Přehled přihlášek
Prázdninový čtyřboj
Přihlášeno lidí: | 60 |
Počet startů: | 214 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BÁLINTOVÁ Viktorie (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 01:02,82 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | - | - | - |
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,27 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,15 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,15 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,84 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:57,70 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:50,11 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:54,91 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:42,02 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:57,56 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:07,69 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:46,20 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,25 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,55 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:50,45 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:33,54 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
BOUČEK Jan (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:42,59 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:16,84 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:54,30 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,87 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:30,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:32,12 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:25,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,10 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:31,30 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:35,67 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:26,14 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,67 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:29,97 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,24 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:27,38 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,75 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:45,53 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,55 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,15 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
DOLÍN Daniel (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:52,37 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,10 | 14. 8. 2019 | Gwangju (KOR) |
1 | 2 | 50 m znak | 00:42,45 | 14. 9. 2019 | Zlín |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:45,19 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:36,82 | 15. 8. 2019 | Gwangju (KOR) |
FELGROVÁ Ivana (1942) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:57,90 | 8. 6. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:53,30 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,96 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 50 m znak | 00:38,92 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,85 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:33,04 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:31,47 | 4. 5. 2019 | Ostrava |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,39 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,20 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,39 | 3. 5. 2019 | Ostrava |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,53 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:38,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:41,23 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:31,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
HÁJEK Richard (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:52,48 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:54,73 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:46,51 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:59,41 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:44,83 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:55,44 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:39,20 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
HOLEČKOVÁ Tereza (2011) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:55,80 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:47,13 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,35 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:48,08 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:54,48 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:40,22 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
KOČÍKOVÁ Josefína (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:03,65 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:57,98 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:53,43 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:48,15 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
KOČÍKOVÁ Karolína (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:46,61 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:43,00 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:48,15 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,41 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:55,35 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:54,75 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,61 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
KUČERA Matyáš (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 01:09,51 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 01:07,79 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,79 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:29,12 | 19. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:34,33 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:26,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,65 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,38 | 13. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:35,68 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:28,08 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:51,11 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:59,23 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,18 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
MIŠÁKOVÁ Nina (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:46,78 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:42,88 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:50,90 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:38,50 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
1 | 2 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:31,35 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:25,42 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,91 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,04 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:35,22 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,84 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,78 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:34,62 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,70 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,99 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,43 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,12 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,89 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,64 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,12 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,29 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,50 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:28,04 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ROBINSON Freya (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:44,74 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
ROBINSON Tomas (2011) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m volný způsob | - | - | - |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,90 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,65 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:48,76 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,15 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,23 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,24 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:44,32 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:32,43 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,87 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,72 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:28,57 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,31 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,26 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,61 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,46 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:50,28 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:05,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:50,81 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,42 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:44,75 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:47,15 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:36,94 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Radmila (1976) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:53,21 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:52,44 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:41,99 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,67 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,58 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:27,38 | 18. 6. 2021 | Ústí nad Labem |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:56,13 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:52,89 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,27 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,61 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,10 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:49,53 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,93 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,77 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,06 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:47,45 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,25 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,65 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:43,43 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:43,41 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:32,66 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,57 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:34,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,51 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,20 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:52,91 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:58,86 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:43,54 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:48,21 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:49,36 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:36,07 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,80 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,39 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,90 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:31,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,38 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,89 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,25 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:33,73 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
VOTRUBOVÁ Jaroslava (1946) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:50,19 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:49,60 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,29 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:32,23 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,35 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,03 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:52,89 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:45,92 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:51,39 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,07 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,16 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,54 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,55 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,78 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 00:58,03 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 01:04,78 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:49,50 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:45,15 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:52,68 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:38,43 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,73 | 18. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:34,25 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,95 | 19. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,60 | 21. 6. 2021 | Praha - Vinohrady |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m znak | 01:03,22 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:05,48 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:56,97 | 14. 12. 2020 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
TIKOVSKÝ Denis (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |