Přehled přihlášek
Vánoční čtyřboj
Přihlášeno lidí: | 120 |
Počet startů: | 535 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
AMBROŽOVÁ Tereza (2010) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | 00:39,81 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,60 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,97 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:29,85 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,52 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:53,89 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
BERANOVÁ Julie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:53,15 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,03 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:50,19 | 12. 11. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:38,62 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:19,79 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
BIELECKÁ Tereza (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
BOHÁČ Patrik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:50,86 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:02,50 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:42,34 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:33,20 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
BOUČEK Jan (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
BOUČKOVÁ Eliška (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:50,60 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:49,36 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:55,31 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,74 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:36,95 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
BŘEZINA Tomáš (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,63 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:31,48 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,37 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,50 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:08,62 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,22 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 4 | 50 m znak | 00:32,37 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,35 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,77 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:19,73 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:34,93 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,54 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,88 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,71 | 1. 12. 2018 | Prostějov |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:25,89 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:01,53 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,22 | 6. 10. 2018 | Kolín |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:51,58 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:41,12 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:42,03 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ČMEJLOVÁ Julie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:39,07 | 6. 10. 2018 | Beroun |
1 | 3 | 50 m znak | 00:39,51 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,44 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,07 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:35,32 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,80 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:32,02 | 21. 10. 2018 | Fourmies (FRA) |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:32,01 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,34 | 3. 11. 2018 | Saint-Pol-Sur-MerR (FRA) |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:06,97 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
DRAČKA Vojtěch (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,01 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,10 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:41,10 | 14. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,00 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:23,13 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
DUBA Aracy Mahulena (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:00,30 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:49,14 | 16. 6. 2018 | Kutná Hora |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:10,92 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,85 | 21. 4. 2018 | Chomutov |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:57,52 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
DUBA Kauana Slavka (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 01:09,51 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:50,03 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:12,42 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:44,37 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:01,88 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
EYBL Václav (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:40,87 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:40,15 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:47,19 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:31,75 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:42,37 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
FIŠÁREK Vojtěch (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:09,93 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:15,50 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:45,43 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:41,42 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,13 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:46,44 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,46 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:43,88 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
FUČEKOVÁ Karolína Eugénia (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:52,78 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:48,84 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,54 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:41,33 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:23,50 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
GACEK Natalie (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:41,41 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,14 | 1. 12. 2018 | Prostějov |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,54 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,80 | 15. 7. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,84 | 20. 1. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:38,85 | 15. 10. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:28,33 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:21,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
GREGOŘICA Václav (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:57,59 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:59,16 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:52,48 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:32,80 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
GREGOŘICOVÁ Johana (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HÁJEK Michal (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,39 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:30,57 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,58 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HÁJEK Richard (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:05,36 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:06,05 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HANZAL Jan (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,79 | 19. 5. 2017 | Pardubice |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,32 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,44 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,90 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:56,59 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
HAVLÍN Vincent (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:01,00 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:53,36 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:15,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:24,81 | 8. 12. 2017 | Graz (AUT) |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,22 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:28,89 | 23. 9. 2017 | Chomutov |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:23,20 | 23. 9. 2017 | Chomutov |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:49,30 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:54,26 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:06,62 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:51,01 | 24. 11. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 05:12,42 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
HEJNÝ Jan (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 01:01,68 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:52,71 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,55 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:43,30 | 24. 11. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:52,56 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
HOLEČKOVÁ Barbora (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:51,16 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HOLEČKOVÁ Tereza (2011) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HOLUBOVÁ Kateřina (1998) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:31,27 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:33,89 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,63 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,02 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:28,58 | 16. 12. 2017 | Kodaň (DEN) |
1 | 3 | 50 m znak | 00:29,19 | 20. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:32,73 | 20. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,98 | 22. 1. 2017 | Geneve (SUI) |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HORSKÝ Kryštof (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:28,69 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,59 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:37,25 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,60 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:07,35 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
HOTOVCOVÁ Natálie (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:54,73 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:49,10 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
HRADIL Matěj (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:58,01 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:57,69 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:37,03 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
HUBIČKA Richard (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:32,45 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,90 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,02 | 10. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,41 | 27. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:26,93 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
JUDICKIJ Michal (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:29,20 | 1. 12. 2018 | Nový Jičín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,04 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,94 | 2. 12. 2018 | Nový Jičín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,81 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:08,75 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
JURČÁKOVÁ Hana (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:55,48 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:47,40 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:57,29 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:50,53 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:51,30 | 21. 4. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,48 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:30,27 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KHOMKO Zlata (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
KOČÍKOVÁ Josefína (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
KOČÍKOVÁ Karolína (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:58,91 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:00,23 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:49,78 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:38,96 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KOTT Štěpán (2007) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:28,86 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,75 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,46 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:26,81 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:59,00 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:27,61 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:30,60 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,41 | 20. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,50 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:58,10 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
KREJČÍ Petr (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,52 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:05,45 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:47,71 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:30,39 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KREJČÍKOVÁ Mariana (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:36,99 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,07 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:38,60 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:33,00 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:30,93 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
KUBAČKOVÁ Šarlota (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
KUDRNÁČ Adam (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:55,09 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:10,85 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:49,43 | 6. 10. 2018 | Kolín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:42,05 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
KUDRNÁČOVÁ Eliška (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:45,70 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:41,20 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:50,51 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,59 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:54,20 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
LAHODA David (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:30,72 | 1. 12. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,04 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:37,34 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,61 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
LAHODA Jakub (2000) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,38 | 21. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,46 | 15. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,14 | 25. 5. 2018 | Pardubice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,49 | 24. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:54,75 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
LAJČUK Leonard (2000) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:31,28 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,45 | 21. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:37,93 | 15. 10. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,94 | 22. 10. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:13,75 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
LIPŠ Václav (2003) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:31,83 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:33,25 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:37,86 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:28,11 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:20,84 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
LIVERSAGE Sophie (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,17 | 3. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,26 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,17 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,07 | 2. 6. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:26,90 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
MERHOUT Marek (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 01:02,84 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:46,89 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:06,80 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:49,47 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:05,07 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
MICHU Sofia Michaela (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:54,77 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:55,25 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:53,45 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
MIŠÁKOVÁ Nina (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:55,64 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:44,54 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,52 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:05,73 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:52,03 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:46,99 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
NOLL David (1999) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:24,70 | 26. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:29,36 | 14. 1. 2017 | Neratovice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:31,32 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:23,77 | 25. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:00,80 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
NOVÁK Petr (1996) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:23,71 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:25,78 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:22,97 | 24. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,09 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,07 | 13. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:45,80 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,09 | 14. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:37,99 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
PAVLACKÁ Lenka (1994) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 5 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
PEŠTOVÁ Andrea (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,74 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,51 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:43,20 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,47 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:28,62 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
PLESKOTOVÁ Julie (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:29,44 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:32,35 | 16. 12. 2017 | Zlín |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,62 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:27,92 | 23. 11. 2017 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:09,40 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
PRZECZEK Jakub Karel (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:55,54 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:01,37 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
RATAJSKÁ Beáta (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:55,69 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:55,15 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:47,78 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:26,46 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
RENC Jakub (1999) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,15 | 3. 11. 2018 | Jihlava |
1 | 4 | 50 m znak | 00:26,75 | 20. 10. 2018 | Brno - Lužánky |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:33,22 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,03 | 16. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:56,57 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
RENC Matěj (2002) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:27,38 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,01 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:35,59 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:25,86 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:01,95 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŘEZNÍČKOVÁ Alžběta (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:58,60 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:45,19 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:55,75 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:36,09 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:28,38 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
SEDLÁČEK Max (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:37,57 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 4 | 50 m znak | 00:38,22 | 1. 12. 2018 | Prostějov |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:50,29 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:32,28 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:43,99 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SHARIFOV Eldar (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:50,22 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:41,89 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:43,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:40,02 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,53 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:34,99 | 14. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:50,27 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:43,22 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 4 | 50 m znak | 00:39,53 | 1. 12. 2018 | Prostějov |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:51,92 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:32,77 | 1. 12. 2018 | Prostějov |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:53,53 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:43,81 | 21. 4. 2018 | Chomutov |
1 | 3 | 50 m znak | 00:42,08 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,41 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:38,37 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:01,56 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:36,24 | 8. 12. 2018 | Jablonec nad Nisou |
1 | 3 | 50 m znak | 00:37,93 | 8. 12. 2018 | Jablonec nad Nisou |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:47,03 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,75 | 23. 6. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:39,28 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠPERKOVÁ Nela (2011) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:03,22 | 6. 10. 2018 | Kolín |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:58,90 | 6. 10. 2018 | Kolín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ŠRÁMEK Antonín (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:40,74 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:41,79 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:49,79 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:36,11 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:48,43 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠRÁMKOVÁ Dora (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 7 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
SRB Niko (2013) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
SRB Štěpán (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,93 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:36,12 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:42,84 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,05 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:25,14 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Helena (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:54,80 | 13. 10. 2018 | Litvínov |
1 | 3 | 50 m znak | 00:49,35 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,57 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:42,45 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:25,79 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SRBOVÁ Mia (2010) | |||||
1 | 3 | 50 m znak | 00:56,31 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:27,07 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:53,87 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 05:06,23 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠŤASTNÁ Marcela (1937) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:49,44 | 2. 12. 2017 | Jihlava |
1 | 3 | 50 m znak | 00:50,80 | 11. 3. 2017 | Brno - Lesná |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:54,00 | 11. 3. 2017 | Brno - Lesná |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:47,00 | 11. 3. 2017 | Brno - Lesná |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:33,23 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍK Jan (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 01:01,78 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 01:10,73 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 05:32,51 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
STEHLÍKOVÁ Sofie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:50,67 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:00,67 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:45,12 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
ŠTĚRBOVÁ Michaela (1999) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,98 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 3 | 50 m znak | 00:31,82 | 13. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:37,17 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,45 | 26. 10. 2018 | Kladno |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
STRÁNÍK Daniel (2011) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:42,79 | 6. 10. 2018 | Beroun |
1 | 4 | 50 m znak | 00:45,61 | 13. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:58,46 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:35,34 | 6. 10. 2018 | Beroun |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:17,29 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
ŠUBA Vincent (2006) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:41,08 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:44,57 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:57,76 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,60 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:08,84 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ŠVEHLOVÁ Kateřina (2003) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:32,35 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,64 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:40,17 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:30,27 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:23,27 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Anežka (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:56,77 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:50,70 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,70 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:22,00 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Elen (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:44,95 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:42,95 | 13. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:53,43 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,18 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:02,11 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:38,54 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,25 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:44,43 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,17 | 21. 4. 2018 | Chomutov |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:34,68 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Magdaléna (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:43,60 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:44,32 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:48,96 | 9. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,09 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:54,01 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
SVOBODOVÁ Nikol (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:52,22 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:48,54 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:49,76 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:40,75 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 03:12,76 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:35,53 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:36,41 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:39,24 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:31,32 | 6. 10. 2018 | Plzeň - Radbuza |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:23,36 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
TIKOVSKÝ Daniel (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:26,77 | 21. 9. 2018 | Chomutov |
1 | 4 | 50 m znak | 00:28,10 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:29,39 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:24,25 | 14. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 01:54,59 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:35,14 | 29. 9. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,69 | 17. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:38,71 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:29,61 | 18. 11. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:29,30 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 4 | 50 m znak | 00:42,25 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:53,27 | 29. 9. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:40,59 | 6. 10. 2018 | Kolín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
VASILJEV Adam (2007) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:54,17 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:49,78 | 28. 5. 2017 | Praha - Eden |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:54,59 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:40,99 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 03:20,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Kateřina (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:58,33 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:55,63 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:43,44 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:18,94 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
VODIČKOVÁ Veronika (2005) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:37,63 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 3 | 50 m znak | 00:40,46 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,55 | 27. 10. 2018 | Kladno |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,02 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:34,48 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
VOJTKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:46,04 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:43,62 | 3. 12. 2017 | Chomutov |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:46,75 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:38,03 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:57,36 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
VOŽENÍLEK Daniel (2009) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 6 | 50 m prsa | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
VRÁNA Miroslav (2001) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:30,02 | 25. 11. 2018 | Zlín |
1 | 4 | 50 m znak | 00:34,11 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:35,40 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:27,30 | 24. 11. 2018 | Zlín |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:10,04 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
VRÁTNÝ Vladimír (2008) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | - | - | - |
1 | 8 | 50 m volný způsob | - | - | - |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | - | - | - |
WARAUSOVÁ Doubravka (2013) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ZÁMEČNÍK Matěj (2004) | |||||
1 | 2 | 50 m motýlek | 00:36,31 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 4 | 50 m znak | 00:35,56 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m prsa | 00:43,01 | 24. 11. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,46 | 10. 11. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 02:26,49 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
1 | 4 | 50 m znak | 00:54,05 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m prsa | 01:07,44 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:49,45 | 20. 10. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 10 | Čtyřboj (4x50) | 04:41,84 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:39,12 | 9. 12. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 3 | 50 m znak | 00:40,51 | 11. 11. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:46,88 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,33 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:43,35 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁMEČNÍKOVÁ Agáta (2012) | |||||
1 | 1 | 25 m volný způsob | - | - | - |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 3 | 50 m znak | 00:51,96 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 01:00,39 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,02 | 6. 10. 2018 | Kolín |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 04:27,16 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZAŇKOVÁ Tereza (2002) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:30,44 | 16. 12. 2018 | Plzeň - Slovany |
1 | 3 | 50 m znak | 00:35,01 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,62 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:29,90 | 25. 3. 2017 | Litvínov |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:18,63 | 21. 6. 2018 | Praha - Vinohrady |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 50 m motýlek | 00:40,36 | 20. 5. 2018 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 50 m znak | 00:38,79 | 6. 10. 2018 | Beroun |
1 | 5 | 50 m prsa | 00:41,28 | 6. 10. 2018 | Beroun |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,24 | 14. 4. 2018 | Praha - Podolí |
1 | 9 | Čtyřboj (4x50) | 02:42,89 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CIGLEROVÁ Karolína (2012) | |||||
MIKUŠOVÁ Carmen (1998) | |||||
MLYNÁŘÍKOVÁ Květuše (1966) | |||||
PÍPLA Vojtěch Otto (2010) | |||||
ŠMEHIL Damián (2012) | |||||
ŠTĚRBA Pavel (1954) | |||||
TÁBORSKÁ Adéla (2008) | |||||
ULIPOVÁ Michaela (1997) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |