Přehled přihlášek
Červnový skok plavajícího klokana pro plavce a přátele Bohemians
Přihlášeno lidí: | 19 |
Počet startů: | 89 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:16,68 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 400 m volný způsob | 06:17,00 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:34,63 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m znak | 01:25,71 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 02:54,82 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:22,46 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 11 | 50 m prsa | 00:44,88 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:39,36 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 03:17,20 | 11. 2. 2020 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:05,88 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 400 m volný způsob | 05:01,16 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:30,56 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 100 m polohový závod | 01:17,82 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 02:23,19 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:19,79 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m polohový závod | 03:19,33 | 16. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 400 m volný způsob | 06:12,09 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
KUDRNÁČ Adam (2010) | |||||
2 | 12 | 50 m prsa | 00:56,52 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:39,77 | 11. 1. 2020 | Mladá Boleslav |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 03:37,86 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m polohový závod | 02:51,33 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 9 | 50 m znak | 00:35,29 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,35 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 100 m motýlek | 01:20,66 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
2 | 25 | 200 m znak | 02:41,12 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:03,72 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 400 m volný způsob | 05:06,27 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:29,35 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 200 m motýlek | 02:43,17 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 02:18,29 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:16,74 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m polohový závod | 03:02,65 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 100 m znak | 01:20,65 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:25,11 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 25 | 200 m znak | 02:55,52 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:13,95 | 30. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 400 m volný způsob | 06:13,80 | 11. 2. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 7 | 50 m motýlek | 00:34,47 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | 01:20,06 | 30. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:24,24 | 12. 1. 2019 | Mladá Boleslav |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:11,92 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 400 m volný způsob | 05:09,14 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 8 | 50 m motýlek | 00:36,27 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:32,90 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 02:31,86 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:17,69 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m polohový závod | 03:12,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 7 | 50 m motýlek | 00:40,02 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 9 | 50 m znak | 00:39,29 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 25 | 200 m znak | 03:00,66 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:05,38 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 400 m volný způsob | 05:04,47 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,52 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 02:22,89 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:20,24 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 400 m volný způsob | 06:01,40 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:31,87 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 200 m prsa | 03:19,66 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 29 | 200 m volný způsob | 02:55,28 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:51,88 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 200 m polohový závod | - | - | - |
2 | 12 | 50 m prsa | 00:59,08 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 02:01,68 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 04:25,88 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:03,79 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 200 m polohový závod | 02:41,84 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 10 | 50 m znak | 00:34,25 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 16 | 100 m motýlek | 01:16,01 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 02:19,07 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 2 | 100 m volný způsob | 01:30,76 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 400 m volný způsob | - | - | - |
2 | 14 | 50 m volný způsob | 00:37,04 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 18 | 100 m znak | 01:43,92 | 24. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 30 | 200 m volný způsob | 03:11,60 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:06,73 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 400 m volný způsob | 05:20,78 | 7. 12. 2019 | Prostějov |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 00:30,96 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:32,66 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 21 | 100 m polohový závod | 01:17,45 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
2 | 9 | 50 m znak | 01:03,78 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 13 | 50 m volný způsob | 01:11,30 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:08,49 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m polohový závod | 02:44,77 | 7. 12. 2019 | Prostějov |
1 | 5 | 400 m volný způsob | 06:05,10 | 11. 2. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 17 | 100 m znak | 01:16,32 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 19 | 100 m prsa | 01:23,45 | 7. 12. 2019 | Prostějov |
2 | 27 | 200 m prsa | 03:02,60 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |