Přehled přihlášek
Praha 2022
Přihlášeno lidí: | 29 |
Počet startů: | 122 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,71 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:37,49 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
BORYSLAVSKYI Ivan (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:24,63 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:26,23 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 10 | 50 m znak | 00:27,06 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
2 | 12 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 14 | 100 m motýlek | - | - | - |
2 | 16 | 200 m znak | 02:10,68 | 3. 4. 2022 | Pardubice |
4 | 25 | 100 m znak | 00:59,06 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:52,85 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,91 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:27,63 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:03,19 | 23. 4. 2022 | Zlín |
2 | 22 | 800 m volný způsob | 09:32,16 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
4 | 25 | 100 m znak | 01:01,82 | 24. 4. 2022 | Zlín |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:56,27 | 24. 4. 2022 | Zlín |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,89 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:31,63 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:08,65 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,00 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:33,92 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:21,27 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 30 | 200 m prsa | 02:57,34 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 34 | 100 m volný způsob | 01:04,70 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,74 | 22. 4. 2022 | Zlín |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:32,88 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:14,48 | 24. 4. 2022 | Zlín |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:21,97 | 23. 4. 2022 | Zlín |
4 | 30 | 200 m prsa | 02:53,18 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:42,30 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m prsa | 00:30,76 | 23. 4. 2022 | Zlín |
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 16:04,42 | 10. 4. 2022 | Kranj (SLO) |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:01,74 | 24. 4. 2022 | Zlín |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:05,33 | 23. 4. 2022 | Zlín |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:08,59 | 24. 4. 2022 | Zlín |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:25,35 | 6. 11. 2015 | Dubai (UAE) |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:33,84 | 29. 5. 2015 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:26,84 | 9. 7. 2017 | Praha - Podolí |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:00,24 | 4. 8. 2015 | Kazaň (RUS) |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,92 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:34,23 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 25 | 100 m znak | 01:15,63 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 01:02,75 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 17:19,64 | 23. 4. 2022 | Zlín |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:06,20 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 22 | 800 m volný způsob | 09:04,76 | 24. 4. 2022 | Zlín |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:22,18 | 22. 4. 2022 | Zlín |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:56,38 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
2 | 14 | 100 m motýlek | 01:08,22 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 100 m prsa | 01:20,90 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
4 | 27 | 200 m motýlek | 02:30,59 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 31 | 200 m polohový závod | 02:28,89 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,17 | 3. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:29,82 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:09,75 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
4 | 30 | 200 m prsa | 02:49,38 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:34,35 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,63 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:34,01 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 26 | 100 m znak | 01:17,37 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
4 | 34 | 100 m volný způsob | 01:05,79 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,14 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:31,25 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:09,21 | 22. 4. 2022 | Zlín |
2 | 17 | 400 m polohový závod | 05:23,10 | 24. 4. 2022 | Zlín |
4 | 28 | 200 m motýlek | 02:37,13 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:30,75 | 22. 4. 2022 | Zlín |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 17:21,23 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,70 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:27,71 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 14 | 100 m motýlek | 01:03,20 | 23. 4. 2022 | Zlín |
2 | 18 | 400 m polohový závod | 04:51,71 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
4 | 27 | 200 m motýlek | 02:19,47 | 23. 4. 2022 | Zlín |
4 | 31 | 200 m polohový závod | 02:18,57 | 22. 4. 2022 | Zlín |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 01:00,33 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 17:39,89 | 23. 4. 2022 | Zlín |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,36 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 17:19,20 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:31,90 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m znak | 00:34,81 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 26 | 100 m znak | 01:14,04 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:51,51 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,21 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:32,21 | 24. 4. 2022 | Zlín |
4 | 26 | 100 m znak | 01:11,13 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:43,84 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 34 | 100 m volný způsob | 01:04,15 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 16:13,26 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:34,90 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 25 | 100 m znak | 01:15,91 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 01:05,22 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:34,36 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:17,86 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 200 m znak | 02:48,68 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 24 | 400 m volný způsob | 06:33,11 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,01 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:33,07 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:12,53 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:18,15 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
4 | 30 | 200 m prsa | 02:44,66 | 1. 4. 2022 | Pardubice |
4 | 34 | 100 m volný způsob | 01:03,27 | 24. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
VEREMIIEV Maksim (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:26,14 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:29,64 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 14 | 100 m motýlek | - | - | - |
4 | 25 | 100 m znak | 01:05,09 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:58,23 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:32,08 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 21:34,30 | 27. 3. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:36,27 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
2 | 16 | 200 m znak | 02:34,98 | 29. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 400 m polohový závod | 05:30,66 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:31,48 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:19,41 | 30. 4. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m motýlek | 01:13,38 | 22. 4. 2022 | Zlín |
4 | 24 | 400 m volný způsob | 04:48,15 | 22. 4. 2022 | Zlín |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:37,89 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:27,86 | 22. 4. 2022 | Zlín |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:34,86 | 2. 4. 2022 | Pardubice |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 03:12,60 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 400 m polohový závod | 05:08,85 | 20. 5. 2022 | Praha - Podolí |
4 | 30 | 200 m prsa | 02:39,22 | 24. 4. 2022 | Zlín |
4 | 32 | 200 m polohový závod | 02:25,09 | 20. 5. 2022 | Praha - Podolí |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |