Přehled přihlášek
Velká cena Prahy
Přihlášeno lidí: | 28 |
Počet startů: | 96 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:51,11 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:28,64 | 30. 4. 2022 | Chomutov |
2 | 18 | 200 m znak | 02:35,31 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 01:01,12 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 4 | 200 m prsa | 02:25,07 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:12,69 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
ČERMÁKOVÁ Tereza (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | - | - | - |
1 | 7 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 9 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 19 | 100 m motýlek | - | - | - |
2 | 21 | 400 m polohový závod | - | - | - |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 01:00,60 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:25,17 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:56,85 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 100 m prsa | 01:20,61 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:58,49 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:10,31 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:46,17 | 27. 11. 2021 | Zlín |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 4 | 200 m prsa | 03:16,82 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:31,50 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 100 m prsa | 01:28,28 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 01:12,12 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:00,50 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 200 m motýlek | 02:07,91 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 200 m znak | 02:00,83 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 400 m polohový závod | 04:19,87 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:56,32 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 100 m znak | 01:14,20 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:27,25 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:19,32 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 01:00,76 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:21,06 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 100 m znak | 00:59,16 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 200 m znak | 02:12,75 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 4 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:22,52 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:40,47 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 100 m znak | 01:12,62 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m motýlek | 01:07,27 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 01:14,58 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:46,94 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 7 | 200 m motýlek | 02:56,96 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:12,97 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:09,38 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 200 m motýlek | 02:13,79 | 27. 11. 2021 | Zlín |
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:14,95 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m motýlek | 00:59,82 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 22 | 400 m polohový závod | 04:39,44 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 00:56,69 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:23,87 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 100 m motýlek | 00:56,10 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:33,82 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 200 m motýlek | 02:30,66 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:09,38 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:22,52 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:27,21 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:07,70 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 00:59,15 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 01:10,97 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,31 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m motýlek | 01:19,79 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:05,52 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:33,43 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:29,42 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:07,90 | 1. 10. 2022 | Plzeň - Radbuza |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 01:03,51 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:04,09 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:55,89 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:32,08 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 200 m znak | 02:44,88 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m motýlek | 01:18,51 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:02,19 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:52,75 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:31,81 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:24,80 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
2 | 15 | 100 m prsa | 01:15,91 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:00,96 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:39,70 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:38,17 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 23 | 100 m volný způsob | 01:05,41 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:07,31 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:09,42 | 24. 9. 2022 | Beroun |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,96 | 31. 8. 2022 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:33,56 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 200 m znak | 02:30,61 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 04:45,77 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
2 | 19 | 100 m motýlek | 01:11,06 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:26,97 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:37,26 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:25,34 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:27,75 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 100 m prsa | 01:13,74 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:11,38 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |