Přehled přihlášek
Prázdninový závod plavců a přátel Bohemians IV.
Přihlášeno lidí: | 20 |
Počet startů: | 76 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:25,71 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,55 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,45 | 14. 9. 2019 | Zlín |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:14,74 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m motýlek | 03:05,73 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,83 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:24,36 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m motýlek | 03:17,08 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 05:46,91 | 8. 12. 2019 | Kopřivnice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,05 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:01,83 | 4. 7. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m motýlek | 01:59,35 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 04:26,39 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,48 | 13. 9. 2019 | Chomutov |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 00:59,84 | 1. 12. 2019 | Zlín |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:07,91 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,57 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:31,97 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m motýlek | 04:10,70 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 06:53,99 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:09,48 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:18,62 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 04:57,05 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,38 | 13. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
NOLL David (1999) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | - | - | - |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:08,27 | 27. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,57 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:07,49 | 12. 10. 2019 | Litvínov |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:15,01 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:14,84 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m motýlek | 03:13,13 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 06:02,21 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,45 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 00:56,75 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:12,32 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 04:50,06 | 31. 5. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 00:57,47 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,37 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:17,16 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:59,15 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,16 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:15,75 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m motýlek | 02:57,06 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:23,90 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,73 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:15,75 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m motýlek | 03:20,80 | 10. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 400 m polohový závod | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,35 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:14,08 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m motýlek | 03:18,74 | 27. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 05:40,88 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,25 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:47,44 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:46,43 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m znak | 01:20,07 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m motýlek | 03:26,39 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 400 m polohový závod | 05:57,48 | 8. 12. 2019 | Prostějov |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,54 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
LAHODA David (2005) | |||||
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |