Přehled přihlášek
Vinohradská veteraniáda
Přihlášeno lidí: | 13 |
Počet startů: | 32 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘICHÁČEK Václav (1938) | |||||
1 | 5 | 100 m polohový závod | 01:58,54 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:55,29 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
1 | 15 | 100 m prsa | 02:07,39 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
BROŽOVÁ Olga (1962) | |||||
1 | 12 | 100 m volný způsob | 01:36,54 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 20 | 100 m znak | 01:44,03 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 6 | 100 m polohový závod | 01:30,09 | 3. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
1 | 10 | 50 m prsa | 00:44,03 | 2. 10. 2021 | Innsbruck (AUT) |
JOCHMAN Radek (1974) | |||||
1 | 1 | 50 m znak | 00:50,43 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
1 | 5 | 100 m polohový závod | 01:47,24 | 10. 11. 2019 | Česká Lípa |
1 | 9 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 17 | 50 m volný způsob | 00:35,22 | 10. 11. 2019 | Česká Lípa |
KREJČÍ Petr (1971) | |||||
1 | 17 | 50 m volný způsob | - | - | - |
KROPÍK Miroslav (1957) | |||||
1 | 1 | 50 m znak | 00:45,47 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
1 | 11 | 100 m volný způsob | 01:27,20 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
MAJEROVÁ Vendulka (1961) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:40,46 | 6. 11. 2021 | Česká Lípa |
1 | 6 | 100 m polohový závod | - | - | - |
1 | 12 | 100 m volný způsob | - | - | - |
1 | 18 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 20 | 100 m znak | - | - | - |
PERŠL Radana (1979) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:35,30 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m prsa | 00:43,34 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 18 | 50 m volný způsob | 00:32,14 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
POSPÍŠILOVÁ Alena (1954) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:41,18 | 9. 11. 2019 | Česká Lípa |
1 | 18 | 50 m volný způsob | 00:36,15 | 10. 11. 2019 | Česká Lípa |
ŠKOCH Jan (1978) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 11 | 100 m volný způsob | - | - | - |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
1 | 11 | 100 m volný způsob | 01:05,06 | 14. 9. 2019 | Zlín |
1 | 17 | 50 m volný způsob | 00:28,57 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
TYBUREC Ivo (1962) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,46 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 9 | 50 m prsa | 00:37,18 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) | |||||
1 | 10 | 50 m prsa | 00:49,60 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 16 | 100 m prsa | 01:55,39 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |