Přehled přihlášek
Malá cena plavajícího klokana
Přihlášeno lidí: | 30 |
Počet startů: | 101 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | - | - | - |
1 | 21 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 27 | 200 m polohový závod | - | - | - |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,61 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m znak | 01:34,26 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 24 | 200 m prsa | - | - | - |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,16 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 100 m znak | 01:12,92 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:58,91 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,09 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 14 | 100 m prsa | 01:05,76 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:02,81 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:12,69 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 14 | 100 m prsa | - | - | - |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:25,25 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 03:03,80 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,73 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:09,31 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 02:06,50 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:40,71 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:22,53 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:35,17 | 18. 6. 2022 | Chumutov |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 00:39,48 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:31,50 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 14 | 100 m prsa | 01:28,11 | 18. 6. 2022 | České Budějovice |
1 | 24 | 200 m prsa | 03:13,48 | 19. 6. 2022 | České Budějovice |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,20 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:33,25 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:24,08 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:14,22 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:25,14 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:41,69 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:33,53 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m znak | 01:13,97 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:14,07 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 23 | 200 m prsa | 03:28,64 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 03:05,25 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,73 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,25 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:00,76 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:14,94 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 22 | 200 m znak | 02:38,27 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:45,64 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010) | |||||
1 | 13 | 100 m prsa | 01:42,40 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:27,65 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:39,30 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,99 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:04,54 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,82 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:10,11 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,17 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 20 | 200 m motýlek | 02:30,66 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 00:39,47 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:07,70 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 02:05,15 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:19,79 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 11 | 100 m znak | 01:11,15 | 28. 6. 2022 | Olomouc |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 02:44,22 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 11 | 100 m znak | 01:08,92 | 28. 6. 2022 | Olomouc |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:04,01 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 21 | 200 m znak | 02:41,52 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:58,69 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:36,52 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:34,53 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 03:27,94 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:50,34 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 100 m motýlek | - | - | - |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:40,10 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:20,45 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 23 | 200 m prsa | 03:35,59 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 20 | 200 m motýlek | 03:43,77 | 24. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,36 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:36,19 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:28,74 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,13 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:08,13 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:21,44 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 23 | 200 m prsa | 03:08,50 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ František (2015) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 02:03,90 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:46,67 | 21. 6. 2022 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,35 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:26,83 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:40,60 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 24 | 200 m prsa | 04:03,06 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,05 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:07,75 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:25,79 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:01,13 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:10,40 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 24 | 200 m prsa | 03:15,02 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 12 | 100 m znak | 01:23,19 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 24 | 200 m prsa | 04:12,33 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 03:03,31 | 28. 6. 2022 | Olomouc |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 11 | 100 m znak | 01:12,78 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:13,55 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 23 | 200 m prsa | 03:08,54 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:31,94 | 23. 4. 2022 | Zlín |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:01,11 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:07,86 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
1 | 23 | 200 m prsa | 02:37,26 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |