Přehled přihlášek
Jarní cena Prahy
Přihlášeno lidí: | 37 |
Počet startů: | 173 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:47,58 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m znak | 02:12,25 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 22 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 33 | 50 m znak | 00:57,50 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 42 | 100 m volný způsob | - | - | - |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:37,86 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 34 | 50 m znak | 00:46,58 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,71 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 13 | 100 m znak | 01:21,09 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 31 | 200 m volný způsob | 02:29,17 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 34 | 50 m znak | 00:41,16 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 45 | 100 m volný způsob | 01:13,43 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 51 | 200 m znak | 02:41,50 | 12. 12. 2021 | Litoměřice |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:26,07 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
1 | 14 | 100 m znak | 01:03,69 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
2 | 34 | 50 m znak | 00:29,97 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 46 | 100 m volný způsob | 00:56,65 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 52 | 200 m znak | 02:17,62 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:41,85 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 24 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 34 | 50 m znak | 00:50,03 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 44 | 100 m volný způsob | - | - | - |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,85 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 20 | 200 m polohový závod | 02:59,96 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 34 | 50 m znak | 00:37,37 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 46 | 100 m volný způsob | 01:00,86 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 58 | 100 m motýlek | 01:13,15 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,80 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 23 | 100 m prsa | 01:22,35 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 33 | 50 m znak | 00:35,27 | 28. 11. 2021 | Zlín |
2 | 37 | 200 m prsa | 02:56,85 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 43 | 100 m volný způsob | 01:06,75 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
2 | 34 | 50 m znak | 00:56,63 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 45 | 100 m volný způsob | 01:41,95 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:33,18 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 23 | 100 m prsa | 01:22,00 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 37 | 200 m prsa | 02:53,81 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 43 | 100 m volný způsob | 01:08,76 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 55 | 100 m motýlek | 01:16,23 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:47,02 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 21 | 100 m prsa | 01:43,68 | 5. 12. 2021 | Kladno |
2 | 33 | 50 m znak | 00:50,01 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 41 | 100 m volný způsob | 01:18,58 | 5. 12. 2021 | Kladno |
HRUBÝ Petr (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | - | - | - |
2 | 34 | 50 m znak | - | - | - |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:34,16 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 19 | 200 m polohový závod | 03:15,90 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 25 | 100 m prsa | 01:34,69 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 34 | 50 m znak | 00:40,15 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 39 | 200 m prsa | 03:22,68 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 45 | 100 m volný způsob | 01:17,28 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:41,67 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 22 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 33 | 50 m znak | 00:48,08 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 42 | 100 m volný způsob | - | - | - |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:36,31 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 17 | 200 m polohový závod | 03:08,84 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 23 | 100 m prsa | 01:42,61 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 33 | 50 m znak | 00:44,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 37 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 43 | 100 m volný způsob | 01:15,84 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
KOTT Šimon (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 01:12,89 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 24 | 100 m prsa | 01:58,41 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 34 | 50 m znak | 01:03,70 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 44 | 100 m volný způsob | 01:52,64 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,92 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 13 | 100 m znak | 01:18,80 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 31 | 200 m volný způsob | 02:21,94 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 34 | 50 m znak | 00:34,25 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 45 | 100 m volný způsob | 01:02,96 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 51 | 200 m znak | 02:41,85 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
KŘÍŽOVÁ Johana (2011) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:46,95 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 100 m znak | 01:49,65 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 33 | 50 m znak | 00:46,60 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 41 | 100 m volný způsob | 01:48,36 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KUČERA Matyáš (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:49,57 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 100 m znak | 02:09,87 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 34 | 50 m znak | 00:56,39 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 44 | 100 m volný způsob | 01:52,39 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
LIPŠ Vojtěch (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:58,48 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 34 | 50 m znak | 00:57,43 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:47,64 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m znak | 01:35,27 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 33 | 50 m znak | 00:54,82 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 42 | 100 m volný způsob | 01:25,69 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
PISTULKOVÁ Josefína (2012) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 01:01,72 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 33 | 50 m znak | 00:56,30 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
POKORNÁ Emily (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,31 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 11 | 100 m znak | 01:16,42 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 17 | 200 m polohový závod | 02:43,93 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 29 | 200 m volný způsob | 02:25,71 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 33 | 50 m znak | 00:35,33 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 43 | 100 m volný způsob | 01:07,32 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,02 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 200 m motýlek | 02:32,31 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 46 | 100 m volný způsob | 01:03,72 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 58 | 100 m motýlek | 01:10,55 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,85 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 32 | 200 m volný způsob | 02:08,79 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 46 | 100 m volný způsob | 00:58,87 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 58 | 100 m motýlek | 01:23,70 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:36,00 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m znak | 01:27,19 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 16 | 200 m polohový závod | 02:47,56 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 33 | 50 m znak | 00:40,34 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 48 | 200 m znak | 03:10,04 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 54 | 100 m motýlek | 01:20,58 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:33,15 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 10 | 100 m znak | 01:15,87 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 22 | 100 m prsa | 01:47,56 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 42 | 100 m volný způsob | 01:07,51 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 54 | 100 m motýlek | 01:13,11 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:52,58 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 100 m znak | 01:42,03 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 24 | 100 m prsa | 02:06,12 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 34 | 50 m znak | 00:54,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 44 | 100 m volný způsob | 01:35,69 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:38,21 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 21 | 100 m prsa | 01:43,95 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 27 | 200 m volný způsob | 03:09,88 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 33 | 50 m znak | 00:47,45 | 21. 12. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 35 | 200 m prsa | 03:44,03 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 41 | 100 m volný způsob | 01:26,80 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:34,19 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 13 | 100 m znak | 01:21,21 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 31 | 200 m volný způsob | 02:31,86 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 34 | 50 m znak | 00:37,10 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 45 | 100 m volný způsob | 01:11,92 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 51 | 200 m znak | 02:32,01 | 12. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:38,14 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 100 m znak | 01:23,19 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 17 | 200 m polohový závod | 02:55,89 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 33 | 50 m znak | 00:42,90 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 43 | 100 m volný způsob | 01:16,11 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 55 | 100 m motýlek | 01:21,77 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:32,35 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 100 m znak | 01:48,13 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 29 | 200 m volný způsob | 02:32,79 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 33 | 50 m znak | 00:45,52 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 43 | 100 m volný způsob | 01:15,82 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 55 | 100 m motýlek | 01:34,40 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:58,91 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 24 | 100 m prsa | 02:02,71 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 30 | 200 m volný způsob | 03:28,11 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 34 | 50 m znak | 00:56,88 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 44 | 100 m volný způsob | 01:27,58 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 56 | 100 m motýlek | - | - | - |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:32,00 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
1 | 10 | 100 m znak | 01:25,51 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 28 | 200 m volný způsob | 02:35,15 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 33 | 50 m znak | 00:38,10 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 42 | 100 m volný způsob | 01:12,09 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 48 | 200 m znak | 02:46,16 | 22. 1. 2022 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:33,07 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 100 m znak | 01:26,43 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 30 | 200 m volný způsob | 02:44,15 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 34 | 50 m znak | 00:59,66 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 44 | 100 m volný způsob | 01:22,13 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 50 | 200 m znak | 03:02,24 | 5. 12. 2021 | Kladno |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:32,18 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 100 m znak | 01:22,65 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 17 | 200 m polohový závod | 02:58,22 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 29 | 200 m volný způsob | 02:23,87 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
2 | 49 | 200 m znak | 02:56,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 55 | 100 m motýlek | 01:14,22 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:50,27 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
2 | 33 | 50 m znak | 00:57,47 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,27 | 26. 2. 2022 | Praha - Podolí |
1 | 17 | 200 m polohový závod | 02:29,41 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
1 | 23 | 100 m prsa | 01:16,59 | 20. 3. 2022 | České Budějovice |
2 | 37 | 200 m prsa | 02:40,79 | 19. 3. 2022 | České Budějovice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HERNYCHOVÁ Sofie (2012) | |||||
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010) | |||||
KATONA Zsolt junior (2010) | |||||
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
ZÁRUBA Matěj (2008) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |