný způsob | 08:17,60 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:17,57 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 15:48,06 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 01:58,04 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:46,19 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:01,65 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:32,17 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
3 | 17 | 50 m znak | 00:33,26 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:05,79 | 8. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:29,42 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:07,90 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:26,22 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:01,30 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 800 m volný způsob | 09:14,58 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:15,91 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:24,80 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:00,96 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:05,41 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:15,67 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:34,01 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:39,70 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:38,17 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:15,65 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:35,05 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:01,11 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:07,86 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
3 | 18 | 50 m znak | 00:32,04 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:13,74 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:24,62 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:04,85 | 9. 10. 2022 | Praha - Radlice |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:37,26 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
KRAMÁR Max (2008) | |||||
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
SVOBODOVÁ Nikol (2007) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |