Přehled přihlášek
Krajské kolo MČR družstev
Přihlášeno lidí: | 43 |
Počet startů: | 146 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
2 | 18 | 100 m prsa | 01:02,03 | 12. 12. 2015 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,52 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:55,95 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:13,85 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,93 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:01,08 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:06,85 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:07,01 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 200 m znak | 02:25,08 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:25,08 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:32,67 | 18. 12. 2011 | Chomutov |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:09,52 | 14. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:27,34 | 3. 11. 2018 | Saint-Pol-Sur-MerR (FRA) |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:05,88 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 100 m znak | 01:15,82 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:47,83 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 05:17,37 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:51,98 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:21,92 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:44,43 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:00,70 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:10,64 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:07,99 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 01:55,39 | 19. 11. 2016 | Graz (AUT) |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:46,04 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:52,57 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 01:56,50 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:19,39 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:27,81 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:23,48 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:07,15 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:33,53 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:35,84 | 18. 6. 2019 | Praha - Vinohrady |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 12:33,29 | 11. 5. 2019 | Praha - Eden |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 100 m znak | 01:05,71 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:01,10 | 11. 12. 2015 | Plzeň - Slovany |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:20,59 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:37,13 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:52,66 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:02,13 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:15,17 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 05:01,18 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:00,68 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:20,06 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,06 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:24,45 | 16. 12. 2018 | Trnava (SVK) |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:08,61 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:27,43 | 14. 12. 2019 | Šamorín (SVK) |
MIKUŠOVÁ Carmen (1998) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:17,85 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:06,84 | 21. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
MIŠÁKOVÁ Nina (2008) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:35,42 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 100 m znak | - | - | - |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:56,61 | 26. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:40,55 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:57,39 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:46,52 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:25,79 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:18,07 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:04,29 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 100 m znak | 01:15,32 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:41,12 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:30,35 | 19. 12. 2019 | Praha - Vinohrady |
NOVOTNÝ Matyáš (2001) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | - | - | - |
2 | 18 | 100 m prsa | - | - | - |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:01,18 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 200 m motýlek | 03:11,93 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:28,28 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:20,36 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:17,93 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:05,89 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:21,16 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 08:51,40 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:54,27 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 100 m znak | 00:56,69 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:04,26 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,03 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
RENC Matěj (2002) | |||||
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:53,42 | 15. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:05,00 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:01,48 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:01,82 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:11,66 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:37,19 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:43,24 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:04,21 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 19:45,16 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 02:20,19 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:30,18 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:20,30 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 9 | 400 m polohový závod | - | - | - |
2 | 19 | 200 m znak | 03:54,39 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:27,49 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:26,15 | 19. 1. 2019 | Praha - Radlice |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:54,65 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 16:19,63 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:10,81 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 05:43,80 | 10. 11. 2019 | Praha - Radlice |
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:03,66 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:33,97 | 25. 11. 2018 | Zlín |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:30,27 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:12,30 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
1 | 7 | 100 m znak | 01:27,56 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:50,88 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:33,69 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:15,75 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:04,47 | 25. 5. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m znak | 02:45,50 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:30,53 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:34,37 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:40,63 | 24. 5. 2019 | Praha - Radlice |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:24,82 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 06:12,60 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:38,90 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:48,02 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
SÝKOROVÁ Klára (2001) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:05,62 | 12. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:23,06 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:27,15 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:24,80 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 09:14,58 | 14. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:52,79 | 21. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 8 | 100 m znak | 01:00,82 | 14. 10. 2018 | Praha - Radlice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:04,50 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,08 | 13. 12. 2019 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 17:26,74 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 20 | 200 m znak | 02:26,70 | 8. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:31,09 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:48,23 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:40,88 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:17,43 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:33,70 | 19. 10. 2019 | Praha - Radlice |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:17,91 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 06:03,10 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:31,30 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:06,27 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:56,40 | 29. 10. 2016 | Kladno |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:00,80 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:18,06 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:09,45 | 9. 11. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 200 m motýlek | - | - | - |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:38,21 | 7. 12. 2019 | Prostějov |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BERANOVÁ Julie (2007) | |||||
BOUČKOVÁ Eliška (2008) | |||||
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
HOLUBOVÁ Kateřina (1998) | |||||
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
KOČÍKOVÁ Karolína (2008) | |||||
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
LIPŠ Václav (2003) | |||||
LIVERSAGE Sophie (2003) | |||||
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
SRB Štěpán (2004) | |||||
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |