Přehled přihlášek
Mezinárodní mistrovství ČR MASTERS v plavání
Přihlášeno lidí: | 15 |
Počet startů: | 79 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTŮŠEK Stanislav (1961) | |||||
1 | 2 | 800 m volný způsob | 10:33,10 | 12. 2. 2017 | Vysoké Mýto |
2 | 17 | 50 m volný způsob | 00:28,00 | 12. 3. 2016 | Brno - Lesná |
2 | 23 | 200 m volný způsob | 02:24,03 | 28. 4. 2018 | Ústí nad Labem |
BRÁNIK Juraj (1946) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:32,00 | 7. 3. 2015 | Brno - Lesná |
1 | 10 | 100 m znak | 01:21,10 | 12. 12. 2015 | Jihlava |
1 | 12 | 4x50 KŠ muži | - | - | - |
2 | 13 | 4x50 KŠ mix | - | - | - |
2 | 23 | 200 m volný způsob | 02:55,39 | 7. 5. 2016 | Pardubice |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 28 | 50 m znak | 00:36,60 | 7. 3. 2015 | Brno - Lesná |
3 | 36 | 200 m znak | 03:08,11 | 31. 10. 2015 | Česká Lípa |
3 | 38 | 4x50 PŠ muži | - | - | - |
BŘICHÁČEK Václav (1938) | |||||
2 | 21 | 100 m prsa | 01:58,30 | 3. 12. 2016 | Jihlava |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 5 | 200 m prsa | 03:36,89 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
1 | 11 | 4x50 KŠ ženy | - | - | - |
2 | 13 | 4x50 KŠ mix | - | - | - |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:39,10 | 3. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 31 | 50 m prsa | 00:44,03 | 2. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
3 | 37 | 4x50 PŠ ženy | - | - | - |
FELGROVÁ Ivana (1942) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:51,77 | 16. 5. 2015 | Třebíč |
1 | 7 | 200 m polohový závod | 04:07,93 | 25. 5. 2016 | Londýn (GBR) |
2 | 22 | 200 m volný způsob | 03:49,76 | 7. 5. 2016 | Pardubice |
3 | 31 | 50 m prsa | 00:50,50 | 12. 12. 2015 | Jihlava |
3 | 33 | 100 m motýlek | 02:00,39 | 17. 5. 2015 | Třebíč |
JOCHMAN Radek (1974) | |||||
1 | 8 | 200 m polohový závod | 03:57,26 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
2 | 17 | 50 m volný způsob | 00:34,88 | 24. 3. 2019 | Vídeň (AUT) |
2 | 23 | 200 m volný způsob | 03:00,09 | 23. 3. 2019 | Vídeň (AUT) |
LOCHMAN Tomáš (1963) | |||||
1 | 10 | 100 m znak | 01:19,99 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
2 | 13 | 4x50 KŠ mix | - | - | - |
2 | 17 | 50 m volný způsob | 00:30,21 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:09,04 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
MACH Jiří (1974) | |||||
1 | 6 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 21 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 32 | 50 m prsa | - | - | - |
3 | 38 | 4x50 PŠ muži | - | - | - |
MAZZIA Stefano (1979) | |||||
2 | 17 | 50 m volný způsob | 00:29,20 | 26. 11. 2016 | Praha - Vinohrady |
2 | 23 | 200 m volný způsob | 02:15,58 | 23. 3. 2019 | Vídeň (AUT) |
3 | 26 | 400 m volný způsob | 04:56,92 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:02,80 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
PERŠL Radana (1979) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:35,03 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 4x50 KŠ mix | - | - | - |
2 | 16 | 50 m volný způsob | 00:31,15 | 1. 12. 2018 | Jihlava |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:35,47 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:11,02 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
3 | 31 | 50 m prsa | 00:42,46 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
POSPÍŠILOVÁ Alena (1954) | |||||
1 | 7 | 200 m polohový závod | 03:23,39 | 25. 5. 2016 | Londýn (GBR) |
2 | 16 | 50 m volný způsob | 00:34,90 | 7. 3. 2015 | Brno - Lesná |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:20,00 | 22. 3. 2015 | Bruntál |
3 | 37 | 4x50 PŠ ženy | - | - | - |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
1 | 12 | 4x50 KŠ muži | - | - | - |
2 | 13 | 4x50 KŠ mix | - | - | - |
2 | 17 | 50 m volný způsob | 00:28,32 | 1. 12. 2018 | Jihlava |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:03,23 | 2. 12. 2017 | Jihlava |
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:46,82 | 12. 8. 2015 | Kazaň (RUS) |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:56,43 | 21. 3. 2015 | Bruntál |
3 | 27 | 50 m znak | 00:50,00 | 25. 6. 2015 | Praha - Vinohrady |
3 | 31 | 50 m prsa | 00:52,10 | 25. 6. 2015 | Praha - Vinohrady |
TYBUREC Ivo (1962) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:33,30 | 28. 11. 2015 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 4x50 KŠ muži | - | - | - |
2 | 13 | 4x50 KŠ mix | - | - | - |
2 | 24 | 4x50 PŠ mix | - | - | - |
2 | 29 | večírek masters | - | - | - |
3 | 32 | 50 m prsa | 00:37,18 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
3 | 38 | 4x50 PŠ muži | - | - | - |
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) | |||||
1 | 5 | 200 m prsa | 04:04,58 | 16. 5. 2015 | Třebíč |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:48,50 | 12. 12. 2015 | Jihlava |
3 | 31 | 50 m prsa | 00:47,60 | 7. 3. 2015 | Brno - Lesná |
3 | 33 | 100 m motýlek | 01:49,76 | 13. 11. 2016 | Česká Lípa |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HAVRÁNEK Tomáš (1994) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |