Přehled přihlášek
Plzeňské sprinty ČP
Přihlášeno lidí: | 19 |
Počet startů: | 99 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m prsa | 00:32,12 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:13,85 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:07,86 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:12,69 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:00,99 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
5 | 37 | 200 m prsa | 02:30,21 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:13,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:05,74 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 17 | 50 m znak | 00:30,03 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:12,02 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:09,49 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
5 | 39 | 100 m znak | 01:01,59 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
3 | 16 | 50 m motýlek | - | - | - |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:22,35 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 11 | 100 m polohový závod | 00:54,00 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:24,56 | 18. 11. 2016 | Graz (AUT) |
3 | 17 | 50 m znak | 00:26,14 | 29. 11. 2014 | Zlín |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:04,75 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 800 m volný způsob | 08:35,96 | 2. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 16:20,65 | 2. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 37 | 200 m prsa | 02:19,39 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:26,74 | 17. 10. 2020 | Skopje (MKD) |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m prsa | 00:33,63 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m polohový závod | 01:01,40 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:27,04 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 17 | 50 m znak | 00:29,21 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:19,70 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:59,69 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 39 | 100 m znak | 00:59,90 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:22,80 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:18,62 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:15,54 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:23,90 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:57,05 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 37 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
3 | 19 | 100 m prsa | 01:07,47 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 200 m polohový závod | 02:11,77 | 9. 10. 2021 | Litvínov |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:25,42 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 33 | 100 m motýlek | 00:57,39 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m prsa | 00:35,22 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:08,48 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:29,94 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:32,21 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:25,79 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:44,87 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:02,41 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 800 m volný způsob | 09:41,19 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:32,05 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:18,84 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:31,96 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 30 | 50 m volný způsob | 00:29,64 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:09,25 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 8 | 800 m volný způsob | 08:51,40 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 22 | 1500 m volný způsob | 16:49,09 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 200 m volný způsob | 02:05,89 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 04:58,56 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:02,77 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:11,87 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 800 m volný způsob | 08:35,48 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 17 | 50 m znak | 00:30,45 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 16:20,43 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:02,72 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 04:51,71 | 25. 9. 2021 | Pardubice |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:11,59 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:59,15 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 800 m volný způsob | 09:06,04 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:56,55 | 24. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
3 | 15 | 50 m motýlek | 00:31,19 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
3 | 17 | 50 m znak | 00:35,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:05,15 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 29 | 50 m volný způsob | 00:27,40 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:07,70 | 10. 10. 2021 | Praha - Radlice |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:27,00 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:33,23 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 18 | 50 m znak | 00:35,58 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 7 | 800 m volný způsob | 08:31,73 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 200 m motýlek | 02:34,59 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 16:11,58 | 2. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
3 | 25 | 200 m volný způsob | 02:01,85 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 33 | 100 m motýlek | 01:03,39 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 35 | 400 m volný způsob | 04:09,14 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:01,30 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:11,25 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:16,71 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 26 | 200 m volný způsob | 02:09,12 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
5 | 36 | 400 m volný způsob | 04:27,15 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 38 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:26,31 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 200 m motýlek | 02:32,40 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:05,41 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m polohový závod | 01:16,40 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 16 | 50 m motýlek | 00:34,62 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
3 | 24 | 200 m polohový závod | 02:39,70 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:38,17 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
5 | 34 | 100 m motýlek | 01:15,65 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
CARDA Jan (2005) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |