Přehled přihlášek
Prázdninový čtyřboj
Přihlášeno lidí: | 107 |
Počet startů: | 362 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,27 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,12 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,90 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,70 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
BERN Oskar (2014) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:47,32 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,33 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:45,68 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:34,16 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:54,36 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,86 | 30. 4. 2022 | Chomutov |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:51,61 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:36,02 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:36,68 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,16 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:44,11 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,64 | 30. 4. 2022 | Chomutov |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:26,23 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:27,06 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:24,33 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:27,55 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m znak | 00:31,27 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:31,09 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,23 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
BROŽOVÁ Olga (1962) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:51,04 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 50 m znak | 00:50,14 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:58,47 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:46,14 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:28,68 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:30,24 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:33,71 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,14 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:27,17 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:27,83 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:35,40 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,17 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:56,34 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:46,76 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:59,57 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:37,19 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:41,47 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,76 | 7. 11. 2021 | Česká Lípa |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:44,03 | 2. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:37,69 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:29,73 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,77 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,97 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,63 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
FAZEKAŠ Adam (2014) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,92 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:35,27 | 28. 11. 2021 | Zlín |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,00 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,80 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 01:06,21 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:54,86 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:53,09 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:39,04 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
FUČÍKOVÁ Lucie (2013) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:54,76 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:20,22 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:54,58 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,88 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,32 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,56 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,49 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
GANZIUC Elisabeta (2013) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:13,84 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:23,82 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
HAAN Richard Kryštof (2013) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:31,19 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:34,77 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:39,04 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:41,23 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,41 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
HANZAL Jan (1998) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:26,63 | 7. 5. 2022 | Ústí nad Labem |
1 | 5 | 50 m znak | 00:28,61 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:32,73 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,54 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:25,48 | 2. 9. 2021 | Olomouc |
1 | 5 | 50 m znak | 00:26,81 | 3. 9. 2020 | Olomouc |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:30,48 | 3. 9. 2020 | Olomouc |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:24,00 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:51,63 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,52 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:48,45 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,43 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
HERNYCHOVÁ Sofie (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:06,43 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:23,00 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:03,62 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
HRUBÝ Petr (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:51,86 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:50,76 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:48,35 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:48,70 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:56,70 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:39,93 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:43,15 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,15 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:39,83 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,86 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:27,12 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:27,17 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:30,29 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,31 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:38,98 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:41,43 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:49,13 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:33,25 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:41,69 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:41,28 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:44,97 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:33,53 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
KALMAN Jakub (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:37,17 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
KATONA Zsolt junior (2010) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:56,35 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KODÝTEK Izabel (2015) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KOSORÚ Darina (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:10,99 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:14,64 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
KOTT Šimon (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 01:13,68 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:51,91 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:56,34 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:45,03 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
KOZÁK Vojtěch (2012) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,25 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,54 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,35 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,25 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:48,90 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:43,60 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:50,17 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:37,20 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
KUČERA Matyáš (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | 00:52,45 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:43,16 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:26,58 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:27,17 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:33,35 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,52 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,68 | 5. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,30 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:35,38 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,41 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
LIPŠ Vojtěch (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:51,31 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:14,19 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:46,99 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
LISEJCHIKOV Elisej (2014) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LOCHMAN Tomáš (1963) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:34,96 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:36,63 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,20 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,21 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
LOŸ Alexandre Christian (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:47,00 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:37,24 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
MACH Jiří (1974) | |||||
1 | 7 | 50 m prsa | 00:42,97 | 15. 5. 2022 | Přerov |
MAJEROVÁ Vendulka (1961) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,46 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:35,49 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
MAKAL Ondřej (2011) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:51,00 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:43,98 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
MAMMADOV Mikayil (2014) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MAMMADOV Murad (2015) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MERUNKOVÁ Anita (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:10,16 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:04,06 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:42,95 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,66 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:52,14 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:35,00 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
NAMYSLOV Jiří (1992) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,08 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:36,76 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:35,61 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,39 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
NEKLAPIL Filip (2013) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:02,22 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:55,81 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:28,16 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:31,13 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,75 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,76 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
NĚMEC Michal (2014) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:26,24 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:30,35 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:30,61 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:24,79 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:29,17 | 28. 11. 2021 | Zlín |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,70 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:34,10 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,05 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,78 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,59 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:43,25 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,99 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
OSIPOV Fedor (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
PERŠL Radana (1979) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:35,03 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:42,46 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,66 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:30,82 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,05 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,06 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,70 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
PIRK David (2014) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
PISTULKOVÁ Josefína (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:56,25 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:08,67 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:54,35 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:30,50 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,86 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:38,53 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,42 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
POSPÍŠILOVÁ Alena (1954) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:43,48 | 2. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:37,75 | 27. 11. 2021 | Praha - Vinohrady |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:55,03 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:52,90 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:06,33 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:40,37 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
PTÁK Petr (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:16,70 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:17,16 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:27,11 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:29,49 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:33,17 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,31 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:25,62 | 30. 10. 2021 | Veenendaal (NED) |
1 | 5 | 50 m znak | 00:26,78 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:30,62 | 2. 10. 2021 | Veenendaal (NED) |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:23,87 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
RIZAYEV Ramiz (2014) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
RUSTAMOV Artem (2015) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | 01:31,41 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
RUSTAMOV Timur (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:56,79 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
SEMAN Karel (2013) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:50,80 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:46,45 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,48 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,25 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,69 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,17 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,19 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,61 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:39,47 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,21 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:35,62 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,54 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:42,94 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,31 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,14 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,14 | 23. 4. 2022 | Zlín |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:43,33 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,87 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,87 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:39,72 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,23 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:29,28 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,85 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:38,66 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,81 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 01:05,84 | 14. 5. 2022 | Přerov |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:02,80 | 7. 11. 2021 | Česká Lípa |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:29,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,53 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,66 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,47 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:50,34 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:44,19 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:46,78 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:35,86 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,00 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,26 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:43,08 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,42 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:34,36 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:36,96 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:44,42 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,31 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:35,63 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,35 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:42,02 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,96 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:39,55 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:41,30 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:41,84 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,35 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,11 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,04 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,58 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,00 | 27. 11. 2021 | Zlín |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,86 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:39,25 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,49 | 27. 11. 2021 | Zlín |
TICHÝ František (2015) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:47,75 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:48,74 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:52,12 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:38,35 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
TYBUREC Ivo (1962) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,46 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,55 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,18 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,72 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,62 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,52 | 2. 10. 2021 | Trutnov |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:41,12 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,10 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
VEREMIIEV Maksim (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:28,14 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:29,10 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,72 | 3. 6. 2022 | Praha - Podolí |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:34,01 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,39 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,90 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,70 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:50,37 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:49,60 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:55,40 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:45,20 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:51,73 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:35,99 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
XIE En (2016) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,07 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,23 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,97 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,03 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:43,90 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:39,86 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:45,62 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,33 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,48 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:35,34 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,09 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,35 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | 00:52,38 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:52,97 | 11. 6. 2022 | Náchod |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:44,57 | 29. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:40,56 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,37 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:48,06 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:34,85 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,99 | 22. 4. 2022 | Zlín |
1 | 5 | 50 m znak | 00:31,94 | 23. 4. 2022 | Zlín |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:34,86 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,55 | 4. 6. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:50,75 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:50,06 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:48,34 | 27. 5. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:36,53 | 28. 5. 2022 | Praha - Radlice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |