Přehled přihlášek
Krajské kolo MČR družstev
Přihlášeno lidí: | 24 |
Počet startů: | 89 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:07,78 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:08,80 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 200 m znak | 02:19,95 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:18,16 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:05,57 | 12. 12. 2021 | Litoměřice |
1 | 8 | 100 m znak | 01:17,25 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:41,50 | 12. 12. 2021 | Litoměřice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 05:11,86 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:25,07 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:13,32 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:05,76 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,23 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:16,79 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:12,63 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,47 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:11,41 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
DELMOTTE Luc (1992) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | - | - | - |
2 | 22 | 50 m volný způsob | - | - | - |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:56,85 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:22,35 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | - | - | - |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:46,17 | 27. 11. 2021 | Zlín |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:34,98 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:19,94 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:39,73 | 27. 11. 2021 | Zlín |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:50,01 | 23. 11. 2012 | Chartres (FRA) |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:22,93 | 28. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:52,57 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 00:57,77 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:19,87 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:00,83 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:02,03 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:00,08 | 18. 10. 2020 | Skopje (MKD) |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:15,51 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:05,81 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:22,52 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:10,36 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:22,61 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,21 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:03,81 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:33,24 | 17. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 100 m znak | 01:02,19 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:06,70 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:57,21 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:01,99 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:28,70 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:09,25 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:17,29 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:17,93 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:05,89 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 08:49,80 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:56,41 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:39,44 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:11,87 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:20,64 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:40,09 | 26. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:57,89 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:09,30 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:13,39 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:27,49 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | 01:09,43 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:38,78 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:24,83 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 15:48,06 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:58,04 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:01,65 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:41,32 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:00,96 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:15,91 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:24,80 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:11,94 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:05,41 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:21,90 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:31,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 03:03,13 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:15,90 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:50,48 | 12. 12. 2021 | Litoměřice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 11:07,72 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:37,26 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:11,38 | 12. 12. 2021 | Prostějov |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:13,74 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:25,34 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
EYBL Václav (2006) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
KRAMÁR Max (2008) | |||||
LAHODA David (2005) | |||||
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
POKORNÁ Emily (2006) | |||||
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |