Přehled přihlášek
Vánoční čtyřboj - 47. půlročník
Přihlášeno lidí: | 95 |
Počet startů: | 306 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,27 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,12 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,90 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,84 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:28,67 | 3. 9. 2020 | Olomouc |
1 | 6 | 50 m znak | 00:29,39 | 3. 9. 2020 | Olomouc |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:30,94 | 3. 9. 2020 | Olomouc |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,82 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
BERN Oskar (2014) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:53,04 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:50,30 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:52,35 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:43,52 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:51,87 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:57,26 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:38,95 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:41,20 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:36,40 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:50,27 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,07 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,55 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:30,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:31,09 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,23 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:28,68 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:30,24 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:33,71 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:26,14 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,44 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:27,83 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:37,24 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,17 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:41,65 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,86 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,55 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,25 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:41,85 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:30,78 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:35,83 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:41,61 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,95 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,98 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m znak | 00:35,27 | 28. 11. 2021 | Zlín |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,71 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,80 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:56,63 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:56,23 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:42,44 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
FUČÍKOVÁ Lucie (2013) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,96 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:39,06 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:37,61 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,92 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
GANZIUC Elisabeta (2013) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
HAAN Richard Kryštof (2013) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:34,77 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:39,04 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:41,23 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:31,41 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:51,63 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,11 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:48,65 | 5. 12. 2021 | Kladno |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:33,96 | 4. 12. 2021 | Kladno |
HERNYCHOVÁ Sofie (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
HRUBÝ Petr (2012) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
JEŘÁBKOVÁ Anna Marie (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | 00:55,24 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:58,22 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:42,58 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
JIRSÁK Adam (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:44,80 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:42,56 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:34,66 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,12 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:27,17 | 19. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:31,18 | 5. 3. 2021 | Šamorín (SVK) |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:26,72 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:41,69 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:48,06 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:54,71 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:38,80 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:41,98 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:42,74 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:45,76 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:33,53 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
KALMAN Jakub (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
KATONA Zsolt junior (2010) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:56,35 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KODÝTEK Izabel (2015) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:26,74 | 17. 10. 2020 | Skopje (MKD) |
1 | 5 | 50 m znak | 00:29,55 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:33,20 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:25,07 | 18. 10. 2020 | Skopje (MKD) |
KOSORÚ Darina (2012) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KOTT Šimon (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:56,60 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:56,34 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:48,73 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KOZÁK Vojtěch (2012) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
KRAMÁR Max (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:35,88 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:36,57 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,25 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:50,37 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:55,60 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:38,89 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
KŘÍŽOVÁ Johana (2011) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:46,60 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:46,95 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:26,58 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m znak | 00:27,17 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:33,35 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,52 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:30,79 | 14. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
1 | 6 | 50 m znak | 00:33,30 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:35,38 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,41 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
LIPŠ Vojtěch (2012) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
LISEJCHIKOV Elisej (2014) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MAMMADOV Mikayil (2014) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MAMMADOV Murad (2015) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | 00:46,17 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:53,92 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:37,50 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
NEKLAPIL Filip (2013) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:28,16 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:25,76 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
NĚMEC Michal (2014) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:26,24 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:30,35 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:30,61 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:24,79 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:29,17 | 28. 11. 2021 | Zlín |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,70 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:34,10 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,05 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
OSIPOV Fedor (2012) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
PAVLACKÁ Lenka (1994) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | - | - | - |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:31,29 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,05 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,06 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,70 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
PIRK David (2014) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
PISTULKOVÁ Josefína (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 01:00,29 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 01:01,72 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:30,12 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,86 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:39,05 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,04 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
POKORNÁ Emily (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:35,00 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m znak | 00:35,33 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,31 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:54,64 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 01:12,16 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:53,15 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
PTÁK Petr (2012) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:27,62 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:29,49 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:34,43 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,22 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:25,62 | 30. 10. 2021 | Veenendaal (NED) |
1 | 6 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:30,62 | 2. 10. 2021 | Veenendaal (NED) |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:23,87 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
RIZAYEV Ramiz (2014) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
RUSTAMOV Artem (2015) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
RUSTAMOV Timur (2012) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
SEMAN Karel (2013) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 01:00,80 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
1 | 8 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:32,42 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 6 | 50 m znak | 00:34,25 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:42,81 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,17 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,19 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:35,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:42,64 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,21 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:35,95 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,78 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:44,58 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,86 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,16 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,33 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:43,33 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,87 | 11. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:29,28 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:33,85 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:38,80 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,81 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:47,27 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:58,33 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:41,12 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ŠŤASTNÁ Madla (2015) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:55,24 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:02,80 | 7. 11. 2021 | Česká Lípa |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:30,06 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,63 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,21 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,85 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:29,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:32,53 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:38,42 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:26,47 | 26. 9. 2021 | Pardubice |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:53,18 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:55,80 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:48,00 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:40,38 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:33,61 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:36,37 | 12. 12. 2021 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:48,73 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,42 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:37,19 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,06 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:44,42 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,31 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:37,16 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,35 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:43,92 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,96 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:40,03 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:41,50 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:43,41 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,66 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:32,11 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:36,04 | 18. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,58 | 17. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,00 | 27. 11. 2021 | Zlín |
1 | 5 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,49 | 27. 11. 2021 | Zlín |
TICHÝ František (2015) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:48,86 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:52,12 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:39,88 | 21. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,52 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:34,52 | 2. 10. 2021 | Trutnov |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,88 | 2. 10. 2021 | Trutnov |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:34,01 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,39 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,90 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,70 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:50,32 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:54,94 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:40,08 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:36,94 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:38,10 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,00 | 11. 12. 2021 | Litoměřice |
XIE En (2016) | |||||
1 | 2 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:31,07 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:32,23 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:37,97 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,03 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:46,35 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:41,27 | 4. 12. 2021 | Kladno |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:49,97 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:33,59 | 4. 12. 2021 | Kladno |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,63 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:35,49 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,55 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,40 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:57,47 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
1 | 7 | 50 m prsa | 01:00,05 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:50,27 | 13. 11. 2021 | Praha - Eden |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:45,29 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m znak | 00:41,44 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:50,35 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:35,85 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:32,92 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:33,84 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:35,05 | 11. 12. 2021 | Prostějov |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,75 | 16. 12. 2021 | Plzeň - Slovany |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 6 | 50 m znak | 00:52,83 | 19. 11. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:54,60 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:40,03 | 20. 11. 2021 | Praha - Radlice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
HANZAL Jan (1998) | |||||
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
KUČERA Matyáš (2010) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |