Přehled přihlášek
Vánoční cena Zlína
Přihlášeno lidí: | 13 |
Počet startů: | 78 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 04:49,66 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 9 | 200 m motýlek | 02:13,32 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:12,69 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:29,71 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:55,27 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 05:55,85 | 23. 2. 2019 | Kladno |
2 | 11 | 200 m znak | 02:13,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:05,97 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 21 | 50 m znak | 00:28,67 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 25 | 100 m polohový závod | 01:02,95 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 29 | 100 m motýlek | 01:01,72 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 31 | 100 m znak | 01:01,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
2 | 6 | 50 m prsa | 00:37,71 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 14 | 200 m prsa | 02:56,85 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 200 m polohový závod | - | - | - |
4 | 22 | 50 m znak | 00:36,96 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
4 | 24 | 100 m polohový závod | 01:14,47 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 28 | 100 m prsa | 01:22,35 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
4 | 34 | 100 m volný způsob | 01:06,80 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 05:34,98 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 6 | 50 m prsa | 00:37,61 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 200 m prsa | 02:48,49 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 200 m polohový závod | 02:41,29 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 28 | 100 m prsa | 01:19,94 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 30 | 100 m motýlek | 01:13,10 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 04:24,97 | 30. 10. 2021 | Jihlava |
2 | 5 | 50 m prsa | 00:32,14 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:07,15 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:07,34 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 31 | 100 m znak | 00:58,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 05:01,18 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 7 | 50 m volný způsob | 00:25,52 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 11 | 200 m znak | 02:13,06 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 19 | 50 m motýlek | 00:26,66 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 21 | 50 m znak | 00:27,17 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 31 | 100 m znak | 00:59,16 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 16:48,38 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 9 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 01:59,60 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 200 m polohový závod | 02:20,87 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:17,20 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 29 | 100 m motýlek | - | - | - |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:55,75 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 05:21,30 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 6 | 50 m prsa | 00:35,22 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 200 m prsa | 02:40,47 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 20 | 50 m motýlek | 00:29,94 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 24 | 100 m polohový závod | 01:08,48 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 30 | 100 m motýlek | 01:08,66 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 16:13,46 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 9 | 200 m motýlek | 02:14,67 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 11 | 200 m znak | 02:11,87 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:11,59 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
4 | 29 | 100 m motýlek | 00:59,82 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 17:24,41 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 7 | 50 m volný způsob | 00:28,17 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 9 | 200 m motýlek | 02:30,66 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:08,40 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:35,31 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 29 | 100 m motýlek | 01:09,38 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 17:02,89 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,40 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:05,15 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
4 | 19 | 50 m motýlek | 00:31,19 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
4 | 23 | 400 m volný způsob | 04:26,70 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 29 | 100 m motýlek | 01:07,70 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
4 | 33 | 100 m volný způsob | 00:59,15 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 05:00,96 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 10 | 200 m motýlek | 02:38,80 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 12 | 200 m znak | 02:31,23 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 24 | 100 m polohový závod | 01:10,17 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
4 | 30 | 100 m motýlek | 01:11,09 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
4 | 34 | 100 m volný způsob | 01:01,30 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 4 | 800 m volný způsob | - | - | - |
2 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,87 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:15,95 | 6. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 200 m polohový závod | 02:32,58 | 5. 11. 2021 | Mladá Boleslav |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
NOVÁK Adam (2002) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |