Přehled přihlášek
Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZ
Přihlášeno lidí: | 15 |
Počet startů: | 90 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 6 | 50 m znak | 00:44,48 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:38,46 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 100 m znak | 01:40,77 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 16 | 800 m volný způsob | 13:08,61 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 19 | 100 m volný způsob | 01:32,57 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:29,56 | 15. 6. 2019 | Zlín |
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:29,85 | 7. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:27,85 | 7. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
2 | 12 | 100 m znak | 01:10,36 | 15. 6. 2019 | Zlín |
2 | 14 | 100 m prsa | 01:26,94 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 19 | 100 m volný způsob | 01:01,92 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 18:08,98 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:32,69 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:29,75 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:32,11 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:28,08 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
2 | 12 | 100 m znak | 01:09,22 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
3 | 17 | 100 m motýlek | 01:14,85 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 100 m volný způsob | 01:03,07 | 26. 6. 2019 | Liberec |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 20:17,30 | 14. 4. 2019 | Praha - Podolí |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:41,22 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,13 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:33,71 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 11 | 100 m znak | 01:20,24 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 12:18,38 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:20,89 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m polohový závod | 02:46,51 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:36,93 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:40,20 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m prsa | 01:24,83 | 15. 6. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 10:30,62 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 18 | 100 m motýlek | 01:24,51 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:09,95 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:10,64 | 19. 7. 2020 | Maria Enzersdorf (AUT) |
1 | 8 | 50 m prsa | 00:32,10 | 19. 7. 2020 | Maria Enzersdorf (AUT) |
2 | 14 | 100 m prsa | 01:08,95 | 19. 7. 2020 | Maria Enzersdorf (AUT) |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 17:08,88 | 31. 5. 2019 | Praha - Podolí |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:57,29 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:44,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m prsa | 00:48,38 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 15:59,03 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 18 | 100 m motýlek | 01:44,36 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:24,29 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m polohový závod | 02:57,21 | 26. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:36,70 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,81 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 11 | 100 m znak | 01:19,31 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 13:39,80 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:06,73 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m polohový závod | 02:37,27 | 15. 6. 2019 | Zlín |
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:33,58 | 5. 7. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:29,73 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 09:57,46 | 15. 6. 2019 | Zlín |
3 | 18 | 100 m motýlek | 01:13,50 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:02,93 | 16. 6. 2019 | Zlín |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:41,86 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m znak | 00:40,02 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:33,55 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 100 m znak | 01:27,06 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 19 | 100 m volný způsob | 01:14,02 | 9. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 23:22,90 | 14. 4. 2019 | Praha - Podolí |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:34,43 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:36,90 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:29,88 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
2 | 12 | 100 m znak | 01:15,75 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 100 m volný způsob | 01:06,73 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 22:52,00 | 14. 4. 2019 | Praha - Podolí |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 200 m polohový závod | 03:02,49 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:38,48 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 10 | 50 m volný způsob | 00:35,18 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
2 | 12 | 100 m znak | 01:23,90 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 19 | 100 m volný způsob | 01:12,50 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 21 | 1500 m volný způsob | 22:29,48 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m polohový závod | 03:06,13 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m znak | 00:37,81 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:31,07 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 11 | 100 m znak | 01:22,10 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 12:14,01 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:06,57 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m polohový závod | 02:27,80 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:30,77 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m prsa | 01:18,15 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 09:24,18 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:03,77 | 26. 6. 2019 | Liberec |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m polohový závod | 02:53,21 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m znak | 00:39,82 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 9 | 50 m volný způsob | 00:32,57 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 11 | 100 m znak | 01:34,97 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
2 | 15 | 800 m volný způsob | 10:32,92 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
3 | 20 | 100 m volný způsob | 01:10,72 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
TIKOVSKÝ Dominik (2009) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |