Přehled přihlášek
Memoriál Jaroslava Jezbery
Přihlášeno lidí: | 13 |
Počet startů: | 66 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
CARDA Jan (2005) | |||||
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:34,54 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 6 | 50 m znak | 00:36,48 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:30,57 | 14. 10. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m prsa | 00:41,23 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 100 m volný způsob | 01:08,15 | 10. 12. 2017 | Kopřivnice |
2 | 19 | 200 m polohový závod | 02:53,61 | 11. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
DUBA Aracy Mahulena (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:51,50 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:53,16 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
2 | 12 | 50 m prsa | 01:30,92 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
DUBA Kauana Slavka (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:52,62 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,36 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
2 | 12 | 50 m prsa | 01:22,86 | 24. 2. 2018 | České Budějovice |
ŠIMSA Ondřej (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:02,14 | 12. 11. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:43,18 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:36,28 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 15 | 100 m volný způsob | 01:23,58 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 17 | 100 m polohový závod | 01:38,15 | 12. 11. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m polohový závod | 03:18,12 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
ŠIMSA Radek (2006) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:00,73 | 12. 11. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 6 | 50 m znak | 00:43,44 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:35,93 | 12. 11. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 13 | 50 m prsa | 00:53,80 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 15 | 100 m volný způsob | 01:23,49 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 17 | 100 m polohový závod | 01:41,03 | 12. 11. 2017 | Praha - Radlice |
ŠKOPOVÁ Barbora (2009) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | - | - | - |
1 | 5 | 50 m znak | 00:44,96 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:39,87 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
2 | 12 | 50 m prsa | 00:56,48 | 7. 10. 2017 | Kolín |
2 | 14 | 100 m volný způsob | 01:30,61 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
ŠKOPOVÁ Karla (2008) | |||||
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:38,34 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,67 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:34,20 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
2 | 12 | 50 m prsa | 00:50,13 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 100 m volný způsob | 01:18,00 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
2 | 16 | 100 m polohový závod | 01:28,54 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
ŠTVERÁK Jakub (2008) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | - | - | - |
1 | 4 | 50 m motýlek | 00:49,63 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:38,78 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
2 | 15 | 100 m volný způsob | 01:29,24 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
2 | 17 | 100 m polohový závod | - | - | - |
SVOBODOVÁ Klára (2005) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 02:45,05 | 10. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
1 | 3 | 50 m motýlek | 00:39,56 | 22. 6. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:32,79 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
2 | 14 | 100 m volný způsob | 01:13,61 | 20. 1. 2018 | Neratovice |
2 | 16 | 100 m polohový závod | 01:26,81 | 10. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
2 | 18 | 200 m polohový závod | 03:12,09 | 11. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
TIKOVSKÝ Denis (2005) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 02:22,38 | 10. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
1 | 6 | 50 m znak | 00:38,39 | 10. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
1 | 8 | 50 m volný způsob | 00:32,28 | 11. 11. 2017 | Praha - Zelený pruh |
2 | 13 | 50 m prsa | 00:44,76 | 7. 10. 2017 | Plzeň - Radbuza |
2 | 15 | 100 m volný způsob | 01:08,83 | 20. 1. 2018 | Praha - Radlice |
2 | 19 | 200 m polohový závod | 02:47,78 | 16. 3. 2018 | Plzeň - Slovany |
TIKOVSKÝ Dominik (2009) | |||||
1 | 2 | 200 m volný způsob | 03:42,82 | 17. 2. 2018 | Kladno |
1 | 6 | 50 m znak | 00:47,71 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
2 | 13 | 50 m prsa | 00:57,11 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
2 | 15 | 100 m volný způsob | 01:42,94 | 25. 3. 2018 | Praha - Zelený pruh |
ZAŇKOVÁ Jolana (2009) | |||||
1 | 5 | 50 m znak | 00:51,96 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:46,31 | 10. 6. 2017 | Kutná Hora |
2 | 12 | 50 m prsa | 01:11,39 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 14 | 100 m volný způsob | 01:54,13 | 22. 10. 2017 | Praha - Jedenáctka |
ZÁPOTOCKÁ Natálie (2007) | |||||
1 | 1 | 200 m volný způsob | 03:13,49 | 4. 11. 2017 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 50 m znak | 00:40,35 | 3. 12. 2017 | Chomutov |
1 | 7 | 50 m volný způsob | 00:35,62 | 21. 12. 2017 | Praha - Vinohrady |
2 | 12 | 50 m prsa | 00:43,48 | 2. 12. 2017 | Chomutov |
2 | 14 | 100 m volný způsob | 01:31,13 | 4. 11. 2017 | Praha - Radlice |
2 | 16 | 100 m polohový závod | 01:28,01 | 13. 1. 2018 | Mladá Boleslav |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
CHÁRA Jakub (2006) | |||||
CHÁROVÁ Lucie (2009) | |||||
ČMEJLOVÁ Julie (2006) | |||||
FIŠÁRKOVÁ Marie (2005) | |||||
KALIVODOVÁ Nikita (2007) | |||||
NOVÁKOVÁ Soňa (2005) | |||||
SÝKOROVÁ Tereza Anna (2006) | |||||
VODIČKOVÁ Veronika (2005) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |