Přehled přihlášek
Prázdninový závod plavců a přátel Bohemians III.
Přihlášeno lidí: | 14 |
Počet startů: | 55 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:38,86 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 3 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,55 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:32,42 | 15. 9. 2019 | Zlín |
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 3 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,45 | 14. 9. 2019 | Zlín |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:04,85 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,49 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:15,17 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,40 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:10,35 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:18,62 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,38 | 13. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
NOLL David (1999) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 00:58,46 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m prsa | 02:28,02 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:01,34 | 17. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,58 | 26. 11. 2016 | Zlín |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:00,62 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m prsa | 02:33,42 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:15,01 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:26,10 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 2 | 200 m prsa | 03:27,59 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:59,15 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,16 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:27,01 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 2 | 200 m prsa | 03:31,76 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:57,06 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:43,22 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m prsa | 03:48,59 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:44,75 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:46,23 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m prsa | 04:01,93 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:46,11 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | - | - | - |
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:55,80 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:34,00 | 6. 6. 2018 | Praha - Eden |
1 | 2 | 200 m prsa | 03:57,28 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,73 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:15,32 | 13. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m prsa | 02:59,92 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m motýlek | 02:41,44 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,56 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m polohový závod | 01:49,46 | 29. 9. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m prsa | 04:01,55 | 3. 7. 2020 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
STEHLÍK Jan (2009) | |||||
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
TICHÝ Václav (2010) | |||||
VODIČKOVÁ Veronika (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |