Přehled přihlášek
Velká cena Pardubic
Přihlášeno lidí: | 25 |
Počet startů: | 134 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:29,84 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 8 | 200 m prsa | 02:42,79 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:06,96 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 29 | 200 m znak | 02:24,54 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 33 | 200 m polohový závod | 02:28,25 | 13. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:25,48 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
1 | 5 | 100 m znak | 00:59,47 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
3 | 11 | 50 m motýlek | - | - | - |
3 | 17 | 50 m znak | 00:28,27 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
3 | 21 | 100 m volný způsob | 00:54,05 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
5 | 28 | 200 m znak | 02:12,39 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:26,27 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 200 m prsa | 02:32,91 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 15 | 100 m prsa | 01:09,47 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 21 | 100 m volný způsob | 00:56,98 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 26 | 50 m prsa | 00:31,68 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 32 | 200 m polohový závod | 02:17,46 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:26,29 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 16:46,52 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:17,47 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 400 m polohový závod | 04:54,47 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 24 | 200 m volný způsob | 02:03,50 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 32 | 200 m polohový závod | 02:17,95 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:25,91 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 100 m znak | 01:03,69 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:44,57 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 17 | 50 m znak | 00:29,97 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
5 | 24 | 200 m volný způsob | 02:07,30 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 30 | 100 m motýlek | 01:03,24 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,74 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 200 m prsa | 03:03,02 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 12 | 50 m motýlek | 00:36,04 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 16 | 100 m prsa | 01:24,08 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 18 | 50 m znak | 00:38,35 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 27 | 50 m prsa | 00:38,63 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 33 | 200 m polohový závod | 02:45,61 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,71 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 200 m prsa | 02:53,18 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 16 | 100 m prsa | 01:22,00 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:48,18 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 27 | 50 m prsa | 00:38,45 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
5 | 33 | 200 m polohový závod | 02:44,01 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
HANZAL Jan (1998) | |||||
3 | 19 | 400 m polohový závod | 04:32,90 | 20. 4. 2018 | Graz (AUT) |
5 | 24 | 200 m volný způsob | 01:56,20 | 4. 5. 2018 | Bratislava (SVK) |
5 | 30 | 100 m motýlek | 00:58,83 | 5. 5. 2017 | Bratislava (SVK) |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:08,81 | 12. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
1 | 7 | 200 m prsa | 02:23,84 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
3 | 15 | 100 m prsa | 01:08,93 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
3 | 19 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 17. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
5 | 28 | 200 m znak | 02:06,25 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 34 | 800 m volný způsob | 08:24,43 | 7. 3. 2021 | Šamorín (SVK) |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,35 | 6. 11. 2015 | Dubai (UAE) |
3 | 12 | 50 m motýlek | 00:26,84 | 9. 7. 2017 | Praha - Podolí |
3 | 22 | 100 m volný způsob | 00:55,26 | 6. 8. 2015 | Kazaň (RUS) |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 01:01,33 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 11 | 50 m motýlek | 00:26,58 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 17 | 50 m znak | 00:28,09 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 30 | 100 m motýlek | 01:01,41 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:14,64 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 17:01,77 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:14,55 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 400 m polohový závod | 05:04,39 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 34 | 800 m volný způsob | 08:57,50 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 8 | 200 m prsa | 02:49,38 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 12 | 50 m motýlek | 00:29,91 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 27 | 50 m prsa | 00:36,21 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 31 | 100 m motýlek | 01:09,75 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:29,50 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
1 | 8 | 200 m prsa | 02:56,36 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
3 | 12 | 50 m motýlek | 00:31,25 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:25,60 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
5 | 25 | 200 m volný způsob | 02:17,99 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
5 | 31 | 100 m motýlek | 01:11,21 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 10 | 1500 m volný způsob | 17:21,23 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
3 | 14 | 400 m volný způsob | 04:27,57 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:13,54 | 23. 6. 2019 | České Budějovice |
5 | 35 | 800 m volný způsob | 09:06,19 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:20,86 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 16:07,99 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:30,11 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 400 m polohový závod | 04:51,71 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
5 | 24 | 200 m volný způsob | 02:04,97 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
5 | 34 | 800 m volný způsob | 08:31,49 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 00:59,77 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
3 | 11 | 50 m motýlek | 00:26,36 | 17. 5. 2019 | Pardubice |
3 | 17 | 50 m znak | 00:27,98 | 14. 7. 2018 | Praha - Podolí |
5 | 30 | 100 m motýlek | 00:57,03 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:28,61 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:32,31 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 19:17,02 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
3 | 11 | 50 m motýlek | 00:32,50 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:36,42 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 21 | 100 m volný způsob | 01:00,61 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 34 | 800 m volný způsob | 10:19,25 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:27,36 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 17:28,00 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 11 | 50 m motýlek | 00:32,03 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:29,05 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 21 | 100 m volný způsob | 00:58,87 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 24 | 200 m volný způsob | 02:07,28 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 34 | 800 m volný způsob | 09:11,43 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:19,73 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 16:20,92 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 13 | 400 m volný způsob | 04:11,22 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
3 | 19 | 400 m polohový závod | 04:57,89 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 34 | 800 m volný způsob | 08:32,99 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,15 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 100 m znak | 01:15,91 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 21:00,81 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,52 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 100 m znak | 01:19,06 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 18 | 50 m znak | 00:36,68 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 22 | 100 m volný způsob | 01:06,57 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
5 | 25 | 200 m volný způsob | 02:26,73 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 8 | 200 m prsa | 02:45,30 | 26. 6. 2019 | Liberec |
3 | 14 | 400 m volný způsob | 04:35,29 | 24. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
3 | 16 | 100 m prsa | 01:18,15 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:14,61 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
5 | 27 | 50 m prsa | 00:36,66 | 24. 6. 2019 | Liberec |
5 | 33 | 200 m polohový závod | 02:27,80 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
5 | 35 | 800 m volný způsob | 09:24,18 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 01:14,23 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 14 | 400 m volný způsob | 04:52,31 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:24,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
5 | 25 | 200 m volný způsob | 02:19,30 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 35 | 800 m volný způsob | - | - | - |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,63 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 200 m prsa | 02:40,79 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
3 | 16 | 100 m prsa | 01:14,92 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 400 m polohový závod | 05:11,38 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
5 | 27 | 50 m prsa | 00:35,97 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
5 | 29 | 200 m znak | 02:53,72 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
5 | 33 | 200 m polohový závod | 02:26,06 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KRAMÁR Max (2008) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |