Přehled přihlášek
Trojboj pro plavce z Prahy
Přihlášeno lidí: | 34 |
Počet startů: | 113 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 11 | 200 m znak | 02:24,54 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 17 | 400 m polohový závod | 05:06,96 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 02:28,25 | 13. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:34,63 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 16 | 200 m volný způsob | 03:01,94 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 22 | 100 m znak | 01:28,66 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 03:02,07 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,68 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 14 | 100 m prsa | 01:09,47 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 24 | 200 m prsa | 02:32,91 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,51 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 18 | 400 m polohový závod | 04:54,47 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:17,95 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,97 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:03,24 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 22 | 100 m znak | 01:03,69 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,40 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:31,33 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 26 | 100 m volný způsob | 01:08,04 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,98 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,71 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:06,80 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:38,45 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:22,00 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 23 | 200 m prsa | 02:53,81 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 12 | 200 m znak | 02:06,25 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 18 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 17. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:08,00 | 5. 3. 2021 | Šamorín (SVK) |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:43,35 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:48,38 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:21,67 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 03:05,25 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,54 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,25 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 12 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 26 | 100 m volný způsob | 01:00,78 | 12. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:44,96 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:50,78 | 25. 11. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 14 | 100 m prsa | - | - | - |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,58 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 16 | 200 m volný způsob | 02:06,20 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 30 | 400 m volný způsob | 04:27,18 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:00,24 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 18 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 20 | 200 m motýlek | 02:10,36 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 30 | 400 m volný způsob | 04:14,55 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,91 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:36,21 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 23 | 200 m prsa | 02:49,38 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,22 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,08 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:11,32 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:03,76 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:06,53 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 15 | 200 m volný způsob | 02:08,36 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:00,00 | 13. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 29 | 400 m volný způsob | 04:27,57 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:28,28 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 12 | 200 m znak | 02:11,87 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 18 | 400 m polohový závod | 04:51,71 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 30 | 400 m volný způsob | 04:09,38 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:12,89 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 20 | 200 m motýlek | 02:36,34 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 30 | 400 m volný způsob | 04:37,38 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,93 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 26 | 100 m volný způsob | 01:01,79 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 30 | 400 m volný způsob | 04:29,05 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:36,45 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:25,26 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 21 | 100 m znak | 01:25,12 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:17,51 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 16 | 200 m volný způsob | 02:02,25 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 18 | 400 m polohový závod | 05:02,06 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 20 | 200 m motýlek | 02:19,73 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 30 | 400 m volný způsob | 04:11,22 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,28 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 11 | 200 m znak | 03:11,45 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 15 | 200 m volný způsob | 03:09,52 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,38 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:42,48 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 15 | 200 m volný způsob | 03:40,34 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,61 | 24. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
1 | 15 | 200 m volný způsob | 02:11,79 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:03,27 | 24. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,49 | 27. 11. 2021 | Zlín |
1 | 15 | 200 m volný způsob | 02:15,90 | 27. 11. 2021 | Zlín |
1 | 21 | 100 m znak | 01:12,61 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:03,17 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:47,75 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 24 | 200 m prsa | 04:03,06 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 26 | 100 m volný způsob | 01:31,54 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 17 | 400 m polohový závod | 05:51,10 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 02:49,35 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 15 | 200 m volný způsob | 02:33,35 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 21 | 100 m znak | 01:20,47 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
1 | 25 | 100 m volný způsob | 01:10,86 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 27 | 200 m polohový závod | - | - | - |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:16,01 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 16 | 200 m volný způsob | 02:26,02 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:51,77 | 26. 4. 2019 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:44,30 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 16 | 200 m volný způsob | 02:41,58 | 5. 12. 2021 | Kladno |
1 | 22 | 100 m znak | 01:24,19 | 4. 12. 2021 | Kladno |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:39,22 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:30,00 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 15 | 200 m volný způsob | 02:36,44 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:40,06 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,55 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:28,88 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 23 | 200 m prsa | 03:13,19 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:51,78 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:40,03 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 14 | 100 m prsa | 02:08,66 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
VOŽENÍLEK Daniel (2009) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |