Přehled přihlášek
Malá cena plavajícího klokana nejen pro vytrvalce
Přihlášeno lidí: | 24 |
Počet startů: | 24 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 17:47,20 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 1500 m volný způsob | 16:48,00 | 16. 7. 2021 | Bělehrad (SRB) |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 05:36,65 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 05:46,91 | 8. 12. 2019 | Kopřivnice |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 23:13,80 | 11. 2. 2020 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 05:01,18 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 04:57,05 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 4 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 05:25,79 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 06:02,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
PAVLACKÁ Lenka (1994) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 17:16,87 | 4. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 20:47,00 | 5. 3. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 4 | 1500 m volný způsob | 19:17,02 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 4 | 1500 m volný způsob | 17:28,00 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | - | - | - |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | - | - | - |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 4 | 1500 m volný způsob | 21:00,81 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 06:14,13 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 20:52,77 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 24:50,70 | 11. 2. 2020 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 05:40,88 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 2 | 400 m polohový závod | 05:36,79 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 3 | 1500 m volný způsob | 21:37,40 | 11. 2. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 400 m polohový závod | 06:07,34 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
ECKERMANN Hana (1963) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |