Přehled přihlášek
Semifinále MČR družstev
Přihlášeno lidí: | 25 |
Počet startů: | 78 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:55,54 | 7. 5. 2017 | Bratislava (SVK) |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:05,43 | 12. 3. 2016 | Hradec Králové |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,13 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:35,84 | 15. 6. 2019 | Zlín |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 18:16,94 | 31. 5. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m znak | 03:30,96 | 9. 4. 2016 | Praha - Podolí |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:39,87 | 2. 6. 2019 | Praha - Podolí |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:37,80 | 16. 4. 2011 | Bratislava (SVK) |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:12,30 | 24. 4. 2011 | Brno - Lužánky |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:28,19 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:14,44 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 01:58,27 | 28. 5. 2016 | Bergen (NOR) |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:32,81 | 14. 4. 2017 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:50,15 | 12. 7. 2014 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:03,27 | 6. 7. 2017 | Praha - Podolí |
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:59,52 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 100 m znak | 01:07,29 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:02,87 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:26,81 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:37,69 | 23. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:10,44 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:11,48 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:55,26 | 6. 8. 2015 | Kazaň (RUS) |
1 | 7 | 100 m znak | 01:08,49 | 8. 3. 2014 | Praha - Podolí |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:25,35 | 6. 11. 2015 | Dubai (UAE) |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:02,90 | 11. 7. 2014 | Praha - Podolí |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 15:54,52 | 17. 5. 2019 | Pardubice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:02,25 | 12. 7. 2018 | Praha - Podolí |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:22,30 | 15. 6. 2019 | Zlín |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:18,49 | 16. 6. 2019 | Zlín |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:04,29 | 16. 6. 2019 | Zlín |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:25,46 | 15. 6. 2019 | Zlín |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:16,13 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:15,60 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:31,60 | 28. 4. 2017 | Praha - Podolí |
MIKUŠOVÁ Carmen (1998) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:21,62 | 15. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:32,36 | 12. 7. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:04,19 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 24 | 100 m motýlek | - | - | - |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 17 | 100 m prsa | - | - | - |
2 | 25 | 200 m polohový závod | - | - | - |
NOVOTNÝ Matyáš (2001) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
2 | 18 | 100 m prsa | - | - | - |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:00,00 | 13. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:27,57 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:08,36 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:06,19 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:53,80 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
1 | 8 | 100 m znak | 00:59,77 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,34 | 8. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:57,03 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:01,65 | 26. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:57,70 | 22. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:12,99 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:13,96 | 27. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:24,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:35,50 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 20 | 200 m znak | 03:00,63 | 9. 3. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:28,87 | 27. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 19 | 200 m znak | 02:30,00 | 17. 3. 2019 | Brno - Lužánky |
SÝKOROVÁ Klára (2001) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 19 | 200 m znak | - | - | - |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:45,30 | 26. 6. 2019 | Liberec |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:18,94 | 27. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:29,91 | 25. 6. 2019 | Liberec |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:29,64 | 1. 6. 2019 | Praha - Podolí |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:53,92 | 21. 6. 2019 | České Budějovice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:06,58 | 28. 4. 2019 | Bratislava (SVK) |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,00 | 20. 6. 2019 | České Budějovice |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 18:11,52 | 15. 6. 2019 | Zlín |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:30,76 | 13. 4. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:41,21 | 15. 6. 2019 | Zlín |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 03:03,45 | 13. 5. 2017 | Ústí nad Labem |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:19,66 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
SRB Štěpán (2004) | |||||
ŠTVERÁK Jakub (2008) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |