Přehled přihlášek
Velká cena Pardubic
Přihlášeno lidí: | 14 |
Počet startů: | 76 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 18:05,50 | 15. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
2 | 16 | 800 m volný způsob | 09:25,48 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
2 | 22 | 200 m znak | 02:29,26 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
4 | 26 | 400 m volný způsob | 04:36,54 | 13. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
4 | 34 | 400 m polohový závod | 05:12,41 | 14. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 7 | 50 m prsa | 00:34,27 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,27 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
4 | 27 | 100 m prsa | 01:18,59 | 9. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
4 | 31 | 100 m volný způsob | 00:57,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 17:58,21 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:26,98 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:10,24 | 7. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
2 | 13 | 200 m polohový závod | 02:26,27 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 200 m znak | 02:33,09 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
4 | 23 | 100 m motýlek | 01:06,08 | 7. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
4 | 33 | 400 m polohový závod | 05:21,77 | 16. 6. 2019 | Zlín |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,61 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 18:44,58 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,38 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:16,01 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
2 | 21 | 200 m znak | 02:39,00 | 26. 6. 2019 | Liberec |
4 | 23 | 100 m motýlek | 01:06,82 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
4 | 29 | 100 m znak | 01:07,53 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,78 | 5. 7. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:27,33 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 200 m polohový závod | 02:23,77 | 8. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
2 | 19 | 200 m motýlek | 02:21,43 | 8. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
4 | 23 | 100 m motýlek | 01:02,04 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
4 | 29 | 100 m znak | 01:08,78 | 7. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,91 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:38,64 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 14 | 200 m polohový závod | 02:37,99 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 200 m prsa | 02:46,52 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
4 | 28 | 100 m prsa | 01:21,34 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:34,73 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,70 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,63 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 200 m znak | 02:50,99 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
4 | 30 | 100 m znak | 01:19,31 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 100 m volný způsob | 01:06,73 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,56 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,08 | 27. 9. 2020 | Pardubice |
2 | 14 | 200 m polohový závod | 02:55,15 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
4 | 24 | 100 m motýlek | 01:17,40 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
4 | 28 | 100 m prsa | 01:30,17 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
4 | 32 | 100 m volný způsob | 01:10,48 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 17:21,23 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 16 | 800 m volný způsob | 09:06,19 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
2 | 20 | 200 m motýlek | 02:22,25 | 16. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,96 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,58 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,02 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:30,59 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | 03:39,70 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
4 | 23 | 100 m motýlek | 01:33,23 | 9. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
4 | 25 | 400 m volný způsob | 05:06,27 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
4 | 31 | 100 m volný způsob | 01:03,72 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 18:32,79 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:28,93 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:18,49 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 09:53,58 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
4 | 25 | 400 m volný způsob | 04:51,73 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
4 | 31 | 100 m volný způsob | 01:01,79 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 16:11,58 | 2. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 08:31,73 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m motýlek | - | - | - |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,74 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:30,52 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:26,73 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 200 m znak | 03:10,71 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
4 | 26 | 400 m volný způsob | 05:28,64 | 29. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
4 | 32 | 100 m volný způsob | 01:06,57 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 5 | 1500 m volný způsob | 18:11,52 | 15. 6. 2019 | Zlín |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:16,62 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
2 | 19 | 200 m motýlek | 03:39,10 | 26. 6. 2017 | Brno - Lužánky |
4 | 33 | 400 m polohový závod | 05:33,02 | 16. 6. 2019 | Zlín |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
GACEK Natalie (2006) | |||||
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |