Přehled přihlášek
Velká cena Prahy
Přihlášeno lidí: | 23 |
Počet startů: | 76 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 04:26,54 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:25,76 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 04:58,08 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 05:27,12 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | 200 m polohový závod | 03:14,91 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:31,64 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 200 m znak | 03:03,93 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:11,41 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:16,13 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 100 m prsa | 01:17,80 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 22 | 400 m polohový závod | 04:48,00 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 01:05,95 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:26,12 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 200 m znak | 02:21,20 | 8. 12. 2019 | Kopřivnice |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 00:57,31 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:30,86 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:11,45 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
FERUSOVÁ Alexandra (2006) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 15 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 23 | 100 m volný způsob | - | - | - |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:48,49 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:41,29 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 100 m prsa | 01:19,94 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:34,98 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 00:59,84 | 1. 12. 2019 | Zlín |
1 | 10 | 200 m polohový závod | 02:07,15 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 200 m znak | 02:04,75 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 04:29,77 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:23,34 | 27. 9. 2014 | Chomutov |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 01:05,52 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:25,97 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:44,87 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:32,21 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:49,05 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:31,96 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 100 m prsa | 01:18,84 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:55,59 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 04:17,93 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 200 m motýlek | 02:17,29 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:11,59 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 4 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 18 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 00:56,41 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 8 | 200 m motýlek | 02:36,63 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:28,22 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:11,67 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:27,00 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:28,03 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 20 | 100 m motýlek | 01:12,52 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 00:59,15 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 400 m volný způsob | 04:48,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 100 m znak | 01:18,81 | 31. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 50 m volný způsob | 00:30,93 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 200 m znak | 02:46,13 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m volný způsob | 01:05,29 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:19,78 | 18. 9. 2021 | Praha - Zelený pruh |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 100 m znak | 01:12,22 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:30,20 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 100 m prsa | 01:16,71 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
2 | 17 | 200 m znak | 02:35,62 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m motýlek | 01:12,38 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
TARGOŠOVÁ Anna Marie (2005) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 21 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 23 | 100 m volný způsob | - | - | - |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 04:37,95 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 100 m znak | 01:08,33 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 9 | 200 m polohový závod | 02:39,70 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 400 m polohový závod | 05:38,17 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
WEISSER Karolína (2009) | |||||
1 | 1 | 400 m volný způsob | 05:41,62 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 5 | 100 m znak | 01:21,60 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
1 | 11 | 50 m volný způsob | 00:34,19 | 2. 10. 2021 | Plzeň - Radbuza |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |