Výsledky

Zobrazit podle:
Závodníků | Disciplín


Závod:Jarní Krajský přebor (mladšího) žactva 2008-9 (26. 5. 2019 - 26. 5. 2019)
Poznámka:10 a 11 letí
Kompletní výsledky:1718.pdf


Filtrovat


JménoČasPořadíDatumBodyOsobní rekord
50 m volný způsob
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:34,91 326. 5. 2019195OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:36,65 *026. 5. 20190
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:37,66 126. 5. 2019226
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:38,35 326. 5. 2019214OR
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:38,41 1326. 5. 2019213
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:39,17 1526. 5. 2019201OR
SHARIFOV Eldar (2008)00:39,59 1426. 5. 2019134OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:39,64 *026. 5. 20190
BOHÁČ Patrik (2009)00:40,09 926. 5. 2019129
JURČÁKOVÁ Hana (2008)00:40,22 1826. 5. 2019185OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:40,95 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:41,18 *026. 5. 20190
SHARIFOV Eldar (2008)00:41,50 *026. 5. 20190
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)00:41,54 2026. 5. 2019168OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:41,63 *026. 5. 20190
BOHÁČ Patrik (2009)00:42,09 *026. 5. 20190
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:42,13 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:42,18 *026. 5. 20190
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:42,19 *026. 5. 20190
SHARIFOV Eldar (2008)00:42,21 *026. 5. 20190
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)00:42,40 2226. 5. 2019158OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:42,96 1126. 5. 2019152OR
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)00:43,75 1426. 5. 2019144
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:43,93 *026. 5. 20190
BOHÁČ Patrik (2009)00:44,28 *026. 5. 20190
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)00:44,58 *026. 5. 20190
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)00:44,73 *026. 5. 20190
KREJČÍ Petr (2009)00:45,61 2726. 5. 201988OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)00:46,02 *026. 5. 20190
BIELECKÁ Tereza (2009)00:46,13 1826. 5. 2019123OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:46,48 *026. 5. 20190
DUBA Kauana Slavka (2009)00:46,89 *026. 5. 20190
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)00:47,13 2826. 5. 2019115OR
MICHU Sofia Michaela (2009)00:48,70 2026. 5. 2019104OR
BIELECKÁ Tereza (2009)00:49,63 *026. 5. 20190
HAVLÍN Vincent (2008)00:50,12 2226. 5. 201966OR
KREJČÍ Petr (2009)00:50,19 *026. 5. 20190
BERANOVÁ Kateřina (2009)00:50,59 2326. 5. 201993OR
KHOMKO Zlata (2009)00:52,47 2526. 5. 201983OR
HAVLÍN Vincent (2008)00:52,66 *026. 5. 20190
BERANOVÁ Kateřina (2009)00:53,13 *026. 5. 20190
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:53,32 3226. 5. 201955OR
HRADIL Matěj (2009)00:53,34 3326. 5. 201955
HRADIL Matěj (2009)00:53,40 *026. 5. 20190
KHOMKO Zlata (2009)00:53,65 *026. 5. 20190
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)00:54,02 *026. 5. 20190
HAVLÍN Vincent (2008)00:55,21 *026. 5. 20190
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:55,65 3626. 5. 201948OR
STEHLÍK Jan (2009)00:56,85 4026. 5. 201945OR
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:57,30 *026. 5. 20190
FIŠÁREK Vojtěch (2009)00:59,95 *026. 5. 20190
50 m prsa
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:44,88 126. 5. 2019260OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:49,36 426. 5. 2019134OR
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:50,70 *026. 5. 20190
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)00:53,82 *026. 5. 20190OR
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)00:55,94 *026. 5. 20190
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)00:56,95 *026. 5. 20190OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:57,55 1126. 5. 2019123OR
DUBA Kauana Slavka (2009)00:58,53 1326. 5. 2019117OR
KHOMKO Zlata (2009)00:58,83 1426. 5. 2019115OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:59,39 *026. 5. 20190
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)01:00,76 *026. 5. 20190OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)01:01,12 1726. 5. 2019103OR
MICHU Sofia Michaela (2009)01:03,63 1826. 5. 201991OR
KREJČÍ Petr (2009)01:03,65 *026. 5. 20190OR
HRADIL Matěj (2009)01:04,93 *026. 5. 20190
50 m motýlek
ŠTVERÁK Jakub (2008)00:40,94 226. 5. 2019151OR
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:41,64 126. 5. 2019201
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:43,61 *026. 5. 20190
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:50,50 826. 5. 2019113
ŠKOPOVÁ Karla (2008)00:50,52 *026. 5. 20190
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:50,74 726. 5. 2019111OR
DUBA Kauana Slavka (2009)00:57,28 1226. 5. 201977
DUBA Aracy Mahulena (2009)01:01,39 1426. 5. 201963
50 m znak
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:40,29 126. 5. 2019259OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:41,08 126. 5. 2019158OR
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)00:42,20 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)00:44,11 *026. 5. 20190
BOHÁČ Patrik (2009)00:44,38 326. 5. 2019126OR
DUBA Kauana Slavka (2009)00:46,30 326. 5. 2019170OR
SHARIFOV Eldar (2008)00:47,15 *026. 5. 20190OR
BOHÁČ Patrik (2009)00:47,28 *026. 5. 20190
BOUČKOVÁ Eliška (2008)00:47,29 *026. 5. 20190
CHÁROVÁ Lucie (2009)00:48,13 626. 5. 2019152OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)00:50,89 1426. 5. 2019128
DUBA Aracy Mahulena (2009)00:51,22 *026. 5. 20190
DUBA Kauana Slavka (2009)00:51,45 *026. 5. 20190
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)00:52,26 *026. 5. 20190
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:52,53 1526. 5. 2019117
MICHU Sofia Michaela (2009)00:53,54 1826. 5. 2019110
BERANOVÁ Kateřina (2009)00:53,68 1926. 5. 2019109OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)00:54,93 *026. 5. 20190
BIELECKÁ Tereza (2009)00:56,34 *026. 5. 20190OR
KREJČÍ Petr (2009)00:56,56 2126. 5. 201961
KHOMKO Zlata (2009)00:56,56 2326. 5. 201993OR
BIELECKÁ Tereza (2009)00:57,58 2426. 5. 201989
STEHLÍK Jan (2009)00:58,88 2426. 5. 201954OR
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)00:59,30 *026. 5. 20190
VOŽENÍLEK Daniel (2009)00:59,58 2526. 5. 201952
HAVLÍN Vincent (2008)00:59,82 *026. 5. 20190
KHOMKO Zlata (2009)01:00,16 *026. 5. 20190
FIŠÁREK Vojtěch (2009)01:00,78 2826. 5. 201949OR
VOŽENÍLEK Daniel (2009)01:01,22 *026. 5. 20190
HRADIL Matěj (2009)01:02,66 *026. 5. 20190
100 m prsa
CHÁROVÁ Lucie (2009)01:46,33 126. 5. 2019202OR
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)01:56,61 1526. 5. 2019153OR
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)02:01,00 1126. 5. 2019137OR
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)02:04,56 2126. 5. 2019125OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)02:05,64 1326. 5. 2019122OR
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)02:09,71 2326. 5. 2019111OR
KREJČÍ Petr (2009)02:14,45 1626. 5. 201971OR
HRADIL Matěj (2009)02:18,29 2026. 5. 201965OR
100 m volný způsob
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:15,37 126. 5. 2019212OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:23,95 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)01:27,63 326. 5. 2019135
BOHÁČ Patrik (2009)01:27,89 426. 5. 2019134
BOUČKOVÁ Eliška (2008)01:28,28 1026. 5. 2019184OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)01:29,29 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)01:30,02 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)01:31,55 *026. 5. 20190
BOUČKOVÁ Eliška (2008)01:31,77 *026. 5. 20190OR
BOHÁČ Patrik (2009)01:34,08 *026. 5. 20190
BOUČKOVÁ Eliška (2008)01:34,58 *026. 5. 20190
SHARIFOV Eldar (2008)01:34,72 1426. 5. 2019107OR
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)01:35,42 1726. 5. 2019146OR
SHARIFOV Eldar (2008)01:36,11 *026. 5. 20190
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)01:36,84 1826. 5. 2019140OR
DUBA Kauana Slavka (2009)01:37,64 1226. 5. 2019136OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)01:39,57 1326. 5. 2019129OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:40,48 1626. 5. 2019125OR
KREJČÍ Petr (2009)01:48,99 2626. 5. 201970OR
BERANOVÁ Kateřina (2009)01:50,97 2326. 5. 201993OR
BIELECKÁ Tereza (2009)01:54,63 2426. 5. 201984OR
HRADIL Matěj (2009)01:54,67 2726. 5. 201960OR
KHOMKO Zlata (2009)01:55,08 2626. 5. 201983
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)01:56,43 2826. 5. 201980OR
HAVLÍN Vincent (2008)01:59,26 2426. 5. 201954OR
HAVLÍN Vincent (2008)01:59,96 *026. 5. 20190
VOŽENÍLEK Daniel (2009)02:10,77 3526. 5. 201941OR
FIŠÁREK Vojtěch (2009)02:11,59 3626. 5. 201940OR
100 m znak
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:24,28 126. 5. 2019278OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)01:31,44 226. 5. 2019153OR
BOHÁČ Patrik (2009)01:35,46 426. 5. 2019134OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)01:37,08 926. 5. 2019182OR
SHARIFOV Eldar (2008)01:43,82 1126. 5. 2019104OR
DUBA Kauana Slavka (2009)01:45,28 926. 5. 2019143OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)01:46,92 1226. 5. 2019136
NIKOLAEVA ZONN Anastasia (2008)01:51,52 1726. 5. 2019120OR
ZAŇKOVÁ Jolana (2009)01:53,76 1726. 5. 2019113OR
KOČÍKOVÁ Karolína (2008)02:01,58 2226. 5. 201993OR
KHOMKO Zlata (2009)02:04,43 2026. 5. 201987
HAVLÍN Vincent (2008)02:06,07 1826. 5. 201958OR
HRADIL Matěj (2009)02:07,54 2426. 5. 201956OR
BIELECKÁ Tereza (2009)02:07,79 2126. 5. 201980OR
VOŽENÍLEK Daniel (2009)02:10,66 2526. 5. 201952OR
100 m motýlek
ŠKOPOVÁ Karla (2008)01:54,09 426. 5. 2019110
100 m polohový závod
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)01:29,44 126. 5. 2019252OR
CHÁROVÁ Lucie (2009)01:40,28 626. 5. 2019179OR
BOHÁČ Patrik (2009)01:41,89 626. 5. 2019120OR
MIŠÁKOVÁ Nina (2008)01:45,76 1326. 5. 2019153OR
DUBA Kauana Slavka (2009)01:47,46 1026. 5. 2019145OR
VODIČKOVÁ Kateřina (2009)01:53,48 1426. 5. 2019123OR
DUBA Aracy Mahulena (2009)01:57,42 1626. 5. 2019111
200 m polohový závod
ŠKOPOVÁ Barbora (2009)03:10,83 126. 5. 2019260OR
200 m volný způsob
ŠTVERÁK Jakub (2008)02:56,46 *026. 5. 20190
ŠTVERÁK Jakub (2008)03:04,49 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)03:05,27 226. 5. 2019154OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)03:10,60 326. 5. 2019194OR
BOHÁČ Patrik (2009)03:13,74 426. 5. 2019135OR
TIKOVSKÝ Dominik (2009)03:16,13 *026. 5. 20190
BOUČKOVÁ Eliška (2008)03:20,94 *026. 5. 20190
SHARIFOV Eldar (2008)03:40,95 1026. 5. 201991OR
HAVLÍN Vincent (2008)04:18,50 1426. 5. 201957OR
400 m volný způsob
ŠTVERÁK Jakub (2008)05:53,89 326. 5. 2019216OR
ŠTVERÁK Jakub (2008)06:13,19 *026. 5. 20190
TIKOVSKÝ Dominik (2009)06:46,23 226. 5. 2019143OR
BOUČKOVÁ Eliška (2008)06:51,54 326. 5. 2019185OR
800 m volný způsob
ŠTVERÁK Jakub (2008)12:14,56 126. 5. 2019220
* takto jsou označené mezičasy
Nábor nováčků

Více info v menu Pro rodiče.
Nově:
kurzy úterý i čtvrtek 18:45-19:30
přípravka úterý a čtvrtek 16:30-17:20 nebo pokročilí 17:20-18:45 + pondělí a další tréninky
NOVÉ "ODB" závodní B družstvo s tréninky v pondělí (20:15-21:00) a čtvrtek večer (19:30-20:15).

Závodní plavky

plavecký oddíl Bohemians uzavřel dohodu o spolupráci při prodeji závodních plavek s Marshal Sport a přináší tak možnost zakoupit závodní plavky za zcela ojedinělé ceny. Více v ceníku viz [ODKAZ] :-)

Translator

Kam se chystáme

Pořádáme

Najdete nás na Facebooku


 

Facebook stránky našich reprezentantů