Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní Krajský přebor (mladšího) žactva 2008-9 (26. 5. 2019 - 26. 5. 2019)
Poznámka:10 a 11 letí
Kompletní výsledky:1718.pdf


Filtrovat


DisciplínaČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
BERANOVÁ Kateřina (2009)
50 m volný způsob 00:50,59 2326. 5. 201993
50 m volný způsob 00:53,13 *026. 5. 20190
50 m znak00:53,68 1926. 5. 2019109
100 m volný způsob01:50,97 2326. 5. 201993
BIELECKÁ Tereza (2009)
50 m volný způsob 00:46,13 1826. 5. 2019123
50 m volný způsob 00:49,63 *026. 5. 20190
50 m znak00:56,34 *026. 5. 20190
50 m znak00:57,58 2426. 5. 201989
100 m volný způsob01:54,63 2426. 5. 201984
100 m znak02:07,79 2126. 5. 201980
BOHÁČ Patrik (2009)
50 m volný způsob 00:40,09 926. 5. 2019129
50 m volný způsob 00:42,09 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:44,28 *026. 5. 20190
50 m znak00:44,38 326. 5. 2019126
50 m znak00:47,28 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:27,89 426. 5. 2019134
100 m volný způsob01:34,08 *026. 5. 20190
100 m znak01:35,46 426. 5. 2019134
100 m polohový závod01:41,89 626. 5. 2019120
200 m volný způsob03:13,74 426. 5. 2019135
BOUČKOVÁ Eliška (2008)
50 m volný způsob 00:39,17 1526. 5. 2019201
50 m volný způsob 00:41,63 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:42,13 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:43,93 *026. 5. 20190
50 m znak00:47,29 *026. 5. 20190
50 m motýlek00:50,50 826. 5. 2019113
100 m volný způsob01:28,28 1026. 5. 2019184
100 m volný způsob01:31,77 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:34,58 *026. 5. 20190
100 m znak01:37,08 926. 5. 2019182
200 m volný způsob03:10,60 326. 5. 2019194
200 m volný způsob03:20,94 *026. 5. 20190
400 m volný způsob06:51,54 326. 5. 2019185
CHÁROVÁ Lucie (2009)
50 m volný způsob 00:38,35 326. 5. 2019214
50 m prsa00:44,88 126. 5. 2019260
50 m znak00:48,13 626. 5. 2019152
50 m prsa00:50,70 *026. 5. 20190
50 m motýlek00:50,74 726. 5. 2019111
100 m polohový závod01:40,28 626. 5. 2019179
100 m prsa01:46,33 126. 5. 2019202
DUBA Aracy Mahulena (2009)
50 m volný způsob 00:46,02 *026. 5. 20190
50 m znak00:50,89 1426. 5. 2019128
50 m znak00:51,22 *026. 5. 20190
50 m prsa01:01,12 1726. 5. 2019103
50 m motýlek01:01,39 1426. 5. 201963
100 m volný způsob01:39,57 1326. 5. 2019129
100 m znak01:46,92 1226. 5. 2019136
100 m polohový závod01:57,42 1626. 5. 2019111
DUBA Kauana Slavka (2009)
50 m znak00:46,30 326. 5. 2019170
50 m volný způsob 00:46,89 *026. 5. 20190
50 m znak00:51,45 *026. 5. 20190
50 m motýlek00:57,28 1226. 5. 201977
50 m prsa00:58,53 1326. 5. 2019117
100 m volný způsob01:37,64 1226. 5. 2019136
100 m znak01:45,28 926. 5. 2019143
100 m polohový závod01:47,46 1026. 5. 2019145
FIŠÁREK Vojtěch (2009)
50 m volný způsob 00:55,65 3626. 5. 201948
50 m volný způsob 00:59,95 *026. 5. 20190
50 m znak01:00,78 2826. 5. 201949
100 m volný způsob02:11,59 3626. 5. 201940
HAVLÍN Vincent (2008)
50 m volný způsob 00:50,12 2226. 5. 201966
50 m volný způsob 00:52,66 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:55,21 *026. 5. 20190
50 m znak00:59,82 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:59,26 2426. 5. 201954
100 m volný způsob01:59,96 *026. 5. 20190
100 m znak02:06,07 1826. 5. 201958
200 m volný způsob04:18,50 1426. 5. 201957
HRADIL Matěj (2009)
50 m volný způsob 00:53,34 3326. 5. 201955
50 m volný způsob 00:53,40 *026. 5. 20190
50 m znak01:02,66 *026. 5. 20190
50 m prsa01:04,93 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:54,67 2726. 5. 201960
100 m znak02:07,54 2426. 5. 201956
100 m prsa02:18,29 2026. 5. 201965
JURČÁKOVÁ Hana (2008)
50 m volný způsob 00:40,22 1826. 5. 2019185
KHOMKO Zlata (2009)
50 m volný způsob 00:52,47 2526. 5. 201983
50 m volný způsob 00:53,65 *026. 5. 20190
50 m znak00:56,56 2326. 5. 201993
50 m prsa00:58,83 1426. 5. 2019115
50 m znak01:00,16 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:55,08 2626. 5. 201983
100 m znak02:04,43 2026. 5. 201987
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)
50 m volný způsob 00:41,54 2026. 5. 2019168
50 m volný způsob 00:44,73 *026. 5. 20190
50 m prsa00:56,95 *026. 5. 20190
50 m znak00:59,30 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:36,84 1826. 5. 2019140
100 m znak02:01,58 2226. 5. 201993
100 m prsa02:04,56 2126. 5. 2019125
KREJČÍ Petr (2009)
50 m volný způsob 00:45,61 2726. 5. 201988
50 m volný způsob 00:50,19 *026. 5. 20190
50 m znak00:56,56 2126. 5. 201961
50 m prsa01:03,65 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:48,99 2626. 5. 201970
100 m prsa02:14,45 1626. 5. 201971
MICHU Sofia Michaela (2009)
50 m volný způsob 00:48,70 2026. 5. 2019104
50 m znak00:53,54 1826. 5. 2019110
50 m prsa01:03,63 1826. 5. 201991
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)
50 m volný způsob 00:42,40 2226. 5. 2019158
50 m volný způsob 00:44,58 *026. 5. 20190
50 m prsa00:53,82 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:35,42 1726. 5. 2019146
100 m polohový závod01:45,76 1326. 5. 2019153
100 m prsa01:56,61 1526. 5. 2019153
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)
50 m volný způsob 00:47,13 2826. 5. 2019115
50 m znak00:52,26 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:54,02 *026. 5. 20190
50 m prsa01:00,76 *026. 5. 20190
100 m znak01:51,52 1726. 5. 2019120
100 m volný způsob01:56,43 2826. 5. 201980
100 m prsa02:09,71 2326. 5. 2019111
SHARIFOV Eldar (2008)
50 m volný způsob 00:39,59 1426. 5. 2019134
50 m volný způsob 00:41,50 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:42,21 *026. 5. 20190
50 m znak00:47,15 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:34,72 1426. 5. 2019107
100 m volný způsob01:36,11 *026. 5. 20190
100 m znak01:43,82 1126. 5. 2019104
200 m volný způsob03:40,95 1026. 5. 201991
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)
50 m volný způsob 00:37,66 126. 5. 2019226
50 m znak00:40,29 126. 5. 2019259
50 m motýlek00:41,64 126. 5. 2019201
50 m znak00:42,20 *026. 5. 20190
50 m motýlek00:43,61 *026. 5. 20190
100 m znak01:24,28 126. 5. 2019278
100 m polohový závod01:29,44 126. 5. 2019252
200 m polohový závod03:10,83 126. 5. 2019260
ŠKOPOVÁ Karla (2008)
50 m volný způsob 00:38,41 1326. 5. 2019213
50 m motýlek00:50,52 *026. 5. 20190
100 m motýlek01:54,09 426. 5. 2019110
STEHLÍK Jan (2009)
50 m volný způsob 00:56,85 4026. 5. 201945
50 m znak00:58,88 2426. 5. 201954
ŠTVERÁK Jakub (2008)
50 m volný způsob 00:34,91 326. 5. 2019195
50 m volný způsob 00:36,65 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:39,64 *026. 5. 20190
50 m motýlek00:40,94 226. 5. 2019151
50 m volný způsob 00:42,19 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:15,37 126. 5. 2019212
100 m volný způsob01:23,95 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:29,29 *026. 5. 20190
200 m volný způsob02:56,46 *026. 5. 20190
200 m volný způsob03:04,49 *026. 5. 20190
400 m volný způsob05:53,89 326. 5. 2019216
400 m volný způsob06:13,19 *026. 5. 20190
800 m volný způsob12:14,56 126. 5. 2019220
TIKOVSKÝ Dominik (2009)
50 m volný způsob 00:40,95 *026. 5. 20190
50 m znak00:41,08 126. 5. 2019158
50 m volný způsob 00:41,18 *026. 5. 20190
50 m volný způsob 00:42,18 *026. 5. 20190
50 m znak00:44,11 *026. 5. 20190
50 m prsa00:49,36 426. 5. 2019134
100 m volný způsob01:27,63 326. 5. 2019135
100 m volný způsob01:30,02 *026. 5. 20190
100 m znak01:31,44 226. 5. 2019153
100 m volný způsob01:31,55 *026. 5. 20190
200 m volný způsob03:05,27 226. 5. 2019154
200 m volný způsob03:16,13 *026. 5. 20190
400 m volný způsob06:46,23 226. 5. 2019143
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)
50 m volný způsob 00:43,75 1426. 5. 2019144
50 m prsa00:55,94 *026. 5. 20190
100 m polohový závod01:53,48 1426. 5. 2019123
100 m prsa02:01,00 1126. 5. 2019137
VOŽENÍLEK Daniel (2009)
50 m volný způsob 00:53,32 3226. 5. 201955
50 m volný způsob 00:57,30 *026. 5. 20190
50 m znak00:59,58 2526. 5. 201952
50 m znak01:01,22 *026. 5. 20190
100 m znak02:10,66 2526. 5. 201952
100 m volný způsob02:10,77 3526. 5. 201941
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)
50 m volný způsob 00:42,96 1126. 5. 2019152
50 m volný způsob 00:46,48 *026. 5. 20190
50 m znak00:52,53 1526. 5. 2019117
50 m znak00:54,93 *026. 5. 20190
50 m prsa00:57,55 1126. 5. 2019123
50 m prsa00:59,39 *026. 5. 20190
100 m volný způsob01:40,48 1626. 5. 2019125
100 m znak01:53,76 1726. 5. 2019113
100 m prsa02:05,64 1326. 5. 2019122
* takto jsou označené mezičasy
Úvodní soustředění od 24. 8.

ještě jsme otevřeli možnost se nahlásit.
Poslali jsme mail s podrobnostmi. (není ve spamu?) Po výborné zkušenosti s našimi příměšťáky, uděláme něco podobného i na konci prázdnin. A protáhneme program do odpoledne a bude i společný oběd. Čekáme na Vaše rezervace v Intranetu (rezervace na akci vpravo nahoře pod menu) nebo pošlete jen mail. :-)

Nábor nováčků do přípravky a kurzu a pokračování v kurzu plavání

Od září přijímáme nové plavce do kurzů (nezávodního plavání) a přípravky (závodního) plavání. Zájemci o kurzy se hlásí i ti co pokračují.
Máte-li zájem o přihlášení, dejte nám o sobě vědět do formuláře a my se Vám ozveme
[ODKAZ]
Do přípravky praktické vyzkoušení 1. a 3. září nebo o týden později dle dohody.
Informace u hlavního trenéra Jana Srba 777852196.

Závody v Intranetu

je možné se hlásit na zbylé DP závody (ale stále není rozpis na některé, ačkoliv se uskuteční) a nově je závod 31. 8.

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku