Přehled přihlášek
Prázdninový závod plavců a přátel Bohemians I.
Přihlášeno lidí: | 28 |
Počet startů: | 112 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:59,25 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | 02:25,08 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:00,90 | 23. 2. 2019 | Kladno |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,30 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:50,91 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,48 | 13. 9. 2019 | Chomutov |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:59,33 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 2 | 200 m znak | 02:04,75 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:19,39 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,57 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:19,79 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 200 m znak | 03:15,70 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:24,75 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:54,81 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,55 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:58,36 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:39,49 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,40 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:56,43 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:45,31 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:54,69 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:33,42 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 200 m znak | 02:41,12 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,45 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVOTNÝ Matyáš (2001) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:02,69 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:29,53 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,97 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:06,05 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:58,34 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,12 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:53,60 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | 02:09,01 | 30. 11. 2019 | Zlín |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:06,09 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | 02:45,77 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,16 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:03,53 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | 02:40,94 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,13 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:59,84 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 2 | 200 m znak | 02:35,38 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,96 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:33,48 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 2 | 200 m znak | 03:33,89 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:44,75 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ŠTĚRBA Pavel (1954) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:25,13 | 4. 5. 2019 | Praha - Šutka |
1 | 2 | 200 m znak | 03:18,29 | 9. 6. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:34,40 | 8. 6. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,92 | 9. 3. 2019 | Brno - Lesná |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:12,50 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,73 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:05,38 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | 02:45,50 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:20,45 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,35 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:03,31 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | 02:44,00 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:51,88 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:52,91 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 00:52,88 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | 02:29,64 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:27,49 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:02,00 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m znak | 02:26,70 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:02,77 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,56 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:25,25 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 2 | 200 m znak | 03:27,84 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:08,42 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | 03:05,32 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,39 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 2 | 200 m znak | 02:36,79 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,25 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:30,76 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 2 | 200 m znak | - | - | - |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:46,43 | 30. 6. 2020 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 100 m volný způsob | 01:06,73 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 2 | 200 m znak | 02:56,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,54 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
STEHLÍK Jan (2009) | |||||
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
VOJTKOVÁ Adéla (2007) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |