Přehled přihlášek
Prázdninový závod plavců a přátel Bohemians V.
Přihlášeno lidí: | 19 |
Počet startů: | 72 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:26,36 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 03:09,67 | 26. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 200 m znak | 02:49,57 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,32 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 00:53,48 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 01:59,71 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,48 | 13. 9. 2019 | Chomutov |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:00,90 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:07,15 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m znak | 02:04,75 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,57 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:44,36 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 03:19,33 | 16. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m znak | 03:15,70 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:00,68 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:20,06 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,40 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 00:57,39 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:13,11 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 00:56,59 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:12,16 | 30. 11. 2019 | Zlín |
1 | 3 | 200 m znak | 02:09,01 | 30. 11. 2019 | Zlín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 00:58,13 | 2. 11. 2019 | Jihlava |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:19,50 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 200 m znak | 02:05,00 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,37 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:13,40 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:37,19 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,57 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:24,18 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 03:06,80 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m znak | 02:45,77 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,54 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:19,25 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 03:09,22 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 3 | 200 m znak | 02:40,94 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,90 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 03:02,65 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m znak | 02:55,52 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,65 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 2 | 200 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:36,71 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:58,83 | 16. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,19 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:58,25 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 3 | 200 m znak | 02:45,50 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,35 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:12,38 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:24,80 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
1 | 3 | 200 m znak | 02:44,00 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | 01:12,90 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m polohový závod | 02:33,26 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m znak | 02:26,70 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,56 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m motýlek | - | - | - |
1 | 2 | 200 m polohový závod | - | - | - |
1 | 3 | 200 m znak | 03:27,84 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
GACEK Natalie (2006) | |||||
ŠKOPOVÁ Karla (2008) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |