Přehled přihlášek
Zimní Mezinárodní Mistrovství ČR masters
Přihlášeno lidí: | 12 |
Počet startů: | 42 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
AUGUSTOVÁ Kateřina (1971) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 06:07,28 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
3 | 23 | 200 m volný způsob | 02:57,42 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
3 | 25 | 50 m prsa | 00:46,41 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
BŘICHÁČEK Václav (1938) | |||||
1 | 4 | 200 m prsa | 05:08,16 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
2 | 17 | 100 m prsa | 02:07,39 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
3 | 26 | 50 m prsa | 00:55,29 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
3 | 34 | 100 m polohový závod | 01:58,54 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 03:40,52 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 50 m prsa | 00:44,03 | 2. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
3 | 33 | 100 m polohový závod | 01:30,09 | 3. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
FELGROVÁ Ivana (1942) | |||||
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:58,29 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
2 | 16 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 20 | 200 m polohový závod | 04:32,17 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
3 | 23 | 200 m volný způsob | - | - | - |
3 | 25 | 50 m prsa | 00:55,31 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
KROPÍK Miroslav (1957) | |||||
2 | 13 | 50 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 100 m volný způsob | - | - | - |
LOCHMAN Tomáš (1963) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 100 m volný způsob | - | - | - |
3 | 30 | 50 m volný způsob | 00:30,21 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
MAJER Hanuš (1960) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 13 | 50 m znak | - | - | - |
3 | 30 | 50 m volný způsob | - | - | - |
MAJEROVÁ Vendulka (1961) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 12 | 50 m znak | - | - | - |
2 | 18 | 100 m volný způsob | - | - | - |
3 | 27 | 200 m znak | - | - | - |
3 | 29 | 50 m volný způsob | - | - | - |
3 | 33 | 100 m polohový závod | - | - | - |
PERŠL Radana (1979) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:53,45 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:35,30 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 100 m prsa | 01:35,47 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
2 | 19 | 100 m volný způsob | 01:05,06 | 14. 9. 2019 | Zlín |
3 | 30 | 50 m volný způsob | 00:28,57 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
3 | 34 | 100 m polohový závod | 01:15,72 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
2 | 16 | 100 m prsa | 02:19,19 | 3. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
3 | 25 | 50 m prsa | 01:03,75 | 2. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
3 | 33 | 100 m polohový závod | 01:55,47 | 15. 9. 2019 | Zlín |
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 14 | 200 m motýlek | - | - | - |
3 | 25 | 50 m prsa | 00:49,60 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
3 | 31 | 100 m motýlek | 01:54,16 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |