Přehled přihlášek
Krajské kolo Mistrovství ČR družstev
Přihlášeno lidí: | 25 |
Počet startů: | 92 |
Půlden | Pořadí | Disciplína | Čas | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
BEJČEK Martin (1998) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:20,90 | 1. 11. 2014 | Kladno |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:53,90 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:03,63 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:24,54 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
CAGAŇ Štěpán (1988) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 00:57,62 | 16. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:25,20 | 31. 3. 2012 | Louny |
CHALUPA Jakub (2001) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:54,93 | 14. 12. 2014 | Prostějov |
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:08,53 | 17. 1. 2015 | Neratovice |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:17,30 | 17. 1. 2015 | Neratovice |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:29,40 | 17. 1. 2015 | Neratovice |
DELMOTTE Tereza (1992) | |||||
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:17,14 | 22. 10. 2011 | Plzeň - Slovany |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:27,61 | 9. 11. 2014 | Cambrai (FRA) |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:04,33 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
GRÉCOVÁ Tamara (2001) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:02,56 | 11. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:08,00 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:25,20 | 13. 12. 2014 | Prostějov |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:31,50 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
HAVRÁNEK Tomáš (1994) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 01:56,63 | 20. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:20,30 | 20. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | - | - | - |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:46,88 | 16. 11. 2013 | Brno - Lesná |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:22,93 | 28. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:53,08 | 14. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 01:59,89 | 29. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
HORSKÁ Kristýna (1997) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:02,58 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:09,49 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:17,85 | 17. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:15,14 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
HRUNEK Tomáš (2001) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:03,05 | 17. 1. 2015 | Neratovice |
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:49,53 | 13. 12. 2014 | Prostějov |
2 | 22 | 50 m volný způsob | 00:28,50 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 24 | 100 m motýlek | 01:13,42 | 17. 1. 2015 | Neratovice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 04:53,60 | 13. 12. 2014 | Prostějov |
KOTĚŠOVCOVÁ Anna (1996) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:14,20 | 2. 11. 2013 | Kladno |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:25,10 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:37,80 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 11:32,50 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla (2000) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:10,13 | 11. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 05:09,50 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:28,60 | 21. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:30,60 | 21. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
KOZUBEK Matěj (1996) | |||||
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:37,22 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 15:33,72 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 20 | 200 m znak | 02:13,91 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 03:59,51 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
KOZUBEK Tomáš (1998) | |||||
1 | 2 | 200 m prsa | 02:39,43 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 18 | 100 m prsa | 01:13,64 | 16. 11. 2014 | Brno - Lesná |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:22,10 | 31. 10. 2014 | Kladno |
KRASTELEVA Anastasiia (1996) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:00,31 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:20,81 | 15. 11. 2014 | Brno - Lesná |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:26,66 | 18. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:01,22 | 19. 10. 2014 | Plzeň - Slovany |
KUČERA Petr (1990) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 00:54,30 | 1. 12. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:57,13 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
LIPOVSKÁ Vanesa (2000) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:18,90 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 19 | 200 m znak | 02:46,10 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 21 | 50 m volný způsob | 00:32,40 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 23 | 100 m motýlek | 01:28,90 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
MAREŠOVÁ Karolína (1997) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:36,37 | 21. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 05:16,89 | 13. 10. 2013 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:11,46 | 20. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 02:21,61 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
MOLINARO Davide (1995) | |||||
1 | 8 | 100 m znak | 01:04,00 | 16. 11. 2014 | Brno - Lesná |
1 | 10 | 400 m polohový závod | 04:49,50 | 2. 11. 2013 | Kladno |
2 | 20 | 200 m znak | 02:15,40 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
2 | 26 | 200 m polohový závod | 02:17,20 | 1. 11. 2013 | Kladno |
MUSELOVÁ Tereza (2001) | |||||
1 | 3 | 100 m volný způsob | 01:02,58 | 4. 10. 2014 | Plzeň - Radbuza |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:53,00 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 15 | 200 m volný způsob | 02:16,60 | 21. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 27 | 800 m volný způsob | 10:24,23 | 4. 10. 2014 | Plzeň - Radbuza |
NOVÁK Petr (1996) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 01:59,71 | 30. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
1 | 12 | 1500 m volný způsob | 15:35,62 | 19. 10. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 16 | 200 m volný způsob | 01:49,35 | 29. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
2 | 28 | 400 m volný způsob | 03:50,26 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
PECHOVÁ Martina (1988) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 02:24,46 | 16. 12. 2012 | Istambul (TUR) |
1 | 5 | 200 m motýlek | 02:29,20 | 25. 1. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 04:49,96 | 30. 11. 2013 | Plzeň - Slovany |
1 | 11 | 400 m volný způsob | 04:39,48 | 28. 9. 2013 | Chomutov |
SMETANA Ondřej (1988) | |||||
1 | 6 | 200 m motýlek | 02:13,74 | 15. 12. 2012 | Plzeň - Slovany |
2 | 24 | 100 m motýlek | 00:59,89 | 19. 12. 2014 | Plzeň - Slovany |
ŠOLÍNOVÁ Kamila (2000) | |||||
1 | 1 | 200 m prsa | 03:18,80 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
1 | 7 | 100 m znak | 01:30,30 | 25. 5. 2013 | Praha - Radlice |
2 | 17 | 100 m prsa | 01:33,90 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:17,00 | 16. 11. 2013 | Praha - Strahov |
ŠRAM Kryštof (1997) | |||||
1 | 4 | 100 m volný způsob | 01:05,10 | 23. 3. 2013 | Louny |
1 | 8 | 100 m znak | 01:13,40 | 2. 11. 2012 | Kladno |
ŠVANDELÍKOVÁ Simona (1992) | |||||
1 | 7 | 100 m znak | 01:04,39 | 20. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
2 | 19 | 200 m znak | 02:18,73 | 19. 12. 2009 | Plzeň - Slovany |
ZAŇKOVÁ Tereza (2002) | |||||
1 | 5 | 200 m motýlek | 03:15,78 | 12. 10. 2014 | Praha - Radlice |
1 | 9 | 400 m polohový závod | 06:31,30 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 19 | 200 m znak | 02:54,70 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
2 | 25 | 200 m polohový závod | 03:03,50 | 22. 11. 2014 | Praha - Zelený Pruh |
Původně přihlášení – odhlášení nebo nepřijatí
KOLÁŘOVÁ Anna (1997) | |||||
ŠKOCH Jan (1978) |
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |