Přehled přihlášek
Západočeský pohár
Přihlášeno lidí: | 22 |
Počet startů: | 139 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:27,81 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:35,88 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:31,02 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:32,13 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:12,86 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 14 | 100 m prsa | 01:24,90 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m motýlek | 01:06,80 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:01,05 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 200 m prsa | 02:52,99 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 04:54,08 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,47 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:35,76 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 50 m znak | 00:34,11 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:25,78 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 18 | 100 m motýlek | 01:18,60 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 22 | 800 m volný způsob | 11:47,02 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:05,18 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 30 | 200 m motýlek | 03:00,78 | 23. 2. 2019 | Kladno |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 05:07,67 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
ČMEJLOVÁ Julie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:32,07 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:44,19 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:48,51 | 4. 3. 2017 | Plzeň - Slovany |
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:56,43 | 3. 3. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 13 | 100 m prsa | 01:34,53 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 17 | 100 m motýlek | 01:48,55 | 4. 3. 2017 | Plzeň - Slovany |
3 | 25 | 100 m volný způsob | 01:13,19 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 200 m prsa | 03:27,21 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 29 | 200 m motýlek | - | - | - |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:27,96 | 11. 11. 2016 | Grande-Synthe (FRA) |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:32,88 | 9. 5. 2014 | Bratislava (SVK) |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:29,23 | 29. 7. 2018 | Laval (FRA) |
2 | 13 | 100 m prsa | 01:12,30 | 24. 4. 2011 | Brno - Lužánky |
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:30,41 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:40,89 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:36,41 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:28,82 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 17:45,44 | 30. 6. 2018 | České Budějovice |
1 | 10 | 50 m znak | 00:31,83 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:21,20 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:16,30 | 6. 5. 2018 | Bratislava (SVK) |
3 | 24 | 400 m polohový závod | 04:55,95 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 28 | 200 m prsa | 02:46,21 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:04,86 | 30. 6. 2018 | České Budějovice |
LAHODA David (2005) | |||||
2 | 14 | 100 m prsa | 01:17,78 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
2 | 18 | 100 m motýlek | 01:11,44 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 24 | 400 m polohový závod | 05:15,56 | 2. 12. 2018 | Mladá Boleslav |
3 | 28 | 200 m prsa | 02:46,36 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 04:44,74 | 26. 10. 2018 | Kladno |
MIŠÁKOVÁ Nina (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:43,57 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:58,52 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | 50 m znak | 00:49,95 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,85 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:33,22 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:27,08 | 6. 5. 2018 | Bratislava (SVK) |
1 | 10 | 50 m znak | 00:27,98 | 14. 7. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:03,66 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:14,02 | 12. 7. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 00:55,08 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:00,53 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:26,32 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:28,85 | 28. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:28,46 | 6. 5. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:03,38 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 22 | 800 m volný způsob | 08:58,33 | 13. 7. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 00:56,99 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:03,04 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:36,40 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:41,23 | 2. 6. 2017 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:41,35 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:57,80 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m motýlek | 01:40,18 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 03:17,59 | 1. 4. 2017 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:19,61 | 14. 5. 2017 | Ústí nad Labem |
3 | 32 | 100 m znak | 01:27,46 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 06:07,08 | 17. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:35,10 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:42,87 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 10 | 50 m znak | 00:41,08 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:58,96 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m motýlek | 01:39,00 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 20 | 200 m znak | 03:01,66 | 23. 2. 2019 | Kladno |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:16,08 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 32 | 100 m znak | 01:27,06 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 06:10,72 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:33,12 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:45,02 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 10 | 50 m znak | 00:40,97 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:58,96 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 18 | 100 m motýlek | 01:40,69 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:59,74 | 23. 2. 2019 | Kladno |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:10,09 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 32 | 100 m znak | 01:35,35 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 06:10,72 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:36,69 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 3 | 50 m prsa | 00:50,99 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 9 | 50 m znak | 00:41,73 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m volný způsob | 00:33,15 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:36,45 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 9 | 50 m znak | 00:38,58 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
SRB Štěpán (2004) | |||||
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:37,13 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:55,30 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
2 | 20 | 200 m znak | 02:48,59 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:06,57 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 32 | 100 m znak | 01:21,80 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 05:20,29 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:38,71 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:42,02 | 20. 12. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | 50 m znak | 00:48,96 | 13. 5. 2017 | Ústí nad Labem |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
2 | 11 | 200 m volný způsob | 02:16,42 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 15 | 200 m polohový závod | 02:37,92 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 21 | 800 m volný způsob | 09:54,40 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 23 | 400 m polohový závod | 05:37,32 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
3 | 27 | 200 m prsa | 02:56,34 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 33 | 400 m volný způsob | 04:48,43 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:25,59 | 17. 6. 2018 | Ústí nad Labem |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:31,77 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m motýlek | 00:28,18 | 12. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | 50 m znak | 00:30,10 | 14. 7. 2018 | Praha - Podolí |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:31,96 | 6. 4. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 1500 m volný způsob | 18:31,52 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 12 | 200 m volný způsob | 02:17,99 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
2 | 16 | 200 m polohový závod | 02:47,78 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 800 m volný způsob | 09:48,22 | 16. 2. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 24 | 400 m polohový závod | 05:46,81 | 1. 7. 2018 | Plzeň - Slovany |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:06,42 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
3 | 34 | 400 m volný způsob | 04:43,14 | 17. 2. 2019 | Praha - Podolí |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m volný způsob | 00:42,56 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 4 | 50 m prsa | 00:58,83 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
1 | 10 | 50 m znak | 00:46,11 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
2 | 14 | 100 m prsa | 02:06,05 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
3 | 26 | 100 m volný způsob | 01:26,75 | 23. 2. 2019 | Kladno |
3 | 32 | 100 m znak | 01:52,29 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 3 | 50 m prsa | 00:40,06 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 7 | 50 m motýlek | 00:37,32 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
1 | 9 | 50 m znak | 00:37,56 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 13 | 100 m prsa | 00:44,99 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
2 | 17 | 100 m motýlek | 01:29,10 | 3. 3. 2019 | České Budějovice |
3 | 25 | 100 m volný způsob | 01:19,76 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
3 | 31 | 100 m znak | 01:20,98 | 2. 3. 2019 | České Budějovice |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
DUBA Kauana Slavka (2009) | |||||
DUBA Aracy Mahulena (2009) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |