Přehled přihlášek
Vánoční čtyřboj - 45. půlročník
Přihlášeno lidí: | 62 |
Počet startů: | 248 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BARTOŠOVÁ Denisa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,47 | 13. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,79 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
1 | 3 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,77 | 12. 11. 2020 | Budapešť (HUN) |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:50,30 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:57,07 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:43,52 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,25 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,55 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:53,66 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:34,63 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,87 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:30,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:33,17 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:25,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,11 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:31,30 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:35,67 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:26,14 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,61 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:30,43 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,24 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:27,38 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,23 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:45,53 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:44,88 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,15 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,72 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,83 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:41,61 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,56 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 01:00,66 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:02,15 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:53,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,64 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,05 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,37 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:33,04 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,80 | 15. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,84 | 20. 1. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,30 | 23. 1. 2016 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:28,33 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
HÁJEK Richard (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:56,14 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:57,09 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:48,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
HAVLÍN Vincent (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:57,13 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:01,49 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:46,75 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:24,56 | 18. 11. 2016 | Graz (AUT) |
1 | 2 | 50 m znak | 00:26,14 | 29. 11. 2014 | Zlín |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:28,89 | 23. 9. 2017 | Chomutov |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:22,93 | 28. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:46,87 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:56,29 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:39,20 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,26 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:28,57 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:32,10 | 19. 7. 2020 | Maria Enzersdorf (AUT) |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:26,72 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:48,08 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:56,73 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:40,22 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,50 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:42,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:45,42 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:34,79 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
KEČKÉŠ Juraj (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:50,68 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:52,90 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:42,88 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
KOČÍKOVÁ Josefína (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:57,98 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:02,30 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:50,39 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
KOČÍKOVÁ Karolína (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:54,51 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:46,20 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:53,51 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,41 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
KOTT Šimon (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:59,01 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:01,03 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:54,78 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:54,52 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:54,75 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,61 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
KUDRNÁČ Adam (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:46,29 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:56,52 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:43,98 | 11. 1. 2020 | Mladá Boleslav |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,44 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:30,40 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:34,33 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:26,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,65 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:33,38 | 13. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:35,68 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:27,94 | 22. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:51,49 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:59,32 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,18 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
MIŠÁKOVÁ Nina (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:48,16 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:44,11 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:50,90 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:38,58 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:57,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:45,31 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:51,19 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:43,69 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
1 | 2 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:31,35 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:25,42 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,97 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,04 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:35,22 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,84 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,95 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,45 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,70 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,35 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,13 | 26. 9. 2020 | Pardubice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,12 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,04 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,64 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,44 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:32,35 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:37,62 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:27,92 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,10 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:32,54 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:24,03 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,58 | 5. 7. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,57 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,98 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,36 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,96 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,16 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,81 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,35 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,74 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,64 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:28,93 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,77 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,65 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:48,77 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,39 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,02 | 30. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,24 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:44,32 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:32,43 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:42,42 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:44,75 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:47,98 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:39,11 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Mia (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:09,12 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:48,55 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:57,92 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,04 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,40 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:46,11 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:50,01 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,28 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,66 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:28,41 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:58,72 | 31. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:55,80 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:53,55 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:45,27 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:36,27 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,73 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:49,53 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:32,90 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:40,02 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,29 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:47,45 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:35,72 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,20 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:35,35 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:43,18 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,52 | 28. 8. 2020 | Plzeň - Slovany |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,53 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:43,43 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:43,96 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:36,51 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,24 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:34,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:36,51 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,36 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:52,91 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:08,20 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:49,53 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,72 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:34,56 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:38,71 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:29,61 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:48,21 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:49,36 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:36,07 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,80 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:37,39 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,90 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:31,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,38 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:39,89 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:42,25 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:34,27 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | 00:56,10 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 01:09,34 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:51,39 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,37 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:34,25 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,35 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,21 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:53,42 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:46,43 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:51,39 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:39,64 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,16 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,54 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,55 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:30,96 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:49,50 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 50 m znak | 00:45,15 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:52,68 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:38,43 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,75 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 2 | 50 m znak | 00:36,08 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:39,87 | 7. 12. 2019 | Prostějov |
1 | 4 | 50 m volný způsob | 00:31,14 | 31. 8. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁRUBA Matěj (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m volný způsob | - | - | - |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |