Přehled přihlášek
Podzimní Krajský přebor dorostu a dospělých
Přihlášeno lidí: | 26 |
Počet startů: | 153 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:19,95 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:25,76 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:08,80 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 200 m motýlek | - | - | - |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:51,43 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:31,28 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:12,69 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:07,37 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:13,85 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:27,87 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 32 | 200 m prsa | 02:27,88 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:11,41 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:14,56 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:59,47 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 16:21,26 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 04:47,16 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,66 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:01,72 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:06,80 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:02,95 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:28,43 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 34 | 100 m znak | 01:01,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:29,47 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:11,40 | 27. 10. 2018 | Kladno |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:13,85 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:30,93 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:04,15 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,40 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:08,43 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:10,77 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:31,22 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:31,33 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,16 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:22,35 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 25 | 50 m motýlek | 00:33,99 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 31 | 200 m prsa | 03:02,78 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,61 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:41,29 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:19,94 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:19,08 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 05:34,98 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:48,49 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,52 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 200 m znak | 02:15,67 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:21,06 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 50 m znak | 00:27,17 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:06,28 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:01,25 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:26,66 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:55,09 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 34 | 100 m znak | 00:59,16 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,94 | 22. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:22,52 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:15,51 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:10,35 | 27. 10. 2018 | Kladno |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 34 | 100 m znak | 01:09,01 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
MIKUŠOVÁ Carmen (1998) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:27,59 | 25. 11. 2017 | Šamorín (SVK) |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:03,98 | 15. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:17,85 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 4 | 50 m prsa | 00:31,23 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 00:57,39 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:11,77 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:07,47 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:00,62 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:53,69 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:46,35 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:08,66 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:16,65 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:08,48 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 23 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
3 | 25 | 50 m motýlek | 00:29,94 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 05:21,30 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:40,47 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,89 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:30,65 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,84 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:10,28 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 50 m motýlek | 00:32,05 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:01,99 | 15. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
POKORNÁ Emily (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 7 | 400 m volný způsob | - | - | - |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:54,37 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m znak | - | - | - |
2 | 15 | 200 m volný způsob | - | - | - |
3 | 29 | 100 m volný způsob | - | - | - |
3 | 33 | 100 m znak | - | - | - |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:11,87 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:11,59 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:02,18 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:20,86 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
2 | 22 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 28 | 400 m polohový závod | 04:39,44 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
3 | 32 | 200 m prsa | 02:38,46 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 34 | 100 m znak | 01:03,04 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,22 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:10,83 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:36,63 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 17:34,91 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 26 | 50 m motýlek | 00:33,07 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 36 | 800 m volný způsob | 09:22,78 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,40 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:27,00 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:05,15 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 1500 m volný způsob | 17:13,05 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 00:59,15 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 36 | 800 m volný způsob | 09:06,04 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,17 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:47,14 | 26. 10. 2018 | Kladno |
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:12,30 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:40,70 | 26. 10. 2018 | Kladno |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:21,10 | 10. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:03,66 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,96 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 200 m znak | 02:45,50 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m znak | 00:34,35 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:05,38 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 33 | 100 m znak | 01:15,06 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:31,79 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:12,38 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:15,91 | 16. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:48,92 | 13. 10. 2018 | Praha - Radlice |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:41,32 | 17. 10. 2021 | Plzeň - Slovany |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:15,11 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:33,46 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:20,66 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m polohový závod | - | - | - |
3 | 25 | 50 m motýlek | 00:32,78 | 28. 10. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:04,82 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:33,74 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:09,35 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:34,46 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:14,37 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:13,50 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 30 | 100 m volný způsob | 01:02,96 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 34 | 100 m znak | 01:10,98 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:52,29 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:38,25 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:19,66 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:14,39 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 27 | 400 m polohový závod | 05:57,48 | 8. 12. 2019 | Prostějov |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:04,36 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:29,57 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 200 m znak | 02:40,83 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:28,87 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:14,86 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:09,31 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 29 | 100 m volný způsob | 01:01,64 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 31 | 200 m prsa | 02:42,50 | 9. 10. 2021 | Praha - Radlice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
KRAMÁR Max (2008) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
VODIČKOVÁ Veronika (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |