Přehled přihlášek
Prázdninový čtyřboj - ZMĚNA TERMÍNU
Přihlášeno lidí: | 87 |
Počet startů: | 397 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BÁLINTOVÁ Viktorie (2012) | |||||
1 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
BERANOVÁ Julie (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:44,90 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:44,30 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:45,60 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:33,79 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:48,59 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,78 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:00,87 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:46,13 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:22,71 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Marek (2012) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:57,56 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:11,77 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:54,08 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:43,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:49,02 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:39,55 | 1. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,66 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,52 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:01,40 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
BOUČEK Jan (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:59,49 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:32,58 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:55,81 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 05:19,55 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
BOUČKOVÁ Eliška (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:45,65 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,19 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:47,22 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:35,85 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:51,70 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,87 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:30,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:33,17 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:25,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 01:57,96 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,77 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 50 m znak | 00:31,35 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:36,04 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,02 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:05,65 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,29 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:30,43 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,24 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:04,37 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:45,79 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:45,63 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:44,88 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:36,71 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:56,36 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,40 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,15 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:32,60 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,19 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:09,37 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:31,06 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,14 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,25 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,62 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:19,43 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
DVOŘÁKOVÁ Alžběta (1961) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ECKERMANN Hana (1963) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:42,10 | 14. 8. 2019 | Gwangju (KOR) |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,45 | 14. 9. 2019 | Zlín |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:45,19 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:36,82 | 15. 8. 2019 | Gwangju (KOR) |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,81 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,51 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,62 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,56 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:24,32 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
FELGROVÁ Ivana (1942) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:57,90 | 8. 6. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 01:00,91 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:55,31 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:53,30 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:39,45 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,32 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:45,63 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:33,71 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:45,13 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:43,18 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,68 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,62 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:58,61 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:31,47 | 4. 5. 2019 | Ostrava |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,39 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,47 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,39 | 3. 5. 2019 | Ostrava |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:29,03 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
HACKL Petr (1988) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,53 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,62 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:46,15 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
HÁJKOVÁ Nikola (1988) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:41,66 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,78 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,70 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:33,88 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:41,02 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:24,88 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:26,48 | 13. 9. 2019 | Chomutov |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:29,46 | 30. 11. 2019 | Zlín |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:24,02 | 30. 11. 2019 | Zlín |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 01:46,95 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,60 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:30,85 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:36,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,09 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:04,44 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
HRADIL Matěj (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:57,36 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:56,34 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:47,42 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:21,12 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:31,69 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 50 m znak | 00:35,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,50 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,98 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:17,13 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
JAROŠOVÁ Eva (1936) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:58,26 | 10. 11. 2019 | Česká Lípa |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,26 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:28,57 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:32,14 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,39 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:01,36 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:48,08 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:57,39 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:40,22 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:09,11 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:42,55 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:45,42 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:34,79 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:48,53 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,74 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,55 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,20 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:25,13 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:03,34 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
KOTT Šimon (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:59,01 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:01,03 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:54,78 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:41,19 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:27,79 | 7. 3. 2020 | Ústí nad Labem |
1 | 3 | 50 m znak | 00:30,40 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:34,33 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:26,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:02,32 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,65 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:33,38 | 13. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:35,68 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:28,08 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:11,71 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LIPŠ Václav (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,95 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:33,70 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,61 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,97 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:13,08 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
LOCHMAN Tomáš (1963) | |||||
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:51,49 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:59,32 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:46,11 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:18,06 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,00 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,60 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:14,73 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NAMYSLOV Jiří (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,64 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:35,54 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:33,72 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,91 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:10,50 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:47,82 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:53,27 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:43,69 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:29,84 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOLL David (1999) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:25,59 | 12. 4. 2019 | Eindhoven (NED) |
1 | 3 | 50 m znak | 00:30,82 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:35,74 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:24,77 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:00,45 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
1 | 3 | 50 m znak | 00:31,34 | 9. 11. 2019 | Most |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:31,66 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:25,42 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 01:56,95 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,97 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,80 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:35,22 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,84 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:22,46 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,95 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,45 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,70 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,35 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:22,45 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVOTNÝ Matyáš (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:32,67 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,42 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:34,52 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,67 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:39,10 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,30 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:20,99 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:30,12 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,29 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,50 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,04 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:15,83 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,10 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:26,71 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:32,90 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:24,74 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 01:53,31 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,07 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:26,37 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:35,80 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:24,70 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 01:57,36 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,76 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,57 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:39,98 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,36 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:22,13 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
SEMAN Karel (2013) | |||||
1 | 11 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,43 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,54 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:43,62 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,02 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:39,21 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,43 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,90 | 22. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,85 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,61 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:34,28 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:39,51 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,65 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:50,74 | 12. 1. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:35,39 | 30. 11. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:44,32 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,02 | 30. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:37,33 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:47,11 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:32,77 | 30. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:34,37 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠMEHIL Damián (2012) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
SMELIK Ladislav (1961) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,91 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,29 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,72 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:28,57 | 7. 12. 2019 | Jihlava |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:54,59 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:05,41 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:51,59 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:34,03 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SRB Niko (2013) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 01:23,45 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 01:17,72 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 06:01,17 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:34,10 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:33,96 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,89 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,96 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:16,47 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:48,24 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:48,89 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:48,70 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:40,96 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:09,65 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Lea (2015) | |||||
1 | 12 | 25 m volný způsob | - | - | - |
SRBOVÁ Mia (2010) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:49,61 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:00,13 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:45,04 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:20,31 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Radmila (1976) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,62 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:52,44 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:41,99 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:09,05 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍK Jan (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:57,67 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:52,37 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 05:10,04 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:55,67 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:51,18 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,91 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,50 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:20,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠTĚRBA Pavel (1954) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:40,63 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 3 | 50 m znak | 00:41,92 | 9. 3. 2019 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:42,35 | 9. 3. 2019 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,50 | 9. 3. 2019 | Brno - Lesná |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
STRÁNSKÁ Alexandra (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,48 | 29. 2. 2020 | České Budějovice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:41,06 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,35 | 27. 6. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,35 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:59,67 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,08 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,63 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:39,93 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,70 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:21,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:37,20 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,35 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:43,18 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,53 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:30,57 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:37,58 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,78 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:46,34 | 18. 1. 2020 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:34,21 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:41,35 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,24 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:36,51 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,36 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:16,06 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:52,91 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:08,20 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:49,67 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:30,78 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:26,85 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:27,49 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:29,80 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:24,08 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 01:50,58 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,72 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:34,56 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,69 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,71 | 23. 2. 2020 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:19,75 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:49,85 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:41,08 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:49,36 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:37,13 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:01,72 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
TYBUREC Ivo (1962) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,46 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 3 | 50 m znak | 00:40,55 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,18 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,72 | 7. 3. 2020 | Brno - Lesná |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:33,11 | 18. 5. 2019 | Pardubice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,59 | 22. 6. 2019 | České Budějovice |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,00 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,50 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,52 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,25 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:31,24 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:31,18 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,75 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:34,11 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:35,68 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,70 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:08,50 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:33,68 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:34,30 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,10 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,21 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:19,38 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:47,30 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:56,99 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,91 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:09,93 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:36,18 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,54 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,87 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:32,14 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:27,73 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:49,50 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:45,83 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:52,87 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:39,51 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:10,05 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,75 | 9. 2. 2019 | Litoměřice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,25 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:39,87 | 7. 12. 2019 | Prostějov |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:31,67 | 27. 4. 2019 | Chomutov |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:26,08 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KHOMKO Zlata (2009) | |||||
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
KREJČÍKOVÁ Viktorie (2011) | |||||
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
STRAKA Martin (2000) | |||||
SÝKOROVÁ Klára (2001) | |||||
VOJTKOVÁ Adéla (2007) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |