Přehled přihlášek
Malá cena plavajícího klokana
Přihlášeno lidí: | 36 |
Počet startů: | 112 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 21 | 200 m znak | 02:19,95 | 2. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:08,80 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,55 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:33,50 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m znak | 01:25,71 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:13,66 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 18 | 100 m polohový závod | 01:01,09 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 24 | 200 m prsa | 02:36,68 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 26 | 200 m volný způsob | 02:02,53 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:16,13 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,42 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 00:57,36 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:24,66 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:40,55 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m znak | 01:50,12 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:12,49 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:29,69 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:45,80 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:45,19 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:32,42 | 15. 9. 2019 | Zlín |
1 | 23 | 200 m prsa | 03:41,92 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,72 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:40,20 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,85 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:13,10 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 02:43,03 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:44,83 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,20 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:31,25 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,79 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:37,50 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:16,48 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 03:05,25 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,79 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 20 | 200 m motýlek | 02:15,17 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,08 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 00:59,96 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 24 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
NELIBA Tadeáš (2003) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,88 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 00:59,30 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 02:04,83 | 30. 8. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 28 | 200 m polohový závod | - | - | - |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,23 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 00:57,39 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 00:54,69 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,91 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:08,66 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 23 | 200 m prsa | 02:46,52 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:34,62 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 21 | 200 m znak | 02:41,12 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
PAVLACKÁ Lenka (1994) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:13,07 | 4. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:11,32 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:18,84 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 02:31,96 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,22 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 20 | 200 m motýlek | 02:36,63 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,93 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 02:08,66 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:36,82 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m znak | 01:18,05 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:21,81 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 21 | 200 m znak | 02:48,20 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,23 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,19 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:42,44 | 12. 1. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:20,26 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:50,28 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:47,86 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m znak | 02:00,06 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:45,58 | 9. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:53,18 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:50,59 | 16. 7. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:45,27 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 23 | 200 m prsa | 04:14,24 | 17. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,93 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:22,64 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m znak | 01:21,21 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 26 | 200 m volný způsob | 02:20,09 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 5 | 50 m prsa | 00:45,32 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 15 | 100 m volný způsob | 01:12,75 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 19 | 200 m motýlek | 03:34,59 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:34,83 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m znak | 01:15,75 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:21,77 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 11 | 100 m znak | 01:32,54 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:31,75 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 25 | 200 m volný způsob | 02:31,46 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:49,94 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:56,45 | 29. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:36,37 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 24 | 200 m prsa | 05:12,67 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 19 | 200 m motýlek | 02:48,23 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 12 | 100 m znak | 01:10,98 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 22 | 200 m znak | 02:36,79 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 28 | 200 m polohový závod | 02:35,04 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:35,07 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 12 | 100 m znak | 01:36,30 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 16 | 100 m volný způsob | 01:17,92 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:25,22 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 100 m znak | 01:17,96 | 24. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 27 | 200 m polohový závod | 02:41,24 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:38,43 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 11 | 100 m znak | 01:40,09 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:58,11 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 17 | 100 m polohový závod | 01:38,69 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:34,25 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:25,79 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 13 | 100 m prsa | 01:19,04 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 21 | 200 m znak | 02:44,49 | 8. 12. 2019 | Prostějov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BOHÁČ Marek (2012) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |