Přehled přihlášek
Jarní Krajský přebor staršího žactva Praha
Přihlášeno lidí: | 27 |
Počet startů: | 161 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:54,36 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:58,03 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:34,99 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:30,10 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 28 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:48,65 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:16,63 | 30. 4. 2022 | Chomutov |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:53,81 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:28,64 | 30. 4. 2022 | Chomutov |
2 | 18 | 100 m znak | 01:13,17 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
3 | 25 | 200 m znak | 02:35,31 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:02,10 | 30. 4. 2022 | Chomutov |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:41,85 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:28,55 | 26. 3. 2022 | Praha - Podolí |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:38,20 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 100 m prsa | 02:01,98 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:42,44 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:58,29 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:41,95 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:42,32 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:27,28 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:33,96 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:52,01 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:23,84 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
3 | 24 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:14,98 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 4 | 100 m prsa | 02:06,33 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:42,58 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:57,80 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 28 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:43,99 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 01:34,69 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:34,16 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 03:15,90 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 29 | 200 m prsa | 03:22,68 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:17,28 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:39,68 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 100 m prsa | 02:01,98 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:34,57 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | - | - | - |
3 | 26 | 100 m motýlek | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:14,24 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
KALMAN Jakub (2010) | |||||
2 | 14 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KOTT Šimon (2010) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 7 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:48,73 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 02:00,90 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:52,64 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:21,94 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:57,56 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:27,25 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 100 m znak | 01:14,20 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | 02:41,85 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:00,78 | 12. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
KUČERA Matyáš (2010) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:49,57 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 02:09,87 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:52,39 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
LUCBAUEROVÁ Kateřina (2010) | |||||
1 | 4 | 100 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 13 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 15 | 200 m polohový závod | - | - | - |
3 | 28 | 200 m prsa | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | - | - | - |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:07,78 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:55,50 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:37,50 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m znak | 01:35,27 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:25,69 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:44,77 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | - | - | - |
ROGOZHYNA Uliana (2008) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 13 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 15 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m znak | - | - | - |
3 | 24 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 30 | 100 m volný způsob | - | - | - |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:38,67 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 11:08,94 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:31,86 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:44,22 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m znak | 01:11,54 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
3 | 24 | 200 m znak | 02:37,74 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:08,96 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:25,69 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:28,87 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 100 m znak | 01:09,41 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:11,42 | 12. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 3 | 100 m prsa | 02:06,12 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:38,28 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:42,03 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:35,69 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:09,88 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:40,10 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m polohový závod | 01:44,52 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:36,21 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 06:36,57 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
3 | 28 | 200 m prsa | 03:44,03 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:20,45 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:09,80 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 04:33,81 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:29,42 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:12,65 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | 17:19,48 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
3 | 25 | 200 m znak | 02:27,39 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:28,11 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 100 m prsa | 01:54,61 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m polohový závod | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:39,88 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 29 | 200 m prsa | 04:03,06 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:31,54 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 3 | 100 m prsa | 02:02,30 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:40,08 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 01:44,96 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:33,04 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:26,75 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 10:54,80 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:31,48 | 9. 4. 2022 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 400 m volný způsob | 05:15,90 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
3 | 24 | 200 m znak | 02:46,16 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
3 | 26 | 100 m motýlek | 01:20,05 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:08,48 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:41,58 | 5. 12. 2021 | Kladno |
1 | 7 | 100 m polohový závod | 01:26,63 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m volný způsob | 05:34,99 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:33,59 | 4. 12. 2021 | Kladno |
2 | 16 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 18 | 100 m znak | 01:24,19 | 4. 12. 2021 | Kladno |
3 | 25 | 200 m znak | 03:02,24 | 5. 12. 2021 | Kladno |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:11,17 | 10. 4. 2022 | Praha - Zelený pruh |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:59,43 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 100 m prsa | 01:50,03 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:35,85 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 03:25,86 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
2 | 17 | 100 m znak | 01:27,20 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 24 | 200 m znak | 03:09,21 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:19,26 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:09,04 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
1 | 3 | 100 m prsa | 02:08,66 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:40,03 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m znak | 02:02,96 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 25 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 31 | 100 m volný způsob | 01:26,55 | 14. 5. 2022 | Praha - Eden |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KATONA Zsolt junior (2010) | |||||
KREJČÍ Petr (2009) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |