Přehled přihlášek
Zimní Mistrovství ČR
Přihlášeno lidí: | 19 |
Počet startů: | 108 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,95 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 200 m polohový závod | 02:16,49 | 12. 10. 2019 | Litvínov |
3 | 16 | 100 m volný způsob | 00:55,95 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 22 | 100 m motýlek | 01:01,08 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
5 | 34 | 200 m motýlek | 02:14,35 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 36 | 100 m polohový závod | 01:01,82 | 23. 11. 2019 | Praha - Vinohrady |
7 | 44 | 400 m polohový závod | 04:52,29 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
3 | 17 | 50 m prsa | 00:31,86 | 14. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
5 | 29 | 50 m motýlek | 00:28,80 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:28,33 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 100 m volný způsob | 01:00,70 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 21 | 100 m motýlek | 01:08,24 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:33,85 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 35 | 100 m polohový závod | 01:09,29 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
7 | 45 | 200 m volný způsob | 02:10,64 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 8 | 200 m polohový závod | 01:56,50 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
3 | 22 | 100 m motýlek | 00:52,57 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
5 | 34 | 200 m motýlek | 01:55,39 | 19. 11. 2016 | Graz (AUT) |
5 | 36 | 100 m polohový závod | 00:54,00 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
7 | 46 | 200 m volný způsob | 01:46,04 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:25,66 | 8. 12. 2019 | Glasgow (GBR) |
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:09,80 | 16. 12. 2017 | Kodaň (DEN) |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:17,77 | 10. 11. 2019 | Zagreb (CRO) |
5 | 33 | 200 m motýlek | 02:13,07 | 10. 11. 2019 | Zagreb (CRO) |
5 | 35 | 100 m polohový závod | 01:00,44 | 5. 12. 2019 | Glasgow (GBR) |
7 | 43 | 400 m polohový závod | 04:38,59 | 4. 12. 2019 | Glasgow (GBR) |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 4 | 200 m prsa | 02:26,76 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 200 m polohový závod | 02:11,58 | 30. 11. 2019 | Zlín |
3 | 20 | 200 m znak | 02:07,33 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
5 | 34 | 200 m motýlek | 02:10,51 | 3. 11. 2019 | Jihlava |
7 | 42 | 50 m znak | 00:28,90 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
7 | 44 | 400 m polohový závod | 04:39,32 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:24,93 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
3 | 15 | 100 m volný způsob | 00:54,33 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
3 | 17 | 50 m prsa | 00:32,72 | 11. 12. 2015 | Plzeň - Slovany |
5 | 29 | 50 m motýlek | 00:26,74 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 35 | 100 m polohový závod | 01:02,34 | 16. 10. 2015 | Plzeň - Slovany |
7 | 41 | 50 m znak | 00:29,52 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
7 | 45 | 200 m volný způsob | 01:58,67 | 16. 10. 2015 | Plzeň - Slovany |
NOVÁK Adam (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,94 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 200 m polohový závod | 02:16,72 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
3 | 16 | 100 m volný způsob | 00:54,94 | 9. 11. 2019 | Most |
3 | 18 | 50 m prsa | 00:32,05 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
3 | 22 | 100 m motýlek | 00:58,36 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
5 | 30 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
5 | 32 | 100 m prsa | 01:08,49 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
5 | 36 | 100 m polohový závod | 01:01,69 | 1. 12. 2019 | Marienberg (GER) |
NOVÁKOVÁ Alžběta (2004) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:47,35 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:32,21 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 100 m volný způsob | 01:05,44 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 17 | 50 m prsa | 00:35,46 | 2. 11. 2019 | Jihlava |
5 | 29 | 50 m motýlek | 00:30,39 | 2. 11. 2019 | Jihlava |
5 | 31 | 100 m prsa | 01:18,53 | 2. 11. 2019 | Jihlava |
5 | 35 | 100 m polohový závod | 01:09,66 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
7 | 43 | 400 m polohový závod | 05:31,00 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 7 | 200 m polohový závod | 02:21,16 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 16:49,09 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 15 | 100 m volný způsob | 00:58,97 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:17,93 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 33 | 200 m motýlek | 02:17,29 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 37 | 800 m volný způsob | 08:52,71 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
7 | 43 | 400 m polohový závod | 05:00,11 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 00:56,69 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 22 | 100 m motýlek | 00:56,35 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 30 | 50 m motýlek | 00:26,15 | 3. 11. 2018 | Jihlava |
5 | 36 | 100 m polohový závod | 00:57,27 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
7 | 42 | 50 m znak | 00:26,75 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 6 | 100 m znak | 00:57,98 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 800 m volný způsob | 08:33,58 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
3 | 20 | 200 m znak | 02:05,00 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 400 m volný způsob | 04:02,07 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
5 | 30 | 50 m motýlek | 00:26,55 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
7 | 42 | 50 m znak | 00:26,70 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
7 | 46 | 200 m volný způsob | 01:53,81 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
SEIDLOVÁ Veronika (2005) | |||||
3 | 15 | 100 m volný způsob | 01:01,82 | 12. 10. 2019 | Praha - Radlice |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:40,17 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
5 | 33 | 200 m motýlek | 02:36,94 | 8. 11. 2019 | Praha - Radlice |
5 | 37 | 800 m volný způsob | 09:43,24 | 7. 12. 2019 | Mladá Boleslav |
7 | 43 | 400 m polohový závod | 05:24,06 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
7 | 45 | 200 m volný způsob | 02:11,66 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
ŠTĚRBA Vojislav (2001) | |||||
1 | 12 | 800 m volný způsob | 08:30,20 | 17. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 400 m volný způsob | 04:05,54 | 15. 12. 2016 | Plzeň - Slovany |
5 | 38 | 1500 m volný způsob | 16:21,39 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
STRAKA Martin (2000) | |||||
1 | 12 | 800 m volný způsob | 08:44,76 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
3 | 24 | 400 m volný způsob | 04:13,20 | 25. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
5 | 38 | 1500 m volný způsob | 16:30,24 | 26. 10. 2019 | Mladá Boleslav |
SÝKOROVÁ Klára (2001) | |||||
1 | 5 | 100 m znak | 01:06,77 | 3. 11. 2019 | Jihlava |
3 | 19 | 200 m znak | 02:23,56 | 2. 11. 2019 | Jihlava |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:31,73 | 13. 10. 2019 | Praha - Radlice |
7 | 45 | 200 m volný způsob | 02:10,40 | 19. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 3 | 200 m prsa | 02:41,32 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 1500 m volný způsob | 18:11,02 | 5. 10. 2019 | Plzeň - Radbuza |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:27,90 | 7. 12. 2019 | Kopřivnice |
5 | 37 | 800 m volný způsob | 09:15,09 | 18. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
7 | 43 | 400 m polohový závod | 05:00,96 | 20. 10. 2019 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:24,25 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 200 m polohový závod | 02:08,07 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 16 | 100 m volný způsob | 00:52,79 | 21. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
3 | 18 | 50 m prsa | 00:29,39 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 32 | 100 m prsa | 01:04,50 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 36 | 100 m polohový závod | 00:58,32 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
7 | 42 | 50 m znak | 00:28,10 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
ULIPOVÁ Michaela (1997) | |||||
3 | 19 | 200 m znak | 02:26,31 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 23 | 400 m volný způsob | 04:37,95 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 33 | 200 m motýlek | 02:32,40 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
5 | 37 | 800 m volný způsob | 09:30,37 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
7 | 41 | 50 m znak | 00:32,16 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
7 | 43 | 400 m polohový závod | 05:10,65 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CARDA Jan (2005) | |||||
GACEK Natalie (2006) | |||||
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
LAHODA David (2005) | |||||
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
LIVERSAGE Sophie (2003) | |||||
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
TIKOVSKÝ Denis (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
až v září.
Nyní již pořád někde závodíme.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |