Výsledky
Závod: | Podzimní Krajský přebor žactva 2010-13 (19. 10. 2019 - 19. 10. 2019) |
Poznámka: | základní krajská soutěž úplní nováčci mohou plavat případně jen 25m disciplíny |
Kompletní výsledky: | 1797.pdf |
Disciplína | Čas | Pořadí | Datum | Body | Osobní rekord |
---|---|---|---|---|---|
BOUČEK Jan (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:55,81 | 20 | 19. 10. 2019 | 47 | ✔ |
50 m znak | 00:59,49 | 18 | 19. 10. 2019 | 52 | ✔ |
50 m volný způsob | 01:00,16 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
100 m volný způsob | 02:08,30 | 15 | 19. 10. 2019 | 42 | ✔ |
HEJNÁ Julie (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:44,04 | 9 | 19. 10. 2019 | 141 | ✔ |
50 m znak | 00:49,83 | 6 | 19. 10. 2019 | 136 | |
50 m prsa | 00:56,29 | 7 | 19. 10. 2019 | 131 | ✔ |
HOLEČKOVÁ Tereza (2011) | |||||
50 m volný způsob | 00:56,69 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
50 m volný způsob | 00:58,41 | 27 | 19. 10. 2019 | 60 | |
50 m znak | 00:59,57 | 20 | 19. 10. 2019 | 80 | |
50 m znak | 01:01,12 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m znak | 02:02,15 | 14 | 19. 10. 2019 | 91 | ✔ |
100 m volný způsob | 02:08,03 | 19 | 19. 10. 2019 | 60 | ✔ |
KOČÍKOVÁ Josefína (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:57,44 | 26 | 19. 10. 2019 | 63 | ✔ |
50 m znak | 01:02,22 | 26 | 19. 10. 2019 | 70 | ✔ |
50 m prsa | 01:03,63 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
100 m prsa | 02:12,88 | 13 | 19. 10. 2019 | 103 | ✔ |
KOTT Šimon (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:54,78 | 19 | 19. 10. 2019 | 50 | ✔ |
50 m znak | 01:00,34 | 19 | 19. 10. 2019 | 49 | ✔ |
50 m prsa | 01:01,03 | 6 | 19. 10. 2019 | 70 | ✔ |
KUDRNÁČ Adam (2010) | |||||
50 m znak | 00:46,29 | 4 | 19. 10. 2019 | 110 | ✔ |
50 m volný způsob | 00:48,75 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
50 m volný způsob | 00:49,07 | 10 | 19. 10. 2019 | 70 | |
50 m znak | 00:52,42 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:48,46 | 7 | 19. 10. 2019 | 71 | ✔ |
100 m znak | 01:50,75 | 5 | 19. 10. 2019 | 86 | |
SPUSTA Simon (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:51,59 | 16 | 19. 10. 2019 | 60 | ✔ |
50 m volný způsob | 00:53,96 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
50 m znak | 00:55,39 | 15 | 19. 10. 2019 | 64 | ✔ |
50 m znak | 00:57,28 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m znak | 02:00,06 | 8 | 19. 10. 2019 | 67 | ✔ |
100 m volný způsob | 02:00,89 | 13 | 19. 10. 2019 | 51 | |
SRBOVÁ Mia (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:45,19 | 11 | 19. 10. 2019 | 130 | ✔ |
50 m volný způsob | 00:46,88 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
50 m znak | 00:52,26 | 10 | 19. 10. 2019 | 118 | |
50 m znak | 00:53,83 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:44,38 | 9 | 19. 10. 2019 | 111 | ✔ |
100 m znak | 01:54,17 | 10 | 19. 10. 2019 | 111 | ✔ |
TICHÝ Václav (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:51,18 | 13 | 19. 10. 2019 | 62 | |
50 m volný způsob | 00:51,18 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | ✔ |
50 m znak | 00:54,85 | 13 | 19. 10. 2019 | 66 | ✔ |
50 m znak | 00:59,30 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
100 m volný způsob | 01:51,88 | 9 | 19. 10. 2019 | 64 | ✔ |
100 m znak | 02:01,68 | 10 | 19. 10. 2019 | 64 | ✔ |
ZÁMEČNÍK Ondřej (2010) | |||||
50 m volný způsob | 00:39,91 | 2 | 19. 10. 2019 | 130 | ✔ |
50 m volný způsob | 00:43,20 * | 0 | 19. 10. 2019 | 0 | |
50 m znak | 00:47,30 | 5 | 19. 10. 2019 | 103 | ✔ |
100 m volný způsob | 01:30,76 | 3 | 19. 10. 2019 | 121 | ✔ |
* takto jsou označené mezičasy
Sobotní trénink v Podolí
27.4. je od 7:00 a vede jej trenér Srb.
Evidence tréninků v ETD - Yarmill
Plavci (ST, ODA, Gy) jsou povinni vyplňovat Jarmila. Alespoň den zatížení, počet tréninkových jednotek, délku a metráž tréninku. Vyplňuje se [ODKAZ]
Kdo nevyplňuje - nemá nárok na žádné příspěvky na startovné či ubytování (a stravu).
Najdete nás na Facebooku
Napište nám: jan.srb@czechswimming.cz |
© copyright 2007 - 2024 |
design by barri |
programming by Cr3d1ts & Hubik |