Přehled přihlášek
Letní Mistrovství ČR
Přihlášeno lidí: | 17 |
Počet startů: | 102 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m znak | 02:24,54 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:31,89 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 26 | 1500 m volný způsob | 17:47,20 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 05:06,96 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 39 | 800 m volný způsob | 09:20,28 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 4 | 50 m prsa | 00:32,47 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:18,55 | 6. 6. 2021 | Liberec |
3 | 21 | 100 m prsa | 01:09,95 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 23 | 200 m motýlek | 02:21,18 | 5. 6. 2021 | Liberec |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 04:59,14 | 4. 6. 2021 | Liberec |
5 | 36 | 200 m prsa | 02:41,77 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:20,74 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:20,66 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 19 | 200 m volný způsob | 02:03,50 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 1500 m volný způsob | 17:03,48 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 04:55,62 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 40 | 800 m volný způsob | 09:05,10 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:21,88 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:04,24 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 17 | 50 m znak | 00:31,08 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
3 | 19 | 200 m volný způsob | 02:07,30 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 30 | 50 m motýlek | 00:27,67 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 34 | 100 m volný způsob | 00:59,71 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
5 | 38 | 100 m znak | 01:05,02 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:33,18 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,63 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:16,23 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:22,03 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
5 | 33 | 100 m volný způsob | 01:08,76 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
5 | 35 | 200 m prsa | 02:56,22 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
5 | 39 | 800 m volný způsob | 11:04,44 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 6 | 200 m znak | 02:07,75 | 28. 3. 2021 | Lublin (POL) |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:08,00 | 5. 3. 2021 | Šamorín (SVK) |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 17. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
5 | 40 | 800 m volný způsob | 08:24,43 | 7. 3. 2021 | Šamorín (SVK) |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:25,35 | 6. 11. 2015 | Dubai (UAE) |
5 | 29 | 50 m motýlek | 00:26,84 | 9. 7. 2017 | Praha - Podolí |
5 | 33 | 100 m volný způsob | 00:55,26 | 6. 8. 2015 | Kazaň (RUS) |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m prsa | 00:36,27 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:52,26 | 15. 6. 2019 | Zlín |
1 | 10 | 100 m motýlek | 01:01,62 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:21,08 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 17 | 50 m znak | 00:29,91 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 21 | 100 m prsa | 01:20,44 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 1500 m volný způsob | 18:17,60 | 15. 6. 2019 | Zlín |
5 | 30 | 50 m motýlek | 00:26,79 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 38 | 100 m znak | 01:02,56 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 40 | 800 m volný způsob | 09:48,02 | 15. 6. 2019 | Zlín |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,42 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:32,19 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 100 m motýlek | 00:59,51 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:13,11 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 19 | 200 m volný způsob | 02:01,65 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
3 | 21 | 100 m prsa | 00:34,86 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
5 | 30 | 50 m motýlek | 00:27,21 | 28. 5. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 34 | 100 m volný způsob | 00:54,69 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 36 | 200 m prsa | 02:39,63 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,21 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:34,65 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:21,34 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
5 | 29 | 50 m motýlek | 00:29,91 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 05:31,13 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 35 | 200 m prsa | 02:49,41 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:30,08 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:11,32 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:34,91 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 18 | 200 m volný způsob | 02:20,91 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
3 | 20 | 100 m prsa | 01:21,08 | 29. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
5 | 29 | 50 m motýlek | 00:32,43 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 33 | 100 m volný způsob | 01:04,98 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 35 | 200 m prsa | 02:58,34 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:27,57 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
3 | 18 | 200 m volný způsob | 02:08,36 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 1500 m volný způsob | 17:21,23 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
5 | 39 | 800 m volný způsob | 09:06,19 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:34,65 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
3 | 27 | 1500 m volný způsob | 17:28,00 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:13,65 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 200 m volný způsob | 02:04,18 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 1500 m volný způsob | 16:20,92 | 23. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 34 | 100 m volný způsob | 00:57,62 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
5 | 40 | 800 m volný způsob | 08:35,72 | 24. 4. 2021 | Pardubice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 7 | 400 m volný způsob | 04:35,29 | 24. 4. 2021 | Kyjev (UKR) |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:27,80 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 18 | 200 m volný způsob | 02:11,79 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
3 | 26 | 1500 m volný způsob | 18:30,34 | 31. 5. 2019 | Praha - Podolí |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 05:14,61 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
5 | 39 | 800 m volný způsob | 09:24,18 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 8 | 400 m volný způsob | 04:41,21 | 15. 6. 2019 | Zlín |
1 | 12 | 200 m polohový závod | 02:34,76 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 23 | 200 m motýlek | 02:37,42 | 30. 5. 2021 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 1500 m volný způsob | 18:11,52 | 15. 6. 2019 | Zlín |
5 | 32 | 400 m polohový závod | 05:21,36 | 25. 4. 2021 | Pardubice |
5 | 40 | 800 m volný způsob | 09:40,13 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 9 | 100 m motýlek | 01:25,14 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 200 m polohový závod | 02:49,35 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
3 | 18 | 200 m volný způsob | 02:39,82 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
3 | 22 | 200 m motýlek | 03:14,32 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 1500 m volný způsob | 20:10,06 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
5 | 31 | 400 m polohový závod | 05:40,88 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
5 | 39 | 800 m volný způsob | 10:53,77 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |