Přehled přihlášek
Finále Mistrovství ČR družstev
Přihlášeno lidí: | 17 |
Počet startů: | 52 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:04,25 | 12. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
1 | 7 | 100 m znak | 01:09,76 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:13,72 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:24,54 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:32,91 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:59,14 | 4. 6. 2021 | Liberec |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:09,47 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:17,46 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:48,00 | 16. 7. 2021 | Bělehrad (SRB) |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:03,50 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:17,47 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:04,90 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m znak | 02:17,62 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:27,13 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:48,18 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:25,51 | 16. 11. 2019 | Brno - Lužánky |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:00,90 | 9. 4. 2021 | Stockholm (SWE) |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:59,91 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 8 | 100 m znak | 01:01,33 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m znak | 02:14,42 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:01,41 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,63 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:55,79 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:11,04 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:58,65 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:49,38 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:19,43 | 11. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:31,14 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:34,35 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:03,76 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:49,35 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:21,20 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:34,25 | 10. 9. 2021 | Praha - Podolí |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:22,25 | 16. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:27,57 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 19 | 200 m znak | - | - | - |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:06,19 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
REISSMÜLLER Tomáš (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 10 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 16 | 200 m volný způsob | - | - | - |
2 | 26 | 200 m polohový závod | - | - | - |
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:28,11 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:09,10 | 16. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:20,47 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:20,92 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:11,22 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:45,30 | 26. 6. 2019 | Liberec |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,15 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:24,18 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:53,01 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:51,10 | 20. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:20,30 | 12. 9. 2021 | Praha - Podolí |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
JUDICKIJ Michal (2004) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |